Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
TR 2013 - IRIDIUM Rally
6. podnik Team Rally 2013, skladba trate: HOFBAUER Jakub,
Nutna instalace balicku
5.1.2014 6:00 - 11.1.2014 23:59
Team Rally 2013 (Team Rally pro CZ/SK jezdce, 7.ročník)
Pouze jezdci nominovaní týmem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
/
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
RZ/SS 1 - Kaihuavaara II
Výpis pro třídu (skupinu):
A8
povrch běžný a suchý, špatné podmínky, dopoledne, mírné sněžení, zataženo
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
BABAK Ondrej
Toyota Celica st205
A8
03:51.57
94.8
 
2.
C
HOFFMANN Jakub
Lancia Delta
A8
03:53.34
+1.77
+1.77
94.1
+0.29
3.
C
KOVARICEK Miroslav
Lancia Delta
A8
03:54.38
+2.82
+1.05
93.7
+0.46
4.
JAROTEK Jiri
Toyota Celica st205
A8
03:55.05
+3.48
+0.67
93.4
+0.57
5.
C
VALENTA Frantisek
Lancia Delta
A8
03:56.54
+4.97
+1.48
92.8
+0.81
6.
KALA Ludvik
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:57.11
+5.54
+0.56
92.6
+0.91
7.
C
DOHNAL Rene
Toyota Celica st205
A8
03:58.50
+6.94
+1.39
92.1
+1.14
8.
C
SENK Michal
Toyota Celica st205
A8
04:01.58
+10.01
+3.07
90.9
+1.64
9.
KUNDLAK Jan
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:02.28
+10.71
+0.70
90.6
+1.76
10.
CABAK Petr
Toyota Celica st205
A8
04:02.44
+10.87
+0.16
90.6
+1.78
11.
C
HAUSKNOTZ Viktor
Lancia Delta
A8
04:03.12
+11.55
+0.68
90.3
+1.89
12.
C
SOUREK Vaclav
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:03.56
+11.99
+0.44
90.2
+1.97
13.
POUSTKA Vaclav
Toyota Celica st205
A8
04:08.39
+16.82
+4.83
88.4
+2.76
14.
C
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
04:09.00
+17.43
+0.61
88.2
+2.86
15.
KRCMAR Stanislav
Lancia Delta
A8
04:09.83
+18.26
+0.83
87.9
+2.99
16.
C
VOJTECHOVSKY Radek
Toyota Celica st205
A8
04:12.50
+20.93
+2.67
87.0
+3.43
17.
KEST Karel
Lancia Delta
A8
04:13.66
+22.09
+1.15
86.6
+3.62
18.
SVOBODA Miroslav
Lancia Delta
A8
04:14.55
+22.98
+0.89
86.3
+3.77
19.
C
PILKA Marek
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:15.67
+24.10
+1.12
85.9
+3.95
20.
VALEK Vlasta
Toyota Celica st205
A8
04:17.32
+25.75
+1.65
85.3
+4.22
21.
VOMOCIL Ondrej
Lancia Delta
A8
04:17.40
+25.83
+0.08
85.3
+4.23
22.
C
VNOUCEK Mirus
Toyota Celica st205
A8
04:25.59
+34.02
+8.19
82.7
+5.58
23.
C
HRADIL Tomas
Toyota Celica st205
A8
04:27.77
+36.20
+2.17
82.0
+5.93
24.
SERBAUM Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:29.25
+37.68
+1.48
81.6
+6.18
25.
C
MATEJKA Miroslav
Toyota Celica st205
A8
04:40.38
+48.82
+11.14
78.3
+8.00
26.
LABAK Tomas
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:45.02
+53.45
+4.63
77.0
+8.76
27.
C
JAROLIMEK Tomas
Toyota Celica st205
A8
04:55.87
+1:04.30
+10.85
74.2
+10.54
28.
C
NOVOSAD Rostislav
Toyota Celica st205
A8
04:56.68
+1:05.11
+0.81
74.0
+10.67
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
BABAK Ondrej
Toyota Celica st205
A8
03:51.57
94.8
 
2.
HOFFMANN Jakub
Lancia Delta
A8
03:53.34
+1.77
+1.77
94.1
+0.29
3.
KOVARICEK Miroslav
Lancia Delta
A8
03:54.38
+2.82
+1.05
93.7
+0.46
4.
JAROTEK Jiri
Toyota Celica st205
A8
03:55.05
+3.48
+0.67
93.4
+0.57
5.
VALENTA Frantisek
Lancia Delta
A8
03:56.54
+4.97
+1.48
92.8
+0.81
6.
KALA Ludvik
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:57.11
+5.54
+0.56
92.6
+0.91
7.
DOHNAL Rene
Toyota Celica st205
A8
03:58.50
+6.94
+1.39
92.1
+1.14
8.
SENK Michal
Toyota Celica st205
A8
04:01.58
+10.01
+3.07
90.9
+1.64
9.
KUNDLAK Jan
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:02.28
+10.71
+0.70
90.6
+1.76
10.
CABAK Petr
Toyota Celica st205
A8
04:02.44
+10.87
+0.16
90.6
+1.78
11.
HAUSKNOTZ Viktor
Lancia Delta
A8
04:03.12
+11.55
+0.68
90.3
+1.89
12.
SOUREK Vaclav
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:03.56
+11.99
+0.44
90.2
+1.97
13.
POUSTKA Vaclav
Toyota Celica st205
A8
04:08.39
+16.82
+4.83
88.4
+2.76
14.
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
04:09.00
+17.43
+0.61
88.2
+2.86
15.
KRCMAR Stanislav
Lancia Delta
A8
04:09.83
+18.26
+0.83
87.9
+2.99
16.
VOJTECHOVSKY Radek
Toyota Celica st205
A8
04:12.50
+20.93
+2.67
87.0
+3.43
17.
KEST Karel
Lancia Delta
A8
04:13.66
+22.09
+1.15
86.6
+3.62
18.
SVOBODA Miroslav
Lancia Delta
A8
04:14.55
+22.98
+0.89
86.3
+3.77
19.
PILKA Marek
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:15.67
+24.10
+1.12
85.9
+3.95
20.
VALEK Vlasta
Toyota Celica st205
A8
04:17.32
+25.75
+1.65
85.3
+4.22
21.
VOMOCIL Ondrej
Lancia Delta
A8
04:17.40
+25.83
+0.08
85.3
+4.23
22.
VNOUCEK Mirus
Toyota Celica st205
A8
04:25.59
+34.02
+8.19
82.7
+5.58
23.
HRADIL Tomas
Toyota Celica st205
A8
04:27.77
+36.20
+2.17
82.0
+5.93
24.
SERBAUM Ondrej
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:29.25
+37.68
+1.48
81.6
+6.18
25.
MATEJKA Miroslav
Toyota Celica st205
A8
04:40.38
+48.82
+11.14
78.3
+8.00
26.
LABAK Tomas
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:45.02
+53.45
+4.63
77.0
+8.76
27.
JAROLIMEK Tomas
Toyota Celica st205
A8
04:55.87
+1:04.30
+10.85
74.2
+10.54
28.
NOVOSAD Rostislav
Toyota Celica st205
A8
04:56.68
+1:05.11
+0.81
74.0
+10.67
Sledovat turnaj živě
Nominace do poháru
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
BRABLEC Jan
13
Havárie na RZ 13
SERBAUM Lukas
13
Havárie na RZ 13
SPILKA Frantisek
13
Havárie na RZ 13
VAIS Rene
14
Havárie na RZ 14
VOJTECHOVSKY Radek
14
Havárie na RZ 14
UHER Tomas
14
Havárie na RZ 14
HAUSKNOTZ Viktor
14
Nenastoupil na RZ 14
HRBACEK David
14
Havárie na RZ 14
ZPEVAK Jan
14
Nenastoupil na RZ 14
VECERA Lukas
14
Havárie na RZ 14
RAFAJ Dalibor
15
Havárie na RZ 15
OLIVERIUS Marek
15
Havárie na RZ 15
SOPIK Jarda
17
Havárie na RZ 17
HONZEK Tony
17
Havárie na RZ 17
KUCA Milan
17
Havárie na RZ 17
SERBAUM Ondrej
17
Havárie na RZ 17
KLIMA Daniel
17
Havárie na RZ 17
BUJACEK Petr
17
Havárie na RZ 17
KUBINI Vladimir
18
Havárie na RZ 18
HRADIL Tomas
18
Havárie na RZ 18
PILKA Marek
18
Havárie na RZ 18
KUNDLAK Jan
18
Havárie na RZ 18
GRANCAI Karol
18
Havárie na RZ 18
GARAZIJA Radek
18
Havárie na RZ 18
HOLECEK Jiri
18
Havárie na RZ 18
CABAK Petr
19
Havárie na RZ 19
BAJGAR Petr
20
Havárie na RZ 20
HRSTKA Radim
20
Havárie na RZ 20
VALENA Frantisek
20
Havárie na RZ 20
HAJEK Michal
20
Havárie na RZ 20
SOJKA Karel
20
Nenastoupil na RZ 20
KOVARICEK Miroslav
20
Havárie na RZ 20
KANDLER Jan
21
Havárie na RZ 21
NOVOSAD Jakub
21
Havárie na RZ 21
SOPIK Martin
21
Havárie na RZ 21
VRANY Martin
24
Nenastoupil na RZ 24
BARVIK Lada
24
Nenastoupil na RZ 24
JERABEK Miroslav
24
Nenastoupil na RZ 24
FRISTENSKY Jiri
24
Havárie na RZ 24
TOMANEC Roman
24
Nenastoupil na RZ 24
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11201
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.