Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
VRC Eastern-Europe Rally Championship - Rd06 - Allianz Rally
VRC EERC - Rd06 - Allianz Rally - Hungary
28.7.2011 7:00 - 2.8.2011 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
/
10
11
RZ/SS 1 - Prolog
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
2 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:45.37
68.3
 
2.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:45.68
+0.31
+0.31
68.1
+0.15
3.
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
01:46.07
+0.71
+0.40
67.9
+0.35
4.
VORONTSOV Sergei
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:47.43
+2.06
+1.35
67.0
+1.03
5.
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
01:47.91
+2.54
+0.48
66.7
+1.27
6.
BOYPRAV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:48.88
+3.52
+0.97
66.1
+1.76
7.
VISHNEVECKIJ Vadim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:49.04
+3.68
+0.16
66.0
+1.84
8.
MOROKOV Slava
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.09
+3.73
+0.05
66.0
+1.86
9.
C
MILYAKOV Dmitriy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:49.44
+4.07
+0.34
65.8
+2.03
10.
C
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.95
+4.58
+0.51
65.5
+2.29
11.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.06
+4.69
+0.11
65.4
+2.35
12.
VASYUCHKOV Vasiliy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.22
+4.84
+0.16
65.3
+2.43
13.
DOMCHENKO Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
01:50.66
+5.30
+0.44
65.1
+2.65
14.
NOSKOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:52.13
+6.76
+1.46
64.2
+3.38
15.
MACHINKO Sergey
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:52.18
+6.81
+0.05
64.2
+3.40
16.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta S1600
S1600
01:52.33
+6.96
+0.15
64.1
+3.48
17.
SHKANDIN Oleg
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:52.38
+7.01
+0.05
64.1
+3.51
18.
LIGUR Janno
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:52.90
00:10.00
+7.53
+0.52
63.8
+3.76
19.
TERESHKOV Nikolay
Suzuki Swift S1600
S1600
01:53.91
+8.53
+1.01
63.2
+4.27
20.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
01:54.10
+8.74
+0.20
63.1
+4.37
21.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
01:54.14
+8.77
+0.04
63.1
+4.39
22.
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
01:54.30
+8.93
+0.16
63.0
+4.47
23.
SMIRNOV Daniil
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:54.37
+9.01
+0.08
62.9
+4.50
24.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:54.82
+9.44
+0.45
62.7
+4.73
25.
ZHURAVLEV Denis
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:55.24
+9.86
+0.42
62.5
+4.94
26.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
01:55.27
+9.90
+0.03
62.5
+4.95
27.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
01:55.51
+10.14
+0.24
62.3
+5.07
28.
TRUTENKO Serhey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:57.51
+12.14
+2.00
61.3
+6.07
29.
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
01:57.61
+12.25
+0.11
61.2
+6.12
30.
MATVEEV Alex
Lada Kalina R2
A6
01:58.06
+12.69
+0.45
61.0
+6.35
31.
KOLODIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
02:03.56
+18.20
+5.50
58.3
+9.10
32.
GORDEEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
02:04.11
+18.73
+0.55
58.0
+9.37
33.
CHERNOV Rost
Lada Kalina R2
A6
02:04.95
+19.59
+0.84
57.6
+9.79
34.
DOMCHENKO Andrey
Subaru Impreza N14
N4
02:06.01
+20.64
+1.05
57.1
+10.32
35.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:11.52
+26.15
+5.51
54.7
+13.07
36.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
02:22.61
+37.24
+11.09
50.5
+18.62
37.
TITOV Yuriy
Ford Fiesta S1600
S1600
02:39.37
+54.01
+16.77
45.2
+27.00
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
NIKOLAEF Andrey
Subaru Impreza N14
N4
01:45.37
68.3
 
2.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:45.68
+0.31
+0.31
68.1
+0.15
3.
MIKULKA Alex
Subaru Impreza N14
N4
01:46.07
+0.71
+0.40
67.9
+0.35
4.
VORONTSOV Sergei
Lada 112 TMS 1.6
S1600
01:47.43
+2.06
+1.35
67.0
+1.03
5.
MEDVEDEV Roman
Lada Kalina R2
A6
01:47.91
+2.54
+0.48
66.7
+1.27
6.
BOYPRAV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:48.88
+3.52
+0.97
66.1
+1.76
7.
VISHNEVECKIJ Vadim
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:49.04
+3.68
+0.16
66.0
+1.84
8.
MOROKOV Slava
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.09
+3.73
+0.05
66.0
+1.86
9.
MILYAKOV Dmitriy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
01:49.44
+4.07
+0.34
65.8
+2.03
10.
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:49.95
+4.58
+0.51
65.5
+2.29
11.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.06
+4.69
+0.11
65.4
+2.35
12.
VASYUCHKOV Vasiliy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:50.22
+4.84
+0.16
65.3
+2.43
13.
DOMCHENKO Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
01:50.66
+5.30
+0.44
65.1
+2.65
14.
NOSKOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
01:52.13
+6.76
+1.46
64.2
+3.38
15.
MACHINKO Sergey
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:52.18
+6.81
+0.05
64.2
+3.40
16.
ARTEMIEV Iliya
Ford Fiesta S1600
S1600
01:52.33
+6.96
+0.15
64.1
+3.48
17.
SHKANDIN Oleg
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:52.38
+7.01
+0.05
64.1
+3.51
18.
LIGUR Janno
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
01:52.90
00:10.00
+7.53
+0.52
63.8
+3.76
19.
TERESHKOV Nikolay
Suzuki Swift S1600
S1600
01:53.91
+8.53
+1.01
63.2
+4.27
20.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
01:54.10
+8.74
+0.20
63.1
+4.37
21.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
01:54.14
+8.77
+0.04
63.1
+4.39
22.
SOLDAKOV Ilya
Subaru Impreza N14
N4
01:54.30
+8.93
+0.16
63.0
+4.47
23.
SMIRNOV Daniil
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:54.37
+9.01
+0.08
62.9
+4.50
24.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:54.82
+9.44
+0.45
62.7
+4.73
25.
ZHURAVLEV Denis
Subaru Impreza N14 URT
N4
01:55.24
+9.86
+0.42
62.5
+4.94
26.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
01:55.27
+9.90
+0.03
62.5
+4.95
27.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
01:55.51
+10.14
+0.24
62.3
+5.07
28.
TRUTENKO Serhey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
01:57.51
+12.14
+2.00
61.3
+6.07
29.
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 6 TME
N4
01:57.61
+12.25
+0.11
61.2
+6.12
30.
MATVEEV Alex
Lada Kalina R2
A6
01:58.06
+12.69
+0.45
61.0
+6.35
31.
KOLODIY Denis
Subaru Impreza N14
N4
02:03.56
+18.20
+5.50
58.3
+9.10
32.
GORDEEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
02:04.11
+18.73
+0.55
58.0
+9.37
33.
CHERNOV Rost
Lada Kalina R2
A6
02:04.95
+19.59
+0.84
57.6
+9.79
34.
DOMCHENKO Andrey
Subaru Impreza N14
N4
02:06.01
+20.64
+1.05
57.1
+10.32
35.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
02:11.52
+26.15
+5.51
54.7
+13.07
36.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza N14
N4
02:22.61
+37.24
+11.09
50.5
+18.62
37.
TITOV Yuriy
Ford Fiesta S1600
S1600
02:39.37
+54.01
+16.77
45.2
+27.00
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
FILATOW Maksim
10
Havárie na RZ 10
KUROCHKIN Vladislav
10
Havárie na RZ 10
RAEVSKIY Sergey
11
Havárie na RZ 11
NIKOLAEF Andrey
11
Havárie na RZ 11
TOMECEK Libor
11
Havárie na RZ 11
TRUTENKO Serhey
11
Havárie na RZ 11
ARTEMIEV Iliya
11
Havárie na RZ 11
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11289
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.82%
1 rok
Hlasů: 3729
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3851
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7253
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.