Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
12 Etap OCR 2013 - Rally Ekaterinburg
5 - DMACK Cup!!!!!! Registered open and more info:
rbr-russia.ru
Forum:
rbr-russia.ru/forum
3.4.2014 0:01 - 7.4.2014 23:59
1
2
/
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 4 - Mokrinskiy 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch běžný a vlhký, dobré podmínky, poledne, průzračno, polojasno
8.2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
04:31.92
108.6
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
04:40.27
+8.35
+8.35
105.3
+1.02
3.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:45.06
+13.14
+4.79
103.6
+1.60
4.
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
04:45.71
+13.79
+0.65
103.3
+1.68
5.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
04:47.57
+15.65
+1.86
102.7
+1.91
6.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:47.72
+15.80
+0.15
102.6
+1.93
7.
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:48.40
+16.47
+0.67
102.4
+2.01
8.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:48.42
+16.50
+0.03
102.3
+2.01
9.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
04:48.98
+17.05
+0.55
102.2
+2.08
10.
SMIRNOFF Petr
Toyota Celica st205
A8
04:50.75
+18.82
+1.77
101.5
+2.30
11.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:52.18
+20.25
+1.43
101.0
+2.47
12.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
04:55.66
+23.74
+3.49
99.8
+2.90
13.
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:56.77
+24.85
+1.11
99.5
+3.03
14.
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:56.85
+24.92
+0.08
99.4
+3.04
15.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:58.11
+26.19
+1.27
99.0
+3.19
16.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
04:59.86
+27.94
+1.75
98.4
+3.41
17.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
05:00.05
+28.12
+0.19
98.4
+3.43
18.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
05:00.92
+29.00
+0.87
98.1
+3.54
19.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:01.33
+29.40
+0.41
98.0
+3.59
20.
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:02.46
+30.54
+1.12
97.6
+3.72
21.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
05:02.50
+30.58
+0.04
97.6
+3.73
22.
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
05:02.76
+30.83
+0.25
97.5
+3.76
23.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:03.52
+31.60
+0.76
97.3
+3.85
24.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
05:03.97
+32.04
+0.45
97.1
+3.91
25.
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:04.14
+32.22
+0.17
97.1
+3.93
26.
RESHETOV Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:04.65
+32.72
+0.51
96.9
+3.99
27.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
05:06.52
+34.60
+1.87
96.3
+4.22
28.
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:07.05
+35.11
+0.52
96.1
+4.28
29.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
05:07.84
+35.90
+0.79
95.9
+4.38
30.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 555
A8
05:08.16
00:10.00
+36.22
+0.32
95.8
+4.42
31.
SMIRNOV Dmitriy
Peugeot 206 S1600
S1600
05:09.85
+37.92
+1.69
95.3
+4.62
32.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:10.42
+38.50
+0.56
95.1
+4.69
33.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:10.61
+38.69
+0.19
95.0
+4.72
34.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:10.89
+38.97
+0.28
95.0
+4.75
35.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
05:11.03
+39.11
+0.14
94.9
+4.77
36.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:12.27
+40.35
+1.24
94.5
+4.92
37.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
05:13.15
+41.23
+0.88
94.3
+5.03
38.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
05:14.09
+42.17
+0.94
94.0
+5.14
39.
Pasha Kosyak
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:15.22
+43.30
+1.12
93.6
+5.28
40.
MATVEEV Alex
Peugeot 106 Rallye A5
A5
05:15.77
+43.85
+0.55
93.5
+5.35
41.
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
05:16.90
+44.97
+1.12
93.2
+5.48
42.
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
05:19.94
+48.02
+3.04
92.3
+5.86
43.
AHMETSHIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:22.30
+50.37
+2.35
91.6
+6.14
44.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
05:22.68
+50.75
+0.38
91.5
+6.19
45.
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
05:24.67
+52.75
+2.00
90.9
+6.43
46.
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
05:25.16
+53.23
+0.49
90.8
+6.49
47.
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
05:26.38
+54.46
+1.23
90.4
+6.64
48.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
05:27.11
+55.19
+0.73
90.2
+6.73
49.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
05:31.84
+59.91
+4.72
89.0
+7.31
50.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
05:35.66
+1:03.73
+3.82
87.9
+7.77
51.
EMELYANENKO Denis
Ford Fiesta S1600
S1600
05:39.02
+1:07.09
+3.36
87.1
+8.18
52.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
05:42.02
+1:10.09
+3.00
86.3
+8.55
53.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
05:44.28
+1:12.36
+2.27
85.7
+8.82
54.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
05:44.61
+1:12.69
+0.33
85.7
+8.86
55.
C
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
05:47.99
+1:16.06
+3.37
84.8
+9.28
56.
DROZDA Karel
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
05:50.13
+1:18.20
+2.14
84.3
+9.54
57.
SIDOROV Konstantin
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:51.32
+1:19.40
+1.19
84.0
+9.68
58.
immortal
Subaru Impreza N12
N4
05:55.47
+1:23.55
+4.15
83.0
+10.19
59.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
05:56.97
+1:25.04
+1.50
82.7
+10.37
60.
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:07.66
+1:35.74
+10.69
80.3
+11.68
61.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
06:15.99
+1:44.07
+8.34
78.5
+12.69
62.
PURTOV Andrei
MG ZR Super 1600
S1600
06:24.08
+1:52.16
+8.08
76.9
+13.68
63.
PUSHKARSKY Vladimir
Lada 112 TMS 1.6
S1600
06:45.59
+2:13.66
+21.51
72.8
+16.30
64.
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
06:51.20
+2:19.28
+5.61
71.8
+16.99
65.
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
06:54.18
+2:22.25
+2.97
71.3
+17.35
66.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
07:40.22
+3:08.29
+46.04
64.1
+22.96
67.
IBN Adam
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
08:01.98
+3:30.06
+21.77
61.2
+25.62
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
11:54.05
104.9
 
2.
-1
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
12:01.21
+7.16
+7.16
103.8
+0.34
3.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
12:17.21
+23.16
+16.00
101.6
+1.11
4.
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
12:18.72
+24.67
+1.51
101.4
+1.19
5.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
12:20.24
+26.19
+1.52
101.2
+1.26
6.
+3
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
12:21.24
+27.19
+1.00
101.0
+1.31
7.
-1
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
12:21.77
+27.72
+0.53
100.9
+1.33
8.
SMIRNOFF Petr
Toyota Celica st205
A8
12:25.86
+31.81
+4.08
100.4
+1.53
9.
-2
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
12:26.92
+32.86
+1.06
100.3
+1.58
10.
+1
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
12:35.84
+41.79
+8.92
99.1
+2.01
11.
+1
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
12:37.27
+43.22
+1.43
98.9
+2.08
12.
+1
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
12:41.64
+47.59
+4.37
98.3
+2.29
13.
+2
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
12:53.47
+59.41
+11.83
96.8
+2.86
14.
+5
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
12:53.60
+59.55
+0.13
96.8
+2.86
15.
+1
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
12:54.24
+1:00.19
+0.64
96.7
+2.89
16.
+8
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
12:57.19
+1:03.13
+2.94
96.3
+3.04
17.
+8
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
12:57.95
+1:03.90
+0.77
96.3
+3.07
18.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
12:58.30
+1:04.23
+0.34
96.2
+3.09
19.
-2
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 555
A8
12:58.34
00:10.00
+1:04.29
+0.04
96.2
+3.09
20.
+6
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
12:59.13
+1:05.08
+0.79
96.1
+3.13
21.
RESHETOV Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
12:59.21
+1:05.16
+0.08
96.1
+3.13
22.
+1
SMIRNOV Dmitriy
Peugeot 206 S1600
S1600
13:05.85
+1:11.80
+6.64
95.3
+3.45
23.
+5
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
13:10.93
+1:16.87
+5.07
94.7
+3.70
24.
+3
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
13:12.94
+1:18.89
+2.00
94.4
+3.79
25.
+4
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
13:13.31
+1:19.25
+0.37
94.4
+3.81
26.
+9
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
13:16.08
+1:22.03
+2.78
94.1
+3.94
27.
-13
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
13:16.55
+1:22.49
+0.46
94.0
+3.97
28.
+11
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
13:18.45
00:15.00
+1:24.40
+1.90
93.8
+4.06
29.
+20
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
13:22.42
+1:28.37
+3.97
93.3
+4.25
30.
+2
MATVEEV Alex
Peugeot 106 Rallye A5
A5
13:25.99
+1:31.94
+3.57
92.9
+4.42
31.
+12
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:26.91
+1:32.86
+0.92
92.8
+4.46
32.
+8
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
13:28.59
+1:34.53
+1.68
92.6
+4.54
33.
+8
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:33.22
+1:39.17
+4.63
92.1
+4.77
34.
+14
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:33.84
+1:39.79
+0.62
92.0
+4.80
35.
+2
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
13:34.63
+1:40.58
+0.79
91.9
+4.84
36.
-3
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
13:35.71
+1:41.66
+1.08
91.8
+4.89
37.
-17
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
13:38.22
+1:44.17
+2.50
91.5
+5.01
38.
-2
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
13:40.56
+1:46.51
+2.34
91.3
+5.12
39.
-1
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
13:40.70
+1:46.65
+0.14
91.2
+5.13
40.
-9
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
13:41.04
+1:46.98
+0.33
91.2
+5.14
41.
+14
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:43.47
+1:49.42
+2.43
90.9
+5.26
42.
+9
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
13:46.42
+1:52.37
+2.95
90.6
+5.40
43.
+13
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:47.67
+1:53.62
+1.25
90.5
+5.46
44.
-2
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
13:47.94
+1:53.89
+0.27
90.4
+5.48
45.
+2
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
13:48.00
+1:53.95
+0.06
90.4
+5.48
46.
-2
AHMETSHIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:48.85
+1:54.79
+0.84
90.3
+5.52
47.
+3
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
13:49.42
00:10.00
+1:55.37
+0.57
90.3
+5.55
48.
-14
EMELYANENKO Denis
Ford Fiesta S1600
S1600
13:51.32
+1:57.27
+1.90
90.1
+5.64
49.
+9
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
13:53.78
+1:59.72
+2.45
89.8
+5.76
50.
-4
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
14:03.97
+2:09.91
+10.19
88.7
+6.25
51.
+11
Pasha Kosyak
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
14:09.71
+2:15.66
+5.74
88.1
+6.52
52.
-7
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
14:11.83
+2:17.78
+2.12
87.9
+6.62
53.
+7
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
14:26.00
+2:31.94
+14.17
86.5
+7.31
54.
-2
DROZDA Karel
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
14:26.15
+2:32.10
+0.15
86.5
+7.31
55.
-2
SIDOROV Konstantin
Volkswagen Polo S1600
S1600
14:29.14
+2:35.09
+2.99
86.2
+7.46
56.
+5
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
14:32.52
+2:38.47
+3.38
85.8
+7.62
57.
+2
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
14:40.44
+2:46.39
+7.92
85.0
+8.00
58.
+6
immortal
Subaru Impreza N12
N4
14:57.95
+3:03.90
+17.51
83.4
+8.84
59.
-5
PURTOV Andrei
MG ZR Super 1600
S1600
15:02.16
+3:08.11
+4.21
83.0
+9.04
60.
+3
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
15:08.02
+3:13.96
+5.85
82.5
+9.33
61.
+4
PUSHKARSKY Vladimir
Lada 112 TMS 1.6
S1600
16:11.04
+4:16.99
+1:03.02
77.1
+12.36
62.
+6
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
16:12.91
+4:18.86
+1.87
77.0
+12.45
63.
+6
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
17:39.36
+5:45.31
+1:26.45
70.7
+16.60
64.
+8
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
17:51.99
00:10.00
+5:57.93
+12.62
69.9
+17.21
65.
+2
IBN Adam
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
17:53.29
+5:59.23
+1.30
69.8
+17.27
66.
+8
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
18:59.72
+7:05.66
+1:06.43
65.7
+20.46
67.
+8
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
22:04.89
10:00.00
+10:10.83
+3:05.17
56.5
+29.37
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
01:31.36
02:58.76
04:31.92
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
Šotolinová intermedia
+00:03.40
+00:06.68
+00:08.34
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:04.32
+00:10.08
+00:13.13
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
Šotolinová intermedia
+00:05.24
+00:10.73
+00:13.78
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
Suchá šotolina
+00:05.04
+00:11.19
+00:15.64
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:05.65
+00:11.92
+00:15.79
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
Suchá šotolina
+00:06.02
+00:10.24
+00:16.47
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:06.56
+00:12.99
+00:16.50
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:05.89
+00:13.22
+00:17.05
SMIRNOFF Petr
Toyota Celica st205
A8
Šotolinová intermedia
+00:05.58
+00:12.45
+00:18.82
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:11.69
+00:16.73
+00:20.25
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
Šotolinová intermedia
+00:08.75
+00:16.36
+00:23.74
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
Suchá šotolina
+00:10.16
+00:18.38
+00:24.84
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Šotolinová intermedia
+00:09.03
+00:17.73
+00:24.92
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
Suchá šotolina
+00:09.07
+00:17.35
+00:26.18
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
Suchá šotolina
+00:10.78
+00:19.48
+00:27.93
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:12.65
+00:21.40
+00:28.12
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
Suchá šotolina
+00:11.05
+00:20.51
+00:28.99
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Suchá šotolina
+00:07.93
+00:18.07
+00:29.40
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Suchá šotolina
+00:08.42
+00:19.50
+00:30.53
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:11.10
+00:22.13
+00:30.57
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
Suchá šotolina
+00:11.69
+00:24.14
+00:30.83
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Suchá šotolina
+00:07.38
+00:15.88
+00:31.59
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
Šotolinová intermedia
+00:11.61
+00:22.70
+00:32.04
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
Šotolinová intermedia
+00:12.65
+00:22.95
+00:32.21
RESHETOV Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Šotolinová intermedia
+00:11.60
+00:21.67
+00:32.72
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
Suchá šotolina
+00:11.47
+00:22.51
+00:34.59
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Šotolinová intermedia
+00:11.93
+00:24.29
+00:35.12
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
Šotolinová intermedia
+00:20.70
+00:29.63
+00:35.91
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 555
A8
Šotolinová intermedia
+00:17.63
+00:27.68
+00:36.23
SMIRNOV Dmitriy
Peugeot 206 S1600
S1600
Šotolinová intermedia
+00:16.22
+00:27.13
+00:37.92
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Suchá šotolina
+00:13.41
+00:27.62
+00:38.49
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
Šotolinová intermedia
+00:13.48
+00:25.85
+00:38.68
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Šotolinová intermedia
+00:18.06
+00:31.08
+00:38.96
C
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
Šotolinová intermedia
+00:13.82
+00:26.92
+00:39.10
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
Suchá šotolina
+00:13.39
+00:27.81
+00:40.34
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
Šotolinová intermedia
+00:12.97
+00:25.95
+00:41.22
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
Šotolinová intermedia
+00:16.10
+00:30.71
+00:42.16
Pasha Kosyak
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Suchá šotolina
+00:13.91
+00:30.39
+00:43.30
MATVEEV Alex
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Šotolinová intermedia
+00:14.65
+00:29.74
+00:43.84
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Šotolinová intermedia
+00:15.53
+00:30.45
+00:44.97
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
Suchá šotolina
+00:17.29
+00:34.03
+00:48.01
AHMETSHIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Šotolinová intermedia
+00:15.29
+00:32.15
+00:50.37
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
Suchá šotolina
+00:17.36
+00:32.85
+00:50.75
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Suchá šotolina
+00:16.96
+00:35.28
+00:52.74
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
Mokrá šotolina
+00:17.63
+00:35.39
+00:53.23
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
Šotolinová intermedia
+00:18.58
+00:36.89
+00:54.46
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
Suchá šotolina
+00:17.37
+00:36.05
+00:55.18
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
Šotolinová intermedia
+00:21.98
+00:42.23
+00:59.91
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
Šotolinová intermedia
+00:23.48
+00:43.97
+01:03.73
EMELYANENKO Denis
Ford Fiesta S1600
S1600
Suchá šotolina
+00:22.51
+00:44.46
+01:07.09
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
Šotolinová intermedia
+00:26.63
+00:48.89
+01:10.09
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
Mokrá šotolina
+00:24.66
+00:50.39
+01:12.35
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
Šotolinová intermedia
+00:52.97
+01:04.18
+01:12.69
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
Šotolinová intermedia
+00:09.07
+01:03.63
+01:16.06
C
DROZDA Karel
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
Suchá šotolina
+00:25.78
+00:54.50
+01:18.20
SIDOROV Konstantin
Volkswagen Polo S1600
S1600
Suchá šotolina
+01:00.84
+01:10.60
+01:19.40
immortal
Subaru Impreza N12
N4
Šotolinová intermedia
+00:59.86
+01:12.55
+01:23.54
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
Suchá šotolina
+00:27.77
+00:57.21
+01:25.04
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Suchá šotolina
+00:14.20
+00:28.61
+01:35.73
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
Šotolinová intermedia
+00:34.13
+01:09.72
+01:44.07
PURTOV Andrei
MG ZR Super 1600
S1600
Suchá šotolina
+00:37.45
+01:14.15
+01:52.15
PUSHKARSKY Vladimir
Lada 112 TMS 1.6
S1600
Šotolinová intermedia
+00:31.10
+01:42.49
+02:13.66
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
Suchá šotolina
+01:19.68
+01:47.81
+02:19.27
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
Suchá šotolina
+00:37.71
+01:52.68
+02:22.25
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
Šotolinová intermedia
+00:29.07
+02:40.33
+03:08.29
IBN Adam
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Suchá šotolina
+01:56.19
+02:10.27
+03:30.06
MAIGUR Ilya
Lada Samara 1400
A5
Šotolinová intermedia
+01:17.33
--:--:--
--:--:--
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
Šotolinová intermedia
+00:11.71
--:--:--
--:--:--
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
Šotolinová intermedia
+00:14.97
+00:31.11
--:--:--
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
Šotolinová intermedia
+00:21.93
+00:49.58
--:--:--
BAKHTIN Aleksey
Ford Fiesta S1600
S1600
Šotolinová intermedia
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
Šotolinová intermedia
--:--:--
--:--:--
--:--:--
ivansppt
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Suchá šotolina
--:--:--
--:--:--
--:--:--
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
Suchá šotolina
+01:09.24
--:--:--
--:--:--
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
CHETIN Evgeniy
3
Havárie na RZ 3
Oliver Ojaveer
3
Havárie na RZ 3
POLUYANOV Denis
3
Havárie na RZ 3
KUTOV Anton
3
Havárie na RZ 3
Soldatenko Alexey
4
Havárie na RZ 4
Red Wheel Racing
4
Havárie na RZ 4
BAHLAI Andrii
4
Havárie na RZ 4
ivansppt
4
Havárie na RZ 4
ROZHKOV Alexey
4
Havárie na RZ 4
MAIGUR Ilya
4
Havárie na RZ 4
ELKIN Alexandr
4
Havárie na RZ 4
BAKHTIN Aleksey
4
Havárie na RZ 4
KUZNIETSOV Stanislav
5
Havárie na RZ 5
VARTANYAN Valeriy
5
Havárie na RZ 5
Pasha Kosyak
5
Havárie na RZ 5
SACHENOK Boris
5
Havárie na RZ 5
BOROVINSKIY Denis
5
Havárie na RZ 5
IBN Adam
6
Nenastoupil na RZ 6
KONOPLEV Dmitriy
6
Havárie na RZ 6
SIDOROV Konstantin
7
Havárie na RZ 7
BEDENKO Aleksey
7
Havárie na RZ 7
AHMETSHIN Evgeniy
7
Havárie na RZ 7
KOVALENKO Vladislav
7
Havárie na RZ 7
immortal
8
Havárie na RZ 8
EMELYANENKO Denis
8
Nenastoupil na RZ 8
SUHINOV Aleksandr
8
Havárie na RZ 8
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
8
BOKOV Sergey
vsem spsibo!
8
BURASHOV Yuri
Thanks
8
Chaschin Andrey
Hy xotb doexaji))))
8
EVERSONS Edgars
Roll :(
8
FELTRIN Jernej
New setup new times:) Great driving Evgenyi, Denis, Sasha, Petr and all others. Spasibo vsem!
8
HLUSHNIONAK Aliaksandr
gg gl
8
IVANOV Sergey
finish! spasibo za rally!!!
8
JONAITIS Jonis
mnogo o6ibok na poslednem,spasibo za rally
8
KEVLYUK Sasha
Not bad)
8
KOCHETKOV Sergey
Spasibo
8
LAPAEV Vitaly
mnogo ohibak. ploho!
8
LOPUKHOV Aleksey
Ok!
8
MALYSHEV Denis
safe day
8
MATVEEV Alex
fuck.... one \42call for help\42 and I loose
8
MILYAKOV Dmitriy
Rally OK!!
8
NIKOLAEF Andrey
-1 men X)))
8
ORLOV Alexey
obidno crash ((( Hotel dognat Milyakova ))))
8
PANYUSHKIN Evgenyi
Denis! Respekt!!!
8
RAEVSKIY Sergey
Small crash - 10 sec
8
ROMANENKO Aleksandr
Polniy proval !!!
8
ROZINKIN Alexandr
Ok :-)!
8
RUDYAKOV Victor
Good. AndreySAAB, all right, buddy, my style. Andrew Vlasenko, i wish you will third.
8
SHEKIN Feliks
OK!
8
SISI Saulute
Jernej I know what is \42FENCE\42 and in your language..its OGRAJA...Libor wait you...
8
SOROKIN Nikita
spasibo vsem. horoshaya borba.
8
SUHINOV Aleksandr
((
8
TOMECEK Libor
thank organizer !! Saulute and Jernej ... good job !!!!
8
Vladimir SINELNIKOV
Ocheh\' dage ne ploho! Gdem Leshu!
8
VOROBIOV Ruslan
good. thanks all guys!
7
FELTRIN Jernej
close to WR:)
7
JONAITIS Jonis
PB
7
RESHETOV Nikita
spin
7
ROMANENKO Aleksandr
2 pomoshi...pozor(((
6
KONOPLEV Dmitriy
kricha - podveska ((( - sxod
6
MALYSHEV Denis
safe
6
SOLDAKOV Ilya
pomarka- povezlo
5
HLUSHNIONAK Aliaksandr
poteryal koncentraciyu = 3 spina
5
IVANOV Sergey
krysha,,,,
5
JONAITIS Jonis
ok
5
KOCHETKOV Sergey
Help
5
KONOPLEV Dmitriy
ploxo
5
MALYSHEV Denis
small crash
5
ROMANENKO Aleksandr
ochen medlenno,serjeznie povrejdeniya(((
4
JONAITIS Jonis
normalno
4
KONOPLEV Dmitriy
uletel ((
3
BURASHOV Yuri
Hi all
3
FELTRIN Jernej
hi all
3
HLUSHNIONAK Aliaksandr
krysha, podveska v hlam
3
JONAITIS Jonis
bne derzhitsas blin mashina na doroge
3
KONOPLEV Dmitriy
otkazal tormoz na rule slovil bordyur podveska v xlam
3
LOPUKHOV Aleksey
vyletel (((
3
MALYSHEV Denis
safe
3
MATVEEV Alex
znatniyi crash polu4ilsya )))
3
PANYUSHKIN Evgenyi
Peshkom
3
ROMANENKO Aleksandr
krisha(((
3
TOMECEK Libor
hi
3
Vladimir SINELNIKOV
HI!
2
BAKHTIN Aleksey
)
2
BURASHOV Yuri
Thanks
2
FELTRIN Jernej
Yes right
2
HLUSHNIONAK Aliaksandr
krysha
2
immortal
big crash
2
JONAITIS Jonis
normal start for me today
2
KEVLYUK Sasha
What?????? 100 let ne ezdil etot SS))))
2
KOCHETKOV Anton
ok
2
LAPAEV Vitaly
Xopoco!
2
LOPUKHOV Aleksey
(((
2
MALYSHEV Denis
PB
2
MATVEEV Alex
good
2
SISI Saulute
Puiku,to see next day..
2
SUHINOV Aleksandr
damn
2
Vladimir SINELNIKOV
See tou tomorrow!
1
BURASHOV Yuri
Hi all
1
Chaschin Andrey
norm
1
JONAITIS Jonis
hi all
1
KOCHETKOV Anton
ok. Hi
1
KOCHETKOV Sergey
Hi
1
LOPUKHOV Aleksey
Perevernulsya poehal ne v tu storonu(((( ewe i +15 sek((( PPC
1
MALYSHEV Denis
PB
1
OZHEGOV Lev
kpp ne robit
1
SISI Saulute
Hello,
1
TOMECEK Libor
hi all
1
Vladimir SINELNIKOV
vsem privet!
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11292
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7255
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.