Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
1-Rally stage ICE AGE CUP 2014
Information and results on the forum
12.5.2014 0:26 - 18.5.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
RZ/SS 2 - SS2
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
9 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 2
Další
Po RZ 2
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
FELTRIN Jernej
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC
05:28.62
98.6
 
2.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
05:32.92
+4.30
+4.30
97.3
+0.48
3.
KHARLANOV Ruslan
Citroen C4 WRC 08
WRC
05:40.93
+12.31
+8.01
95.0
+1.37
4.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:50.50
+21.89
+9.58
92.4
+2.43
5.
BOKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
05:52.09
+23.47
+1.58
92.0
+2.61
6.
BAKHTIN Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:59.70
+31.08
+7.61
90.1
+3.45
7.
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:04.82
+36.21
+5.12
88.8
+4.02
8.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
06:13.73
+45.11
+8.91
86.7
+5.01
9.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
07:22.33
+1:53.71
+1:08.59
73.2
+12.63
10.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:24.46
+1:55.85
+2.13
72.9
+12.87
11.
C
ORLOV Alexey
Ford Fiesta S1600
S1600
07:27.47
+1:58.85
+3.00
72.4
+13.21
12.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
08:47.79
+3:19.18
+1:20.33
61.4
+22.13
13.
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1400
A5
10:28.62
05:00.00
+5:00.00
+1:40.82
51.5
+33.33
=
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
10:28.62
05:00.00
+5:00.00
+0.00
51.5
+33.33
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC
09:53.78
104.9
 
2.
+1
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
10:05.98
+12.20
+12.20
102.8
+0.71
3.
-1
KHARLANOV Ruslan
Citroen C4 WRC 08
WRC
10:13.36
+19.57
+7.38
101.5
+1.13
4.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:40.80
+47.02
+27.45
97.2
+2.72
5.
+1
BOKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:47.50
+53.72
+6.70
96.2
+3.11
6.
+1
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:01.79
+1:08.01
+14.29
94.1
+3.93
7.
+1
BAKHTIN Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
11:04.20
+1:10.42
+2.41
93.8
+4.07
8.
+2
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
11:32.39
+1:38.62
+28.19
89.9
+5.70
9.
-4
ORLOV Alexey
Ford Fiesta S1600
S1600
12:22.12
+2:28.34
+49.72
83.9
+8.57
10.
-1
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
12:41.62
+2:47.84
+19.50
81.8
+9.70
11.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
12:48.68
+2:54.90
+7.06
81.0
+10.11
12.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
14:28.34
+4:34.56
+1:39.67
71.7
+15.87
13.
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1400
A5
19:53.78
10:00.00
+10:00.00
+5:25.43
52.2
+34.68
=
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
19:53.78
10:00.00
+10:00.00
+0.00
52.2
+34.68
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
FELTRIN Jernej
Skoda Octavia WRC Evo 2
WRC
Sníh
01:49.25
03:32.61
05:28.62
C
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Sníh
+00:02.42
+00:04.31
+00:04.30
KHARLANOV Ruslan
Citroen C4 WRC 08
WRC
Sníh
-00:00.20
+00:09.23
+00:12.31
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Sníh
+00:07.34
+00:15.19
+00:21.88
BOKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:09.63
+00:17.01
+00:23.47
BAKHTIN Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Sníh
+00:14.97
+00:23.59
+00:31.08
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:10.45
+00:18.64
+00:36.20
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
Sníh
+00:14.95
+00:27.74
+00:45.11
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
Sníh
+00:17.78
+01:35.22
+01:53.71
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
Sníh
+00:20.02
+01:42.40
+01:55.84
ORLOV Alexey
Ford Fiesta S1600
S1600
Sníh
+00:22.36
+01:41.98
+01:58.85
C
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
Sníh
+00:30.43
+01:50.10
+03:19.17
RYLOV Dmitriy
Lada Samara 1400
A5
Sníh
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
+05:00.00
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
NIKONOROV Rodion
8
Havárie na RZ 8
PANYUSHKIN Evgenyi
8
Havárie na RZ 8
BAKHTIN Aleksey
8
Havárie na RZ 8
RYLOV Dmitriy
8
Havárie na RZ 8
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7251
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.