Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
SKODA Rally Series 2017 *1*
ZAČÍNÁME !! První ostrý turnaj SKODA Series. Info a registrace na FB: https://www.facebook.com/groups/1722402284648927/ Ceny pro vítěze připraveny. Registrace končí 24 h. před startem !!!
20.3.2017 10:00 - 27.3.2017 0:59
1
2
3
4
5
6
7
RZ/SS 1 - RZ 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, ráno, průzračno, jasno
4.5 km
Vše
/
RC1
RC2
RGT
RC3
RC4
RC5
WRC
H/B
H/A
H/4
H/2
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
CHRASCINA Mariusz
Skoda Fabia R5
RC2
03:07.50
86.4
 
2.
C
PLOJHAR Otas
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:09.13
+1.63
+1.63
85.7
+0.36
3.
C
PASKER Ota
Skoda Fabia R5
RC2
03:11.15
+3.66
+2.02
84.7
+0.81
4.
KANDLER Jan
Skoda Fabia R5
RC2
03:11.69
+4.19
+0.54
84.5
+0.93
5.
C
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
03:13.10
+5.60
+1.41
83.9
+1.24
6.
C
KUBINI Vladimir
Skoda Fabia R5
RC2
03:15.26
+7.76
+2.16
83.0
+1.72
7.
HERMAN_Jakub
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:17.22
+9.72
+1.97
82.1
+2.16
8.
KAHANEK Maxim
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:18.51
+11.01
+1.28
81.6
+2.45
9.
C
TRNKA Victor
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:18.58
+11.08
+0.08
81.6
+2.46
10.
C
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC2
03:23.44
+15.94
+4.84
79.6
+3.54
11.
C
KRALICEK Pavel
Skoda Fabia R5
RC2
03:25.69
+18.19
+2.25
78.8
+4.04
12.
C
TOMECEK Josef
Skoda Fabia R5
RC2
03:25.75
+18.25
+0.06
78.7
+4.06
13.
RINKEVICIUS Dalius
Skoda Fabia R5
RC2
03:29.93
+22.43
+4.18
77.2
+4.98
14.
MARKO Tibor
Skoda Fabia R2
RC4
03:33.58
+26.08
+3.65
75.8
+5.80
15.
C
OREL Tomas
Skoda Fabia R5
RC2
03:35.30
+27.80
+1.72
75.2
+6.18
16.
DROZDA Karel
Skoda Fabia R5
RC2
03:35.97
+28.47
+0.68
75.0
+6.33
17.
C
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
03:36.86
+29.36
+0.88
74.7
+6.52
18.
C
SCHWARZ Martin
Skoda Fabia R2
RC4
03:40.10
+32.60
+3.24
73.6
+7.24
19.
KUBOWICZ Marcin
Skoda 130 RS Grp2
H/2
03:45.68
+38.18
+5.58
71.8
+8.48
20.
ADAMEK Ondrej
Skoda Fabia R5
RC2
03:46.70
+39.20
+1.02
71.5
+8.71
21.
DIACONESCU Remus
Skoda 130 RS Grp2
H/2
03:49.51
+42.01
+2.81
70.6
+9.34
22.
REZNICEK Milan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
03:50.51
+43.01
+1.00
70.3
+9.56
23.
ZAJIC Martin
Skoda 130 LR GrpB
H/B
03:52.27
+44.77
+1.76
69.7
+9.95
24.
VECERKA Antonin
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
03:58.38
+50.89
+6.12
68.0
+11.31
25.
ZAJICOVA Michaela
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
04:01.29
+53.79
+2.91
67.1
+11.95
26.
TOKOLY Vlado
Skoda Fabia R5
RC2
04:05.98
+58.48
+4.69
65.9
+13.00
27.
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
04:06.12
+58.62
+0.14
65.8
+13.03
28.
C
MENYHERT Kevin
Skoda 130 LR GrpB
H/B
04:08.29
+1:00.79
+2.17
65.2
+13.51
29.
KRAVEC Jozko
Skoda Fabia R2
RC4
04:42.59
+1:35.09
+34.29
57.3
+21.13
30.
C
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
04:54.18
+1:46.68
+11.59
55.1
+23.71
31.
C
HURYCH Eduard
Skoda 130 LR GrpB
H/B
05:11.60
+2:04.10
+17.42
52.0
+27.58
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
CHRASCINA Mariusz
Skoda Fabia R5
RC2
03:07.50
86.4
 
2.
PLOJHAR Otas
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:09.13
+1.63
+1.63
85.7
+0.36
3.
PASKER Ota
Skoda Fabia R5
RC2
03:11.15
+3.66
+2.02
84.7
+0.81
4.
KANDLER Jan
Skoda Fabia R5
RC2
03:11.69
+4.19
+0.54
84.5
+0.93
5.
TOMECEK Libor
Skoda Fabia R5
RC2
03:13.10
+5.60
+1.41
83.9
+1.24
6.
KUBINI Vladimir
Skoda Fabia R5
RC2
03:15.26
+7.76
+2.16
83.0
+1.72
7.
HERMAN_Jakub
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:17.22
+9.72
+1.97
82.1
+2.16
8.
KAHANEK Maxim
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:18.51
+11.01
+1.28
81.6
+2.45
9.
TRNKA Victor
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
03:18.58
+11.08
+0.08
81.6
+2.46
10.
SCHAMBERGER Karel st
Skoda Fabia R5
RC2
03:23.44
+15.94
+4.84
79.6
+3.54
11.
KRALICEK Pavel
Skoda Fabia R5
RC2
03:25.69
+18.19
+2.25
78.8
+4.04
12.
TOMECEK Josef
Skoda Fabia R5
RC2
03:25.75
+18.25
+0.06
78.7
+4.06
13.
RINKEVICIUS Dalius
Skoda Fabia R5
RC2
03:29.93
+22.43
+4.18
77.2
+4.98
14.
MARKO Tibor
Skoda Fabia R2
RC4
03:33.58
+26.08
+3.65
75.8
+5.80
15.
OREL Tomas
Skoda Fabia R5
RC2
03:35.30
+27.80
+1.72
75.2
+6.18
16.
DROZDA Karel
Skoda Fabia R5
RC2
03:35.97
+28.47
+0.68
75.0
+6.33
17.
JARES David
Skoda 130 RS Grp2
H/2
03:36.86
+29.36
+0.88
74.7
+6.52
18.
SCHWARZ Martin
Skoda Fabia R2
RC4
03:40.10
+32.60
+3.24
73.6
+7.24
19.
KUBOWICZ Marcin
Skoda 130 RS Grp2
H/2
03:45.68
+38.18
+5.58
71.8
+8.48
20.
ADAMEK Ondrej
Skoda Fabia R5
RC2
03:46.70
+39.20
+1.02
71.5
+8.71
21.
DIACONESCU Remus
Skoda 130 RS Grp2
H/2
03:49.51
+42.01
+2.81
70.6
+9.34
22.
REZNICEK Milan
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
03:50.51
+43.01
+1.00
70.3
+9.56
23.
ZAJIC Martin
Skoda 130 LR GrpB
H/B
03:52.27
+44.77
+1.76
69.7
+9.95
24.
VECERKA Antonin
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
03:58.38
+50.89
+6.12
68.0
+11.31
25.
ZAJICOVA Michaela
Skoda Favorit 136 L GrpA
H/A
04:01.29
+53.79
+2.91
67.1
+11.95
26.
TOKOLY Vlado
Skoda Fabia R5
RC2
04:05.98
+58.48
+4.69
65.9
+13.00
27.
BOKOV Sergey
Skoda Fabia S2000 Evo 2
RC2
04:06.12
+58.62
+0.14
65.8
+13.03
28.
MENYHERT Kevin
Skoda 130 LR GrpB
H/B
04:08.29
+1:00.79
+2.17
65.2
+13.51
29.
KRAVEC Jozko
Skoda Fabia R2
RC4
04:42.59
+1:35.09
+34.29
57.3
+21.13
30.
MYDLIAR Jozef
Skoda 130 RS Grp2
H/2
04:54.18
+1:46.68
+11.59
55.1
+23.71
31.
HURYCH Eduard
Skoda 130 LR GrpB
H/B
05:11.60
+2:04.10
+17.42
52.0
+27.58
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
MLEJNEK Stepan
1
Havárie na RZ 1
PASKER Ota
2
Havárie na RZ 2
KRAVEC Jozko
2
Havárie na RZ 2
MENYHERT Kevin
2
Havárie na RZ 2
OREL Tomas
4
Havárie na RZ 4
TOKOLY Vlado
4
Havárie na RZ 4
HURYCH Eduard
4
Havárie na RZ 4
KUBOWICZ Marcin
4
Havárie na RZ 4
ZAJICOVA Michaela
4
Havárie na RZ 4
KAHANEK Maxim
5
Havárie na RZ 5
ZAJIC Martin
5
Havárie na RZ 5
RINKEVICIUS Dalius
5
Havárie na RZ 5
DROZDA Karel
5
Havárie na RZ 5
VECERKA Antonin
7
Havárie na RZ 7
BOKOV Sergey
7
Havárie na RZ 7
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11290
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3730
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.