Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
8 Etap OCR 2013 - Rally Sputnik
Registered open and more info:
rbr-russia.ru
Forum:
rbr-russia.ru/forum
6.2.2014 0:01 - 10.2.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
RZ/SS 1 - Krylatskoe
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a mokrý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
5.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:55.72
77.9
 
2.
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:56.09
+0.37
+0.37
77.8
+0.07
3.
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:59.46
+3.75
+3.37
76.7
+0.73
4.
KARKACH Alex
Toyota Celica st205
A8
03:59.57
+3.86
+0.11
76.6
+0.76
5.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
03:59.99
+4.26
+0.41
76.5
+0.84
6.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
04:01.14
+5.42
+1.14
76.1
+1.06
7.
C
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
04:01.33
+5.62
+0.19
76.1
+1.10
8.
C
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:01.72
+6.00
+0.38
76.0
+1.18
9.
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
04:02.11
+6.39
+0.39
75.8
+1.25
10.
C
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
04:03.46
+7.75
+1.35
75.4
+1.52
11.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:06.77
+11.05
+3.30
74.4
+2.17
12.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:09.77
+14.06
+3.01
73.5
+2.76
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:09.94
+14.22
+0.17
73.5
+2.79
14.
OCR SVK VIRAG
Subaru Impreza N14
N4
04:11.18
+15.46
+1.24
73.1
+3.03
15.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
04:11.38
+15.66
+0.20
73.0
+3.07
16.
PONOMAREV Petr
Peugeot 207 S2000
S2000
04:12.56
+16.84
+1.18
72.7
+3.30
17.
C
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:14.24
+18.52
+1.68
72.2
+3.63
18.
C
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
04:14.74
+19.03
+0.51
72.1
+3.73
19.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:15.20
+19.48
+0.45
71.9
+3.82
20.
C
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:15.63
+19.91
+0.43
71.8
+3.90
21.
C
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
04:16.86
+21.15
+1.24
71.5
+4.15
22.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:17.09
+21.38
+0.23
71.4
+4.19
23.
RESHETOV Nikita
Abarth Grande Punto S2000
S2000
04:18.27
+22.55
+1.18
71.1
+4.42
24.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
04:19.09
+23.37
+0.82
70.9
+4.58
25.
SHIMAN Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
04:20.06
+24.35
+0.98
70.6
+4.77
26.
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
04:23.03
+27.31
+2.96
69.8
+5.36
27.
C
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
04:24.51
+28.80
+1.49
69.4
+5.65
28.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:26.37
+30.65
+1.86
68.9
+6.01
29.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
04:27.63
+31.91
+1.26
68.6
+6.26
30.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
04:28.33
+32.61
+0.70
68.4
+6.40
31.
BATIROV Artem
Opel Corsa S1600
S1600
04:28.53
+32.82
+0.20
68.4
+6.43
32.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:29.47
+33.76
+0.94
68.1
+6.62
33.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
04:30.00
+34.28
+0.52
68.0
+6.72
34.
SMIRNOV Dmitriy
Peugeot 206 S1600
S1600
04:30.78
+35.06
+0.78
67.8
+6.88
35.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:31.02
+35.29
+0.24
67.7
+6.92
36.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
04:31.10
+35.38
+0.08
67.7
+6.94
37.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:33.48
+37.76
+2.38
67.1
+7.40
38.
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
04:34.02
+38.29
+0.54
67.0
+7.51
39.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
04:34.45
+38.72
+0.43
66.9
+7.59
40.
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
04:34.92
+39.20
+0.47
66.8
+7.69
41.
SIDOROV Konstantin
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:35.23
+39.51
+0.31
66.7
+7.75
42.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:36.10
+40.39
+0.88
66.5
+7.92
43.
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:36.29
+40.57
+0.18
66.5
+7.95
44.
MATVEEV Alex
Peugeot 106 Rallye A5
A5
04:39.03
+43.32
+2.75
65.8
+8.49
45.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
04:39.19
+43.48
+0.16
65.8
+8.52
46.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:39.44
+43.73
+0.25
65.7
+8.57
47.
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
04:40.16
+44.45
+0.72
65.5
+8.72
48.
ORLOV Andrei
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:40.58
+44.86
+0.41
65.4
+8.80
49.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
04:41.25
+45.53
+0.67
65.3
+8.93
50.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:42.73
+47.02
+1.49
64.9
+9.22
51.
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
04:45.06
+49.34
+2.33
64.4
+9.67
52.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
04:47.85
+52.13
+2.79
63.8
+10.22
53.
PIDLUSKY Oleksandr
Lada Kalina R2
A6
04:48.40
+52.69
+0.55
63.7
+10.33
54.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
04:50.94
+55.23
+2.54
63.1
+10.83
55.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N12
N4
04:54.30
+58.58
+3.36
62.4
+11.49
56.
C
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:59.91
+1:04.19
+5.61
61.2
+12.59
57.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:02.62
+1:06.90
+2.71
60.7
+13.12
58.
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
05:03.95
+1:08.23
+1.34
60.4
+13.38
59.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
05:04.56
00:10.00
+1:08.84
+0.60
60.3
+13.50
60.
PETRENKO Stas
Lada 21074
H
05:06.08
+1:10.37
+1.53
60.0
+13.80
61.
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:09.49
+1:13.78
+3.41
59.3
+14.47
62.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
05:13.08
+1:17.36
+3.58
58.6
+15.17
63.
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
05:16.02
+1:20.31
+2.95
58.1
+15.75
64.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
05:22.31
+1:26.59
+6.29
57.0
+16.98
65.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
05:24.47
+1:28.76
+2.16
56.6
+17.40
66.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:25.32
+1:29.60
+0.84
56.4
+17.57
67.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
05:27.76
+1:32.04
+2.44
56.0
+18.05
68.
C
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:40.59
+1:44.87
+12.83
53.9
+20.56
69.
Rich Andrew
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:44.85
+1:49.14
+4.26
53.2
+21.40
70.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
05:51.24
+1:55.52
+6.39
52.3
+22.65
71.
ivansppt
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:53.31
+1:57.60
+2.06
52.0
+23.06
72.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
06:10.23
+2:14.51
+16.91
49.6
+26.37
73.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
06:29.22
+2:33.51
+19.00
47.2
+30.10
74.
MAIGUR Ilya
Lada Samara 1400
A5
06:36.71
+2:40.99
+7.48
46.3
+31.57
75.
C
SAPELNIKOV Stas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:42.27
+2:46.56
+5.57
45.6
+32.66
76.
TIMOFEEV Anatoliy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:52.85
+2:57.14
+10.58
44.5
+34.73
77.
PURTOV Andrei
MG ZR Super 1600
S1600
06:56.48
+3:00.76
+3.63
44.1
+35.44
78.
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
06:58.00
+3:02.28
+1.52
43.9
+35.74
79.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
07:56.01
+4:00.29
+58.01
38.6
+47.12
80.
IBN Adam
Honda Civic R3
S1600
08:40.66
+4:44.94
+44.65
35.3
+55.87
81.
KOBZEV Egor
Lada 21074
H
09:25.13
+5:29.41
+44.47
32.5
+64.59
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:55.72
77.9
 
2.
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:56.09
+0.37
+0.37
77.8
+0.07
3.
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:59.46
+3.75
+3.37
76.7
+0.73
4.
KARKACH Alex
Toyota Celica st205
A8
03:59.57
+3.86
+0.11
76.6
+0.76
5.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
03:59.99
+4.26
+0.41
76.5
+0.84
6.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
04:01.14
+5.42
+1.14
76.1
+1.06
7.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
04:01.33
+5.62
+0.19
76.1
+1.10
8.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:01.72
+6.00
+0.38
76.0
+1.18
9.
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
04:02.11
+6.39
+0.39
75.8
+1.25
10.
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
04:03.46
+7.75
+1.35
75.4
+1.52
11.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:06.77
+11.05
+3.30
74.4
+2.17
12.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:09.77
+14.06
+3.01
73.5
+2.76
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:09.94
+14.22
+0.17
73.5
+2.79
14.
OCR SVK VIRAG
Subaru Impreza N14
N4
04:11.18
+15.46
+1.24
73.1
+3.03
15.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
04:11.38
+15.66
+0.20
73.0
+3.07
16.
PONOMAREV Petr
Peugeot 207 S2000
S2000
04:12.56
+16.84
+1.18
72.7
+3.30
17.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:14.24
+18.52
+1.68
72.2
+3.63
18.
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
04:14.74
+19.03
+0.51
72.1
+3.73
19.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:15.20
+19.48
+0.45
71.9
+3.82
20.
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:15.63
+19.91
+0.43
71.8
+3.90
21.
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
04:16.86
+21.15
+1.24
71.5
+4.15
22.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
04:17.09
+21.38
+0.23
71.4
+4.19
23.
RESHETOV Nikita
Abarth Grande Punto S2000
S2000
04:18.27
+22.55
+1.18
71.1
+4.42
24.
Red Wheel Racing
Ford Fiesta S1600
S1600
04:19.09
+23.37
+0.82
70.9
+4.58
25.
SHIMAN Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
04:20.06
+24.35
+0.98
70.6
+4.77
26.
KONOPLEV Dmitriy
Ford Fiesta S1600
S1600
04:23.03
+27.31
+2.96
69.8
+5.36
27.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
04:24.51
+28.80
+1.49
69.4
+5.65
28.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:26.37
+30.65
+1.86
68.9
+6.01
29.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
04:27.63
+31.91
+1.26
68.6
+6.26
30.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
04:28.33
+32.61
+0.70
68.4
+6.40
31.
BATIROV Artem
Opel Corsa S1600
S1600
04:28.53
+32.82
+0.20
68.4
+6.43
32.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:29.47
+33.76
+0.94
68.1
+6.62
33.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
04:30.00
+34.28
+0.52
68.0
+6.72
34.
SMIRNOV Dmitriy
Peugeot 206 S1600
S1600
04:30.78
+35.06
+0.78
67.8
+6.88
35.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:31.02
+35.29
+0.24
67.7
+6.92
36.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
04:31.10
+35.38
+0.08
67.7
+6.94
37.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:33.48
+37.76
+2.38
67.1
+7.40
38.
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
04:34.02
+38.29
+0.54
67.0
+7.51
39.
DONSKOY Igor
Lada Kalina R2
A6
04:34.45
+38.72
+0.43
66.9
+7.59
40.
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
04:34.92
+39.20
+0.47
66.8
+7.69
41.
SIDOROV Konstantin
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:35.23
+39.51
+0.31
66.7
+7.75
42.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:36.10
+40.39
+0.88
66.5
+7.92
43.
IVANOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:36.29
+40.57
+0.18
66.5
+7.95
44.
MATVEEV Alex
Peugeot 106 Rallye A5
A5
04:39.03
+43.32
+2.75
65.8
+8.49
45.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
04:39.19
+43.48
+0.16
65.8
+8.52
46.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:39.44
+43.73
+0.25
65.7
+8.57
47.
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
04:40.16
+44.45
+0.72
65.5
+8.72
48.
ORLOV Andrei
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:40.58
+44.86
+0.41
65.4
+8.80
49.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
04:41.25
+45.53
+0.67
65.3
+8.93
50.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:42.73
+47.02
+1.49
64.9
+9.22
51.
VLASENKO Andrew
Lada Samara 1600
A6
04:45.06
+49.34
+2.33
64.4
+9.67
52.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
04:47.85
+52.13
+2.79
63.8
+10.22
53.
PIDLUSKY Oleksandr
Lada Kalina R2
A6
04:48.40
+52.69
+0.55
63.7
+10.33
54.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
04:50.94
+55.23
+2.54
63.1
+10.83
55.
CHETIN Evgeniy
Subaru Impreza N12
N4
04:54.30
+58.58
+3.36
62.4
+11.49
56.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:59.91
+1:04.19
+5.61
61.2
+12.59
57.
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:02.62
+1:06.90
+2.71
60.7
+13.12
58.
BOYKINYA Sergey
Lada Samara 1600
A6
05:03.95
+1:08.23
+1.34
60.4
+13.38
59.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
05:04.56
00:10.00
+1:08.84
+0.60
60.3
+13.50
60.
PETRENKO Stas
Lada 21074
H
05:06.08
+1:10.37
+1.53
60.0
+13.80
61.
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:09.49
+1:13.78
+3.41
59.3
+14.47
62.
ELKIN Alexandr
Lada Kalina R2
A6
05:13.08
+1:17.36
+3.58
58.6
+15.17
63.
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
05:16.02
+1:20.31
+2.95
58.1
+15.75
64.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
05:22.31
+1:26.59
+6.29
57.0
+16.98
65.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
05:24.47
+1:28.76
+2.16
56.6
+17.40
66.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:25.32
+1:29.60
+0.84
56.4
+17.57
67.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
05:27.76
+1:32.04
+2.44
56.0
+18.05
68.
DEGTYAREV Dmitry
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:40.59
+1:44.87
+12.83
53.9
+20.56
69.
Rich Andrew
Subaru Impreza N14 URT
N4
05:44.85
+1:49.14
+4.26
53.2
+21.40
70.
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
05:51.24
+1:55.52
+6.39
52.3
+22.65
71.
ivansppt
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:53.31
+1:57.60
+2.06
52.0
+23.06
72.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
06:10.23
+2:14.51
+16.91
49.6
+26.37
73.
RUDYAKOV Victor
Lada Samara 1600
A6
06:29.22
+2:33.51
+19.00
47.2
+30.10
74.
MAIGUR Ilya
Lada Samara 1400
A5
06:36.71
+2:40.99
+7.48
46.3
+31.57
75.
SAPELNIKOV Stas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:42.27
+2:46.56
+5.57
45.6
+32.66
76.
TIMOFEEV Anatoliy
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:52.85
+2:57.14
+10.58
44.5
+34.73
77.
PURTOV Andrei
MG ZR Super 1600
S1600
06:56.48
+3:00.76
+3.63
44.1
+35.44
78.
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
06:58.00
+3:02.28
+1.52
43.9
+35.74
79.
MAKSIMOV Andrey
Lada Samara 1600
A6
07:56.01
+4:00.29
+58.01
38.6
+47.12
80.
IBN Adam
Honda Civic R3
S1600
08:40.66
+4:44.94
+44.65
35.3
+55.87
81.
KOBZEV Egor
Lada 21074
H
09:25.13
+5:29.41
+44.47
32.5
+64.59
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
10
BURASHOV Yuri
Thanks
10
CHIROKOV Vladimir
No good/ proval
10
FELTRIN Jernej
Yes:) Roma congrats you and thank a lot for excellent fight-you are crazy:D! Good luck to all and spasibo vsem. Go Libor and Saulute!
10
IVANOV Sergey
razvernulo na mostu - i ni tudy i ni sudy :)
10
KEVLYUK Sasha
Gonkoy dovolen!
10
KOCHETKOV Anton
spin. Nu finiw i Slava Bogu. THX all. Hard rally.
10
KOCHETKOV Sergey
ok
10
KONOPLEV Dmitriy
Finishhhhhhh!!!!! Vsem spasibo. Interesniy etap!
10
MATVEEV Alex
Dima respect za bor\'bu !!!!!
10
MILYAKOV Dmitriy
isportil gonky vna4ale...
10
RAEVSKIY Sergey
Absolutely crazy fight Jernej and Roman! Roman drived first Jernej second, it\'s was important on last stage! Well done, Guys! Great race for me without first stage! Thanks organizers!
10
ROZINKIN Alexandr
Ok :-)!
10
SHEKIN Feliks
OK
10
SISI Saulute
Liuks...this is points for team IFMOTORSPORT - RBR-LT....
10
SOLDAKOV Ilya
sy 4 - 8 kak special*no vpixnyli ) ny xot* finish i to chto to, no eto ne konec !
10
SOROKIN Nikita
uchas nerovnii asfalt mashinu kidaet
10
STEINBACH Lutz
HAPPY ... very,very very hard Rallye... THX, THX, Anton and Sergey for great figth ....
10
SUHINOV Aleksandr
all your super specials belong to me
10
TOMECEK Libor
thank organizer !! Jernej and Saulute !!!!
10
Vladimir SINELNIKOV
OOOCHENNN PLOHO!
9
FELTRIN Jernej
great Roman!
9
KEVLYUK Sasha
lost 5s
9
KOCHETKOV Anton
crash, tormozit izoBrajenie (( service 56min.
9
MATVEEV Alex
ubil vsu mawinu
9
RAEVSKIY Sergey
Fantastic fight Feltrin vs Medvedev! Amazing guys!
9
STEINBACH Lutz
let\'s go last stage
8
FELTRIN Jernej
personal best:)
8
IVANOV Sergey
help slovil
8
JONAITIS Jonis
nu k 4iortu, takaja zdarovaja sosna popalas\'-spasibo za rally
8
KOCHETKOV Anton
uffff ((( doexal. 2 raza viletel. Ne umeyu ya ee ezditb ((
8
KONOPLEV Dmitriy
1 vilet + 1 razvorot = +25sec (((
8
LAPAEV Vitaly
vse!
8
RAEVSKIY Sergey
Jernej amazing fast!!!
8
STEINBACH Lutz
puhhhhhhhh
8
Vladimir SINELNIKOV
crash!
7
FELTRIN Jernej
nice Roman!
7
JONAITIS Jonis
blin escio iradiator povrezhdion....
7
KOCHETKOV Anton
vilet, snova teryaYu vremya ((( lost 15sek
7
STEINBACH Lutz
o.k. next no risk
7
SUHINOV Aleksandr
HNNNNNNNNNNNNNNNNNNNG
6
FELTRIN Jernej
Roman :)
6
IVANOV Sergey
povorot proletel...
6
JONAITIS Jonis
blin ugrobil korobku i pri6los\' prosit\' pomos4 u zritelei :(
6
KOCHETKOV Anton
doexal i xorowo, ok
6
MEDVEDEV Roman
2 mistakes/roll
6
STEINBACH Lutz
puhhhhhh, hot Rally ...
5
FELTRIN Jernej
car is a wreck
5
JONAITIS Jonis
normalno ,poka vsio
5
KEVLYUK Sasha
car is OK.
5
KOCHETKOV Anton
viletel, kustiki kak klei ((( ele vilez iz nix....slil 20-25sek (((
5
KOCHETKOV Sergey
Out, help ((
5
MALYSHEV Denis
jest\'
5
STEINBACH Lutz
very hard ... !!!! great figth
5
SUHINOV Aleksandr
radiator bil povrejden na 46perc. ura ya vijil
5
TITOV Yuriy
100 metrov do finisha ne dotyanul...
5
Vladimir SINELNIKOV
crash!
4
DEGTYAREV Dmitry
pojavilis\' peredachi. no potek antifriz. toshnyu do servisa
4
FELTRIN Jernej
very hard
4
IVANOV Sergey
pered finishem sletel v ovrag... ele vulez :)
4
JONAITIS Jonis
beriog ma6inu kak sobaka :)
4
KOCHETKOV Anton
1 vilet - 10 sek. I potom exal ele-ele, na finiw
4
LAPAEV Vitaly
razvorot
4
MAKSIMOV Andrey
`
4
MALYSHEV Denis
lost 10 sec(((((
4
MEDVEDEV Roman
nagnal koro4
4
MILYAKOV Dmitriy
reziny bi drygyuyu...
4
RAEVSKIY Sergey
No risk!
4
SOLDAKOV Ilya
razvernylo y finisha+ sy ploxoi- slil mnogo
4
STEINBACH Lutz
no risk, intermedia ...
4
TITOV Yuriy
rygaem dal\'she
4
Vladimir SINELNIKOV
zadavil kogoto
3
DEGTYAREV Dmitry
krysha iz-za nezamechennoj kochki - povredil podvesku. potom na tormozhenii udarilsya zashchitoj - ostalas\' tol\'ko pervaya peredacha
3
DONSKOY Igor
one help + off road
3
FELTRIN Jernej
crash on first part and the car is very damaged-wrong tires choice
3
JONAITIS Jonis
ostorozhno , za to finish
3
KOCHETKOV Anton
spin. oki - finiw
3
MALYSHEV Denis
lost 20 sec(((((
3
MEDVEDEV Roman
nagonim)))))))
3
RUDYAKOV Victor
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
3
SAPELNIKOV Stas
pizdez
3
STEINBACH Lutz
hard .... Koch.........
3
SUHINOV Aleksandr
fuck this stage, a radiator eshe jivoi - povezlo
3
TITOV Yuriy
Volet - mashina razbira, xana korobke! Dal\'she rygayu pokuda xvatit avto!
3
TOMECEK Libor
crash + help spectator + car total damaged !!!
2
FELTRIN Jernej
very hard on gravel part
2
KEVLYUK Sasha
Dry tires, vilet v konce
2
KOCHETKOV Anton
Yura molodec )))
2
MALYSHEV Denis
+5 sec razvorot(((
2
MILYAKOV Dmitriy
ne katit kak-to, na 2h ss mnogo poteryal
2
ROKAS Ravinskis
stupid mistake
2
RUDYAKOV Victor
I hope i can take the third place.) Good luck, Andrew!
2
SAPELNIKOV Stas
zoom zoom)
2
STEINBACH Lutz
oh ha Yura ....
2
SUHINOV Aleksandr
bredoviy spin v konce, cheto zadel, vrode radiator povrejden. nu blin ((
1
BURASHOV Yuri
Hi
1
CHEKIN Ivan
))))))))))))))))))))))))))))))))))))
1
CHIROKOV Vladimir
Hi all!!! brevno.....
1
DEGTYAREV Dmitry
promahnulsya s nastrojkami - asfalt na gravijnoj rezine. upal v kanavu. bez povrezhdenij
1
FELTRIN Jernej
hi all
1
JONAITIS Jonis
hi all,wrong setup :(
1
KOCHETKOV Anton
2 crashs ((( lost 10-15sek time. Hi all Guys!!!! GL all
1
KOCHETKOV Sergey
Hi
1
MALYSHEV Denis
+10 sec((((
1
ROKAS Ravinskis
hi
1
SAPELNIKOV Stas
Kapech
1
SOSNIN Aleksey
ox...
1
STEINBACH Lutz
Hi all, o.k. Stage1
1
TOMECEK Libor
hi all
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11292
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.