Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
--- YCRT CUP 2013 --- gravel monodrive
22.9.2013 20:45 - 26.9.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 7 - Tanner II
Výpis pro třídu (skupinu):
A6
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
4 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 7
Další
Po RZ 7
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
03:10.13
75.7
 
2.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
03:10.52
+0.39
+0.39
75.6
+0.10
3.
KOCHETKOV Anton
Lada Kalina R2
A6
03:12.06
+1.93
+1.54
75.0
+0.48
4.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
03:13.10
+2.96
+1.03
74.6
+0.74
5.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
03:13.52
+3.38
+0.42
74.4
+0.85
6.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
03:13.70
+3.56
+0.18
74.3
+0.89
7.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
03:13.72
+3.58
+0.02
74.3
+0.90
8.
BARTNIKOWSKI Robert
Lada Kalina R2
A6
03:18.37
+8.24
+4.65
72.6
+2.06
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
18:52.34
88.1
 
2.
-1
BARTNIKOWSKI Robert
Lada Kalina R2
A6
18:56.45
+4.09
+4.09
87.7
+0.15
3.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
19:01.18
+8.83
+4.73
87.4
+0.32
4.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
19:04.44
+12.09
+3.26
87.1
+0.44
5.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
19:05.58
+13.23
+1.13
87.0
+0.48
6.
KOCHETKOV Anton
Lada Kalina R2
A6
19:07.86
+15.52
+2.29
86.9
+0.56
7.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
19:43.05
+50.70
+35.18
84.3
+1.83
8.
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
20:00.55
01:00.00
+1:08.20
+17.50
83.1
+2.46
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
BOKOV Sergey
3
Nenastoupil na RZ 3
KUMM Andrzej
5
Havárie na RZ 5
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
8
BARTNIKOWSKI Robert
WR I PIZGAMY DALEJ
8
KOCHETKOV Anton
very good Alexey !!
8
MILYAKOV Dmitriy
norm battle Anton and Alexey!
6
KOCHETKOV Anton
kowmarno proexal
4
KOCHETKOV Anton
Alexey - good time
4
SOLDAKOV Ilya
spin
3
KOCHETKOV Anton
good battle ))
3
MARNIK Jakub
cfh
3
SOLDAKOV Ilya
vilet
2
KOCHETKOV Anton
good Orlov
2
LOPUKHOV Aleksey
+20 sek(((
1
Vladimir SINELNIKOV
Vsem privet!
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11201
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.