Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
TEST LADA Rally Cup 2011
rbr-russia.ru
8.5.2011 10:00 - 13.5.2011 23:59
1
2
3
4
5
6
RZ/SS 2 - Harwood Forest
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, poledne, průzračno, jasno
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 2
Další
Po RZ 2
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
XAMZA Yar
Lada 112 VK S2000
S2000
03:28.98
105.1
 
2.
LOGINOV Sergey
Lada 112 VK S2000
S2000
03:33.04
+4.05
+4.05
103.1
+0.67
3.
VASYUCHKOV Vasiliy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:33.60
+4.62
+0.56
102.8
+0.76
4.
DRIVE Alexander
Lada 112 VK S2000
S2000
03:34.41
+5.43
+0.80
102.4
+0.89
5.
VELICICO Alex
Lada 112 VK S2000
S2000
03:34.64
+5.66
+0.23
102.3
+0.93
6.
SOLDATENKO Alexandr
Lada 112 VK S2000
S2000
03:35.66
+6.68
+1.02
101.8
+1.09
7.
NIKOLAEF Andrey
Lada 112 VK S2000
S2000
03:35.69
+6.71
+0.03
101.8
+1.10
8.
C
KOCHETKOV Anton
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:37.00
+8.02
+1.31
101.2
+1.31
9.
VOLKOVICH Alexander
Lada Kalina R2
A6
03:37.31
+8.33
+0.31
101.1
+1.37
10.
NECHIPORUK Igor
Lada 112 VK S2000
S2000
03:38.40
+9.42
+1.10
100.5
+1.54
11.
OZHEGOV Lev
Lada 112 VK S2000
S2000
03:39.22
+10.24
+0.82
100.2
+1.68
12.
KUZMINOV Alexander
Lada Kalina R2
A6
03:41.91
+12.93
+2.69
99.0
+2.12
13.
MARZOA Juan
Lada Kalina R2
A6
03:42.36
+13.38
+0.44
98.8
+2.19
14.
ELENA 27
Lada Kalina R2
A6
03:42.71
+13.73
+0.35
98.6
+2.25
15.
Prokop
Lada Kalina R2
A6
03:42.75
+13.77
+0.04
98.6
+2.26
16.
C
MALYSHEV Denis
Lada 112 VK S2000
S2000
03:43.21
+14.23
+0.46
98.4
+2.33
17.
CHEPRASSOV Roman
Lada Kalina R2
A6
03:43.92
+14.94
+0.71
98.1
+2.45
18.
Pakichev Daniil
Lada Kalina R2
A6
03:46.78
+17.80
+2.86
96.8
+2.92
19.
SHOULEPOV Alexander
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:47.40
+18.42
+0.62
96.6
+3.02
20.
DANIN Sergey
Lada Kalina R2
A6
03:49.39
+20.41
+1.99
95.7
+3.35
21.
BOYKINYA Sergey
Lada Kalina R2
A6
03:50.76
+21.78
+1.37
95.2
+3.57
22.
C
TOKBULATOV Anton
Lada Kalina R2
A6
03:50.93
+21.95
+0.17
95.1
+3.60
23.
BOBILEV Andrey
Lada 112 VK S2000
S2000
03:51.26
+22.28
+0.34
95.0
+3.65
24.
FELKOWSKI Marcin
Lada Samara 1400
A5
03:53.61
+24.63
+2.35
94.0
+4.04
25.
KOCHETKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
03:53.69
+24.71
+0.08
94.0
+4.05
26.
ZAGORUIKO Dmitry
Lada Kalina R2
A6
03:55.78
+26.80
+2.09
93.1
+4.39
27.
Elkin Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
03:59.72
+30.74
+3.94
91.6
+5.04
28.
Ilya Lysenkov
Lada Kalina R2
A6
04:01.89
+32.90
+2.16
90.8
+5.39
29.
GRABON Marek
Lada Samara 1600
A6
04:03.19
+34.21
+1.30
90.3
+5.61
30.
LOPUKHOV Aleksey
Lada 21074
H
04:04.30
+35.32
+1.11
89.9
+5.79
31.
LAPAEV Vitaly
Lada 21074
H
04:04.75
+35.77
+0.45
89.7
+5.86
32.
Soldatenko Alexey
Lada 112 VK S2000
S2000
04:06.65
+37.67
+1.90
89.0
+6.18
33.
xjurecka
Lada 21074
H
04:11.38
+42.39
+4.72
87.4
+6.95
34.
AHMETSHIN Evgeniy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:11.61
+42.63
+0.24
87.3
+6.99
35.
KUROCHKIN Vladislav
Lada Kalina R2
A6
04:14.83
+45.85
+3.22
86.2
+7.52
36.
BOBROV Sergey
Lada 21074
H
04:30.20
+1:01.22
+15.37
81.3
+10.04
37.
PRAVDIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
04:50.42
+1:21.44
+20.22
75.6
+13.35
38.
MAJKA Rafal
Lada 21074
H
05:03.66
+1:34.68
+13.24
72.3
+15.52
39.
ZAWADA Pawel
Lada Samara 1400
A5
05:04.65
+1:35.67
+0.99
72.1
+15.68
40.
PETERA Jiri
Lada 21074
H
05:06.93
+1:37.95
+2.29
71.5
+16.06
41.
vladislav
Lada Kalina R2
A6
05:25.28
00:20.00
+1:56.30
+18.35
67.5
+19.07
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
+1
XAMZA Yar
Lada 112 VK S2000
S2000
07:29.40
97.7
 
2.
+6
VELICICO Alex
Lada 112 VK S2000
S2000
07:40.64
+11.24
+11.24
95.3
+0.92
3.
+1
VOLKOVICH Alexander
Lada Kalina R2
A6
07:41.04
+11.64
+0.40
95.3
+0.95
4.
+3
NIKOLAEF Andrey
Lada 112 VK S2000
S2000
07:41.36
+11.96
+0.32
95.2
+0.98
5.
+9
LOGINOV Sergey
Lada 112 VK S2000
S2000
07:41.71
+12.31
+0.35
95.1
+1.01
6.
-1
KOCHETKOV Anton
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:41.79
+12.39
+0.08
95.1
+1.02
7.
-4
OZHEGOV Lev
Lada 112 VK S2000
S2000
07:42.34
+12.94
+0.55
95.0
+1.06
8.
+1
SOLDATENKO Alexandr
Lada 112 VK S2000
S2000
07:43.09
+13.69
+0.75
94.8
+1.12
9.
+8
VASYUCHKOV Vasiliy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:46.32
+16.92
+3.24
94.2
+1.39
10.
-9
TOKBULATOV Anton
Lada Kalina R2
A6
07:47.14
+17.73
+0.82
94.0
+1.45
11.
-5
MALYSHEV Denis
Lada 112 VK S2000
S2000
07:48.84
+19.44
+1.71
93.7
+1.59
12.
-2
MARZOA Juan
Lada Kalina R2
A6
07:50.04
+20.64
+1.20
93.4
+1.69
13.
-1
Prokop
Lada Kalina R2
A6
07:51.22
+21.82
+1.18
93.2
+1.79
14.
-1
CHEPRASSOV Roman
Lada Kalina R2
A6
07:52.57
+23.17
+1.35
92.9
+1.90
15.
+3
NECHIPORUK Igor
Lada 112 VK S2000
S2000
07:54.86
+25.46
+2.29
92.5
+2.09
16.
-5
DANIN Sergey
Lada Kalina R2
A6
07:57.23
+27.83
+2.37
92.0
+2.28
17.
-2
SHOULEPOV Alexander
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:57.85
+28.45
+0.63
91.9
+2.33
18.
+1
ELENA 27
Lada Kalina R2
A6
08:00.00
+30.60
+2.15
91.5
+2.51
19.
+3
KUZMINOV Alexander
Lada Kalina R2
A6
08:01.75
+32.35
+1.75
91.2
+2.65
20.
-4
KOCHETKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
08:04.25
+34.85
+2.50
90.7
+2.86
21.
+2
Pakichev Daniil
Lada Kalina R2
A6
08:07.48
+38.08
+3.23
90.1
+3.12
22.
+3
Elkin Aleksandr
Lada Kalina R2
A6
08:24.32
+54.92
+16.84
87.1
+4.50
23.
-3
Soldatenko Alexey
Lada 112 VK S2000
S2000
08:25.26
+55.86
+0.94
86.9
+4.58
24.
-3
AHMETSHIN Evgeniy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
08:30.74
+1:01.34
+5.48
86.0
+5.03
25.
+6
BOBILEV Andrey
Lada 112 VK S2000
S2000
08:31.32
+1:01.92
+0.57
85.9
+5.08
26.
+13
DRIVE Alexander
Lada 112 VK S2000
S2000
08:36.02
+1:06.62
+4.70
85.1
+5.46
27.
+1
Ilya Lysenkov
Lada Kalina R2
A6
08:36.56
+1:07.16
+0.54
85.0
+5.51
28.
+7
BOYKINYA Sergey
Lada Kalina R2
A6
08:46.02
00:33.00
+1:16.62
+9.46
83.5
+6.28
29.
+1
KUROCHKIN Vladislav
Lada Kalina R2
A6
08:50.70
+1:21.30
+4.67
82.8
+6.66
30.
+3
LOPUKHOV Aleksey
Lada 21074
H
08:56.59
+1:27.19
+5.89
81.8
+7.15
31.
+5
LAPAEV Vitaly
Lada 21074
H
09:01.13
+1:31.73
+4.54
81.2
+7.52
32.
+2
xjurecka
Lada 21074
H
09:04.40
+1:35.00
+3.28
80.7
+7.79
33.
+5
GRABON Marek
Lada Samara 1600
A6
09:04.72
+1:35.32
+0.32
80.6
+7.81
34.
-8
PRAVDIN Aleksey
Lada 112 VK 1600
S1600
09:22.28
+1:52.88
+17.55
78.1
+9.25
35.
+7
FELKOWSKI Marcin
Lada Samara 1400
A5
09:25.55
+1:56.15
+3.27
77.7
+9.52
36.
-9
PETERA Jiri
Lada 21074
H
09:39.92
+2:10.52
+14.37
75.7
+10.70
37.
+4
BOBROV Sergey
Lada 21074
H
09:46.34
+2:16.94
+6.42
74.9
+11.22
38.
-1
MAJKA Rafal
Lada 21074
H
10:01.62
+2:32.22
+15.28
73.0
+12.48
39.
+1
ZAWADA Pawel
Lada Samara 1400
A5
10:07.16
+2:37.77
+5.54
72.3
+12.93
40.
+3
ZAGORUIKO Dmitry
Lada Kalina R2
A6
10:12.08
+2:42.68
+4.92
71.8
+13.33
41.
-9
vladislav
Lada Kalina R2
A6
10:15.55
00:20.00
+2:46.15
+3.47
71.3
+13.62
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
VISHNEVECKIJ Vadim
1
Havárie na RZ 1
Taavi Taaler
1
Havárie na RZ 1
HRABEC Zbynek
1
Havárie na RZ 1
nluxa
2
Havárie na RZ 2
ES'KOV Maxim
2
Havárie na RZ 2
Elkin Aleksandr
3
Havárie na RZ 3
MAJKA Rafal
3
Havárie na RZ 3
SOLDATENKO Alexandr
3
Havárie na RZ 3
LOGINOV Sergey
3
Havárie na RZ 3
DRIVE Alexander
3
Havárie na RZ 3
KUROCHKIN Vladislav
3
Havárie na RZ 3
BOBROV Sergey
3
Havárie na RZ 3
Pakichev Daniil
3
Havárie na RZ 3
vladislav
3
Havárie na RZ 3
PRAVDIN Aleksey
3
Havárie na RZ 3
TOKBULATOV Anton
3
Havárie na RZ 3
GRABON Marek
3
Havárie na RZ 3
ZAGORUIKO Dmitry
4
Havárie na RZ 4
ZAWADA Pawel
4
Havárie na RZ 4
BOYKINYA Sergey
4
Havárie na RZ 4
PETERA Jiri
4
Havárie na RZ 4
DANIN Sergey
4
Havárie na RZ 4
LAPAEV Vitaly
4
Havárie na RZ 4
KOCHETKOV Sergey
5
Havárie na RZ 5
CHEPRASSOV Roman
5
Havárie na RZ 5
AHMETSHIN Evgeniy
5
Havárie na RZ 5
OZHEGOV Lev
5
Havárie na RZ 5
ELENA 27
5
Havárie na RZ 5
KOCHETKOV Anton
6
Havárie na RZ 6
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11289
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.82%
1 rok
Hlasů: 3729
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3851
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7253
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.