Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
12 Etap OCR 2013 - Rally Ekaterinburg
5 - DMACK Cup!!!!!! Registered open and more info:
rbr-russia.ru
Forum:
rbr-russia.ru/forum
3.4.2014 0:01 - 7.4.2014 23:59
1
2
/
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 1 - Ekaterinburg-EXPO
Výpis pro třídu (skupinu):
A6
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, průzračno, jasno
2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
01:45.43
68.3
 
2.
C
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
01:47.74
+2.29
+2.29
66.8
+1.15
3.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
01:48.65
+3.21
+0.91
66.3
+1.61
4.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
01:49.30
+3.87
+0.66
65.9
+1.94
5.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
01:51.96
+6.53
+2.66
64.3
+3.26
6.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
01:52.29
+6.85
+0.32
64.1
+3.43
7.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
01:53.30
+7.87
+1.01
63.5
+3.93
8.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
01:54.80
+9.36
+1.50
62.7
+4.68
9.
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
01:57.22
+11.79
+2.42
61.4
+5.89
10.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
01:58.37
+12.94
+1.14
60.8
+6.47
11.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
02:01.26
+15.83
+2.89
59.4
+7.92
12.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:04.05
+18.62
+2.79
58.0
+9.31
13.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:04.63
+19.20
+0.57
57.8
+9.60
14.
C
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:05.29
+19.86
+0.66
57.5
+9.93
15.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
02:07.04
+21.61
+1.76
56.7
+10.81
16.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
02:08.60
+23.17
+1.56
56.0
+11.59
17.
LUKINYK Denis
Lada Samara 1600
A6
02:11.33
+25.90
+2.72
54.8
+12.95
18.
C
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:18.94
00:15.00
+33.51
+7.61
51.8
+16.75
19.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
02:26.85
00:10.00
+41.42
+7.91
49.0
+20.71
20.
EDIKIN Dima
Lada Kalina R2
A6
06:45.43
05:00.00
+5:00.00
+4:18.58
17.8
+150.00
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
01:45.43
68.3
 
2.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
01:47.74
+2.29
+2.29
66.8
+1.15
3.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
01:48.65
+3.21
+0.91
66.3
+1.61
4.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
01:49.30
+3.87
+0.66
65.9
+1.94
5.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
01:51.96
+6.53
+2.66
64.3
+3.26
6.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
01:52.29
+6.85
+0.32
64.1
+3.43
7.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
01:53.30
+7.87
+1.01
63.5
+3.93
8.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
01:54.80
+9.36
+1.50
62.7
+4.68
9.
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
01:57.22
+11.79
+2.42
61.4
+5.89
10.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
01:58.37
+12.94
+1.14
60.8
+6.47
11.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
02:01.26
+15.83
+2.89
59.4
+7.92
12.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:04.05
+18.62
+2.79
58.0
+9.31
13.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:04.63
+19.20
+0.57
57.8
+9.60
14.
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:05.29
+19.86
+0.66
57.5
+9.93
15.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
02:07.04
+21.61
+1.76
56.7
+10.81
16.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
02:08.60
+23.17
+1.56
56.0
+11.59
17.
LUKINYK Denis
Lada Samara 1600
A6
02:11.33
+25.90
+2.72
54.8
+12.95
18.
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:18.94
00:15.00
+33.51
+7.61
51.8
+16.75
19.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
02:26.85
00:10.00
+41.42
+7.91
49.0
+20.71
20.
EDIKIN Dima
Lada Kalina R2
A6
06:45.43
05:00.00
+5:00.00
+4:18.58
17.8
+150.00
Sledovat turnaj živě
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
Slicky
00:54.78
01:21.05
01:45.43
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:00.25
+00:01.14
+00:02.30
C
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:00.89
+00:01.87
+00:03.21
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:01.21
+00:02.81
+00:03.87
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:02.33
+00:04.19
+00:06.52
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:02.63
+00:04.25
+00:06.85
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:04.54
+00:05.95
+00:07.86
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:03.53
+00:05.63
+00:09.36
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
Slicky
+00:05.92
+00:09.04
+00:11.78
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:06.36
+00:10.15
+00:12.93
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:04.95
+00:07.42
+00:15.83
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:15.03
+00:16.70
+00:18.61
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
Slicky
+00:09.45
+00:14.19
+00:19.19
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
Slicky
+00:08.77
+00:13.11
+00:19.85
C
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
Slicky
+00:06.99
+00:17.19
+00:21.61
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:13.60
+00:17.53
+00:23.17
LUKINYK Denis
Lada Samara 1600
A6
Slicky
+00:13.88
+00:19.84
+00:25.89
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
Slicky
-00:00.42
-00:00.17
+00:33.50
C
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:32.71
+00:36.81
+00:41.42
EDIKIN Dima
Lada Kalina R2
A6
Slicky
+00:03.45
--:--:--
+05:00.00
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
CHETIN Evgeniy
3
Havárie na RZ 3
Oliver Ojaveer
3
Havárie na RZ 3
POLUYANOV Denis
3
Havárie na RZ 3
KUTOV Anton
3
Havárie na RZ 3
Soldatenko Alexey
4
Havárie na RZ 4
Red Wheel Racing
4
Havárie na RZ 4
BAHLAI Andrii
4
Havárie na RZ 4
ivansppt
4
Havárie na RZ 4
ROZHKOV Alexey
4
Havárie na RZ 4
MAIGUR Ilya
4
Havárie na RZ 4
ELKIN Alexandr
4
Havárie na RZ 4
BAKHTIN Aleksey
4
Havárie na RZ 4
KUZNIETSOV Stanislav
5
Havárie na RZ 5
VARTANYAN Valeriy
5
Havárie na RZ 5
Pasha Kosyak
5
Havárie na RZ 5
SACHENOK Boris
5
Havárie na RZ 5
BOROVINSKIY Denis
5
Havárie na RZ 5
IBN Adam
6
Nenastoupil na RZ 6
KONOPLEV Dmitriy
6
Havárie na RZ 6
SIDOROV Konstantin
7
Havárie na RZ 7
BEDENKO Aleksey
7
Havárie na RZ 7
AHMETSHIN Evgeniy
7
Havárie na RZ 7
KOVALENKO Vladislav
7
Havárie na RZ 7
immortal
8
Havárie na RZ 8
EMELYANENKO Denis
8
Nenastoupil na RZ 8
SUHINOV Aleksandr
8
Havárie na RZ 8
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11292
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7255
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.