Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
WCN - VODAFONE RALLY DE PORTUGAL
Official round. For more information visit
the site
Good Luck !
3.6.2010 0:01 - 8.6.2010 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
/
11
12
13
14
15
16
17
18
RZ/SS 1 - Estadio Algarve 1
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
2.2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
GORALIK Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
01:15.80
104.5
 
2.
MASPAANS Rihardo
Subaru Impreza N14
N4
01:16.99
+1.19
+1.19
102.9
+0.54
3.
LOTOV Dmitry
Subaru Impreza N14
N4
01:17.40
+1.60
+0.41
102.3
+0.73
4.
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
01:17.40
+1.60
+0.01
102.3
+0.73
5.
MEJAK Matej
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:17.41
+1.61
+0.01
102.3
+0.73
6.
C
WELNA Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
01:17.50
+1.70
+0.09
102.2
+0.77
7.
SAAVEL Rauno
Subaru Impreza N12
N4
01:17.84
+2.04
+0.34
101.7
+0.93
8.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
01:18.00
+2.20
+0.16
101.5
+1.00
9.
C
HRBACEK David
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:18.05
+2.25
+0.05
101.5
+1.02
10.
RODRIGUES Tiago
Subaru Impreza N14
N4
01:18.06
+2.25
+0.01
101.5
+1.03
11.
Tarvo Allmere
Subaru Impreza N14
N4
01:18.87
+3.07
+0.81
100.4
+1.40
12.
KIRVESMÄKI Mikael
Subaru Impreza N14
N4
01:18.89
+3.09
+0.02
100.4
+1.41
13.
JALAK Mario
Subaru Impreza N12
N4
01:19.05
+3.25
+0.15
100.2
+1.48
14.
C
SACRAMENTO Cipriano
Subaru Impreza N14
N4
01:19.08
+3.28
+0.04
100.1
+1.49
15.
Bengt-Arne MOLIN
Subaru Impreza N14
N4
01:19.25
+3.45
+0.17
99.9
+1.57
16.
C
KULL Gustav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:19.58
+3.78
+0.33
99.5
+1.72
17.
C
ANDREJEVS Mareks
Subaru Impreza N14
N4
01:19.60
+3.80
+0.02
99.5
+1.73
18.
LESZCZYNSKI Joachim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:19.61
+3.82
+0.02
99.5
+1.73
19.
NEZVAL Adam
Subaru Impreza N14
N4
01:19.62
+3.82
+0.01
99.5
+1.74
20.
C
MarianoARG
Subaru Impreza N12
N4
01:19.75
+3.95
+0.13
99.3
+1.79
21.
MORALES Gabriel
Subaru Impreza N14
N4
01:19.92
+4.12
+0.18
99.1
+1.87
=
LINNA Lassi
Subaru Impreza N14
N4
01:19.92
+4.12
+0.00
99.1
+1.87
23.
BIRT Matija
Subaru Impreza N14
N4
01:19.95
+4.15
+0.03
99.1
+1.89
24.
Robin HALLMAN
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.27
+4.47
+0.32
98.7
+2.03
25.
KOKOTOVIC Miroslav
Subaru Impreza N14
N4
01:20.28
+4.48
+0.01
98.6
+2.04
26.
C
BIRO Zoltan
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:20.37
+4.57
+0.09
98.5
+2.08
27.
MATVEENKOV Gleb
Subaru Impreza N14
N4
01:20.50
+4.70
+0.13
98.4
+2.14
28.
BIRT Miro
Subaru Impreza N14
N4
01:20.66
+4.87
+0.16
98.2
+2.21
29.
KIROV Damian
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.75
+4.95
+0.08
98.1
+2.25
30.
SOUTO Diego
Subaru Impreza N14
N4
01:20.76
+4.96
+0.01
98.1
+2.26
31.
FAVIA Mikel
Subaru Impreza N11
N4
01:20.94
+5.15
+0.18
97.8
+2.34
32.
IGLESIAS Diego
Subaru Impreza N14
N4
01:21.06
+5.26
+0.11
97.7
+2.39
33.
Pedrero Guillermo
Subaru Impreza N14
N4
01:21.10
+5.30
+0.04
97.7
+2.41
34.
ALM Anders
Subaru Impreza N12
N4
01:21.27
+5.47
+0.18
97.4
+2.49
35.
Daniel Wolden
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:21.38
+5.58
+0.10
97.3
+2.54
36.
Yordan RAICHEV
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:21.58
+5.78
+0.20
97.1
+2.63
37.
Paulo Coelho
Subaru Impreza N12
N4
01:21.59
+5.79
+0.01
97.1
+2.63
38.
C
PETERA Jirka jun
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
01:21.61
+5.81
+0.02
97.0
+2.64
39.
C
HRISTOV Ivaylo
Subaru Impreza N12
N4
01:21.99
+6.19
+0.39
96.6
+2.82
40.
PALIUKENAS Aisvydas
Subaru Impreza N14
N4
01:22.02
+6.22
+0.03
96.6
+2.83
41.
MELGAILIS Armands
Subaru Impreza N12
N4
01:22.07
+6.27
+0.05
96.5
+2.85
42.
C
PAUNOV Miroslav
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:22.38
+6.58
+0.31
96.1
+2.99
43.
Diogo Souto
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:22.75
+6.95
+0.37
95.7
+3.16
44.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N11
N4
01:23.04
+7.25
+0.30
95.4
+3.29
45.
Rui Mario
Subaru Impreza N14
N4
01:23.59
+7.79
+0.55
94.7
+3.54
46.
MAYORGA Juan Andres
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:24.14
+8.34
+0.55
94.1
+3.79
47.
MIGUEL Fernandez
Subaru Impreza N12
N4
01:24.37
+8.58
+0.24
93.9
+3.90
48.
C
GEZEVICIUS Deividas
Subaru Impreza N12
N4
01:25.29
+9.49
+0.92
92.9
+4.31
49.
RISTIC Uros
Subaru Impreza N14
N4
01:25.35
+9.55
+0.06
92.8
+4.34
50.
Pedro Varga
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
01:28.04
+12.24
+2.69
90.0
+5.56
51.
Nico Mollica
Subaru Impreza N11
N4
01:42.64
+26.84
+14.60
77.2
+12.20
52.
Gaston Borri
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:13.33
+57.54
+30.70
59.4
+26.15
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
GORALIK Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
01:15.80
104.5
 
2.
MASPAANS Rihardo
Subaru Impreza N14
N4
01:16.99
+1.19
+1.19
102.9
+0.54
3.
LOTOV Dmitry
Subaru Impreza N14
N4
01:17.40
+1.60
+0.41
102.3
+0.73
4.
KOKS Martins
Subaru Impreza N14
N4
01:17.40
+1.60
+0.01
102.3
+0.73
5.
MEJAK Matej
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:17.41
+1.61
+0.01
102.3
+0.73
6.
WELNA Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
01:17.50
+1.70
+0.09
102.2
+0.77
7.
SAAVEL Rauno
Subaru Impreza N12
N4
01:17.84
+2.04
+0.34
101.7
+0.93
8.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
01:18.00
+2.20
+0.16
101.5
+1.00
9.
HRBACEK David
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:18.05
+2.25
+0.05
101.5
+1.02
10.
RODRIGUES Tiago
Subaru Impreza N14
N4
01:18.06
+2.25
+0.01
101.5
+1.03
11.
Tarvo Allmere
Subaru Impreza N14
N4
01:18.87
+3.07
+0.81
100.4
+1.40
12.
KIRVESMÄKI Mikael
Subaru Impreza N14
N4
01:18.89
+3.09
+0.02
100.4
+1.41
13.
JALAK Mario
Subaru Impreza N12
N4
01:19.05
+3.25
+0.15
100.2
+1.48
14.
SACRAMENTO Cipriano
Subaru Impreza N14
N4
01:19.08
+3.28
+0.04
100.1
+1.49
15.
Bengt-Arne MOLIN
Subaru Impreza N14
N4
01:19.25
+3.45
+0.17
99.9
+1.57
16.
KULL Gustav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:19.58
+3.78
+0.33
99.5
+1.72
17.
ANDREJEVS Mareks
Subaru Impreza N14
N4
01:19.60
+3.80
+0.02
99.5
+1.73
18.
LESZCZYNSKI Joachim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:19.61
+3.82
+0.02
99.5
+1.73
19.
NEZVAL Adam
Subaru Impreza N14
N4
01:19.62
+3.82
+0.01
99.5
+1.74
20.
MarianoARG
Subaru Impreza N12
N4
01:19.75
+3.95
+0.13
99.3
+1.79
21.
MORALES Gabriel
Subaru Impreza N14
N4
01:19.92
+4.12
+0.18
99.1
+1.87
=
LINNA Lassi
Subaru Impreza N14
N4
01:19.92
+4.12
+0.00
99.1
+1.87
23.
BIRT Matija
Subaru Impreza N14
N4
01:19.95
+4.15
+0.03
99.1
+1.89
24.
Robin HALLMAN
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.27
+4.47
+0.32
98.7
+2.03
25.
KOKOTOVIC Miroslav
Subaru Impreza N14
N4
01:20.28
+4.48
+0.01
98.6
+2.04
26.
BIRO Zoltan
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:20.37
+4.57
+0.09
98.5
+2.08
27.
MATVEENKOV Gleb
Subaru Impreza N14
N4
01:20.50
+4.70
+0.13
98.4
+2.14
28.
BIRT Miro
Subaru Impreza N14
N4
01:20.66
+4.87
+0.16
98.2
+2.21
29.
KIROV Damian
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:20.75
+4.95
+0.08
98.1
+2.25
30.
SOUTO Diego
Subaru Impreza N14
N4
01:20.76
+4.96
+0.01
98.1
+2.26
31.
FAVIA Mikel
Subaru Impreza N11
N4
01:20.94
+5.15
+0.18
97.8
+2.34
32.
IGLESIAS Diego
Subaru Impreza N14
N4
01:21.06
+5.26
+0.11
97.7
+2.39
33.
Pedrero Guillermo
Subaru Impreza N14
N4
01:21.10
+5.30
+0.04
97.7
+2.41
34.
ALM Anders
Subaru Impreza N12
N4
01:21.27
+5.47
+0.18
97.4
+2.49
35.
Daniel Wolden
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:21.38
+5.58
+0.10
97.3
+2.54
36.
Yordan RAICHEV
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:21.58
+5.78
+0.20
97.1
+2.63
37.
Paulo Coelho
Subaru Impreza N12
N4
01:21.59
+5.79
+0.01
97.1
+2.63
38.
PETERA Jirka jun
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
01:21.61
+5.81
+0.02
97.0
+2.64
39.
HRISTOV Ivaylo
Subaru Impreza N12
N4
01:21.99
+6.19
+0.39
96.6
+2.82
40.
PALIUKENAS Aisvydas
Subaru Impreza N14
N4
01:22.02
+6.22
+0.03
96.6
+2.83
41.
MELGAILIS Armands
Subaru Impreza N12
N4
01:22.07
+6.27
+0.05
96.5
+2.85
42.
PAUNOV Miroslav
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:22.38
+6.58
+0.31
96.1
+2.99
43.
Diogo Souto
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:22.75
+6.95
+0.37
95.7
+3.16
44.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N11
N4
01:23.04
+7.25
+0.30
95.4
+3.29
45.
Rui Mario
Subaru Impreza N14
N4
01:23.59
+7.79
+0.55
94.7
+3.54
46.
MAYORGA Juan Andres
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:24.14
+8.34
+0.55
94.1
+3.79
47.
MIGUEL Fernandez
Subaru Impreza N12
N4
01:24.37
+8.58
+0.24
93.9
+3.90
48.
GEZEVICIUS Deividas
Subaru Impreza N12
N4
01:25.29
+9.49
+0.92
92.9
+4.31
49.
RISTIC Uros
Subaru Impreza N14
N4
01:25.35
+9.55
+0.06
92.8
+4.34
50.
Pedro Varga
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
01:28.04
+12.24
+2.69
90.0
+5.56
51.
Nico Mollica
Subaru Impreza N11
N4
01:42.64
+26.84
+14.60
77.2
+12.20
52.
Gaston Borri
Subaru Impreza N14 URT
N4
02:13.33
+57.54
+30.70
59.4
+26.15
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11200
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.