Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
test
11.8.2011 17:18 - 12.8.2011 17:19
1
2
RZ/SS 1 - Versme
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
3.2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
GORALIK Lukasz
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:09.94
88.7
 
2.
KLIMAS Adrian
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:14.14
+4.20
+4.20
85.9
+1.31
3.
HANNINEN Tomi
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:15.28
+5.34
+1.13
85.2
+1.67
4.
CHOROBIK Dawid
Peugeot 207 S2000
S2000
02:15.34
+5.40
+0.06
85.1
+1.69
5.
KRUSZ Piotr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:17.39
+7.45
+2.04
83.8
+2.33
6.
Robert STANEK
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:19.86
+9.92
+2.47
82.4
+3.10
7.
BARTNIKOWSKI Robert
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:20.26
+10.32
+0.39
82.1
+3.22
8.
VONDRA Honza
Subaru Impreza N14
N4
02:21.64
+11.70
+1.38
81.3
+3.66
9.
C
DRBAL Tomas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:22.26
+12.32
+0.62
81.0
+3.85
10.
C
Jurek Bogdanowicz (not ac
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
02:22.41
00:10.00
+12.47
+0.15
80.9
+3.90
11.
BUCZKOWSKI Tomasz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:22.82
+12.87
+0.40
80.7
+4.02
12.
LACH Bartek
Subaru Impreza WRC 98
WRC
02:23.34
+13.40
+0.53
80.4
+4.19
13.
Venca Sládek
Skoda Fabia WRC 06
WRC
02:23.38
+13.44
+0.04
80.3
+4.20
14.
C
BRODIN Erik
MG ZR S1600
S1600
02:23.69
+13.75
+0.31
80.2
+4.30
15.
Klimczak Robert
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:24.20
+14.26
+0.51
79.9
+4.46
16.
MASLAN Jindrich
Toyota Celica st205
A8
02:24.25
+14.30
+0.04
79.9
+4.47
17.
Schernstein Josef
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
02:24.61
+14.67
+0.37
79.7
+4.58
18.
BRODZICKI Jakub
Lada Kalina R2
A6
02:25.27
+15.33
+0.66
79.3
+4.79
19.
Sascha Pabst
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
02:26.42
+16.48
+1.14
78.7
+5.15
20.
KOVAR Jarda
Mitsubishi Lancer Evo VII
WRC
02:28.23
+18.29
+1.81
77.7
+5.72
21.
KRPELAN Michal
Lada Kalina R2
A6
02:32.32
+22.38
+4.09
75.6
+6.99
22.
VOLKOVICH Alexander
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:32.96
+23.02
+0.64
75.3
+7.19
23.
SLANY Mirek
Suzuki Swift S1600
S1600
02:34.58
+24.64
+1.62
74.5
+7.70
24.
NASZKIERSKI Grzesiek
Ford Fiesta ST
N3
02:35.04
+25.10
+0.46
74.3
+7.84
25.
BEN Milan
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:40.02
+30.08
+4.98
72.0
+9.40
26.
BOROWY Gabriel
BMW M3 e30 grH
H
02:42.89
+32.95
+2.87
70.7
+10.30
27.
DIACONESCU Remus
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
02:44.08
+34.14
+1.19
70.2
+10.67
28.
oliho
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:45.62
+35.68
+1.54
69.6
+11.15
29.
Pawel Piatek
Suzuki Ignis S1600
S1600
02:50.96
+41.02
+5.34
67.4
+12.82
30.
VALENA Frantisek
Ford Fiesta S1600
S1600
03:14.42
00:10.00
+1:04.48
+23.46
59.3
+20.15
31.
BRODZICKI Hubert
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:33.11
+1:23.17
+18.69
54.1
+25.99
32.
lukasz Waligora
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:20.16
+2:10.21
+47.05
44.3
+40.69
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
GORALIK Lukasz
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:09.94
88.7
 
2.
KLIMAS Adrian
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:14.14
+4.20
+4.20
85.9
+1.31
3.
HANNINEN Tomi
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:15.28
+5.34
+1.13
85.2
+1.67
4.
CHOROBIK Dawid
Peugeot 207 S2000
S2000
02:15.34
+5.40
+0.06
85.1
+1.69
5.
KRUSZ Piotr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:17.39
+7.45
+2.04
83.8
+2.33
6.
Robert STANEK
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:19.86
+9.92
+2.47
82.4
+3.10
7.
BARTNIKOWSKI Robert
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:20.26
+10.32
+0.39
82.1
+3.22
8.
VONDRA Honza
Subaru Impreza N14
N4
02:21.64
+11.70
+1.38
81.3
+3.66
9.
DRBAL Tomas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:22.26
+12.32
+0.62
81.0
+3.85
10.
Jurek Bogdanowicz (not ac
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
02:22.41
00:10.00
+12.47
+0.15
80.9
+3.90
11.
BUCZKOWSKI Tomasz
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:22.82
+12.87
+0.40
80.7
+4.02
12.
LACH Bartek
Subaru Impreza WRC 98
WRC
02:23.34
+13.40
+0.53
80.4
+4.19
13.
Venca Sládek
Skoda Fabia WRC 06
WRC
02:23.38
+13.44
+0.04
80.3
+4.20
14.
BRODIN Erik
MG ZR S1600
S1600
02:23.69
+13.75
+0.31
80.2
+4.30
15.
Klimczak Robert
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:24.20
+14.26
+0.51
79.9
+4.46
16.
MASLAN Jindrich
Toyota Celica st205
A8
02:24.25
+14.30
+0.04
79.9
+4.47
17.
Schernstein Josef
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
02:24.61
+14.67
+0.37
79.7
+4.58
18.
BRODZICKI Jakub
Lada Kalina R2
A6
02:25.27
+15.33
+0.66
79.3
+4.79
19.
Sascha Pabst
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
02:26.42
+16.48
+1.14
78.7
+5.15
20.
KOVAR Jarda
Mitsubishi Lancer Evo VII
WRC
02:28.23
+18.29
+1.81
77.7
+5.72
21.
KRPELAN Michal
Lada Kalina R2
A6
02:32.32
+22.38
+4.09
75.6
+6.99
22.
VOLKOVICH Alexander
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:32.96
+23.02
+0.64
75.3
+7.19
23.
SLANY Mirek
Suzuki Swift S1600
S1600
02:34.58
+24.64
+1.62
74.5
+7.70
24.
NASZKIERSKI Grzesiek
Ford Fiesta ST
N3
02:35.04
+25.10
+0.46
74.3
+7.84
25.
BEN Milan
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:40.02
+30.08
+4.98
72.0
+9.40
26.
BOROWY Gabriel
BMW M3 e30 grH
H
02:42.89
+32.95
+2.87
70.7
+10.30
27.
DIACONESCU Remus
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
02:44.08
+34.14
+1.19
70.2
+10.67
28.
oliho
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:45.62
+35.68
+1.54
69.6
+11.15
29.
Pawel Piatek
Suzuki Ignis S1600
S1600
02:50.96
+41.02
+5.34
67.4
+12.82
30.
VALENA Frantisek
Ford Fiesta S1600
S1600
03:14.42
00:10.00
+1:04.48
+23.46
59.3
+20.15
31.
BRODZICKI Hubert
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:33.11
+1:23.17
+18.69
54.1
+25.99
32.
lukasz Waligora
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:20.16
+2:10.21
+47.05
44.3
+40.69
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
Zdanysek
1
Havárie na RZ 1
DRBAL Tomas
2
Havárie na RZ 2
HANNINEN Tomi
2
Nenastoupil na RZ 2
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
2
BRODZICKI Jakub
w miare
2
GORALIK Lukasz
qrwa ma3
2
Jurek Bogdanowicz (not ac
no calkiem calkiem juz niezle salta ;) 3 przejazdy i sie dobrze jezdzi :)
1
BRODIN Erik
bad
1
DRBAL Tomas
ok
1
Jurek Bogdanowicz (not ac
falstart i bledy ale czas ok
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11292
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7255
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.