Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Gravel 22
2.6.2014 1:59 - 3.6.2014 23:59
1
2
3
RZ/SS 1 - Falstone
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, před deštěm, oblačno
6.6 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KATINAS Giedrius
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:41.48
107.3
 
2.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
03:48.05
+6.57
+6.57
104.2
+1.00
3.
SMEIDLER Ivo
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:48.75
+7.27
+0.70
103.9
+1.10
4.
HROCH Pavel
Subaru Impreza WRC 08
WRC
03:53.05
+11.57
+4.30
102.0
+1.75
5.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 2000
WRC
03:55.00
+13.52
+1.95
101.1
+2.05
6.
Soldatenko Alexey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:55.35
+13.87
+0.35
101.0
+2.10
7.
KAKOVKA Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:55.73
+14.25
+0.38
100.8
+2.16
8.
POVARNICIN Valeri
Subaru Impreza WRC 08
WRC
03:56.26
+14.78
+0.53
100.6
+2.24
9.
ZOUHAR Pavel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:57.89
+16.42
+1.64
99.9
+2.49
10.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
03:59.37
+17.89
+1.47
99.3
+2.71
11.
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:59.82
+18.34
+0.46
99.1
+2.78
12.
EDLUND Mike
Opel Corsa S1600
S1600
04:06.12
+24.65
+6.30
96.5
+3.73
13.
CHOVANEC Ondřej
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:07.03
+25.55
+0.90
96.2
+3.87
14.
C
immortal
Subaru Impreza N12
N4
04:07.51
+26.03
+0.48
96.0
+3.94
15.
ZELIK Jiri
Ford Fiesta S1600
S1600
04:07.82
+26.35
+0.32
95.9
+3.99
16.
ANTSIFEROV John
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:10.70
+29.22
+2.87
94.8
+4.43
17.
EMELYANENKO Denis
Ford Fiesta ST
N3
04:11.51
+30.03
+0.81
94.5
+4.55
18.
WOWRY Mateusz
Lada Kalina R2
A6
04:12.69
+31.21
+1.18
94.0
+4.73
19.
RACHINSKIS Renars
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:18.72
+37.24
+6.03
91.8
+5.64
20.
CHLOPEK Rafal
Citroen Xsara
WRC
04:52.61
+1:11.13
+33.89
81.2
+10.78
21.
Marcin Radzikowski
Lada Kalina R2
A6
05:22.23
+1:40.75
+29.62
73.7
+15.27
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KATINAS Giedrius
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:41.48
107.3
 
2.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
03:48.05
+6.57
+6.57
104.2
+1.00
3.
SMEIDLER Ivo
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:48.75
+7.27
+0.70
103.9
+1.10
4.
HROCH Pavel
Subaru Impreza WRC 08
WRC
03:53.05
+11.57
+4.30
102.0
+1.75
5.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 2000
WRC
03:55.00
+13.52
+1.95
101.1
+2.05
6.
Soldatenko Alexey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:55.35
+13.87
+0.35
101.0
+2.10
7.
KAKOVKA Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:55.73
+14.25
+0.38
100.8
+2.16
8.
POVARNICIN Valeri
Subaru Impreza WRC 08
WRC
03:56.26
+14.78
+0.53
100.6
+2.24
9.
ZOUHAR Pavel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:57.89
+16.42
+1.64
99.9
+2.49
10.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
03:59.37
+17.89
+1.47
99.3
+2.71
11.
Marcin Staniurski
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:59.82
+18.34
+0.46
99.1
+2.78
12.
EDLUND Mike
Opel Corsa S1600
S1600
04:06.12
+24.65
+6.30
96.5
+3.73
13.
CHOVANEC Ondřej
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:07.03
+25.55
+0.90
96.2
+3.87
14.
immortal
Subaru Impreza N12
N4
04:07.51
+26.03
+0.48
96.0
+3.94
15.
ZELIK Jiri
Ford Fiesta S1600
S1600
04:07.82
+26.35
+0.32
95.9
+3.99
16.
ANTSIFEROV John
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:10.70
+29.22
+2.87
94.8
+4.43
17.
EMELYANENKO Denis
Ford Fiesta ST
N3
04:11.51
+30.03
+0.81
94.5
+4.55
18.
WOWRY Mateusz
Lada Kalina R2
A6
04:12.69
+31.21
+1.18
94.0
+4.73
19.
RACHINSKIS Renars
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:18.72
+37.24
+6.03
91.8
+5.64
20.
CHLOPEK Rafal
Citroen Xsara
WRC
04:52.61
+1:11.13
+33.89
81.2
+10.78
21.
Marcin Radzikowski
Lada Kalina R2
A6
05:22.23
+1:40.75
+29.62
73.7
+15.27
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
KAJZAR Slawomir
1
Havárie na RZ 1
Anisimov Vladimir
1
Havárie na RZ 1
GUBSKI YURA
1
Havárie na RZ 1
Ivo Herrera
1
Havárie na RZ 1
Iwanowski Anton
1
Havárie na RZ 1
LARSSON Daniel
1
Havárie na RZ 1
MIKLYAEV Maxim
1
Havárie na RZ 1
WOWRY Mateusz
2
Havárie na RZ 2
KATINAS Giedrius
2
Havárie na RZ 2
SMEIDLER Ivo
2
Havárie na RZ 2
HROCH Pavel
2
Havárie na RZ 2
immortal
2
Havárie na RZ 2
EMELYANENKO Denis
2
Havárie na RZ 2
CHOVANEC Ondřej
2
Havárie na RZ 2
CHLOPEK Rafal
2
Havárie na RZ 2
RACHINSKIS Renars
2
Havárie na RZ 2
Marcin Staniurski
2
Havárie na RZ 2
KAKOVKA Sergey
2
Havárie na RZ 2
Soldatenko Alexey
3
Havárie na RZ 3
ANTSIFEROV John
3
Havárie na RZ 3
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
3
EDLUND Mike
cfh :(
3
SOLDAKOV Ilya
spin y finisha no pb
3
ZELIK Jiri
venku ve 160 , poslal jsem to mezi kameny a vyslo to... :)
2
SMEIDLER Ivo
:(
2
ZELIK Jiri
spin +10s
1
immortal
davno ne ezdil
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7252
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.