Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
GB N4 -S2000
22.9.2014 18:59 - 26.9.2014 23:59
1
2
3
4
5
RZ/SS 4 - Loch Ard
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
8.3 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 4
Další
Po RZ 4
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
NIEMELA Jyrki
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:21.74
114.2
 
2.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:30.95
+9.22
+9.22
110.3
+1.11
3.
C
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
04:31.57
+9.84
+0.62
110.0
+1.19
4.
PLOJHAR Otas
Peugeot 207 S2000
S2000
04:31.64
+9.91
+0.07
110.0
+1.19
5.
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:32.12
+10.38
+0.47
109.8
+1.25
6.
C
ZELIK Jiri
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:38.57
+16.82
+6.45
107.3
+2.03
7.
Viktor Zettergren
Subaru Impreza N14
N4
04:40.53
+18.79
+1.96
106.5
+2.26
8.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
04:43.29
+21.55
+2.76
105.5
+2.60
9.
C
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:44.77
+23.03
+1.48
104.9
+2.78
10.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
04:46.27
+24.54
+1.50
104.4
+2.96
11.
BAKHTIN Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
04:48.22
+26.49
+1.95
103.7
+3.19
12.
SOPIK Miroslav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:48.26
+26.53
+0.04
103.7
+3.20
13.
BOYKINYA Sergey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:49.22
+27.49
+0.96
103.3
+3.31
14.
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza N14
N4
04:49.33
+27.60
+0.11
103.3
+3.33
15.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
04:51.41
+29.68
+2.08
102.5
+3.58
16.
lancerevo1
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:52.49
+30.75
+1.07
102.2
+3.70
17.
C
DADZITIS Dinars
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
04:56.60
+34.86
+4.11
100.7
+4.20
18.
GRANCAI Karol
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:56.71
+34.97
+0.12
100.7
+4.21
19.
HARTIKAINEN Anssi
Subaru Impreza N14
N4
04:59.64
+37.90
+2.93
99.7
+4.57
20.
Roman Maciaszczyk
Abarth Grande Punto S2000
S2000
05:00.51
+38.78
+0.87
99.4
+4.67
21.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
05:04.75
+43.01
+4.24
98.0
+5.18
22.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
05:08.11
+46.37
+3.36
97.0
+5.59
23.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:11.30
+49.56
+3.19
96.0
+5.97
24.
STROBL Jiri
Peugeot 207 S2000
S2000
05:29.05
+1:07.31
+17.76
90.8
+8.11
25.
TATAR Branislav
Subaru Impreza N14
N4
05:43.22
+1:21.48
+14.17
87.1
+9.82
26.
CASTRILLO Inaki
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:45.15
+1:23.42
+1.94
86.6
+10.05
27.
NAVRATIL Petr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:06.89
+1:45.15
+21.73
81.4
+12.67
28.
KUMINSKI Mariusz
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:38.88
+2:17.13
+31.99
74.9
+16.52
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+7
NIEMELA Jyrki
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
15:08.64
110.9
 
2.
+2
ANUSIEWICZ Wojciech
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
15:11.18
+2.54
+2.54
110.6
+0.09
3.
+2
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
15:11.53
+2.89
+0.35
110.6
+0.10
4.
+2
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
15:16.04
+7.39
+4.50
110.0
+0.26
5.
+4
PLOJHAR Otas
Peugeot 207 S2000
S2000
15:21.12
+12.48
+5.08
109.4
+0.45
6.
+1
Viktor Zettergren
Subaru Impreza N14
N4
15:26.78
+18.13
+5.66
108.8
+0.65
7.
-4
DADZITIS Dinars
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
15:34.69
+26.05
+7.92
107.8
+0.93
8.
+4
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
15:45.70
+37.04
+11.00
106.6
+1.32
9.
+2
Roman Maciaszczyk
Abarth Grande Punto S2000
S2000
15:54.61
+45.97
+8.92
105.6
+1.64
10.
SOBIERAJ Tomasz
Subaru Impreza N14
N4
15:58.78
+50.14
+4.17
105.1
+1.79
11.
+2
GRANCAI Karol
Subaru Impreza N14 URT
N4
15:59.85
+51.21
+1.07
105.0
+1.83
12.
+2
KOCHETKOV Anton
Subaru Impreza N14
N4
16:00.36
+51.72
+0.51
105.0
+1.85
13.
+3
BOYKINYA Sergey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
16:00.45
+51.81
+0.08
105.0
+1.85
14.
+3
SOPIK Miroslav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
16:02.12
+53.48
+1.67
104.8
+1.91
15.
+4
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
16:04.06
+55.42
+1.94
104.6
+1.98
16.
+7
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
16:05.96
+57.31
+1.89
104.4
+2.05
17.
+7
ZELIK Jiri
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
16:08.66
+1:00.01
+2.70
104.1
+2.14
18.
+3
lancerevo1
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
16:12.54
+1:03.90
+3.88
103.6
+2.28
19.
-1
HARTIKAINEN Anssi
Subaru Impreza N14
N4
16:14.68
+1:06.03
+2.14
103.4
+2.36
20.
+2
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Subaru Impreza N14
N4
16:25.17
+1:16.53
+10.49
102.3
+2.73
21.
-1
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
16:29.13
00:10.00
+1:20.48
+3.96
101.9
+2.87
22.
+3
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
16:32.38
+1:23.74
+3.25
101.6
+2.99
23.
+4
BAKHTIN Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
16:36.55
+1:27.90
+4.17
101.1
+3.14
24.
+4
STROBL Jiri
Peugeot 207 S2000
S2000
17:24.27
+2:15.62
+47.72
96.5
+4.84
25.
+5
TATAR Branislav
Subaru Impreza N14
N4
17:56.54
+2:47.89
+32.27
93.6
+6.00
26.
+6
CASTRILLO Inaki
Subaru Impreza N14 URT
N4
18:22.69
+3:14.04
+26.15
91.4
+6.93
27.
+2
KUMINSKI Mariusz
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
18:38.78
+3:30.13
+16.09
90.1
+7.50
28.
+5
NAVRATIL Petr
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
18:46.96
+3:38.31
+8.18
89.4
+7.80
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
ROZNOVJAK Jakub
1
Havárie na RZ 1
RUDY Denis
1
Havárie na RZ 1
CIMDINS Kristers
1
Havárie na RZ 1
rygiel100
1
Havárie na RZ 1
KROEMER Rafal
1
Havárie na RZ 1
Muhamediarov Evgeny
1
Havárie na RZ 1
KORZENIOWSKI Benek
2
Havárie na RZ 2
dd
2
Havárie na RZ 2
NECHIPORUK Igor
2
Nenastoupil na RZ 2
Joosep Pukk
2
Havárie na RZ 2
DONCHEV Ilian
3
Havárie na RZ 3
Michal Rucinski
3
Havárie na RZ 3
LÕIV Siim
3
Havárie na RZ 3
DEGTYAREV Dmitry
3
Havárie na RZ 3
UZDOWSKI Filip
3
Havárie na RZ 3
OKAS Gvidas
3
Havárie na RZ 3
ALRacing
3
Havárie na RZ 3
OLEK LALIK
4
Havárie na RZ 4
HAJEK Radek
4
Havárie na RZ 4
Kristupas Adinavicius
4
Havárie na RZ 4
SIERADZKI Lukasz
4
Havárie na RZ 4
KRAMER Jiri
4
Havárie na RZ 4
CASTRILLO Inaki
5
Havárie na RZ 5
lancerevo1
5
Havárie na RZ 5
Viktor Zettergren
5
Havárie na RZ 5
STROBL Jiri
5
Havárie na RZ 5
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
5
KOCHETKOV Anton
2 big crash, bad setup
5
SOLDAKOV Ilya
3 vileta+razvorot
5
SOPIK Miroslav
vubec sen nevedel kama mam jet !!!!!
5
TATAR Branislav
Dakujem...
5
ZELIK Jiri
pentle :(
4
DADZITIS Dinars
crash + c4h
4
NIEMELA Jyrki
pb
4
RAEVSKIY Sergey
- 10 sec
4
SOLDAKOV Ilya
spin
4
ZELIK Jiri
ok
3
DADZITIS Dinars
spin
3
SOPIK Miroslav
2x hodiny !!!
2
KOCHETKOV Anton
spin
2
SOPIK Miroslav
musel jsem couvat !!!
1
KOCHETKOV Anton
spinned
1
Roman Maciaszczyk
Zla skrzynia :/
1
SOLDAKOV Ilya
pomarkaa y finisha (
1
ZELIK Jiri
crash
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11201
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.