Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
1 Etap OCR 2013 - Rally Zolotye Kupola
Registered open and more info:
rbr-russia.ru
Forum:
rbr-russia.ru/forum
24.10.2013 0:00 - 28.10.2013 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 2 - Lyubilki - 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch rozbitý a suchý, dobré podmínky, podvečer, mírné sněžení, zataženo
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Předchozí
Na RZ 2
Další
Po RZ 2
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
03:30.66
104.2
 
2.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:34.59
+3.94
+3.94
102.3
+0.65
3.
NECHIPORUK Igor
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:35.78
+5.12
+1.19
101.8
+0.84
4.
DRIVE Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:37.56
+6.91
+1.78
100.9
+1.13
5.
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:39.92
+9.27
+2.36
99.9
+1.52
6.
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
03:40.05
+9.40
+0.13
99.8
+1.54
7.
C
CHEKIN Ivan
Subaru Impreza N14
N4
03:40.18
+9.52
+0.13
99.7
+1.56
8.
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
03:40.47
+9.82
+0.28
99.6
+1.61
9.
IVANOVA Katya
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:42.95
+12.30
+2.48
98.5
+2.02
10.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
03:43.04
+12.39
+0.09
98.5
+2.03
11.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:44.16
+13.51
+1.12
98.0
+2.21
12.
KHARLANOV Ruslan
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:45.84
+15.18
+1.68
97.2
+2.49
13.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:46.55
+15.89
+0.71
96.9
+2.61
14.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
03:46.59
+15.93
+0.04
96.9
+2.61
15.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
03:47.37
+16.72
+0.78
96.6
+2.74
16.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
03:49.45
+18.80
+2.08
95.7
+3.08
17.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
03:50.02
+19.36
+0.56
95.5
+3.17
18.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:50.05
+19.39
+0.03
95.5
+3.18
19.
C
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
03:50.20
+19.55
+0.16
95.4
+3.20
20.
MARKOV Evgeniy
Volkswagen Polo S1600
S1600
03:50.34
+19.69
+0.14
95.3
+3.23
21.
SHIMAN Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
03:50.87
+20.21
+0.52
95.1
+3.31
22.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 207 S2000
S2000
03:51.38
+20.73
+0.52
94.9
+3.40
23.
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
03:51.40
+20.74
+0.01
94.9
+3.40
24.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
03:51.52
+20.86
+0.12
94.9
+3.42
25.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
03:51.54
+20.89
+0.02
94.8
+3.42
26.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
03:52.51
+21.86
+0.97
94.4
+3.58
27.
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
03:53.34
+22.68
+0.83
94.1
+3.72
28.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
03:53.37
+22.71
+0.03
94.1
+3.72
29.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N12
N4
03:53.63
+22.98
+0.26
94.0
+3.77
30.
MEDVEDEV Roman
Peugeot 207 S2000
S2000
03:54.14
+23.49
+0.51
93.8
+3.85
31.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:54.83
+24.17
+0.69
93.5
+3.96
32.
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
03:55.31
+24.66
+0.48
93.3
+4.04
33.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
03:56.66
+26.00
+1.35
92.8
+4.26
34.
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:57.15
+26.50
+0.50
92.6
+4.34
35.
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:57.33
+26.67
+0.18
92.5
+4.37
36.
PRAVDIN Aleksey
Peugeot 207 S2000
S2000
03:57.37
+26.72
+0.04
92.5
+4.38
37.
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
03:58.71
+28.06
+1.34
92.0
+4.60
38.
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:59.25
+28.59
+0.53
91.8
+4.69
39.
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
03:59.76
+29.10
+0.51
91.6
+4.77
40.
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:59.79
+29.13
+0.03
91.6
+4.78
41.
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
04:00.17
+29.52
+0.39
91.4
+4.84
42.
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:00.54
+29.89
+0.37
91.3
+4.90
43.
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
04:00.56
+29.90
+0.01
91.3
+4.90
44.
C
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
04:01.18
+30.53
+0.63
91.1
+5.00
45.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza 555
A8
04:01.61
+30.95
+0.42
90.9
+5.07
46.
AGUIAR Tiago
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:02.63
+31.97
+1.02
90.5
+5.24
47.
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
04:02.63
+31.98
+0.01
90.5
+5.24
48.
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
04:02.98
+32.33
+0.35
90.4
+5.30
49.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:03.27
+32.61
+0.28
90.3
+5.35
50.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:03.29
+32.64
+0.02
90.3
+5.35
51.
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
04:04.72
+34.07
+1.43
89.7
+5.58
52.
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:05.34
+34.68
+0.62
89.5
+5.69
53.
PIDLUSKY Oleksandr
Lada Kalina R2
A6
04:06.06
+35.40
+0.72
89.2
+5.80
54.
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
04:07.36
+36.71
+1.30
88.8
+6.02
55.
VORONKOVICH Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:07.56
+36.90
+0.20
88.7
+6.05
56.
PETRENKO Stas
Lada Kalina R2
A6
04:08.05
+37.40
+0.50
88.5
+6.13
57.
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
04:08.54
+37.89
+0.49
88.4
+6.21
58.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
04:09.07
+38.42
+0.53
88.2
+6.30
59.
BEZKROVNYI Aleksandr
Subaru Impreza N12
N4
04:10.18
+39.53
+1.11
87.8
+6.48
60.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:10.39
+39.74
+0.21
87.7
+6.51
61.
Dikarev Fedor
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:10.74
+40.09
+0.35
87.6
+6.57
62.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
04:11.18
+40.52
+0.43
87.4
+6.64
63.
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N12
N4
04:12.32
+41.67
+1.14
87.0
+6.83
64.
MOCHALOV Aleksandr
Subaru Impreza N14
N4
04:12.43
+41.78
+0.11
87.0
+6.85
65.
C
KOSTIN Dmytro
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:12.67
00:10.00
+42.01
+0.23
86.9
+6.89
66.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:13.73
+43.08
+1.07
86.5
+7.06
67.
SMIRNOV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:13.76
+43.10
+0.03
86.5
+7.07
68.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
04:13.94
+43.29
+0.18
86.5
+7.10
69.
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
04:15.37
+44.72
+1.43
86.0
+7.33
70.
MAKSIMOV Andrey
Renault Clio R3
S1600
04:15.59
+44.93
+0.22
85.9
+7.37
71.
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
04:16.47
+45.81
+0.88
85.6
+7.51
72.
BORODIN Maxim
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:17.86
+47.20
+1.39
85.2
+7.74
73.
Davletshin Danya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:18.79
+48.13
+0.93
84.9
+7.89
74.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza 555
A8
04:20.84
+50.18
+2.04
84.2
+8.23
75.
Viacheslav Tiukin
Honda Civic R3
S1600
04:21.10
+50.44
+0.26
84.1
+8.27
76.
C
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
04:21.55
+50.89
+0.45
84.0
+8.34
77.
POLKOVNIKOV Ilya
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
04:24.34
+53.69
+2.80
83.1
+8.80
78.
KULIKAUSKAS Robertas
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:25.25
+54.60
+0.91
82.8
+8.95
79.
SIDOROV Konstantin
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
04:30.02
+59.37
+4.76
81.3
+9.73
80.
MrMoonshine
Lada Kalina R2
A6
04:33.06
+1:02.40
+3.03
80.4
+10.23
81.
VETTEL Nik
Lada 21107 Kit Car
A7
04:33.35
+1:02.70
+0.28
80.3
+10.28
82.
BAHLAI Andrii
Volkswagen Polo Mk.IV S2000
S2000
04:36.60
+1:05.95
+3.25
79.4
+10.81
83.
TSVETKOV Dmitriy
Honda Civic R3
S1600
04:40.69
+1:10.03
+4.09
78.2
+11.48
84.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
04:43.00
+1:12.34
+2.31
77.6
+11.86
85.
C
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
04:46.27
+1:15.61
+3.27
76.7
+12.40
86.
MACHINKO Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:47.07
+1:16.42
+0.81
76.5
+12.53
87.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:48.30
+1:17.65
+1.23
76.2
+12.73
88.
Pasha Kosyak
Abarth Grande Punto S2000
S2000
04:50.63
+1:19.97
+2.33
75.6
+13.11
89.
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
04:51.18
+1:20.53
+0.56
75.4
+13.20
90.
BOKOV Sergey
Opel Corsa S1600
S1600
04:54.14
+1:23.49
+2.96
74.7
+13.69
91.
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
04:54.39
+1:23.74
+0.25
74.6
+13.73
92.
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:55.73
+1:25.08
+1.34
74.3
+13.95
93.
LYKOV Zhenya
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:57.31
+1:26.66
+1.58
73.9
+14.21
94.
ROMANCHYGOV Nikolai
Subaru Impreza N14
N4
04:58.94
+1:28.29
+1.63
73.5
+14.47
95.
C
FEDOROV Dmitry
Lada 112 TMS 1.6
S1600
05:16.64
+1:45.99
+17.70
69.4
+17.38
96.
Irina Tiukina
Honda Civic R3
S1600
05:19.09
+1:48.44
+2.45
68.8
+17.78
97.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
05:50.01
+2:19.36
+30.92
62.7
+22.85
98.
ANDRIUSA Sostak
Lada Samara 1600
A6
06:02.43
+2:31.78
+12.42
60.6
+24.88
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
08:59.31
108.8
 
2.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
09:04.42
+5.11
+5.11
107.8
+0.31
3.
NECHIPORUK Igor
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
09:08.11
+8.78
+3.69
107.1
+0.54
4.
+3
DRIVE Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
09:13.86
+14.55
+5.75
105.9
+0.89
5.
KOCHETKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
09:16.21
+16.89
+2.36
105.5
+1.04
6.
CHEKIN Ivan
Subaru Impreza N14
N4
09:16.33
+17.02
+0.11
105.5
+1.04
7.
+2
LOPUKHOV Aleksey
Lada Kalina R2
A6
09:22.45
+23.14
+6.12
104.3
+1.42
8.
IVANOVA Katya
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
09:23.62
+24.31
+1.17
104.1
+1.49
9.
+1
TITOV Yuriy
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
09:24.43
+25.12
+0.81
104.0
+1.54
10.
-6
MEDVEDEV Roman
Peugeot 207 S2000
S2000
09:27.34
+28.03
+2.91
103.4
+1.72
11.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
09:29.04
+29.73
+1.70
103.1
+1.82
12.
SUHINOV Aleksandr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
09:31.19
+31.88
+2.15
102.7
+1.96
13.
KHARLANOV Ruslan
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
09:33.04
+33.72
+1.85
102.4
+2.07
14.
+4
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
09:37.62
+38.31
+4.59
101.6
+2.35
15.
ROKAS Ravinskis
Subaru Impreza N14
N4
09:39.13
+39.81
+1.50
101.3
+2.44
16.
+4
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
09:39.18
+39.86
+0.05
101.3
+2.45
17.
+5
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
09:39.40
+40.09
+0.22
101.3
+2.46
18.
-2
NIKOLAEF Andrey
Lancia Delta
A8
09:41.08
+41.77
+1.69
101.0
+2.56
19.
+4
SHIMAN Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
09:44.86
+45.55
+3.78
100.3
+2.79
20.
+5
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
09:46.62
+47.31
+1.76
100.0
+2.90
21.
+7
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
09:47.06
+47.75
+0.44
100.0
+2.93
22.
+8
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
09:49.19
+49.88
+2.13
99.6
+3.06
23.
+1
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
09:49.37
+50.06
+0.18
99.6
+3.07
24.
+7
MARKOV Evgeniy
Volkswagen Polo S1600
S1600
09:49.50
+50.19
+0.13
99.5
+3.08
25.
+4
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
09:49.62
+50.31
+0.12
99.5
+3.09
26.
TOMECEK Libor
Toyota Celica st205
A8
09:50.11
+50.80
+0.49
99.4
+3.12
27.
-13
KALININ Denis
Peugeot 207 S2000
S2000
09:51.30
+51.99
+1.20
99.2
+3.19
28.
+6
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
09:53.00
+53.69
+1.69
99.0
+3.29
29.
-10
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza 555
A8
09:53.05
+53.74
+0.05
98.9
+3.30
30.
+5
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 207 S2000
S2000
09:54.51
+55.20
+1.46
98.7
+3.39
31.
-10
AGUIAR Tiago
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
09:54.71
+55.40
+0.20
98.7
+3.40
32.
+1
PRAVDIN Aleksey
Peugeot 207 S2000
S2000
09:57.80
+58.49
+3.09
98.2
+3.59
33.
+11
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N12
N4
09:59.72
+1:00.41
+1.92
97.8
+3.71
34.
+4
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14
N4
10:00.34
+1:01.03
+0.62
97.7
+3.74
35.
+2
GUATAMAS Sergei
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
10:00.42
+1:01.11
+0.08
97.7
+3.75
36.
+10
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
10:01.43
+1:02.12
+1.00
97.6
+3.81
37.
+5
SADKOV Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:02.55
+1:03.24
+1.12
97.4
+3.88
38.
+5
PLISKIN Oleg
Lada 112 TMS 1.6
S1600
10:06.22
+1:06.91
+3.67
96.8
+4.10
39.
-7
PETRENKO Stas
Lada Kalina R2
A6
10:07.64
+1:08.33
+1.43
96.6
+4.19
40.
+1
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
10:08.45
+1:09.14
+0.80
96.4
+4.24
41.
+20
DEMYSHEV Igor
Subaru Impreza N14
N4
10:08.60
+1:09.29
+0.15
96.4
+4.25
42.
+6
SKORNYAKOV Anton
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
10:09.40
+1:10.09
+0.80
96.3
+4.30
43.
+30
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
10:10.31
+1:11.00
+0.91
96.1
+4.36
44.
+7
ORLOV Alexey
Lada Kalina R2
A6
10:13.11
+1:13.80
+2.80
95.7
+4.53
45.
+5
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
10:13.50
+1:14.19
+0.38
95.6
+4.55
46.
+17
SOROKIN Nikita
Lada Samara 1400
A5
10:13.74
+1:14.43
+0.24
95.6
+4.57
47.
-8
BEZKROVNYI Aleksandr
Subaru Impreza N12
N4
10:14.54
+1:15.23
+0.80
95.5
+4.62
48.
+16
SISI Saulute
Lada Samara 1400
A5
10:14.62
+1:15.31
+0.09
95.5
+4.62
49.
+18
OZHEGOV Lev
Lada Samara 1400
A5
10:15.37
+1:16.06
+0.75
95.4
+4.67
50.
-14
KOSTIN Dmytro
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:15.84
00:10.00
+1:16.53
+0.47
95.3
+4.70
51.
+1
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
10:16.55
+1:17.23
+0.71
95.2
+4.74
52.
+17
STEINBACH Lutz
Opel Corsa S1600
S1600
10:17.73
+1:18.42
+1.18
95.0
+4.81
53.
-13
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14 URT
N4
10:18.69
+1:19.38
+0.95
94.8
+4.87
54.
+2
BEDENKO Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
10:19.39
+1:20.08
+0.71
94.7
+4.91
55.
-38
SIDOROV Konstantin
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
10:19.93
+1:20.62
+0.54
94.7
+4.95
56.
+4
VORONKOVICH Anton
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:20.18
+1:20.87
+0.25
94.6
+4.96
57.
FILATOW Maksim
Subaru Impreza N14
N4
10:21.21
+1:21.90
+1.03
94.5
+5.02
58.
-4
TARSHIN Sergey
Subaru Impreza N12
N4
10:23.86
+1:24.55
+2.65
94.1
+5.19
59.
-4
MOCHALOV Aleksandr
Subaru Impreza N14
N4
10:24.13
+1:24.82
+0.27
94.0
+5.20
60.
+11
RYLOV Dmitriy
Peugeot 106 Rallye A5
A5
10:24.61
+1:25.30
+0.48
93.9
+5.23
61.
-12
BORODIN Maxim
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:27.70
+1:28.39
+3.09
93.5
+5.42
62.
+8
Dikarev Fedor
Volkswagen Polo S1600
S1600
10:28.63
+1:29.32
+0.93
93.3
+5.48
63.
-18
ES'KOV Maxim
Lada Kalina R2
A6
10:28.66
+1:29.35
+0.02
93.3
+5.48
64.
-17
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza 555
A8
10:30.43
+1:31.12
+1.77
93.1
+5.59
65.
S.Oliskevich
Subaru Impreza N14
N4
10:31.17
+1:31.86
+0.74
93.0
+5.64
66.
+8
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
10:32.06
+1:32.75
+0.89
92.8
+5.69
67.
+17
MILYAKOV Dmitriy
Lada Kalina R2
A6
10:32.30
+1:32.99
+0.25
92.8
+5.71
68.
+13
PIDLUSKY Oleksandr
Lada Kalina R2
A6
10:32.85
+1:33.54
+0.55
92.7
+5.74
69.
+3
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza 555
A8
10:34.40
+1:35.09
+1.55
92.5
+5.83
70.
+9
VOROBIOV Ruslan
Lada Kalina R2
A6
10:35.15
+1:35.83
+0.74
92.4
+5.88
71.
+19
EVERSONS Edgars
Peugeot 106 Rallye A5
A5
10:36.05
+1:36.74
+0.90
92.3
+5.93
72.
-10
MrMoonshine
Lada Kalina R2
A6
10:46.73
+1:47.42
+10.68
90.7
+6.59
73.
+13
SOBOLEV Aleksei
Subaru Impreza N14
N4
10:47.46
+1:48.15
+0.73
90.6
+6.63
74.
+6
Viacheslav Tiukin
Honda Civic R3
S1600
10:47.77
+1:48.46
+0.31
90.6
+6.65
75.
+13
MAKSIMOV Andrey
Renault Clio R3
S1600
10:49.37
+1:50.06
+1.60
90.4
+6.75
76.
+13
SMIRNOV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
10:50.37
+1:51.06
+1.00
90.2
+6.81
77.
+1
KULIKAUSKAS Robertas
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
10:51.58
+1:52.27
+1.21
90.1
+6.89
78.
-51
KOVALENKO Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
10:52.52
+1:53.21
+0.94
89.9
+6.95
79.
-21
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
10:55.24
+1:55.93
+2.72
89.6
+7.11
80.
+15
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:04.40
+2:05.09
+9.16
88.3
+7.67
81.
-28
BELOBORODOV Pavel
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
11:05.63
+2:06.32
+1.23
88.2
+7.75
82.
-6
Pasha Kosyak
Abarth Grande Punto S2000
S2000
11:12.39
+2:13.08
+6.76
87.3
+8.16
83.
+4
TSVETKOV Dmitriy
Honda Civic R3
S1600
11:13.92
+2:14.61
+1.52
87.1
+8.26
84.
+1
MACHINKO Sergey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:19.01
+2:19.69
+5.09
86.4
+8.57
85.
-2
BOKOV Sergey
Opel Corsa S1600
S1600
11:22.73
+2:23.41
+3.72
85.9
+8.80
86.
+6
KADIGROV Alex
Subaru Impreza 555
A8
11:33.71
+2:34.40
+10.98
84.6
+9.47
87.
+4
FEDOROV Dmitry
Lada 112 TMS 1.6
S1600
11:58.68
+2:59.37
+24.97
81.6
+11.00
88.
+15
Davletshin Danya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
12:02.38
+3:03.07
+3.70
81.2
+11.23
89.
+11
VETTEL Nik
Lada 21107 Kit Car
A7
12:08.40
+3:09.09
+6.02
80.6
+11.60
90.
+11
BAHLAI Andrii
Volkswagen Polo Mk.IV S2000
S2000
12:17.86
+3:18.55
+9.44
79.5
+12.18
91.
+7
SACHENOK Boris
Peugeot 207 S2000
S2000
12:20.74
+3:21.43
+2.88
79.2
+12.36
92.
+7
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
12:23.13
+3:23.82
+2.39
79.0
+12.50
93.
+9
LYKOV Zhenya
Volkswagen Polo S1600
S1600
12:40.04
+3:40.73
+16.91
77.2
+13.54
94.
+3
Irina Tiukina
Honda Civic R3
S1600
12:41.06
+3:41.75
+1.02
77.1
+13.60
95.
+11
POLKOVNIKOV Ilya
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
12:46.91
+3:47.60
+5.85
76.5
+13.96
96.
KUZNIETSOV Stanislav
Lada Samara 1400
A5
12:54.51
+3:55.20
+7.60
75.8
+14.43
97.
+8
ROMANCHYGOV Nikolai
Subaru Impreza N14
N4
13:20.55
+4:21.24
+26.04
73.3
+16.03
98.
+9
ANDRIUSA Sostak
Lada Samara 1600
A6
14:32.43
+5:33.12
+1:11.88
67.3
+20.44
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Schovej odstoupené
Jméno
Na RZ
Popis / důvod
PUSHKARSKY Vladimir
1
Havárie na RZ 1
PADALKIN Nikita
1
Havárie na RZ 1
Oliver Ojaveer
1
Havárie na RZ 1
MAIGUR Ilya
1
Havárie na RZ 1
ERSHOV Kirill
1
Havárie na RZ 1
MATVEEV Alex
1
Havárie na RZ 1
USVILS Kristaps
1
Havárie na RZ 1
NOVOKRESHCHENOV Alexander
1
Havárie na RZ 1
immortal
1
Havárie na RZ 1
UKOLOV Michael
1
Havárie na RZ 1
SVIDENTSOV Alexey
1
Havárie na RZ 1
ZAYTSEV Anton
1
Havárie na RZ 1
JONAITIS Jonis
1
Havárie na RZ 1
Muhamediarov Evgeny
1
Havárie na RZ 1
Red Wheel Racing
2
Havárie na RZ 2
IVANOV Grigoriy
2
Havárie na RZ 2
PANYUSHKIN Evgenyi
2
Havárie na RZ 2
ARTEMIEV Iliya
2
Havárie na RZ 2
Majburov Vadim
2
Havárie na RZ 2
KALANCHIN Pavel
2
Havárie na RZ 2
BATIROV Artem
2
Havárie na RZ 2
Iwanowski Anton
2
Nenastoupil na RZ 2
SHEKIN Feliks
2
Havárie na RZ 2
AUGUSTONIS Ignas
2
Havárie na RZ 2
Davletshin Danya
3
Havárie na RZ 3
POLKOVNIKOV Ilya
3
Havárie na RZ 3
DEMYSHEV Igor
3
Havárie na RZ 3
KOCHETKOV Anton
3
Havárie na RZ 3
AGUIAR Tiago
3
Havárie na RZ 3
BURASHOV Yuri
3
Havárie na RZ 3
ANDRIUSA Sostak
3
Havárie na RZ 3
MARKOV Evgeniy
3
Havárie na RZ 3
AHMETSHIN Evgeniy
3
Havárie na RZ 3
VORONKOVICH Anton
4
Havárie na RZ 4
BORODIN Maxim
4
Havárie na RZ 4
KUZNIETSOV Stanislav
4
Havárie na RZ 4
RAEVSKIY Sergey
4
Havárie na RZ 4
SOBOLEV Aleksei
4
Havárie na RZ 4
BOKOV Sergey
5
Havárie na RZ 5
Irina Tiukina
6
Havárie na RZ 6
GUATAMAS Sergei
6
Havárie na RZ 6
BEDENKO Aleksey
6
Havárie na RZ 6
TARSHIN Sergey
6
Havárie na RZ 6
VARTANYAN Valeriy
6
Havárie na RZ 6
VAI Tomyjus
6
Havárie na RZ 6
NECHIPORUK Igor
6
Havárie na RZ 6
LYKOV Zhenya
7
Havárie na RZ 7
GAVINSKI Viktor
7
Havárie na RZ 7
PONOMAREV Petr
7
Havárie na RZ 7
BAHLAI Andrii
7
Havárie na RZ 7
KOVALENKO Vladislav
7
Havárie na RZ 7
TSVETKOV Dmitriy
7
Havárie na RZ 7
SKORNYAKOV Anton
8
Havárie na RZ 8
ROMANCHYGOV Nikolai
8
Havárie na RZ 8
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11202
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.84%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3581
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7252
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.