Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
SRL Siberian Cup Challenge 2012 - Krasnoyarsk Rally
28.11.2012 0:16 - 30.11.2012 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 8 - Emeliyanovo
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
7.8 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 8
Po RZ 8
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A8
04:23.69
106.5
 
2.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:29.69
+6.01
+6.01
104.1
+0.77
3.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
04:35.43
+11.74
+5.74
101.9
+1.51
4.
C
MILYAKOV Dmitriy
Peugeot 207 S2000
S2000
04:36.59
+12.90
+1.15
101.5
+1.65
5.
C
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:37.58
+13.90
+1.00
101.2
+1.78
6.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
04:38.91
+15.22
+1.33
100.7
+1.95
7.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:39.97
+16.28
+1.06
100.3
+2.09
8.
C
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A8
04:40.81
+17.12
+0.84
100.0
+2.20
9.
C
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:41.25
+17.55
+0.44
99.8
+2.25
10.
Iwanowski Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:43.17
+19.48
+1.92
99.2
+2.50
11.
C
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
04:44.17
+20.48
+1.00
98.8
+2.63
12.
C
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:44.51
+20.82
+0.34
98.7
+2.67
13.
C
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
04:45.85
+22.16
+1.34
98.2
+2.84
14.
DIACONESCU Remus
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:47.22
+23.53
+1.36
97.8
+3.02
15.
SERGEY CHEREPANOV
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:48.84
+25.15
+1.63
97.2
+3.22
16.
GAVINSKI Viktor
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:55.49
+31.80
+6.65
95.0
+4.08
17.
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
04:56.77
+33.08
+1.28
94.6
+4.24
18.
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A6
05:18.40
+54.71
+21.63
88.2
+7.01
19.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
05:22.07
+58.38
+3.67
87.2
+7.48
20.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
08:08.53
+3:44.84
+2:46.46
57.5
+28.83
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A8
28:41.16
112.5
 
2.
+1
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A8
29:11.68
+30.52
+30.52
110.6
+0.57
3.
+1
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
29:26.84
+45.68
+15.16
109.6
+0.85
4.
+1
MILYAKOV Dmitriy
Peugeot 207 S2000
S2000
29:38.98
+57.82
+12.14
108.9
+1.07
5.
+1
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
30:00.31
+1:19.15
+21.33
107.6
+1.47
6.
+1
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
30:01.76
+1:20.59
+1.45
107.5
+1.50
7.
+2
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
30:02.67
+1:21.51
+0.91
107.4
+1.52
8.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
30:03.05
+1:21.89
+0.38
107.4
+1.52
9.
+2
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
30:17.99
+1:36.83
+14.94
106.5
+1.80
10.
+2
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
30:38.63
+1:57.47
+20.64
105.3
+2.18
11.
+2
DIACONESCU Remus
Subaru Impreza N14 URT
N4
30:59.62
+2:18.46
+20.99
104.2
+2.57
12.
+3
SERGEY CHEREPANOV
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
31:16.23
+2:35.07
+16.61
103.2
+2.88
13.
+3
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
31:18.92
+2:37.76
+2.69
103.1
+2.93
14.
+3
Iwanowski Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
31:20.91
+2:39.75
+1.99
103.0
+2.97
15.
+3
GAVINSKI Viktor
Subaru Impreza N14 URT
N4
32:09.78
+3:28.62
+48.87
100.4
+3.88
16.
-15
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
32:25.59
+3:44.43
+15.81
99.5
+4.17
17.
+2
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
32:47.38
+4:06.22
+21.79
98.4
+4.58
18.
+2
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A6
34:43.87
+6:02.71
+1:56.49
92.9
+6.74
19.
+2
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
45:18.04
15:00.00
+16:36.88
+10:34.16
71.3
+18.53
20.
+3
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
47:02.15
15:00.00
+18:20.99
+1:44.11
68.6
+20.46
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
SUHINOV Aleksandr
Lancia Delta
A8
Sníh
01:32.14
03:16.71
04:23.69
C
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:03.90
+00:04.41
+00:06.00
PANYUSHKIN Evgenyi
Lada Kalina R2
A6
Sníh
+00:08.54
+00:10.47
+00:11.74
MILYAKOV Dmitriy
Peugeot 207 S2000
S2000
Sníh
+00:07.69
+00:10.66
+00:12.89
C
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:07.94
+00:11.00
+00:13.89
C
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+00:06.87
+00:11.46
+00:15.22
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
Sníh
+00:08.73
+00:12.11
+00:16.28
TITOV Yuriy
Subaru Impreza 555
A8
Sníh
+00:09.23
+00:12.37
+00:17.12
C
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:09.20
+00:13.72
+00:17.56
C
Iwanowski Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:08.82
+00:13.63
+00:19.48
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
Sníh
+00:08.50
+00:15.77
+00:20.48
C
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+00:13.91
+00:17.87
+00:20.81
C
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
Sníh
+00:12.80
+00:19.08
+00:22.16
C
DIACONESCU Remus
Subaru Impreza N14 URT
N4
Sníh
+00:10.97
+00:17.96
+00:23.52
SERGEY CHEREPANOV
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:09.55
+00:18.71
+00:25.15
GAVINSKI Viktor
Subaru Impreza N14 URT
N4
Sníh
+00:10.15
+00:20.68
+00:31.80
SHEKIN Feliks
Ford Fiesta S1600
S1600
Sníh
+00:15.18
+00:23.83
+00:33.07
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1600
A6
Sníh
+00:26.40
+00:41.50
+00:54.70
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+00:19.57
+00:33.44
+00:58.38
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+02:22.14
+03:07.82
+03:44.83
MATVEEV Alex
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+00:21.46
--:--:--
--:--:--
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:28.10
+00:35.64
--:--:--
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
8
DONSKOY Igor
ok. Thx!
8
HLUSHNIONAK Aliaksandr
gg, spasibo za organizaciyu chempa ;)
8
KHARLANOV Ruslan
Ydovolstvie ot gonki polu4il. Spasibo.
8
MARKOV Evgeniy
vsem udachi !!!
8
MILYAKOV Dmitriy
est\' finish, zada4y vipolnil, spasibo za 4emp! ne vse etapi ehal jal\'.
8
RUDY Denis
spin
8
SUHINOV Aleksandr
ura! ni odnogo shoda! :) spasibo za chempionat, ya vse eshe ugaray chto tam bil norilsk
8
TITOV Yuriy
Zhut\'! Kak ya doexal, ya ne predstavliayu)
6
DRIVE Alexander
12/15 spin
6
MILYAKOV Dmitriy
vylet. 18-15/22-19 4et neravnomerniy iznos
6
NIKONOROV Rodion
razvorot
6
TITOV Yuriy
Ne pochinilsia(((
5
DONSKOY Igor
chutok crash ne poymal
5
TITOV Yuriy
spin ob zabor( Mashina ne upravliaema(
4
MILYAKOV Dmitriy
mistake
4
NIKONOROV Rodion
2 razvorota i ubitaya podveska
4
TITOV Yuriy
Zhestochaishii perevorot((( Mashina v hlam(((
4
Vladimir SINELNIKOV
Offroad!
3
DRIVE Alexander
9/12
3
HLUSHNIONAK Aliaksandr
2/2
3
MARKOV Evgeniy
vylet
3
MILYAKOV Dmitriy
15-11/17-14
3
NIKONOROV Rodion
17/7
3
TITOV Yuriy
vilet pered mostom(
2
TITOV Yuriy
Ne vkachus\' s teksturami( Mashinu v pravo vedet
1
MILYAKOV Dmitriy
hi vsem! yda4nogo finala vsem!
1
SUHINOV Aleksandr
ya cheto pognul)
1
TITOV Yuriy
Zhut\'! Ne vkachus\' nikak! Spin v derevo
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11291
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.