Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
VRC Eastern-Europe Rally Championship - Rd03 - FxPro Rally Cyprus
VRC
EERC - Rd03 - FxPro Rally Cyprus - Cyprus
16.6.2011 7:00 - 21.6.2011 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
/
9
10
11
12
13
14
RZ/SS 1 - SSS Lemesos 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
VASYUCHKOV Vasiliy
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:45.52
68.2
 
2.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:45.58
+0.07
+0.07
68.2
+0.03
3.
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
01:46.46
+0.94
+0.88
67.6
+0.47
4.
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:47.38
+1.87
+0.92
67.0
+0.93
5.
GORGOL Artur
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:47.51
+2.00
+0.13
67.0
+1.00
6.
VISHNEVECKIJ Vadim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:47.58
+2.06
+0.07
66.9
+1.03
7.
TOKBULATOV Anton
Citroen C2 S1600
S1600
01:48.11
+2.60
+0.53
66.6
+1.30
8.
MOROKOV Slava
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.39
+2.88
+0.28
66.4
+1.44
9.
C
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
01:49.02
+3.50
+0.62
66.0
+1.75
10.
C
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.54
+4.01
+0.52
65.7
+2.01
11.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:49.61
+4.09
+0.07
65.7
+2.04
12.
TITOV Yuriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:49.98
+4.46
+0.37
65.5
+2.23
13.
TOLSTYH Pawel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.03
+4.51
+0.05
65.4
+2.25
14.
Petr Kirik
Subaru Impreza N12
N4
01:50.14
+4.63
+0.12
65.4
+2.31
15.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.21
+4.69
+0.07
65.3
+2.35
16.
Andrey Kirillov
Abarth Grande Punto S2000
S2000
01:50.44
+4.93
+0.23
65.2
+2.46
17.
DOMCHENKO Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
01:50.68
+5.16
+0.23
65.1
+2.58
18.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
01:51.21
+5.69
+0.53
64.7
+2.85
19.
GORDEEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:51.25
+5.73
+0.04
64.7
+2.87
20.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
01:51.65
+6.14
+0.40
64.5
+3.07
21.
MILYAKOV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:52.37
+6.85
+0.72
64.1
+3.43
22.
MATVEEV Alex
Lada Kalina R2
A6
01:52.87
+7.36
+0.50
63.8
+3.68
23.
ES'KOV Maxim
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:53.01
+7.49
+0.13
63.7
+3.75
24.
SMIRNOV Daniil
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:53.67
+8.15
+0.66
63.3
+4.08
25.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta S1600
S1600
01:53.97
+8.44
+0.30
63.2
+4.23
26.
DOMCHENKO Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:54.86
+9.35
+0.90
62.7
+4.67
27.
SHEKIN Feliks
Lada Kalina R2
A6
01:55.14
+9.63
+0.28
62.5
+4.81
28.
BOYPRAV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:55.49
+9.98
+0.35
62.3
+4.99
29.
TRUTENKO Serhey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:55.75
+10.23
+0.26
62.2
+5.12
30.
MARKOV Evgeniy
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:56.48
+10.96
+0.73
61.8
+5.48
31.
VORONKOV Serguei
Peugeot 207 S2000
S2000
01:59.17
+13.66
+2.69
60.4
+6.83
32.
KUROCHKIN Vladislav
Lada Kalina R2
A6
02:03.34
+17.82
+4.17
58.4
+8.91
33.
C
KUDRYASHOV Igor
Lada Kalina R2
A6
02:06.88
+21.36
+3.54
56.7
+10.68
34.
STEP Kirill
Lada Kalina R2
A6
02:06.96
+21.44
+0.08
56.7
+10.72
35.
sher
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:13.46
+27.94
+6.50
53.9
+13.97
36.
GAVINSKI Viktor
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
02:20.14
+34.61
+6.68
51.4
+17.31
37.
KOLODIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:46.46
05:00.00
+5:00.94
+4:26.32
17.7
+150.47
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
VASYUCHKOV Vasiliy
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:45.52
68.2
 
2.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:45.58
+0.07
+0.07
68.2
+0.03
3.
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
01:46.46
+0.94
+0.88
67.6
+0.47
4.
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:47.38
+1.87
+0.92
67.0
+0.93
5.
GORGOL Artur
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:47.51
+2.00
+0.13
67.0
+1.00
6.
VISHNEVECKIJ Vadim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:47.58
+2.06
+0.07
66.9
+1.03
7.
TOKBULATOV Anton
Citroen C2 S1600
S1600
01:48.11
+2.60
+0.53
66.6
+1.30
8.
MOROKOV Slava
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:48.39
+2.88
+0.28
66.4
+1.44
9.
SOBOLEV Ilia
Subaru Impreza N14
N4
01:49.02
+3.50
+0.62
66.0
+1.75
10.
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.54
+4.01
+0.52
65.7
+2.01
11.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
01:49.61
+4.09
+0.07
65.7
+2.04
12.
TITOV Yuriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:49.98
+4.46
+0.37
65.5
+2.23
13.
TOLSTYH Pawel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.03
+4.51
+0.05
65.4
+2.25
14.
Petr Kirik
Subaru Impreza N12
N4
01:50.14
+4.63
+0.12
65.4
+2.31
15.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.21
+4.69
+0.07
65.3
+2.35
16.
Andrey Kirillov
Abarth Grande Punto S2000
S2000
01:50.44
+4.93
+0.23
65.2
+2.46
17.
DOMCHENKO Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
01:50.68
+5.16
+0.23
65.1
+2.58
18.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
01:51.21
+5.69
+0.53
64.7
+2.85
19.
GORDEEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:51.25
+5.73
+0.04
64.7
+2.87
20.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
01:51.65
+6.14
+0.40
64.5
+3.07
21.
MILYAKOV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:52.37
+6.85
+0.72
64.1
+3.43
22.
MATVEEV Alex
Lada Kalina R2
A6
01:52.87
+7.36
+0.50
63.8
+3.68
23.
ES'KOV Maxim
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:53.01
+7.49
+0.13
63.7
+3.75
24.
SMIRNOV Daniil
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:53.67
+8.15
+0.66
63.3
+4.08
25.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta S1600
S1600
01:53.97
+8.44
+0.30
63.2
+4.23
26.
DOMCHENKO Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:54.86
+9.35
+0.90
62.7
+4.67
27.
SHEKIN Feliks
Lada Kalina R2
A6
01:55.14
+9.63
+0.28
62.5
+4.81
28.
BOYPRAV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:55.49
+9.98
+0.35
62.3
+4.99
29.
TRUTENKO Serhey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:55.75
+10.23
+0.26
62.2
+5.12
30.
MARKOV Evgeniy
Volkswagen Polo S1600
S1600
01:56.48
+10.96
+0.73
61.8
+5.48
31.
VORONKOV Serguei
Peugeot 207 S2000
S2000
01:59.17
+13.66
+2.69
60.4
+6.83
32.
KUROCHKIN Vladislav
Lada Kalina R2
A6
02:03.34
+17.82
+4.17
58.4
+8.91
33.
KUDRYASHOV Igor
Lada Kalina R2
A6
02:06.88
+21.36
+3.54
56.7
+10.68
34.
STEP Kirill
Lada Kalina R2
A6
02:06.96
+21.44
+0.08
56.7
+10.72
35.
sher
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:13.46
+27.94
+6.50
53.9
+13.97
36.
GAVINSKI Viktor
Skoda Fabia S2000 evo1
S2000
02:20.14
+34.61
+6.68
51.4
+17.31
37.
KOLODIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:46.46
05:00.00
+5:00.94
+4:26.32
17.7
+150.47
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
14
KOCHETKOV Anton
xrenoviu denb, nado Bilo exatb na tarmac....
14
KOCHETKOV Sergey
Slojnoe rally, spasibo organizatoram..
14
MIKULKA Alex
o4eh tjashelo bilo-vsem spasibo
14
SOBOLEV Ilia
Finish! Mnogo oshibok segodnya... Spasibo vsem
14
TOMECEK Libor
thanks organizers !!!
13
KOCHETKOV Anton
uje luchwe
13
MILYAKOV Dmitriy
derevo na hody srybil
13
SOBOLEV Ilia
raditaor... poslednii SY
12
KOCHETKOV Anton
ex,,,,prokachu =))
12
MILYAKOV Dmitriy
2 crash +20sec
12
SOBOLEV Ilia
very hard and stupid crash :(car is broken...
11
KOCHETKOV Anton
ser`eznaya avariya na pryamike....dumal chto konec.....vijil =) +20sek minimum
11
MILYAKOV Dmitriy
graviynaya rezina:(( 50proc iznosa kajdoe koleso. menya pereklinilo, dymal 1 asf dop i 2 graviynih. Okazalos\' naoborot.
10
KOCHETKOV Anton
ploxoi setup, Dlya Asfalta....tormozit mashina ((
9
KOCHETKOV Anton
kowmar!!! KTO TAKOE PRIDUMAL ?
9
RAEVSKIY Sergey
-10 sec razvorot
9
SOBOLEV Ilia
spin, lost 5-8 sec
8
KOCHETKOV Anton
JOPA~!!! Razvorot +5-7sek Slil (((( PPC
8
KOCHETKOV Sergey
Iznos 38/48. Jdem 2 leg
8
SOBOLEV Ilia
YEAH! Good day! vse po4inil :)
8
TOKBULATOV Anton
trudniy den\'. Na 1 SS ushi, 2 ok, 3 ochen\' ostorojno, na 4 c4h, dalshe vse ostorojno. Poter9l okolo 1 min. Gdu 2 den\' :)
8
TOMECEK Libor
hi 2 etap ! Alex ok !
8
VASYUCHKOV Vasiliy
ok
7
KOCHETKOV Anton
remonta malo =(
7
MILYAKOV Dmitriy
ostorojno
6
KOCHETKOV Anton
kowmar =(
6
RAEVSKIY Sergey
stop and go - 10 sec
6
STEP Kirill
`banaya kalina
6
TOKBULATOV Anton
hard off
5
KOCHETKOV Anton
ppc
4
KOCHETKOV Anton
iznos 43/38. Skolzko.
4
KOCHETKOV Sergey
Mnogo remonta.Servisa ne hvatilo..
4
MILYAKOV Dmitriy
spin
4
RAEVSKIY Sergey
Vylet -20 sec
3
KUDRYASHOV Igor
ebanyi styd
3
STEP Kirill
kalina GOVNO
3
TOKBULATOV Anton
bad
2
KOCHETKOV Anton
vilet +10sek.... BliNna =(
2
MATVEEV Alex
NENAVIGU ETOT SS
1
KOCHETKOV Anton
xrenovasteNbko =(
1
KUDRYASHOV Igor
avaria
1
SOBOLEV Ilia
hi all. bad start
1
TOMECEK Libor
hi all
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11201
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.