Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
12 Etap OCR 2013 - Rally Ekaterinburg
5 - DMACK Cup!!!!!! Registered open and more info:
rbr-russia.ru
Forum:
rbr-russia.ru/forum
3.4.2014 0:01 - 7.4.2014 23:59
1
2
/
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 1 - Ekaterinburg-EXPO
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, průzračno, jasno
2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
01:43.35
69.7
 
2.
KUTOV Anton
Peugeot 207 S2000
S2000
01:43.46
+0.11
+0.11
69.6
+0.05
3.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
01:43.78
+0.43
+0.32
69.4
+0.21
4.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
01:44.03
+0.67
+0.25
69.2
+0.34
5.
C
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:44.66
+1.31
+0.64
68.8
+0.65
6.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
01:44.92
+1.57
+0.26
68.6
+0.79
7.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 555
A8
01:45.34
+1.99
+0.42
68.3
+0.99
8.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
01:45.40
+2.04
+0.05
68.3
+1.02
9.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
01:45.43
+2.08
+0.04
68.3
+1.04
10.
C
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
01:45.78
+2.43
+0.35
68.1
+1.22
11.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
01:45.80
+2.45
+0.02
68.0
+1.22
12.
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
01:46.17
+2.81
+0.36
67.8
+1.41
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
01:46.36
+3.01
+0.20
67.7
+1.51
14.
SMIRNOFF Petr
Toyota Celica st205
A8
01:46.63
+3.28
+0.27
67.5
+1.64
15.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
01:46.73
+3.38
+0.10
67.5
+1.69
16.
C
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
01:47.11
+3.75
+0.37
67.2
+1.88
17.
C
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
01:47.74
+4.38
+0.63
66.8
+2.19
18.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:48.04
+4.69
+0.31
66.6
+2.34
19.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.15
+4.80
+0.11
66.6
+2.40
20.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
01:48.23
+4.87
+0.08
66.5
+2.44
21.
SMIRNOV Dmitriy
Peugeot 206 S1600
S1600
01:48.27
+4.92
+0.04
66.5
+2.46
22.
BAKHTIN Aleksey
Ford Fiesta S1600
S1600
01:48.32
+4.97
+0.06
66.5
+2.49
23.
EMELYANENKO Denis
Ford Fiesta S1600
S1600
01:48.39
+5.04
+0.07
66.4
+2.52
24.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:48.46
+5.09
+0.06
66.4
+2.55
25.
Pasha Kosyak
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.49
+5.13
+0.03
66.4
+2.57
26.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
01:48.65
+5.29
+0.16
66.3
+2.65
27.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
01:48.72
+5.37
+0.08
66.2
+2.69
28.
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.80
+5.45
+0.07
66.2
+2.72
29.
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.93
+5.57
+0.13
66.1
+2.79
30.
NAZVANOV Mikhail
Citroen C2 S1600
S1600
01:48.94
+5.59
+0.02
66.1
+2.80
31.
BATIROV Artem
Opel Corsa S1600
S1600
01:49.30
+5.95
+0.36
65.9
+2.98
=
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
01:49.30
+5.95
+0.00
65.9
+2.98
33.
CHETIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.55
+6.20
+0.25
65.7
+3.10
34.
C
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
01:49.68
+6.33
+0.13
65.6
+3.16
35.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:49.93
+6.58
+0.25
65.5
+3.29
36.
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.98
+6.62
+0.04
65.5
+3.31
37.
Oliver Ojaveer
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.07
+6.72
+0.09
65.4
+3.36
38.
RESHETOV Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.18
+6.83
+0.11
65.3
+3.41
39.
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
01:50.30
+6.95
+0.12
65.3
+3.47
40.
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:50.38
+7.03
+0.08
65.2
+3.52
41.
SIDOROV Konstantin
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:50.39
+7.04
+0.01
65.2
+3.52
42.
IBN Adam
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.40
+7.05
+0.01
65.2
+3.53
43.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
01:50.74
+7.39
+0.34
65.0
+3.69
44.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
01:50.90
+7.55
+0.16
64.9
+3.77
45.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
01:51.05
+7.70
+0.15
64.8
+3.85
46.
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:51.15
+7.79
+0.10
64.8
+3.90
47.
MATVEEV Alex
Peugeot 106 Rallye A5
A5
01:51.21
+7.85
+0.06
64.7
+3.93
48.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:51.35
+8.00
+0.14
64.7
+4.00
49.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:51.68
+8.33
+0.33
64.5
+4.16
50.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:51.86
+8.51
+0.18
64.4
+4.25
51.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
01:51.96
+8.61
+0.10
64.3
+4.30
52.
DROZDA Karel
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
01:52.09
+8.74
+0.13
64.2
+4.37
53.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
01:52.29
+8.93
+0.20
64.1
+4.47
54.
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
01:52.41
+9.06
+0.12
64.0
+4.53
55.
ANTSIFEROV John
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:52.51
+9.16
+0.10
64.0
+4.58
56.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:52.83
+9.47
+0.31
63.8
+4.74
57.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
01:52.98
+9.63
+0.16
63.7
+4.82
58.
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
01:53.01
+9.66
+0.02
63.7
+4.83
59.
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
01:53.04
+9.69
+0.03
63.7
+4.84
60.
SHKANDIN Oleg
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:53.11
+9.76
+0.06
63.7
+4.88
61.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
01:53.30
+9.94
+0.19
63.5
+4.97
62.
C
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
01:54.02
+10.66
+0.72
63.1
+5.33
63.
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
01:54.53
+11.17
+0.51
62.9
+5.59
64.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
01:54.80
+11.45
+0.27
62.7
+5.72
65.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
01:54.81
+11.46
+0.01
62.7
+5.73
66.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:55.44
+12.09
+0.63
62.4
+6.05
67.
immortal
Subaru Impreza N12
N4
01:56.30
+12.95
+0.86
61.9
+6.48
68.
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
01:57.22
+13.87
+0.92
61.4
+6.93
69.
ivansppt
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:57.62
+14.27
+0.40
61.2
+7.13
70.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
01:58.37
+15.02
+0.75
60.8
+7.51
71.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
02:00.03
+16.68
+1.66
60.0
+8.34
72.
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:00.05
+16.69
+0.02
60.0
+8.35
73.
PURTOV Andrei
MG ZR Super 1600
S1600
02:00.56
+17.21
+0.51
59.7
+8.60
74.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
02:01.21
+17.86
+0.65
59.4
+8.93
75.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
02:01.26
+17.91
+0.05
59.4
+8.95
76.
AHMETSHIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:01.74
+18.39
+0.48
59.1
+9.19
77.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:04.05
+20.70
+2.31
58.0
+10.35
78.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:04.63
+21.28
+0.57
57.8
+10.64
79.
C
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:05.29
+21.93
+0.66
57.5
+10.97
80.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
02:07.04
+23.69
+1.76
56.7
+11.85
81.
PADALKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
02:07.62
+24.27
+0.57
56.4
+12.14
82.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
02:08.60
+25.25
+0.98
56.0
+12.63
83.
C
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
02:11.03
+27.68
+2.42
54.9
+13.84
84.
LUKINYK Denis
Lada Samara 1600
A6
02:11.33
+27.98
+0.30
54.8
+13.99
85.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
02:12.96
+29.61
+1.64
54.1
+14.81
86.
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
02:16.13
+32.78
+3.17
52.9
+16.39
87.
C
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:18.94
00:15.00
+35.59
+2.81
51.8
+17.79
88.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
02:26.85
00:10.00
+43.50
+7.91
49.0
+21.75
89.
MAIGUR Ilya
Lada Samara 1400
A5
02:27.77
+44.42
+0.92
48.7
+22.21
90.
PUSHKARSKY Vladimir
Lada 112 TMS 1.6
S1600
02:47.46
+1:04.11
+19.69
43.0
+32.05
91.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
02:54.51
+1:11.16
+7.05
41.3
+35.58
92.
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
06:43.78
05:00.00
+5:00.43
+3:49.27
17.8
+150.21
93.
EDIKIN Dima
Lada Kalina R2
A6
06:45.43
05:00.00
+5:02.08
+1.65
17.8
+151.04
94.
Iwanowski Anton
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
08:48.46
07:05.00
+7:05.11
+2:03.03
13.6
+212.55
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
01:43.35
69.7
 
2.
KUTOV Anton
Peugeot 207 S2000
S2000
01:43.46
+0.11
+0.11
69.6
+0.05
3.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
01:43.78
+0.43
+0.32
69.4
+0.21
4.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
01:44.03
+0.67
+0.25
69.2
+0.34
5.
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:44.66
+1.31
+0.64
68.8
+0.65
6.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
01:44.92
+1.57
+0.26
68.6
+0.79
7.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 555
A8
01:45.34
+1.99
+0.42
68.3
+0.99
8.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
01:45.40
+2.04
+0.05
68.3
+1.02
9.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
01:45.43
+2.08
+0.04
68.3
+1.04
10.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
01:45.78
+2.43
+0.35
68.1
+1.22
11.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
01:45.80
+2.45
+0.02
68.0
+1.22
12.
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
01:46.17
+2.81
+0.36
67.8
+1.41
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
01:46.36
+3.01
+0.20
67.7
+1.51
14.
SMIRNOFF Petr
Toyota Celica st205
A8
01:46.63
+3.28
+0.27
67.5
+1.64
15.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
01:46.73
+3.38
+0.10
67.5
+1.69
16.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
01:47.11
+3.75
+0.37
67.2
+1.88
17.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
01:47.74
+4.38
+0.63
66.8
+2.19
18.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:48.04
+4.69
+0.31
66.6
+2.34
19.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.15
+4.80
+0.11
66.6
+2.40
20.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
01:48.23
+4.87
+0.08
66.5
+2.44
21.
SMIRNOV Dmitriy
Peugeot 206 S1600
S1600
01:48.27
+4.92
+0.04
66.5
+2.46
22.
BAKHTIN Aleksey
Ford Fiesta S1600
S1600
01:48.32
+4.97
+0.06
66.5
+2.49
23.
EMELYANENKO Denis
Ford Fiesta S1600
S1600
01:48.39
+5.04
+0.07
66.4
+2.52
24.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:48.46
+5.09
+0.06
66.4
+2.55
25.
Pasha Kosyak
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.49
+5.13
+0.03
66.4
+2.57
26.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
01:48.65
+5.29
+0.16
66.3
+2.65
27.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
01:48.72
+5.37
+0.08
66.2
+2.69
28.
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.80
+5.45
+0.07
66.2
+2.72
29.
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.93
+5.57
+0.13
66.1
+2.79
30.
NAZVANOV Mikhail
Citroen C2 S1600
S1600
01:48.94
+5.59
+0.02
66.1
+2.80
31.
BATIROV Artem
Opel Corsa S1600
S1600
01:49.30
+5.95
+0.36
65.9
+2.98
=
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
01:49.30
+5.95
+0.00
65.9
+2.98
33.
CHETIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.55
+6.20
+0.25
65.7
+3.10
34.
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
01:49.68
+6.33
+0.13
65.6
+3.16
35.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:49.93
+6.58
+0.25
65.5
+3.29
36.
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.98
+6.62
+0.04
65.5
+3.31
37.
Oliver Ojaveer
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.07
+6.72
+0.09
65.4
+3.36
38.
RESHETOV Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.18
+6.83
+0.11
65.3
+3.41
39.
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
01:50.30
+6.95
+0.12
65.3
+3.47
40.
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:50.38
+7.03
+0.08
65.2
+3.52
41.
SIDOROV Konstantin
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:50.39
+7.04
+0.01
65.2
+3.52
42.
IBN Adam
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.40
+7.05
+0.01
65.2
+3.53
43.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
01:50.74
+7.39
+0.34
65.0
+3.69
44.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
01:50.90
+7.55
+0.16
64.9
+3.77
45.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
01:51.05
+7.70
+0.15
64.8
+3.85
46.
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:51.15
+7.79
+0.10
64.8
+3.90
47.
MATVEEV Alex
Peugeot 106 Rallye A5
A5
01:51.21
+7.85
+0.06
64.7
+3.93
48.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:51.35
+8.00
+0.14
64.7
+4.00
49.
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:51.68
+8.33
+0.33
64.5
+4.16
50.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:51.86
+8.51
+0.18
64.4
+4.25
51.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
01:51.96
+8.61
+0.10
64.3
+4.30
52.
DROZDA Karel
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
01:52.09
+8.74
+0.13
64.2
+4.37
53.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
01:52.29
+8.93
+0.20
64.1
+4.47
54.
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
01:52.41
+9.06
+0.12
64.0
+4.53
55.
ANTSIFEROV John
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:52.51
+9.16
+0.10
64.0
+4.58
56.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:52.83
+9.47
+0.31
63.8
+4.74
57.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
01:52.98
+9.63
+0.16
63.7
+4.82
58.
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
01:53.01
+9.66
+0.02
63.7
+4.83
59.
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
01:53.04
+9.69
+0.03
63.7
+4.84
60.
SHKANDIN Oleg
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:53.11
+9.76
+0.06
63.7
+4.88
61.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
01:53.30
+9.94
+0.19
63.5
+4.97
62.
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
01:54.02
+10.66
+0.72
63.1
+5.33
63.
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
01:54.53
+11.17
+0.51
62.9
+5.59
64.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
01:54.80
+11.45
+0.27
62.7
+5.72
65.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
01:54.81
+11.46
+0.01
62.7
+5.73
66.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:55.44
+12.09
+0.63
62.4
+6.05
67.
immortal
Subaru Impreza N12
N4
01:56.30
+12.95
+0.86
61.9
+6.48
68.
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
01:57.22
+13.87
+0.92
61.4
+6.93
69.
ivansppt
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:57.62
+14.27
+0.40
61.2
+7.13
70.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
01:58.37
+15.02
+0.75
60.8
+7.51
71.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
02:00.03
+16.68
+1.66
60.0
+8.34
72.
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
02:00.05
+16.69
+0.02
60.0
+8.35
73.
PURTOV Andrei
MG ZR Super 1600
S1600
02:00.56
+17.21
+0.51
59.7
+8.60
74.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
02:01.21
+17.86
+0.65
59.4
+8.93
75.
RED Wheel
Lada Kalina R2
A6
02:01.26
+17.91
+0.05
59.4
+8.95
76.
AHMETSHIN Evgeniy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:01.74
+18.39
+0.48
59.1
+9.19
77.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:04.05
+20.70
+2.31
58.0
+10.35
78.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:04.63
+21.28
+0.57
57.8
+10.64
79.
Chaschin Andrey
Lada Samara 1600
A6
02:05.29
+21.93
+0.66
57.5
+10.97
80.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
02:07.04
+23.69
+1.76
56.7
+11.85
81.
PADALKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
02:07.62
+24.27
+0.57
56.4
+12.14
82.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
02:08.60
+25.25
+0.98
56.0
+12.63
83.
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
02:11.03
+27.68
+2.42
54.9
+13.84
84.
LUKINYK Denis
Lada Samara 1600
A6
02:11.33
+27.98
+0.30
54.8
+13.99
85.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
02:12.96
+29.61
+1.64
54.1
+14.81
86.
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
02:16.13
+32.78
+3.17
52.9
+16.39
87.
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
02:18.94
00:15.00
+35.59
+2.81
51.8
+17.79
88.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
02:26.85
00:10.00
+43.50
+7.91
49.0
+21.75
89.
MAIGUR Ilya
Lada Samara 1400
A5
02:27.77
+44.42
+0.92
48.7
+22.21
90.
PUSHKARSKY Vladimir
Lada 112 TMS 1.6
S1600
02:47.46
+1:04.11
+19.69
43.0
+32.05
91.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
02:54.51
+1:11.16
+7.05
41.3
+35.58
92.
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
06:43.78
05:00.00
+5:00.43
+3:49.27
17.8
+150.21
93.
EDIKIN Dima
Lada Kalina R2
A6
06:45.43
05:00.00
+5:02.08
+1.65
17.8
+151.04
94.
Iwanowski Anton
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
08:48.46
07:05.00
+7:05.11
+2:03.03
13.6
+212.55
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
8
BOKOV Sergey
vsem spsibo!
8
BURASHOV Yuri
Thanks
8
Chaschin Andrey
Hy xotb doexaji))))
8
EVERSONS Edgars
Roll :(
8
FELTRIN Jernej
New setup new times:) Great driving Evgenyi, Denis, Sasha, Petr and all others. Spasibo vsem!
8
HLUSHNIONAK Aliaksandr
gg gl
8
IVANOV Sergey
finish! spasibo za rally!!!
8
JONAITIS Jonis
mnogo o6ibok na poslednem,spasibo za rally
8
KEVLYUK Sasha
Not bad)
8
KOCHETKOV Sergey
Spasibo
8
LAPAEV Vitaly
mnogo ohibak. ploho!
8
LOPUKHOV Aleksey
Ok!
8
MALYSHEV Denis
safe day
8
MATVEEV Alex
fuck.... one \42call for help\42 and I loose
8
MILYAKOV Dmitriy
Rally OK!!
8
NIKOLAEF Andrey
-1 men X)))
8
ORLOV Alexey
obidno crash ((( Hotel dognat Milyakova ))))
8
PANYUSHKIN Evgenyi
Denis! Respekt!!!
8
RAEVSKIY Sergey
Small crash - 10 sec
8
ROMANENKO Aleksandr
Polniy proval !!!
8
ROZINKIN Alexandr
Ok :-)!
8
RUDYAKOV Victor
Good. AndreySAAB, all right, buddy, my style. Andrew Vlasenko, i wish you will third.
8
SHEKIN Feliks
OK!
8
SISI Saulute
Jernej I know what is \42FENCE\42 and in your language..its OGRAJA...Libor wait you...
8
SOROKIN Nikita
spasibo vsem. horoshaya borba.
8
SUHINOV Aleksandr
((
8
TOMECEK Libor
thank organizer !! Saulute and Jernej ... good job !!!!
8
Vladimir SINELNIKOV
Ocheh\' dage ne ploho! Gdem Leshu!
8
VOROBIOV Ruslan
good. thanks all guys!
7
FELTRIN Jernej
close to WR:)
7
JONAITIS Jonis
PB
7
RESHETOV Nikita
spin
7
ROMANENKO Aleksandr
2 pomoshi...pozor(((
6
KONOPLEV Dmitriy
kricha - podveska ((( - sxod
6
MALYSHEV Denis
safe
6
SOLDAKOV Ilya
pomarka- povezlo
5
HLUSHNIONAK Aliaksandr
poteryal koncentraciyu = 3 spina
5
IVANOV Sergey
krysha,,,,
5
JONAITIS Jonis
ok
5
KOCHETKOV Sergey
Help
5
KONOPLEV Dmitriy
ploxo
5
MALYSHEV Denis
small crash
5
ROMANENKO Aleksandr
ochen medlenno,serjeznie povrejdeniya(((
4
JONAITIS Jonis
normalno
4
KONOPLEV Dmitriy
uletel ((
3
BURASHOV Yuri
Hi all
3
FELTRIN Jernej
hi all
3
HLUSHNIONAK Aliaksandr
krysha, podveska v hlam
3
JONAITIS Jonis
bne derzhitsas blin mashina na doroge
3
KONOPLEV Dmitriy
otkazal tormoz na rule slovil bordyur podveska v xlam
3
LOPUKHOV Aleksey
vyletel (((
3
MALYSHEV Denis
safe
3
MATVEEV Alex
znatniyi crash polu4ilsya )))
3
PANYUSHKIN Evgenyi
Peshkom
3
ROMANENKO Aleksandr
krisha(((
3
TOMECEK Libor
hi
3
Vladimir SINELNIKOV
HI!
2
BAKHTIN Aleksey
)
2
BURASHOV Yuri
Thanks
2
FELTRIN Jernej
Yes right
2
HLUSHNIONAK Aliaksandr
krysha
2
immortal
big crash
2
JONAITIS Jonis
normal start for me today
2
KEVLYUK Sasha
What?????? 100 let ne ezdil etot SS))))
2
KOCHETKOV Anton
ok
2
LAPAEV Vitaly
Xopoco!
2
LOPUKHOV Aleksey
(((
2
MALYSHEV Denis
PB
2
MATVEEV Alex
good
2
SISI Saulute
Puiku,to see next day..
2
SUHINOV Aleksandr
damn
2
Vladimir SINELNIKOV
See tou tomorrow!
1
BURASHOV Yuri
Hi all
1
Chaschin Andrey
norm
1
JONAITIS Jonis
hi all
1
KOCHETKOV Anton
ok. Hi
1
KOCHETKOV Sergey
Hi
1
LOPUKHOV Aleksey
Perevernulsya poehal ne v tu storonu(((( ewe i +15 sek((( PPC
1
MALYSHEV Denis
PB
1
OZHEGOV Lev
kpp ne robit
1
SISI Saulute
Hello,
1
TOMECEK Libor
hi all
1
Vladimir SINELNIKOV
vsem privet!
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11292
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7255
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.