Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
DoMi - Rallye Orlické hory
2. race
*INFO*
23.12.2012 6:00 - 29.12.2012 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
RZ/SS 8 - Cote D'Arbroz II
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
4.3 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 8
Další
Po RZ 8
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
SCHAMBERGER Karel
Citroen C4 WRC 08
WRC
02:30.38
102.9
 
2.
DOHNAL Michal
Lancia Delta
A8
02:31.29
+0.90
+0.90
102.3
+0.21
3.
KUBINI Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:31.69
+1.30
+0.40
102.0
+0.30
4.
JANDL Miroslav
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:32.06
+1.67
+0.37
101.8
+0.39
5.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
02:32.35
+1.96
+0.28
101.6
+0.46
6.
SUDICKY Mira
Subaru Impreza N10
N4
02:32.98
+2.59
+0.63
101.2
+0.60
7.
RAFAJ Dalibor
Suzuki Ignis S1600
S1600
02:34.01
+3.63
+1.04
100.5
+0.84
8.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
02:35.94
+5.56
+1.93
99.3
+1.29
9.
MARKO Tibor
Ford Fiesta S1600
S1600
02:36.07
+5.69
+0.13
99.2
+1.32
10.
C
SABADOS Anton
Subaru Impreza N12
N4
02:40.68
+10.29
+4.61
96.3
+2.39
11.
KHARLANOV Ruslan
Toyota Celica st205
A8
02:40.95
+10.57
+0.27
96.2
+2.46
12.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
02:41.74
+11.35
+0.78
95.7
+2.64
13.
C
TOMECEK Libor
Citroen Xsara WRC 05
WRC
02:43.58
+13.19
+1.84
94.6
+3.07
14.
SCHAMBERGER Karel st
Subaru Impreza WRC 08
WRC
02:46.20
+15.82
+2.63
93.1
+3.68
15.
VALEK Vlasta
Citroen C2 S1600
S1600
02:46.79
+16.41
+0.59
92.8
+3.82
16.
DIACONESCU Remus
Lancia Delta
A8
02:59.77
+29.39
+12.98
86.1
+6.83
17.
SOJKA Karel
Peugeot 207 S2000
S2000
03:23.98
+53.60
+24.21
75.9
+12.46
18.
C
WOLAJNYK Ales
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:28.79
+58.41
+4.80
74.1
+13.58
19.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
07:31.29
05:00.00
+5:00.89
+4:02.50
34.3
+69.98
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
32:30.76
90.6
 
2.
+1
TOMECEK Libor
Citroen Xsara WRC 05
WRC
32:50.37
+19.61
+19.61
89.7
+0.40
3.
+1
SUDICKY Mira
Subaru Impreza N10
N4
32:58.33
+27.57
+7.96
89.3
+0.56
4.
+1
DOHNAL Michal
Lancia Delta
A8
33:07.70
+36.94
+9.36
88.9
+0.75
5.
+1
SCHAMBERGER Karel
Citroen C4 WRC 08
WRC
33:14.38
+43.62
+6.68
88.6
+0.89
6.
-5
SOJKA Karel
Peugeot 207 S2000
S2000
33:19.06
+48.30
+4.68
88.4
+0.98
7.
JANDL Miroslav
Ford Focus RS WRC 06
WRC
33:21.70
+50.94
+2.64
88.3
+1.04
8.
RAFAJ Dalibor
Suzuki Ignis S1600
S1600
33:48.90
+1:18.14
+27.20
87.1
+1.59
9.
SABADOS Anton
Subaru Impreza N12
N4
33:59.57
+1:28.81
+10.67
86.7
+1.81
10.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
34:08.91
+1:38.15
+9.34
86.3
+2.00
11.
+1
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
34:43.21
+2:12.44
+34.29
84.8
+2.70
12.
-1
DIACONESCU Remus
Lancia Delta
A8
34:48.56
+2:17.80
+5.35
84.6
+2.81
13.
MARKO Tibor
Ford Fiesta S1600
S1600
35:35.67
+3:04.91
+47.11
82.8
+3.77
14.
KHARLANOV Ruslan
Toyota Celica st205
A8
35:59.02
+3:28.26
+23.35
81.9
+4.24
15.
SCHAMBERGER Karel st
Subaru Impreza WRC 08
WRC
36:39.73
+4:08.97
+40.71
80.4
+5.07
16.
KUBINI Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
37:15.32
05:00.00
+4:44.56
+35.59
79.1
+5.80
17.
VALEK Vlasta
Citroen C2 S1600
S1600
41:05.30
05:00.00
+8:34.54
+3:49.98
71.7
+10.48
18.
WOLAJNYK Ales
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
49:51.33
15:10.00
+17:20.57
+8:46.03
59.1
+21.19
19.
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
68:44.97
35:00.00
+36:14.21
+18:53.65
42.9
+44.28
Sledovat turnaj živě
Předchozí
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
SCHAMBERGER Karel
Citroen C4 WRC 08
WRC
Slicky
00:50.67
01:35.17
02:30.38
C
DOHNAL Michal
Lancia Delta
A8
Slicky
+00:00.61
-00:00.44
+00:00.90
KUBINI Vladimir
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Slicky
+00:00.15
+00:01.43
+00:01.30
JANDL Miroslav
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Slicky
+00:00.89
+00:01.41
+00:01.67
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Slicky
+00:00.79
-00:00.51
+00:01.96
SUDICKY Mira
Subaru Impreza N10
N4
Slicky
+00:00.98
-00:00.14
+00:02.59
RAFAJ Dalibor
Suzuki Ignis S1600
S1600
Slicky
+00:02.04
+00:00.93
+00:03.62
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
Slicky
+00:01.58
+00:00.93
+00:05.55
MARKO Tibor
Ford Fiesta S1600
S1600
Slicky
+00:02.04
+00:01.57
+00:05.68
SABADOS Anton
Subaru Impreza N12
N4
Slicky
+00:04.32
+00:06.09
+00:10.29
C
KHARLANOV Ruslan
Toyota Celica st205
A8
Slicky
+00:02.96
+00:06.27
+00:10.56
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
Slicky
+00:03.58
+00:06.33
+00:11.35
TOMECEK Libor
Citroen Xsara WRC 05
WRC
Slicky
+00:06.57
+00:11.39
+00:13.19
C
SCHAMBERGER Karel st
Subaru Impreza WRC 08
WRC
Slicky
+00:04.29
+00:09.20
+00:15.81
VALEK Vlasta
Citroen C2 S1600
S1600
Slicky
+00:06.85
+00:08.90
+00:16.40
DIACONESCU Remus
Lancia Delta
A8
Slicky
+00:15.48
+00:24.10
+00:29.38
SOJKA Karel
Peugeot 207 S2000
S2000
Slicky
+00:02.38
+00:02.66
+00:53.59
WOLAJNYK Ales
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Slicky
+00:03.09
+00:03.87
+00:58.40
C
PANYUSHKIN Evgenyi
Lancia Delta
A8
Slicky
+00:08.58
--:--:--
+05:00.90
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
KANALAS Josef
1
Havárie na RZ 1
Bedenko Alesio
1
Havárie na RZ 1
AGUIAR Tiago
1
Havárie na RZ 1
BUCZKOWSKI Tomasz
1
Havárie na RZ 1
NEMEC Dave
4
Havárie na RZ 4
SOLDAKOV Ilya
5
Havárie na RZ 5
MALY Ales
6
Havárie na RZ 6
ZAHRADNIK Michal
7
Havárie na RZ 7
KUBINI Vladimir
10
Nenastoupil na RZ 10
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7252
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.