Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
LADA CUP`13 - Rally - 8
Registration:
RBR-RUSSIA.RU
Forum:
FORUM
12.12.2013 12:00 - 16.12.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
RZ/SS 1 - SS 1
Výpis pro třídu (skupinu):
A6
povrch nový a suchý, dobré podmínky, odpoledne, průzračno, jasno
7.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
04:17.23
99.4
 
2.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
04:23.09
+5.85
+5.85
97.2
+0.82
3.
SUHINOV Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
04:23.33
+6.09
+0.24
97.1
+0.86
4.
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
04:24.11
+6.87
+0.78
96.8
+0.97
5.
C
FELTRIN Jernej
Lada Kalina R2
A6
04:26.99
+9.76
+2.88
95.7
+1.37
6.
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
04:28.72
+11.49
+1.73
95.1
+1.62
7.
PRAVDIN Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:29.13
+11.89
+0.41
95.0
+1.68
8.
C
CHIROKOV Vladimir
Lada Kalina R2
A6
04:29.37
+12.14
+0.25
94.9
+1.71
9.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:29.47
+12.24
+0.10
94.9
+1.72
10.
PETRENKO Stas
Lada Kalina R2
A6
04:29.54
+12.31
+0.07
94.8
+1.73
11.
Prokop
Lada Kalina R2
A6
04:30.94
+13.71
+1.40
94.3
+1.93
12.
SEDEJ Vojko
Lada Kalina R2
A6
04:31.37
+14.13
+0.43
94.2
+1.99
13.
RUDY Denis
Lada Kalina R2
A6
04:36.44
+19.20
+5.07
92.5
+2.70
14.
C
SISI Saulute
Lada Kalina R2
A6
04:36.47
+19.23
+0.03
92.5
+2.71
15.
NIKOLAEF Andrey
Lada Kalina R2
A6
04:36.75
+19.52
+0.28
92.4
+2.75
16.
BOYKINYA Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:37.45
+20.21
+0.69
92.1
+2.85
17.
C
AGUIAR Tiago
Lada Kalina R2
A6
04:37.76
+20.53
+0.31
92.0
+2.89
18.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:37.77
+20.53
+0.01
92.0
+2.89
19.
KALININ Denis
Lada Kalina R2
A6
04:38.02
+20.79
+0.25
91.9
+2.93
20.
SMIRNOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
04:39.36
+22.12
+1.34
91.5
+3.12
21.
IVANOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:40.23
+23.00
+0.88
91.2
+3.24
22.
KEVLYUK Sasha
Lada Kalina R2
A6
04:41.02
+23.79
+0.79
91.0
+3.35
23.
SOSNIN Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:43.75
+26.52
+2.73
90.1
+3.74
24.
RAEVSKIY Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:44.45
+27.21
+0.69
89.9
+3.83
25.
BOBILEV Andrey
Lada Kalina R2
A6
04:45.07
+27.84
+0.62
89.7
+3.92
26.
ivansppt
Lada Kalina R2
A6
04:46.17
+28.94
+1.10
89.3
+4.08
27.
SHIMAN Alexander
Lada Kalina R2
A6
04:46.29
+29.06
+0.12
89.3
+4.09
28.
Rich Andrew
Lada Kalina R2
A6
04:48.09
+30.85
+1.80
88.7
+4.35
29.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:51.56
+34.33
+3.47
87.7
+4.83
30.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
04:52.93
+35.69
+1.37
87.3
+5.03
31.
R
KADIGROV Alex
Lada Kalina R2
A6
05:01.67
+44.43
+8.74
84.7
+6.26
32.
Andrey Wert
Lada Kalina R2
A6
05:04.52
+47.29
+2.85
83.9
+6.66
33.
PEREBORSKIY Anton
Lada Kalina R2
A6
05:05.06
+47.83
+0.54
83.8
+6.74
34.
IVANOVA Katya
Lada Kalina R2
A6
05:06.71
+49.48
+1.65
83.3
+6.97
35.
TIMOFEEV Anatoliy
Lada Kalina R2
A6
05:07.94
+50.71
+1.23
83.0
+7.14
36.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
05:10.57
+53.34
+2.63
82.3
+7.51
37.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
05:18.64
+1:01.41
+8.07
80.2
+8.65
38.
C
CHEKIN Ivan
Lada Kalina R2
A6
05:18.65
+1:01.42
+0.01
80.2
+8.65
39.
NIKONOROV Rodion
Lada Kalina R2
A6
05:22.61
+1:05.37
+3.96
79.2
+9.21
40.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:32.21
+1:14.98
+9.61
76.9
+10.56
41.
REINART Hardo
Lada Kalina R2
A6
05:32.46
+1:15.23
+0.25
76.9
+10.60
42.
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
05:41.05
+1:23.82
+8.58
74.9
+11.80
43.
KONOPLEV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
05:45.26
+1:28.03
+4.21
74.0
+12.40
44.
C
RBR Russia
Lada Kalina R2
A6
05:49.80
+1:32.56
+4.53
73.1
+13.04
45.
MATVEENKOV Gleb
Lada Kalina R2
A6
05:50.86
+1:33.63
+1.07
72.8
+13.19
46.
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
06:45.79
+2:28.55
+54.93
63.0
+20.92
47.
C
BORISENKO Anton
Lada Kalina R2
A6
07:38.69
+3:21.46
+52.90
55.7
+28.37
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
04:17.23
99.4
 
2.
SOROKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
04:23.09
+5.85
+5.85
97.2
+0.82
3.
SUHINOV Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
04:23.33
+6.09
+0.24
97.1
+0.86
4.
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
04:24.11
+6.87
+0.78
96.8
+0.97
5.
FELTRIN Jernej
Lada Kalina R2
A6
04:26.99
+9.76
+2.88
95.7
+1.37
6.
UTKIN Nikita
Lada Kalina R2
A6
04:28.72
+11.49
+1.73
95.1
+1.62
7.
PRAVDIN Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:29.13
+11.89
+0.41
95.0
+1.68
8.
CHIROKOV Vladimir
Lada Kalina R2
A6
04:29.37
+12.14
+0.25
94.9
+1.71
9.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:29.47
+12.24
+0.10
94.9
+1.72
10.
PETRENKO Stas
Lada Kalina R2
A6
04:29.54
+12.31
+0.07
94.8
+1.73
11.
Prokop
Lada Kalina R2
A6
04:30.94
+13.71
+1.40
94.3
+1.93
12.
SEDEJ Vojko
Lada Kalina R2
A6
04:31.37
+14.13
+0.43
94.2
+1.99
13.
RUDY Denis
Lada Kalina R2
A6
04:36.44
+19.20
+5.07
92.5
+2.70
14.
SISI Saulute
Lada Kalina R2
A6
04:36.47
+19.23
+0.03
92.5
+2.71
15.
NIKOLAEF Andrey
Lada Kalina R2
A6
04:36.75
+19.52
+0.28
92.4
+2.75
16.
BOYKINYA Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:37.45
+20.21
+0.69
92.1
+2.85
17.
AGUIAR Tiago
Lada Kalina R2
A6
04:37.76
+20.53
+0.31
92.0
+2.89
18.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:37.77
+20.53
+0.01
92.0
+2.89
19.
KALININ Denis
Lada Kalina R2
A6
04:38.02
+20.79
+0.25
91.9
+2.93
20.
SMIRNOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
04:39.36
+22.12
+1.34
91.5
+3.12
21.
IVANOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:40.23
+23.00
+0.88
91.2
+3.24
22.
KEVLYUK Sasha
Lada Kalina R2
A6
04:41.02
+23.79
+0.79
91.0
+3.35
23.
SOSNIN Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:43.75
+26.52
+2.73
90.1
+3.74
24.
RAEVSKIY Sergey
Lada Kalina R2
A6
04:44.45
+27.21
+0.69
89.9
+3.83
25.
BOBILEV Andrey
Lada Kalina R2
A6
04:45.07
+27.84
+0.62
89.7
+3.92
26.
ivansppt
Lada Kalina R2
A6
04:46.17
+28.94
+1.10
89.3
+4.08
27.
SHIMAN Alexander
Lada Kalina R2
A6
04:46.29
+29.06
+0.12
89.3
+4.09
28.
Rich Andrew
Lada Kalina R2
A6
04:48.09
+30.85
+1.80
88.7
+4.35
29.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:51.56
+34.33
+3.47
87.7
+4.83
30.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
04:52.93
+35.69
+1.37
87.3
+5.03
31.
KADIGROV Alex
Lada Kalina R2
A6
05:01.67
+44.43
+8.74
84.7
+6.26
32.
Andrey Wert
Lada Kalina R2
A6
05:04.52
+47.29
+2.85
83.9
+6.66
33.
PEREBORSKIY Anton
Lada Kalina R2
A6
05:05.06
+47.83
+0.54
83.8
+6.74
34.
IVANOVA Katya
Lada Kalina R2
A6
05:06.71
+49.48
+1.65
83.3
+6.97
35.
TIMOFEEV Anatoliy
Lada Kalina R2
A6
05:07.94
+50.71
+1.23
83.0
+7.14
36.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
05:10.57
+53.34
+2.63
82.3
+7.51
37.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
05:18.64
+1:01.41
+8.07
80.2
+8.65
38.
CHEKIN Ivan
Lada Kalina R2
A6
05:18.65
+1:01.42
+0.01
80.2
+8.65
39.
NIKONOROV Rodion
Lada Kalina R2
A6
05:22.61
+1:05.37
+3.96
79.2
+9.21
40.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:32.21
+1:14.98
+9.61
76.9
+10.56
41.
REINART Hardo
Lada Kalina R2
A6
05:32.46
+1:15.23
+0.25
76.9
+10.60
42.
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
05:41.05
+1:23.82
+8.58
74.9
+11.80
43.
KONOPLEV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
05:45.26
+1:28.03
+4.21
74.0
+12.40
44.
RBR Russia
Lada Kalina R2
A6
05:49.80
+1:32.56
+4.53
73.1
+13.04
45.
MATVEENKOV Gleb
Lada Kalina R2
A6
05:50.86
+1:33.63
+1.07
72.8
+13.19
46.
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
06:45.79
+2:28.55
+54.93
63.0
+20.92
47.
BORISENKO Anton
Lada Kalina R2
A6
07:38.69
+3:21.46
+52.90
55.7
+28.37
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
ELENA 27
1
Havárie na RZ 1
Red Wheel Racing
1
Havárie na RZ 1
KOVALENKO Vladislav
1
Havárie na RZ 1
KOCHETKOV Anton
1
Havárie na RZ 1
ZAYTSEV Anton
1
Havárie na RZ 1
LUKINYK Denis
1
Havárie na RZ 1
ES'KOV Maxim
2
Havárie na RZ 2
UTKIN Nikita
2
Havárie na RZ 2
RBR Russia
2
Nenastoupil na RZ 2
MATVEENKOV Gleb
2
Nenastoupil na RZ 2
IVANOV Sergey
3
Havárie na RZ 3
PRAVDIN Aleksey
3
Havárie na RZ 3
BOYKINYA Sergey
3
Havárie na RZ 3
PEREBORSKIY Anton
3
Havárie na RZ 3
BORISENKO Anton
4
Havárie na RZ 4
MAIGUR Ilya
4
Havárie na RZ 4
PANYUSHKIN Evgenyi
4
Havárie na RZ 4
REINART Hardo
5
Nenastoupil na RZ 5
Prokop
5
Havárie na RZ 5
ivansppt
6
Havárie na RZ 6
KONOPLEV Dmitriy
6
Havárie na RZ 6
Soldatenko Alexey
7
Nenastoupil na RZ 7
Andrey Wert
8
Havárie na RZ 8
RUDY Denis
8
Havárie na RZ 8
MALYSHEV Denis
8
Havárie na RZ 8
NIKONOROV Rodion
8
Havárie na RZ 8
SMIRNOV Dmitriy
9
Havárie na RZ 9
CHIROKOV Vladimir
10
Havárie na RZ 10
ORLOV Alexey
10
Havárie na RZ 10
SEDEJ Vojko
10
Havárie na RZ 10
MEDVEDEV Roman
11
Havárie na RZ 11
PETRENKO Stas
11
Havárie na RZ 11
KALININ Denis
11
Havárie na RZ 11
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7251
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.