Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
12 Etap OCR 14-15 - Rally Vyborg
Registered open and more info:
rbr-russia.ru
Forum:
rbr-russia.ru/forum
14.5.2015 0:01 - 18.5.2015 23:59
1
2
3
4
5
6
RZ/SS 1 - Buslovo
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
4 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SOLDAKOV Ilya
Peugeot 207 S2000
S2000
02:54.48
82.5
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
02:55.06
+0.57
+0.57
82.3
+0.15
3.
SMIRNOFF Petr
Toyota Celica st205
A8
02:56.00
+1.53
+0.95
81.8
+0.38
4.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:56.68
+2.21
+0.68
81.5
+0.55
5.
LOTOV Dmitry
Lada Kalina R2
A6
02:58.52
+4.04
+1.83
80.7
+1.01
6.
BOROVINSKIY Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
02:59.94
+5.46
+1.42
80.0
+1.37
7.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:00.36
+5.88
+0.42
79.8
+1.47
8.
C
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
03:00.82
+6.34
+0.46
79.6
+1.59
9.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
03:01.60
+7.12
+0.78
79.3
+1.78
10.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
03:01.69
+7.22
+0.10
79.3
+1.80
11.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
03:01.72
+7.24
+0.02
79.2
+1.81
12.
C
TOMECEK Libor
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:02.34
+7.86
+0.62
79.0
+1.96
13.
C
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:02.53
+8.05
+0.19
78.9
+2.01
14.
Anisimov Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
03:02.54
+8.06
+0.01
78.9
+2.01
15.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
03:02.54
+8.07
+0.01
78.9
+2.02
16.
C
KUBINI Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:02.98
+8.51
+0.44
78.7
+2.13
17.
SOLDATENKO Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:03.96
+9.49
+0.98
78.3
+2.37
18.
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
03:05.36
+10.89
+1.40
77.7
+2.72
19.
MÄESTU Indrek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:08.53
+14.05
+3.16
76.4
+3.51
20.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
03:08.93
+14.45
+0.40
76.2
+3.61
21.
KUPRIANOV Platon
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:08.98
+14.51
+0.05
76.2
+3.63
22.
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:09.75
+15.28
+0.77
75.9
+3.82
23.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 207 S2000
S2000
03:10.24
+15.76
+0.48
75.7
+3.94
24.
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
03:11.48
+17.00
+1.24
75.2
+4.25
25.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:12.18
+17.71
+0.71
74.9
+4.43
26.
VARTANYAN Valeriy
Ford Fiesta ST
N3
03:12.25
+17.78
+0.07
74.9
+4.44
27.
C
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:12.28
+17.80
+0.03
74.9
+4.45
28.
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:12.63
+18.14
+0.35
74.8
+4.54
29.
C
IVANOV Sergey
Suzuki Ignis S1600
S1600
03:12.88
+18.39
+0.25
74.7
+4.60
30.
C
ROMANENKO Aleksandr
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:13.58
+19.10
+0.70
74.4
+4.77
31.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:13.62
+19.14
+0.04
74.4
+4.78
=
ARYCH Sasha
Lada Kalina R2
A6
03:13.62
+19.14
+0.00
74.4
+4.79
33.
BAKHTIN Aleksey
Suzuki Swift S1600
S1600
03:13.83
+19.35
+0.21
74.3
+4.84
34.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:13.88
+19.39
+0.05
74.3
+4.85
35.
VID Viktor
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:14.49
+20.02
+0.61
74.0
+5.00
36.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
03:14.70
+20.22
+0.20
74.0
+5.05
37.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
03:15.09
+20.61
+0.39
73.8
+5.15
38.
PODKOPAEV Konstantin
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
03:16.33
+21.85
+1.24
73.3
+5.46
39.
NAZVANOV Mikhail
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:16.74
+22.27
+0.42
73.2
+5.57
40.
KAKOVKA Sergej
Lada Kalina R2
A6
03:17.11
+22.64
+0.37
73.1
+5.66
41.
D_Abumov
Subaru Impreza 555
A8
03:17.84
+23.36
+0.73
72.8
+5.84
42.
SOSNIN Aleksey
Lada Samara 1400
A5
03:18.71
+24.23
+0.87
72.5
+6.06
43.
C
CHEKIN Ivan
BMW M3 e30 grH
H
03:19.45
+24.97
+0.74
72.2
+6.24
44.
KONOPLEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:20.67
+26.20
+1.22
71.8
+6.55
45.
GONTSOV Ivan
Lada Kalina R2
A6
03:20.73
+26.25
+0.06
71.7
+6.56
46.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta S1600
S1600
03:21.47
+26.99
+0.74
71.5
+6.75
47.
CZUPICH Piotr
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:21.50
+27.02
+0.03
71.5
+6.75
48.
C
MATVEEV Viktor
Subaru Impreza N11
N4
03:22.39
+27.92
+0.90
71.1
+6.98
49.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
03:22.48
+28.01
+0.09
71.1
+7.00
50.
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
03:23.88
+29.41
+1.40
70.6
+7.35
51.
DROZDA Karel
Lancia Delta
A8
03:24.43
+29.95
+0.54
70.4
+7.49
52.
Soshnikov
Renault Clio R3
S1600
03:24.77
+30.29
+0.34
70.3
+7.57
53.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
03:24.81
+30.33
+0.04
70.3
+7.58
54.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza N14
N4
03:31.87
+37.39
+7.06
68.0
+9.35
55.
Evgeniy Bondarenkov
Lada Kalina R2
A6
03:32.21
+37.72
+0.34
67.9
+9.43
56.
RUDYAKOV Victor
Lada Kalina R2
A6
03:32.75
+38.28
+0.55
67.7
+9.57
57.
C
BORISENKO Anton
Lada Samara 1400
A5
03:36.09
+41.61
+3.33
66.6
+10.40
58.
KUTDYUSOV Evgeny
Subaru Impreza N14
N4
03:36.76
+42.28
+0.67
66.4
+10.57
59.
C
MATVEEV Alexandr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:47.79
+53.31
+11.03
63.2
+13.33
60.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
03:51.55
+57.08
+3.77
62.2
+14.27
61.
DenM
Lada Samara 1600
A6
04:48.14
+1:53.66
+56.59
50.0
+28.41
62.
DYACHENKO Iluhac
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:09.71
+2:15.24
+21.58
46.5
+33.81
63.
MAIGUR Ilya
Lada Samara 1400
A5
08:19.90
+5:25.43
+3:10.19
28.8
+81.36
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SOLDAKOV Ilya
Peugeot 207 S2000
S2000
02:54.48
82.5
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
02:55.06
+0.57
+0.57
82.3
+0.15
3.
SMIRNOFF Petr
Toyota Celica st205
A8
02:56.00
+1.53
+0.95
81.8
+0.38
4.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:56.68
+2.21
+0.68
81.5
+0.55
5.
LOTOV Dmitry
Lada Kalina R2
A6
02:58.52
+4.04
+1.83
80.7
+1.01
6.
BOROVINSKIY Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
02:59.94
+5.46
+1.42
80.0
+1.37
7.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:00.36
+5.88
+0.42
79.8
+1.47
8.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
03:00.82
+6.34
+0.46
79.6
+1.59
9.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
03:01.60
+7.12
+0.78
79.3
+1.78
10.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
03:01.69
+7.22
+0.10
79.3
+1.80
11.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
03:01.72
+7.24
+0.02
79.2
+1.81
12.
TOMECEK Libor
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:02.34
+7.86
+0.62
79.0
+1.96
13.
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:02.53
+8.05
+0.19
78.9
+2.01
14.
Anisimov Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
03:02.54
+8.06
+0.01
78.9
+2.01
15.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
03:02.54
+8.07
+0.01
78.9
+2.02
16.
KUBINI Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:02.98
+8.51
+0.44
78.7
+2.13
17.
SOLDATENKO Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:03.96
+9.49
+0.98
78.3
+2.37
18.
MALYSHEV Denis
Lada Kalina R2
A6
03:05.36
+10.89
+1.40
77.7
+2.72
19.
MÄESTU Indrek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:08.53
+14.05
+3.16
76.4
+3.51
20.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
03:08.93
+14.45
+0.40
76.2
+3.61
21.
KUPRIANOV Platon
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:08.98
+14.51
+0.05
76.2
+3.63
22.
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:09.75
+15.28
+0.77
75.9
+3.82
23.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 207 S2000
S2000
03:10.24
+15.76
+0.48
75.7
+3.94
24.
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
03:11.48
+17.00
+1.24
75.2
+4.25
25.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:12.18
+17.71
+0.71
74.9
+4.43
26.
VARTANYAN Valeriy
Ford Fiesta ST
N3
03:12.25
+17.78
+0.07
74.9
+4.44
27.
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:12.28
+17.80
+0.03
74.9
+4.45
28.
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:12.63
+18.14
+0.35
74.8
+4.54
29.
IVANOV Sergey
Suzuki Ignis S1600
S1600
03:12.88
+18.39
+0.25
74.7
+4.60
30.
ROMANENKO Aleksandr
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:13.58
+19.10
+0.70
74.4
+4.77
31.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:13.62
+19.14
+0.04
74.4
+4.78
=
ARYCH Sasha
Lada Kalina R2
A6
03:13.62
+19.14
+0.00
74.4
+4.79
33.
BAKHTIN Aleksey
Suzuki Swift S1600
S1600
03:13.83
+19.35
+0.21
74.3
+4.84
34.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:13.88
+19.39
+0.05
74.3
+4.85
35.
VID Viktor
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:14.49
+20.02
+0.61
74.0
+5.00
36.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
03:14.70
+20.22
+0.20
74.0
+5.05
37.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
03:15.09
+20.61
+0.39
73.8
+5.15
38.
PODKOPAEV Konstantin
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
03:16.33
+21.85
+1.24
73.3
+5.46
39.
NAZVANOV Mikhail
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:16.74
+22.27
+0.42
73.2
+5.57
40.
KAKOVKA Sergej
Lada Kalina R2
A6
03:17.11
+22.64
+0.37
73.1
+5.66
41.
D_Abumov
Subaru Impreza 555
A8
03:17.84
+23.36
+0.73
72.8
+5.84
42.
SOSNIN Aleksey
Lada Samara 1400
A5
03:18.71
+24.23
+0.87
72.5
+6.06
43.
CHEKIN Ivan
BMW M3 e30 grH
H
03:19.45
+24.97
+0.74
72.2
+6.24
44.
KONOPLEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:20.67
+26.20
+1.22
71.8
+6.55
45.
GONTSOV Ivan
Lada Kalina R2
A6
03:20.73
+26.25
+0.06
71.7
+6.56
46.
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta S1600
S1600
03:21.47
+26.99
+0.74
71.5
+6.75
47.
CZUPICH Piotr
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:21.50
+27.02
+0.03
71.5
+6.75
48.
MATVEEV Viktor
Subaru Impreza N11
N4
03:22.39
+27.92
+0.90
71.1
+6.98
49.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
03:22.48
+28.01
+0.09
71.1
+7.00
50.
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
03:23.88
+29.41
+1.40
70.6
+7.35
51.
DROZDA Karel
Lancia Delta
A8
03:24.43
+29.95
+0.54
70.4
+7.49
52.
Soshnikov
Renault Clio R3
S1600
03:24.77
+30.29
+0.34
70.3
+7.57
53.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
03:24.81
+30.33
+0.04
70.3
+7.58
54.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza N14
N4
03:31.87
+37.39
+7.06
68.0
+9.35
55.
Evgeniy Bondarenkov
Lada Kalina R2
A6
03:32.21
+37.72
+0.34
67.9
+9.43
56.
RUDYAKOV Victor
Lada Kalina R2
A6
03:32.75
+38.28
+0.55
67.7
+9.57
57.
BORISENKO Anton
Lada Samara 1400
A5
03:36.09
+41.61
+3.33
66.6
+10.40
58.
KUTDYUSOV Evgeny
Subaru Impreza N14
N4
03:36.76
+42.28
+0.67
66.4
+10.57
59.
MATVEEV Alexandr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:47.79
+53.31
+11.03
63.2
+13.33
60.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
03:51.55
+57.08
+3.77
62.2
+14.27
61.
DenM
Lada Samara 1600
A6
04:48.14
+1:53.66
+56.59
50.0
+28.41
62.
DYACHENKO Iluhac
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:09.71
+2:15.24
+21.58
46.5
+33.81
63.
MAIGUR Ilya
Lada Samara 1400
A5
08:19.90
+5:25.43
+3:10.19
28.8
+81.36
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
VLASENKO Andrew
1
Havárie na RZ 1
BEDENKO Aleksey
1
Havárie na RZ 1
IVANOVA Katya
1
Havárie na RZ 1
ROMSHTARK Roman
1
Havárie na RZ 1
JONAITIS Jonis
2
Havárie na RZ 2
ARYCH Sasha
2
Havárie na RZ 2
MAIGUR Ilya
2
Havárie na RZ 2
KOVALENKO Vladislav
2
Havárie na RZ 2
SMIRNOFF Petr
2
Havárie na RZ 2
VARTANYAN Valeriy
2
Havárie na RZ 2
DYACHENKO Iluhac
2
Havárie na RZ 2
BERTOV Andrey
2
Havárie na RZ 2
CHEKIN Ivan
3
Havárie na RZ 3
MATVEEV Alexandr
3
Havárie na RZ 3
KAKOVKA Sergej
4
Havárie na RZ 4
D_Abumov
4
Havárie na RZ 4
KALININ Denis
4
Havárie na RZ 4
AHMETSHIN Evgeniy
5
Havárie na RZ 5
VID Viktor
5
Havárie na RZ 5
Soshnikov
5
Havárie na RZ 5
MATVEEV Viktor
5
Havárie na RZ 5
NIKONOROV Rodion
5
Havárie na RZ 5
KUTDYUSOV Evgeny
5
Havárie na RZ 5
BORISENKO Anton
6
Havárie na RZ 6
DenM
6
Havárie na RZ 6
MÄESTU Indrek
6
Nenastoupil na RZ 6
BAKHTIN Aleksey
6
Havárie na RZ 6
BORKUNOV Alexander
6
Havárie na RZ 6
Anisimov Vladimir
6
Havárie na RZ 6
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
6
BAKHTIN Aleksey
zatsepil derevo... thanks!
6
BOKOV Sergey
spasibo vsem!!! FRRT GOOO!!!!!
6
BORISENKO Anton
Vsem spasibo!
6
BORKUNOV Alexander
eh...
6
BURASHOV Yuri
Thanks!
6
IVANOV Sergey
finish! spasibo za rally!
6
KONOPLEV Dmitriy
xerovo
6
KUBINI Vladimir
Thanks!
6
LAPAEV Vitaly
OK!
6
MALYSHEV Denis
ok
6
PANYUSHKIN Evgenyi
Norm, esche poboremsya!
6
ROMANENKO Aleksandr
Horoshiy etap! Vsem spasibo! FRRT vpered!!!
6
ROZINKIN Alexandr
OK!)
6
RUDYAKOV Victor
Call for help.(
6
SOROKIN Nikita
many mistakes. but on the whole not badly
6
SUHINOV Aleksandr
nice run
6
TITOV Yuriy
vilet na pervom trampline leshil menya bor\'by s Kubini...exxxx((((
6
TOMECEK Libor
shit ! thank organizer ! Vlcaku pekny !
5
BAKHTIN Aleksey
ydar v derevo zadom... dvoynoy razvorot. car damage..
5
KUBINI Vladimir
slow ...
5
MALYSHEV Denis
slabo
5
MATVEEV Viktor
j
4
IVANOV Sergey
speredi lysaia....:)
4
KUBINI Vladimir
Denis, vasha Lada, eto raketa ;-))
4
MATVEEV Viktor
h
4
NIKONOROV Rodion
57/15
4
PANYUSHKIN Evgenyi
Iznos 57/40. Ochen` tyazhelo upravlyat`
4
ROMANENKO Aleksandr
OK
4
SOLDAKOV Ilya
ploxo
4
SOROKIN Nikita
vylet
3
CHEKIN Ivan
Thanks for rally))
3
MATVEEV Alexandr
pizdec
3
MATVEEV Viktor
g
3
SOLDAKOV Ilya
vilet- skol*zko stalo
2
CHEKIN Ivan
Hi tree!!! Bad driving
2
MATVEEV Alexandr
ujyg
2
MATVEEV Viktor
fg
2
RAEVSKIY Sergey
Went off to the river
2
ROMANENKO Aleksandr
Ok
1
BOKOV Sergey
hi all!
1
BORISENKO Anton
Privet vsem!
1
BURASHOV Yuri
Hi all
1
CHEKIN Ivan
Hi all!!!
1
IVANOV Sergey
Hi all!
1
JONAITIS Jonis
hi all
1
KUBINI Vladimir
Hi all!
1
MATVEEV Alexandr
ftg
1
MATVEEV Viktor
dzrgh
1
ROMANENKO Aleksandr
Vsem privet;-) Udachi v gonke!
1
TITOV Yuriy
vilet s perevorotom(
1
TOMECEK Libor
hi all
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11292
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.