Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
1 Etap OCR 2013 - Rally Zolotye Kupola
Registered open and more info:
rbr-russia.ru
Forum:
rbr-russia.ru/forum
24.10.2013 0:00 - 28.10.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 1 - Gornyi - 1
Výpis pro třídu (skupinu):
N4
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, podvečer, husté sněžení, zataženo
10.2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
05:28.65
111.7
 
2.
C
CHEKIN Ivan
Subaru Impreza N14
N4
05:36.14
+7.49
+7.49
109.2
+0.73
3.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
05:45.99
+17.34
+9.85
106.1
+1.70
4.
C
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
05:48.92
+20.27
+2.93
105.2
+1.99
5.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:51.07
+22.42
+2.15
104.6
+2.20
6.
C
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
05:52.80
+24.15
+1.73
104.1
+2.37
7.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:54.54
+25.89
+1.74
103.6
+2.54
8.
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:56.78
+28.13
+2.24
102.9
+2.76
9.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
05:58.07
+29.42
+1.29
102.5
+2.88
10.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
06:03.68
+35.03
+5.61
101.0
+3.43
11.
BEZKROVNYI Aleksandr
Subaru Impreza N12
N4
06:04.35
+35.70
+0.67
100.8
+3.50
12.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:04.95
+36.29
+0.60
100.6
+3.56
13.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N12
N4
06:06.09
+37.44
+1.13
100.3
+3.67
14.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
06:08.06
+39.40
+1.97
99.8
+3.86
15.
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:11.21
+42.56
+3.15
98.9
+4.17
16.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
06:11.24
+42.59
+0.03
98.9
+4.18
17.
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N12
N4
06:11.53
+42.88
+0.28
98.8
+4.20
18.
MOCHALOV Aleksandr
Subaru Impreza N14
N4
06:11.69
+43.04
+0.17
98.8
+4.22
19.
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:12.03
+43.38
+0.33
98.7
+4.25
20.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
06:12.13
+43.48
+0.11
98.7
+4.26
21.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
06:13.28
+44.63
+1.14
98.4
+4.38
22.
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
06:14.70
+46.05
+1.42
98.0
+4.51
23.
SHEKIN Feliks
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:16.23
+47.58
+1.54
97.6
+4.67
24.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:20.86
+52.21
+4.62
96.4
+5.12
25.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
06:20.88
+52.23
+0.02
96.4
+5.12
26.
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
06:21.01
+52.36
+0.13
96.4
+5.13
27.
Iwanowski Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:25.95
+57.30
+4.94
95.1
+5.62
28.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
06:32.08
+1:03.43
+6.13
93.7
+6.22
29.
IVANOV Grigoriy
Subaru Impreza N12
N4
07:46.46
+2:17.81
+1:14.38
78.7
+13.51
30.
ROMANCHYGOV Nikolai
Subaru Impreza N14
N4
08:21.61
+2:52.96
+35.15
73.2
+16.96
31.
POLKOVNIKOV Ilya
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
08:22.56
+2:53.91
+0.96
73.1
+17.05
32.
KALANCHIN Pavel
Subaru Impreza N14
N4
09:39.65
+4:11.00
+1:17.09
63.3
+24.61
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
05:28.65
111.7
 
2.
CHEKIN Ivan
Subaru Impreza N14
N4
05:36.14
+7.49
+7.49
109.2
+0.73
3.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
05:45.99
+17.34
+9.85
106.1
+1.70
4.
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
05:48.92
+20.27
+2.93
105.2
+1.99
5.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:51.07
+22.42
+2.15
104.6
+2.20
6.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
05:52.80
+24.15
+1.73
104.1
+2.37
7.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:54.54
+25.89
+1.74
103.6
+2.54
8.
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:56.78
+28.13
+2.24
102.9
+2.76
9.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
05:58.07
+29.42
+1.29
102.5
+2.88
10.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
06:03.68
+35.03
+5.61
101.0
+3.43
11.
BEZKROVNYI Aleksandr
Subaru Impreza N12
N4
06:04.35
+35.70
+0.67
100.8
+3.50
12.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:04.95
+36.29
+0.60
100.6
+3.56
13.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N12
N4
06:06.09
+37.44
+1.13
100.3
+3.67
14.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
06:08.06
+39.40
+1.97
99.8
+3.86
15.
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:11.21
+42.56
+3.15
98.9
+4.17
16.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
06:11.24
+42.59
+0.03
98.9
+4.18
17.
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N12
N4
06:11.53
+42.88
+0.28
98.8
+4.20
18.
MOCHALOV Aleksandr
Subaru Impreza N14
N4
06:11.69
+43.04
+0.17
98.8
+4.22
19.
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:12.03
+43.38
+0.33
98.7
+4.25
20.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
06:12.13
+43.48
+0.11
98.7
+4.26
21.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
06:13.28
+44.63
+1.14
98.4
+4.38
22.
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
06:14.70
+46.05
+1.42
98.0
+4.51
23.
SHEKIN Feliks
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:16.23
+47.58
+1.54
97.6
+4.67
24.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:20.86
+52.21
+4.62
96.4
+5.12
25.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
06:20.88
+52.23
+0.02
96.4
+5.12
26.
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
06:21.01
+52.36
+0.13
96.4
+5.13
27.
Iwanowski Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:25.95
+57.30
+4.94
95.1
+5.62
28.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
06:32.08
+1:03.43
+6.13
93.7
+6.22
29.
IVANOV Grigoriy
Subaru Impreza N12
N4
07:46.46
+2:17.81
+1:14.38
78.7
+13.51
30.
ROMANCHYGOV Nikolai
Subaru Impreza N14
N4
08:21.61
+2:52.96
+35.15
73.2
+16.96
31.
POLKOVNIKOV Ilya
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
08:22.56
+2:53.91
+0.96
73.1
+17.05
32.
KALANCHIN Pavel
Subaru Impreza N14
N4
09:39.65
+4:11.00
+1:17.09
63.3
+24.61
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.