Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
LADA Trophy November 2010
LADAs only. 300SR. Gravel
11.11.2010 0:01 - 17.11.2010 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
RZ/SS 1 - Falstone
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch rozbitý a vlhký, dobré podmínky, odpoledne, hustá mlha, zataženo
6.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
H.Oberg
Lada Samara 1600
A6
04:22.61
90.5
 
2.
MALCZEWSKI Piotr
Lada Kalina R2
A6
04:23.16
+0.56
+0.56
90.3
+0.08
3.
Sergey MOISEEV
Lada Samara 1400
A5
04:35.75
+13.14
+12.59
86.2
+1.99
4.
Joel Ferreira
Lada Kalina R2
A6
04:39.39
+16.79
+3.65
85.0
+2.54
5.
GERKSTER Daniel
Lada Kalina R2
A6
04:41.35
+18.75
+1.96
84.4
+2.84
6.
LEMUT Matej
Lada Samara 1400
A5
04:45.03
+22.43
+3.68
83.4
+3.40
7.
Eugene ZHUZHIK
Lada Kalina R2
A6
05:05.53
+42.93
+20.50
77.8
+6.50
8.
C
KOCHETKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
05:18.17
+55.57
+12.64
74.7
+8.42
9.
C
JAGIELLICZ Marcin
Lada Kalina R2
A6
05:20.53
+57.92
+2.35
74.1
+8.78
10.
CASTULA Martin
Lada Samara 1600
A6
05:23.21
+1:00.60
+2.68
73.5
+9.18
11.
NAWLOKA Maciek
Lada Samara 1400
A5
05:24.25
+1:01.65
+1.05
73.3
+9.34
12.
REZNICEK Michal
Lada 21074
H
05:24.90
+1:02.30
+0.65
73.1
+9.44
13.
SALABANOV Konstantin
Lada Samara 1600
A6
05:25.19
+1:02.59
+0.28
73.1
+9.48
14.
BUTRIMOV Oleg
Lada Kalina R2
A6
05:31.45
+1:08.84
+6.26
71.7
+10.43
15.
PANASIUK Tomasz
Lada Kalina R2
A6
06:00.56
+1:37.95
+29.11
65.9
+14.84
16.
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
06:29.57
+2:06.97
+29.01
61.0
+19.24
17.
FILATOW Maksim
Lada 112 VK S2000
S2000
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+2:53.03
42.2
+45.45
=
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
=
GRITSKEVIC Oleg
Lada 112 VK S2000
S2000
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
=
I
ALRacing
Lada 112 VK S2000
S2000
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
=
CRNOJEVIC Sinisa
Lada Kalina R2
A6
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
22.
I
CHEPRASSOV Roman
Lada 112 TMS 1.6
S1600
10:18.17
05:00.00
+5:55.57
+55.57
38.4
+53.87
23.
C
sansa1234
Lada 21074
H
10:24.90
05:00.00
+6:02.30
+6.73
38.0
+54.89
=
C
IZACH Vratislav
Lada 21074
H
10:24.90
05:00.00
+6:02.30
+0.00
38.0
+54.89
25.
I
badbone
Lada 21074
H
10:34.90
05:10.00
+6:12.30
+10.00
37.4
+56.41
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
H.Oberg
Lada Samara 1600
A6
04:22.61
90.5
 
2.
MALCZEWSKI Piotr
Lada Kalina R2
A6
04:23.16
+0.56
+0.56
90.3
+0.08
3.
Sergey MOISEEV
Lada Samara 1400
A5
04:35.75
+13.14
+12.59
86.2
+1.99
4.
Joel Ferreira
Lada Kalina R2
A6
04:39.39
+16.79
+3.65
85.0
+2.54
5.
GERKSTER Daniel
Lada Kalina R2
A6
04:41.35
+18.75
+1.96
84.4
+2.84
6.
LEMUT Matej
Lada Samara 1400
A5
04:45.03
+22.43
+3.68
83.4
+3.40
7.
Eugene ZHUZHIK
Lada Kalina R2
A6
05:05.53
+42.93
+20.50
77.8
+6.50
8.
KOCHETKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
05:18.17
+55.57
+12.64
74.7
+8.42
9.
JAGIELLICZ Marcin
Lada Kalina R2
A6
05:20.53
+57.92
+2.35
74.1
+8.78
10.
CASTULA Martin
Lada Samara 1600
A6
05:23.21
+1:00.60
+2.68
73.5
+9.18
11.
NAWLOKA Maciek
Lada Samara 1400
A5
05:24.25
+1:01.65
+1.05
73.3
+9.34
12.
REZNICEK Michal
Lada 21074
H
05:24.90
+1:02.30
+0.65
73.1
+9.44
13.
SALABANOV Konstantin
Lada Samara 1600
A6
05:25.19
+1:02.59
+0.28
73.1
+9.48
14.
BUTRIMOV Oleg
Lada Kalina R2
A6
05:31.45
+1:08.84
+6.26
71.7
+10.43
15.
PANASIUK Tomasz
Lada Kalina R2
A6
06:00.56
+1:37.95
+29.11
65.9
+14.84
16.
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
06:29.57
+2:06.97
+29.01
61.0
+19.24
17.
CRNOJEVIC Sinisa
Lada Kalina R2
A6
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+2:53.03
42.2
+45.45
=
ALRacing
Lada 112 VK S2000
S2000
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
=
GRITSKEVIC Oleg
Lada 112 VK S2000
S2000
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
=
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
=
FILATOW Maksim
Lada 112 VK S2000
S2000
09:22.61
05:00.00
+5:00.00
+0.00
42.2
+45.45
22.
CHEPRASSOV Roman
Lada 112 TMS 1.6
S1600
10:18.17
05:00.00
+5:55.57
+55.57
38.4
+53.87
23.
sansa1234
Lada 21074
H
10:24.90
05:00.00
+6:02.30
+6.73
38.0
+54.89
=
IZACH Vratislav
Lada 21074
H
10:24.90
05:00.00
+6:02.30
+0.00
38.0
+54.89
25.
badbone
Lada 21074
H
10:34.90
05:10.00
+6:12.30
+10.00
37.4
+56.41
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
DOMCHENKO Andrey
1
Havárie na RZ 1
PREROVSKY Martin
1
Havárie na RZ 1
MAZURKIEWICZ Martin
1
Havárie na RZ 1
GENOVSKI Julian
1
Havárie na RZ 1
MALBORSKI Kacper
1
Havárie na RZ 1
bimbalas
1
Havárie na RZ 1
MALCZEWSKI Piotr
2
Havárie na RZ 2
NAWLOKA Maciek
2
Havárie na RZ 2
CASTULA Martin
2
Havárie na RZ 2
PANASIUK Tomasz
5
Havárie na RZ 5
sansa1234
7
Havárie na RZ 7
badbone
7
Havárie na RZ 7
ALRacing
7
Havárie na RZ 7
BUTRIMOV Oleg
7
Havárie na RZ 7
FILATOW Maksim
7
Havárie na RZ 7
H.Oberg
7
Havárie na RZ 7
Joel Ferreira
7
Havárie na RZ 7
GRITSKEVIC Oleg
7
Havárie na RZ 7
CRNOJEVIC Sinisa
7
Havárie na RZ 7
JAROS Artur
7
Havárie na RZ 7
LEMUT Matej
8
Havárie na RZ 8
CHEPRASSOV Roman
8
Havárie na RZ 8
BOYKINYA Sergey
8
Havárie na RZ 8
SALABANOV Konstantin
10
Havárie na RZ 10
JAGIELLICZ Marcin
12
Havárie na RZ 12
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
13
IZACH Vratislav
skoda rany hned na zacatku..jelo se pekne..:-)
13
KOCHETKOV Sergey
Lada super!!!!
13
REZNICEK Michal
super...
7
sansa1234
yuj
4
JAGIELLICZ Marcin
huge crash
1
IZACH Vratislav
v poslednni pred cilem jsem se blbe prvratil..:-(
1
JAGIELLICZ Marcin
call for help
1
KOCHETKOV Sergey
Zadavil zriteley +60sek
1
sansa1234
good
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7252
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.