|
30. Rallye Sachsenring 1986
30. Rallye Sachsenring. Finallauf zur Ostlegenden Meisterschaft 2018:::: Final Rally of the East Legends Championship 2018:::: free for all:::: More Info at East Legends Cup http://www.ly-racing.de
29.10.2018 0:01 - 4.11.2018 23:59 |
1234567891011121314 |
RZ/SS 9 - Hirschfeld - Rottmannsdorf Výpis pro třídu (skupinu): Vše povrch nový a suchý, dobré podmínky, odpoledne, mlhavo, oblačno 10.3 km | Vše / RC1 RC2 RGT RC3 RC4 RC5 WRC H/B H/A H/4 H/2 |
|
|
| PředchozíNa RZ 9 | DalšíPo RZ 9 |
# | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | IVANOV Sergey Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 06:49.46 | | 90.6   | 2. | | WACH Tomek Opel Ascona 400 Grp4 | H/4 | 06:49.59 | +0.13 +0.13 | 90.5 +0.01 | 3. | | BORTZ Stefan Lada VFTS GrpB | H/B | 07:11.58 | +22.12 +21.99 | 85.9 +2.15 | 4. | | POMOSCHIKOV Igor Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 07:18.24 | +28.78 +6.66 | 84.6 +2.79 | 5. | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 07:23.25 | +33.79 +5.01 | 83.7 +3.28 | 6. | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 07:24.60 | +35.14 +1.35 | 83.4 +3.41 | 7. | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 07:25.98 | +36.52 +1.38 | 83.1 +3.55 | 8. | | Nuno Carreira Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 07:29.00 | +39.54 +3.02 | 82.6 +3.84 | 9. | | DEMUTH Mathias Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 07:29.98 | +40.52 +0.97 | 82.4 +3.93 | 10. | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 07:36.34 | +46.88 +6.36 | 81.3 +4.55 | 11. | | OLFun Opel Ascona 400 Grp4 | H/4 | 07:47.04 | +57.58 +10.70 | 79.4 +5.59 | 12. | | Maier.Maximilian Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 07:53.81 | +1:04.34 +6.77 | 78.3 +6.25 | 13. | | HUMMEL Stefan Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 07:54.10 | +1:04.64 +0.28 | 78.2 +6.28 | 14. | | SLOWLY SIDEWAYS Porsche 911 SC 3.0 Grp4 | H/4 | 08:04.61 | +1:15.15 +10.50 | 76.5 +7.30 | 15. | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 08:06.07 | +1:16.61 +1.46 | 76.3 +7.44 | 16. | | Lexa Jan Mercedes 500 SLC Grp2 | H/2 | 08:34.13 | +1:44.67 +28.06 | 72.1 +10.16 | 17. | | LECKI Ariel FSO Polonez 2000 Grp4 | H/4 | 08:39.04 | +1:49.58 +4.91 | 71.4 +10.64 | 18. | | DROZDA Karel Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 09:15.58 | +2:26.12 +36.54 | 66.7 +14.19 | 19. | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 11:49.46 05:00.00 | +5:00.00 +2:33.88 | 52.3 +29.13 | = | | STELLNBERGER Philipp Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 11:49.46 05:00.00 | +5:00.00 +0.00 | 52.3 +29.13 | 21. | | DG301 Opel Kadett C GTE Grp4 | H/4 | 11:49.59 05:00.00 | +5:00.13 +0.13 | 52.3 +29.14 | = | | WORONECKI Mirek FSO Polonez 2000 Grp4 | H/4 | 11:49.59 05:00.00 | +5:00.13 +0.00 | 52.3 +29.14 | 23. | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada VFTS GrpB | H/B | 12:11.58 05:00.00 | +5:22.12 +21.99 | 50.7 +31.27 |
|
# | | | Jméno Auto | Třída | Čas Penal. | Ods. Ods.př. | km/h s/km |
---|
1. | | | WACH Tomek Opel Ascona 400 Grp4 | H/4 | 41:26.62 00:25.00 | | 86.3   | 2. | | | IVANOV Sergey Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 42:14.05 | +47.43 +47.43 | 84.7 +0.80 | 3. | +1 | | POMOSCHIKOV Igor Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 43:12.44 | +1:45.83 +58.40 | 82.8 +1.78 | 4. | -1 | | STEIN Torsten Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 43:33.28 | +2:06.66 +20.83 | 82.1 +2.13 | 5. | | | DIACONESCU Remus Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 44:06.14 | +2:39.52 +32.86 | 81.1 +2.68 | 6. | +2 | | SALOMO Marco Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 44:52.00 00:20.00 | +3:25.38 +45.86 | 79.7 +3.45 | 7. | -1 | | OLFun Opel Ascona 400 Grp4 | H/4 | 45:06.19 | +3:39.57 +14.19 | 79.3 +3.68 | 8. | +1 | | MYDLIAR Jozef Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 45:34.23 | +4:07.61 +28.04 | 78.5 +4.15 | 9. | +1 | | DEMUTH Mathias Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 45:47.37 | +4:20.75 +13.14 | 78.1 +4.37 | 10. | +2 | | DECKER Max Trabant P 800 RS GrpA | H/A | 45:59.47 | +4:32.85 +12.10 | 77.8 +4.58 | 11. | | | HUMMEL Stefan Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 46:26.03 | +4:59.41 +26.56 | 77.0 +5.02 | 12. | +1 | | Lexa Jan Mercedes 500 SLC Grp2 | H/2 | 47:34.00 00:20.00 | +6:07.38 +1:07.97 | 75.2 +6.16 | 13. | +2 | | SLOWLY SIDEWAYS Porsche 911 SC 3.0 Grp4 | H/4 | 47:40.36 | +6:13.74 +6.36 | 75.0 +6.27 | 14. | | | DROZDA Karel Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | 48:28.39 | +7:01.77 +48.03 | 73.8 +7.08 | 15. | +1 | | Maier.Maximilian Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 49:12.76 | +7:46.14 +44.37 | 72.7 +7.82 | 16. | -9 | | Katja Lara Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | 49:14.38 05:25.00 | +7:47.76 +1.62 | 72.6 +7.85 | 17. | +1 | | BORTZ Stefan Lada VFTS GrpB | H/B | 53:34.47 10:00.00 | +12:07.85 +4:20.08 | 66.7 +12.21 | 18. | -1 | | PANYUSHKIN Evgenyi Lada VFTS GrpB | H/B | 53:56.89 05:00.00 | +12:30.27 +22.42 | 66.3 +12.59 | 19. | | | DG301 Opel Kadett C GTE Grp4 | H/4 | 59:27.32 15:10.00 | +18:00.70 +5:30.43 | 60.1 +18.13 | 20. | | | WORONECKI Mirek FSO Polonez 2000 Grp4 | H/4 | 59:42.91 15:00.00 | +18:16.29 +15.59 | 59.9 +18.39 | 21. | | | Nuno Carreira Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | 60:52.41 11:00.00 | +19:25.79 +1:09.50 | 58.7 +19.56 | 22. | | | LECKI Ariel FSO Polonez 2000 Grp4 | H/4 | 63:02.53 16:40.00 | +21:35.91 +2:10.12 | 56.7 +21.74 | 23. | | | STELLNBERGER Philipp Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | 74:14.24 30:00.00 | +32:47.62 +11:11.71 | 48.2 +33.01 |
|
Sledovat turnaj živě
PředchozíDalšíSchovej mezičasy
Jméno | Auto | Třída | Pneumatiky | Mezičas 1 | Mezičas 2 | Cíl | |
---|
IVANOV Sergey | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Suchá šotolina | 02:16.37 | 04:23.24 | 06:49.46 | | WACH Tomek | Opel Ascona 400 Grp4 | H/4 | Suchá šotolina | +00:00.35 | -00:00.19 | +00:00.12 | C | BORTZ Stefan | Lada VFTS GrpB | H/B | Suchá šotolina | +00:04.30 | +00:12.13 | +00:22.11 | | POMOSCHIKOV Igor | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:08.73 | +00:19.25 | +00:28.77 | | DIACONESCU Remus | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:11.86 | +00:22.50 | +00:33.78 | | SALOMO Marco | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:10.71 | +00:22.80 | +00:35.13 | | DECKER Max | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:10.99 | +00:21.20 | +00:36.51 | C | Nuno Carreira | Renault 17 Gordini Grp2 | H/2 | Suchá šotolina | +00:14.93 | +00:25.76 | +00:39.54 | | DEMUTH Mathias | Trabant P 800 RS GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:11.38 | +00:19.15 | +00:40.51 | C | MYDLIAR Jozef | Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | Suchá šotolina | +00:15.04 | +00:31.25 | +00:46.87 | | OLFun | Opel Ascona 400 Grp4 | H/4 | Suchá šotolina | +00:19.35 | +00:39.15 | +00:57.57 | C | Maier.Maximilian | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:18.62 | +00:36.29 | +01:04.35 | C | HUMMEL Stefan | Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | Suchá šotolina | +00:19.86 | +00:42.72 | +01:04.64 | | SLOWLY SIDEWAYS | Porsche 911 SC 3.0 Grp4 | H/4 | Suchá šotolina | +00:19.64 | +00:36.17 | +01:15.14 | C | STEIN Torsten | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:59.04 | +01:06.71 | +01:16.60 | C | Lexa Jan | Mercedes 500 SLC Grp2 | H/2 | Suchá šotolina | +01:14.86 | +01:27.91 | +01:44.66 | | LECKI Ariel | FSO Polonez 2000 Grp4 | H/4 | Suchá šotolina | +00:50.59 | +01:13.14 | +01:49.57 | | DROZDA Karel | Skoda 130 RS Grp2 | H/2 | Suchá šotolina | +01:22.02 | +01:49.83 | +02:26.11 | | Katja Lara | Lada Samara VAZ-21083 GrpA | H/A | Suchá šotolina | +00:10.70 | --:--:-- | +05:00.00 | C | STELLNBERGER Philipp | Wartburg 353 W 460 GrpA | H/A | Suchá šotolina | --:--:-- | --:--:-- | +05:00.00 | | DG301 | Opel Kadett C GTE Grp4 | H/4 | Suchá šotolina | --:--:-- | --:--:-- | +05:00.12 | | WORONECKI Mirek | FSO Polonez 2000 Grp4 | H/4 | Suchá šotolina | --:--:-- | --:--:-- | +05:00.12 | | PANYUSHKIN Evgenyi | Lada VFTS GrpB | H/B | Suchá šotolina | +00:20.82 | --:--:-- | +05:22.11 | |
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|
|
|