Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
FINAL - 10 runda RALLY and RACE WRPS 2017 - JUGOWSKA BARBORKA
Only for POLISH drivers. Rejestracja przez enroll, www: wirtualnyrps.wix.com/wrps fb: facebook.com/wirtualnyrps
11.12.2017 0:00 - 17.12.2017 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 1 - KAMIENIOLOM SWIERKI
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a mokrý, dobré podmínky, ráno, mírná mlha, oblačno
3.2 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
ŚLIŻ Krzysztof
Ford Fiesta R5
RC2
02:40.31
71.9
 
2.
C
MARCINIEC Marcin
Subaru Impreza N15 R4
RC2
02:44.57
+4.26
+4.26
70.0
+1.33
3.
CZUBKINEN Tommi
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A
02:45.70
+5.39
+1.12
69.5
+1.68
4.
LECKI Ariel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:46.34
+6.04
+0.64
69.3
+1.89
5.
Przemyslaw OWCZARSKI
Citroen DS3 R5
RC2
02:46.56
+6.25
+0.22
69.2
+1.95
6.
KOWALSKI Mikolaj
Ford Fiesta R5
RC2
02:48.35
+8.03
+1.79
68.4
+2.51
7.
piotr zelislawski
Subaru Impreza N14 N4
RC2
02:48.77
+8.47
+0.42
68.3
+2.65
8.
WACH Tomek
Citroen DS3 R5
RC2
02:49.24
+8.94
+0.47
68.1
+2.79
9.
BOGDANOWICZ Jurek
Ford Fiesta R5
RC2
02:49.30
+8.99
+0.06
68.0
+2.81
10.
C
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC2
02:51.76
+11.45
+2.46
67.1
+3.58
11.
Sznajderski Mateusz
Ford Fiesta R5
RC2
02:52.21
+11.90
+0.45
66.9
+3.72
12.
ZARYCHTA Daniel
Citroen DS3 R5
RC2
02:53.48
+13.17
+1.27
66.4
+4.12
13.
MALEK Damian
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A
02:53.65
+13.35
+0.17
66.3
+4.17
14.
CHRASCINA Mariusz
Ford Fiesta R5
RC2
02:53.80
+13.50
+0.15
66.3
+4.22
15.
ZMYSLOWSKI Marcin
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
02:54.62
+14.32
+0.82
66.0
+4.47
16.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:54.76
+14.46
+0.14
65.9
+4.52
17.
FOLTA Maciej
Ford Fiesta R5
RC2
02:55.57
+15.26
+0.81
65.6
+4.77
18.
DOMANUS Mariusz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
02:56.54
+16.23
+0.97
65.3
+5.07
19.
BUCZEK Lukas
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
02:58.73
+18.43
+2.19
64.5
+5.76
20.
WEGLOWSKI Adam
Ford Fiesta R5
RC2
02:58.90
+18.59
+0.16
64.4
+5.81
21.
MAGDZIARZ Mateusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:01.65
+21.35
+2.75
63.4
+6.67
22.
JANKOWSKI Dariusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:02.05
+21.75
+0.40
63.3
+6.80
23.
C
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:03.48
+23.18
+1.43
62.8
+7.24
24.
GASIOR Krzysztof
Skoda Fabia R5
RC2
03:03.74
+23.43
+0.26
62.7
+7.32
25.
FELIKSIK/MARKIEWICZ
Citroen C2 R2 Max
RC4
03:04.16
+23.86
+0.42
62.6
+7.45
26.
Blonski Marcin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:04.20
+23.90
+0.04
62.5
+7.47
27.
C
WORONECKI Mirek
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
03:10.18
+29.88
+5.98
60.6
+9.34
28.
USS Maciek
Fiat 126 Grp2
H/2
03:12.97
+32.65
+2.79
59.7
+10.21
29.
Sordyl Patryk
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:15.19
+34.89
+2.22
59.0
+10.90
30.
BONCELA Damian
Opel ADAM R2
RC4
03:16.57
+36.27
+1.38
58.6
+11.33
31.
C
USS Grzegorz
Fiat 126 Grp2
H/2
03:17.05
+36.74
+0.48
58.5
+11.48
32.
Morris
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:17.83
+37.52
+0.78
58.2
+11.73
33.
HAUPT Adam
Fiat 126 Grp2
H/2
03:18.97
+38.67
+1.14
57.9
+12.08
34.
GORCZYCA Jan
Opel ADAM R2
RC4
03:19.28
+38.97
+0.30
57.8
+12.18
35.
RAJEWSKA Justyna
Fiat 126 Grp2
H/2
03:19.40
+39.10
+0.12
57.8
+12.22
36.
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
03:22.25
+41.95
+2.85
57.0
+13.11
37.
C
ANIOLEK Marcin
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:23.94
+43.63
+1.69
56.5
+13.64
38.
JEDRAS Piotr
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:27.10
+46.79
+3.16
55.6
+14.62
39.
MYSLIWSKI Bartosz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
03:34.61
+54.31
+7.52
53.7
+16.97
40.
C
Michal Czarnecki
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
03:53.81
+1:13.51
+19.20
49.3
+22.97
41.
Marian Krawczyk
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
03:59.00
+1:18.69
+5.18
48.2
+24.59
42.
KUBICKI Pawel
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
07:45.70
05:00.00
+5:05.39
+3:46.70
24.7
+95.43
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
ŚLIŻ Krzysztof
Ford Fiesta R5
RC2
02:40.31
71.9
 
2.
MARCINIEC Marcin
Subaru Impreza N15 R4
RC2
02:44.57
+4.26
+4.26
70.0
+1.33
3.
CZUBKINEN Tommi
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A
02:45.70
+5.39
+1.12
69.5
+1.68
4.
LECKI Ariel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
02:46.34
+6.04
+0.64
69.3
+1.89
5.
Przemyslaw OWCZARSKI
Citroen DS3 R5
RC2
02:46.56
+6.25
+0.22
69.2
+1.95
6.
KOWALSKI Mikolaj
Ford Fiesta R5
RC2
02:48.35
+8.03
+1.79
68.4
+2.51
7.
piotr zelislawski
Subaru Impreza N14 N4
RC2
02:48.77
+8.47
+0.42
68.3
+2.65
8.
WACH Tomek
Citroen DS3 R5
RC2
02:49.24
+8.94
+0.47
68.1
+2.79
9.
BOGDANOWICZ Jurek
Ford Fiesta R5
RC2
02:49.30
+8.99
+0.06
68.0
+2.81
10.
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC2
02:51.76
+11.45
+2.46
67.1
+3.58
11.
Sznajderski Mateusz
Ford Fiesta R5
RC2
02:52.21
+11.90
+0.45
66.9
+3.72
12.
ZARYCHTA Daniel
Citroen DS3 R5
RC2
02:53.48
+13.17
+1.27
66.4
+4.12
13.
MALEK Damian
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A
02:53.65
+13.35
+0.17
66.3
+4.17
14.
CHRASCINA Mariusz
Ford Fiesta R5
RC2
02:53.80
+13.50
+0.15
66.3
+4.22
15.
ZMYSLOWSKI Marcin
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
02:54.62
+14.32
+0.82
66.0
+4.47
16.
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
02:54.76
+14.46
+0.14
65.9
+4.52
17.
FOLTA Maciej
Ford Fiesta R5
RC2
02:55.57
+15.26
+0.81
65.6
+4.77
18.
DOMANUS Mariusz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
02:56.54
+16.23
+0.97
65.3
+5.07
19.
BUCZEK Lukas
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
02:58.73
+18.43
+2.19
64.5
+5.76
20.
WEGLOWSKI Adam
Ford Fiesta R5
RC2
02:58.90
+18.59
+0.16
64.4
+5.81
21.
MAGDZIARZ Mateusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:01.65
+21.35
+2.75
63.4
+6.67
22.
JANKOWSKI Dariusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:02.05
+21.75
+0.40
63.3
+6.80
23.
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:03.48
+23.18
+1.43
62.8
+7.24
24.
GASIOR Krzysztof
Skoda Fabia R5
RC2
03:03.74
+23.43
+0.26
62.7
+7.32
25.
FELIKSIK/MARKIEWICZ
Citroen C2 R2 Max
RC4
03:04.16
+23.86
+0.42
62.6
+7.45
26.
Blonski Marcin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:04.20
+23.90
+0.04
62.5
+7.47
27.
WORONECKI Mirek
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
03:10.18
+29.88
+5.98
60.6
+9.34
28.
USS Maciek
Fiat 126 Grp2
H/2
03:12.97
+32.65
+2.79
59.7
+10.21
29.
Sordyl Patryk
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:15.19
+34.89
+2.22
59.0
+10.90
30.
BONCELA Damian
Opel ADAM R2
RC4
03:16.57
+36.27
+1.38
58.6
+11.33
31.
USS Grzegorz
Fiat 126 Grp2
H/2
03:17.05
+36.74
+0.48
58.5
+11.48
32.
Morris
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
03:17.83
+37.52
+0.78
58.2
+11.73
33.
HAUPT Adam
Fiat 126 Grp2
H/2
03:18.97
+38.67
+1.14
57.9
+12.08
34.
GORCZYCA Jan
Opel ADAM R2
RC4
03:19.28
+38.97
+0.30
57.8
+12.18
35.
RAJEWSKA Justyna
Fiat 126 Grp2
H/2
03:19.40
+39.10
+0.12
57.8
+12.22
36.
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
03:22.25
+41.95
+2.85
57.0
+13.11
37.
ANIOLEK Marcin
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:23.94
+43.63
+1.69
56.5
+13.64
38.
JEDRAS Piotr
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
03:27.10
+46.79
+3.16
55.6
+14.62
39.
MYSLIWSKI Bartosz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
03:34.61
+54.31
+7.52
53.7
+16.97
40.
Michal Czarnecki
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
03:53.81
+1:13.51
+19.20
49.3
+22.97
41.
Marian Krawczyk
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
03:59.00
+1:18.69
+5.18
48.2
+24.59
42.
KUBICKI Pawel
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
07:45.70
05:00.00
+5:05.39
+3:46.70
24.7
+95.43
Sledovat turnaj živě
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
ŚLIŻ Krzysztof
Ford Fiesta R5
RC2
Mokrá šotolina
00:50.66
01:41.78
02:40.31
MARCINIEC Marcin
Subaru Impreza N15 R4
RC2
Mokrá šotolina
+00:01.46
+00:03.95
+00:04.25
C
CZUBKINEN Tommi
Ford Sierra Cosworth 4x4 GrpA
H/A
Mokrá šotolina
+00:02.43
+00:04.90
+00:05.39
LECKI Ariel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Mokrá šotolina
+00:03.20
+00:05.06
+00:06.03
Przemyslaw OWCZARSKI
Citroen DS3 R5
RC2
Mokrá šotolina
+00:02.29
+00:05.00
+00:06.25
KOWALSKI Mikolaj
Ford Fiesta R5
RC2
Mokrá šotolina
+00:02.73
+00:05.76
+00:08.04
piotr zelislawski
Subaru Impreza N14 N4
RC2
Mokrá šotolina
+00:03.48
+00:06.82
+00:08.46
WACH Tomek
Citroen DS3 R5
RC2
Sníh
+00:01.83
+00:05.15
+00:08.93
BOGDANOWICZ Jurek
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:02.25
+00:05.42
+00:08.99
Tomasz Kosinski
Ford Fiesta R5
RC2
Mokrá šotolina
+00:06.60
+00:09.70
+00:11.45
C
Sznajderski Mateusz
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:02.91
+00:07.28
+00:11.90
ZARYCHTA Daniel
Citroen DS3 R5
RC2
Sníh
+00:03.79
+00:08.07
+00:13.17
MALEK Damian
Mazda 323 BG8 GTX GrpA
H/A
Mokrá šotolina
+00:04.65
+00:09.05
+00:13.34
CHRASCINA Mariusz
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:03.67
+00:07.91
+00:13.49
ZMYSLOWSKI Marcin
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
Sníh
+00:03.67
+00:08.23
+00:14.31
PRZYSZLAKOWSKI Mateusz
Toyota Celica 2000GT-FOUR RC (ST185) GrpA
H/A
Sníh
+00:04.16
+00:08.84
+00:14.45
FOLTA Maciej
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:03.90
+00:09.45
+00:15.26
DOMANUS Mariusz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
Mokrá šotolina
+00:05.88
+00:11.63
+00:16.23
BUCZEK Lukas
Toyota Celica ST185 4WD Turbo GrpA
H/A
Sníh
+00:04.64
+00:11.47
+00:18.42
WEGLOWSKI Adam
Ford Fiesta R5
RC2
Sníh
+00:04.71
+00:10.34
+00:18.59
MAGDZIARZ Mateusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Sníh
+00:05.97
+00:12.96
+00:21.34
JANKOWSKI Dariusz
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Sníh
+00:05.91
+00:13.06
+00:21.74
RUDZINSKI Pawel
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Sníh
+00:08.30
+00:15.92
+00:23.17
C
GASIOR Krzysztof
Skoda Fabia R5
RC2
Mokrá šotolina
+00:07.76
+00:11.08
+00:23.43
FELIKSIK/MARKIEWICZ
Citroen C2 R2 Max
RC4
Mokrá šotolina
+00:08.35
+00:15.59
+00:23.85
Blonski Marcin
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Sníh
+00:07.74
+00:15.47
+00:23.89
WORONECKI Mirek
Peugeot 207 S2000 Evo Plus
RC2
Sníh
+00:09.34
+00:20.42
+00:29.87
C
USS Maciek
Fiat 126 Grp2
H/2
Mokrá šotolina
+00:11.50
+00:22.24
+00:32.66
Sordyl Patryk
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
Sníh
+00:10.70
+00:22.18
+00:34.88
BONCELA Damian
Opel ADAM R2
RC4
Sníh
+00:11.12
+00:22.21
+00:36.26
USS Grzegorz
Fiat 126 Grp2
H/2
Mokrá šotolina
+00:12.31
+00:24.58
+00:36.74
C
Morris
Subaru Impreza GC8 555 GrpA
H/A
Sníh
+00:08.79
+00:21.13
+00:37.52
HAUPT Adam
Fiat 126 Grp2
H/2
Mokrá šotolina
+00:19.48
+00:29.01
+00:38.66
GORCZYCA Jan
Opel ADAM R2
RC4
Sníh
+00:10.58
+00:22.92
+00:38.97
RAJEWSKA Justyna
Fiat 126 Grp2
H/2
Mokrá šotolina
+00:14.40
+00:26.12
+00:39.09
RAJEWSKI Tomasz
Polski Fiat 125p Grp2
H/2
Mokrá šotolina
+00:12.41
+00:31.67
+00:41.94
ANIOLEK Marcin
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
Sníh
+00:10.87
+00:23.50
+00:43.63
C
JEDRAS Piotr
Honda Civic Type R(FN2) R3
RC3
Sníh
+00:15.33
+00:29.64
+00:46.79
MYSLIWSKI Bartosz
Renault Twingo R2 Evo
RC4
Sníh
+00:15.36
+00:32.55
+00:54.30
Michal Czarnecki
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
Sníh
+00:24.96
+00:54.24
+01:13.50
C
Marian Krawczyk
FSO Polonez 2000 Grp4
H/4
Mokrá šotolina
+00:35.51
+00:58.97
+01:18.69
KUBICKI Pawel
Toyota Celica ST205 GT4 GrpA
H/A
Sníh
--:--:--
--:--:--
+05:05.39
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
DOMANUS Mariusz
2
Havárie na RZ 2
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11291
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.