Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Classic Stages
22.10.2013 12:20 - 23.10.2013 12:20
1
2
3
4
5
RZ/SS 3 - Prospect Ridge
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
7.8 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 3
Další
Po RZ 3
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
BOGDANOWICZ Jurek
Peugeot 207 S2000
S2000
04:08.18
113.1
 
2.
C
SKROBAN Adrian
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:08.57
+0.39
+0.39
113.0
+0.05
3.
HYNONEN Vesa
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:14.45
+6.28
+5.88
110.4
+0.80
4.
BARTNIKOWSKI Robert
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:19.27
+11.10
+4.82
108.3
+1.42
5.
KOSTIN Dmytro
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:21.20
+13.03
+1.93
107.5
+1.67
6.
VALEK Vlasta
Toyota Celica st205
A8
04:21.46
+13.28
+0.25
107.4
+1.70
7.
WELLY Armaya
Subaru Impreza 555
A8
04:26.43
+18.25
+4.98
105.4
+2.34
8.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:27.08
+18.89
+0.64
105.1
+2.42
9.
BADKOWSKI Filip
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:27.35
+19.17
+0.27
105.0
+2.46
10.
KLARZYNSKI Marcin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:27.83
+19.64
+0.47
104.8
+2.52
11.
C
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
04:29.95
+21.78
+2.13
104.0
+2.79
12.
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
04:32.28
+24.10
+2.33
103.1
+3.09
13.
hardoreinart
Subaru Impreza N14
N4
04:32.29
+24.11
+0.01
103.1
+3.09
14.
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:32.48
+24.30
+0.19
103.1
+3.12
15.
VICIUNAS Justas
Subaru Impreza N14
N4
04:44.80
00:10.00
+36.61
+12.32
98.6
+4.70
16.
Przemyslaw Jaworowski
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:50.85
+42.67
+6.05
96.5
+5.47
17.
KUROCHKIN Vladislav
Ford Fiesta ST
N3
04:59.44
+51.27
+8.59
93.8
+6.57
18.
Risto Sepp
Opel Corsa S1600
S1600
05:08.54
+1:00.36
+9.09
91.0
+7.74
19.
tom53
Subaru Impreza N14
N4
05:30.61
+1:22.43
+22.07
84.9
+10.57
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
BOGDANOWICZ Jurek
Peugeot 207 S2000
S2000
09:50.93
114.5
 
2.
SKROBAN Adrian
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
09:53.33
+2.40
+2.40
114.1
+0.13
3.
BARTNIKOWSKI Robert
Ford Focus RS WRC 06
WRC
10:08.45
+17.52
+15.12
111.2
+0.93
4.
HYNONEN Vesa
Citroen C4 WRC 08
WRC
10:12.03
+21.10
+3.58
110.6
+1.12
5.
+2
KOSTIN Dmytro
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:24.58
+33.65
+12.55
108.4
+1.79
6.
-1
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:28.11
+37.18
+3.53
107.8
+1.98
7.
-1
hardoreinart
Subaru Impreza N14
N4
10:33.90
+42.97
+5.79
106.8
+2.29
8.
+1
VALEK Vlasta
Toyota Celica st205
A8
10:33.93
+43.01
+0.03
106.8
+2.29
9.
+4
KLARZYNSKI Marcin
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:44.74
+53.81
+10.81
105.0
+2.86
10.
+5
BADKOWSKI Filip
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:50.20
+59.27
+5.46
104.1
+3.15
11.
+5
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
10:52.87
+1:01.95
+2.68
103.7
+3.30
12.
+5
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
10:56.88
+1:05.95
+4.01
103.0
+3.51
13.
+6
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:00.14
+1:09.22
+3.26
102.5
+3.68
14.
Przemyslaw Jaworowski
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:10.17
+1:19.23
+10.02
101.0
+4.21
15.
+3
VICIUNAS Justas
Subaru Impreza N14
N4
11:12.41
00:10.00
+1:21.48
+2.24
100.7
+4.33
16.
+4
Risto Sepp
Opel Corsa S1600
S1600
11:53.72
+2:02.79
+41.31
94.8
+6.53
17.
+8
WELLY Armaya
Subaru Impreza 555
A8
11:55.91
+2:04.99
+2.20
94.5
+6.65
18.
+6
KUROCHKIN Vladislav
Ford Fiesta ST
N3
12:11.99
+2:21.06
+16.07
92.5
+7.50
19.
+2
tom53
Subaru Impreza N14
N4
12:19.64
+2:28.72
+7.65
91.5
+7.91
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Schovej komentáře jezdců
Na RZ
Jméno
Komentáře jezdců
5
BARTNIKOWSKI Robert
CFH
5
SKROBAN Adrian
sporo bledow, ale to z racji ze nie do konca ten oes pamietam :/
5
SOLDAKOV Ilya
super bor*ba!
3
SKROBAN Adrian
zupelnie spirprzylem spadanie w dol w ostatnim splicie, z reszta, jak zawsze...
3
SOLDAKOV Ilya
pomarka + 2 sek (
2
jagermeister
grrr
1
BOGDANOWICZ Jurek
nienawidze tego oesu..
1
jagermeister
tak se
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7251
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.