Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Snow France Recce
Snow France required!
28.11.2011 8:00 - 3.12.2011 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
RZ/SS 1 - Cote D'Arbroz II
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, mlhavo, jasno
4.3 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WALCZAK Sylwester
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:47.57
92.4
 
2.
CEJKA Vladimir
Skoda Fabia WRC 05
WRC
02:48.18
+0.61
+0.61
92.0
+0.14
3.
STOLL Marc
Citroen C4 WRC 08
WRC
02:50.83
+3.26
+2.65
90.6
+0.76
4.
ROKITA Miroslaw
Citroen C4 WRC 08
WRC
02:50.85
+3.28
+0.02
90.6
+0.76
5.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
02:52.93
+5.36
+2.08
89.5
+1.25
6.
WIECZOREK Dawid
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:55.16
+7.59
+2.24
88.4
+1.77
7.
SCHORNECK Michael
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
02:58.06
+10.49
+2.90
86.9
+2.44
8.
Chrusciel Mateusz
Lada Kalina R2
A6
02:58.07
+10.50
+0.01
86.9
+2.44
9.
SNAJ Per
Skoda Fabia WRC 05
WRC
02:58.15
+10.58
+0.08
86.9
+2.46
10.
TOMASZEWSKI Marcin
Honda Civic R3
S1600
02:58.25
+10.68
+0.10
86.8
+2.48
11.
Bassi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
02:59.49
+11.92
+1.24
86.2
+2.77
12.
CICHOCKI Maciek
Subaru Impreza N14
N4
03:00.46
+12.89
+0.97
85.8
+3.00
13.
LUKASZEWICZ Waldemar
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:01.38
+13.81
+0.92
85.3
+3.21
14.
FELKOWSKI Marcin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:01.84
+14.27
+0.46
85.1
+3.32
15.
HUDSKY Martin
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:02.07
+14.50
+0.24
85.0
+3.37
16.
NAWLOKA Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:03.54
+15.97
+1.47
84.3
+3.71
17.
FUDALI Hubert
Ford Fiesta ST
N3
03:04.15
+16.57
+0.61
84.1
+3.86
18.
C
SIERADZKI Lukasz
Ford Fiesta ST
N3
03:04.29
+16.72
+0.14
84.0
+3.89
19.
MUELLER Norman
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:04.74
+17.17
+0.45
83.8
+3.99
20.
C
SMETANA Ondra
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:07.20
+19.63
+2.46
82.7
+4.57
21.
NASZKIERSKI Grzesiek
Ford Fiesta ST
N3
03:07.55
+19.98
+0.34
82.5
+4.65
22.
DKmot
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:08.29
+20.72
+0.74
82.2
+4.82
23.
LESIAK Grzegorz
Ford Fiesta ST
N3
03:10.56
+22.99
+2.27
81.2
+5.35
24.
BUCZEK Lukas
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:11.17
+23.60
+0.61
81.0
+5.49
25.
NACHREINER Michael
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:15.25
+27.68
+4.08
79.3
+6.44
26.
KAPICA Dawid
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:15.38
+27.81
+0.13
79.2
+6.47
27.
TETER Sebastian
Ford Fiesta ST
N3
03:23.48
+35.90
+8.10
76.1
+8.35
28.
BOGDANIK Pawel
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:31.12
+43.55
+7.64
73.3
+10.13
29.
JARZEBOWSKI Pawel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:33.27
+45.70
+2.16
72.6
+10.63
30.
DZIEMIDOK Lukasz
Peugeot 206 S1600
S1600
04:13.10
+1:25.53
+39.83
61.2
+19.89
31.
JANIAK radek
BMW M3 e30 grH
H
05:47.57
03:00.00
+3:00.00
+1:34.47
44.5
+41.86
=
Maciej MOGIELNICKI
Subaru Impreza WRC 08
WRC
05:47.57
03:00.00
+3:00.00
+0.00
44.5
+41.86
33.
GRODZKI Patryk
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+5.36
43.9
+43.11
=
CZERNIAK Arkadiusz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
KALININ Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
KALUSCHA Pawel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
WELNA Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
muciejas
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
39.
GAZDA Piotr
Peugeot 207 S2000
S2000
05:58.06
03:00.00
+3:10.49
+5.14
43.2
+44.30
=
Otolinski Daniel
Peugeot 207 S2000
S2000
05:58.06
03:00.00
+3:10.49
+0.00
43.2
+44.30
=
LEGUT Krzysztof
Peugeot 207 S2000
S2000
05:58.06
03:00.00
+3:10.49
+0.00
43.2
+44.30
42.
KUROWSKI arko
Peugeot 106 Rallye A5
A5
06:11.17
03:00.00
+3:23.60
+13.11
41.7
+47.35
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WALCZAK Sylwester
Ford Focus RS WRC 06
WRC
02:47.57
92.4
 
2.
CEJKA Vladimir
Skoda Fabia WRC 05
WRC
02:48.18
+0.61
+0.61
92.0
+0.14
3.
STOLL Marc
Citroen C4 WRC 08
WRC
02:50.83
+3.26
+2.65
90.6
+0.76
4.
ROKITA Miroslaw
Citroen C4 WRC 08
WRC
02:50.85
+3.28
+0.02
90.6
+0.76
5.
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
02:52.93
+5.36
+2.08
89.5
+1.25
6.
WIECZOREK Dawid
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
02:55.16
+7.59
+2.24
88.4
+1.77
7.
SCHORNECK Michael
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
02:58.06
+10.49
+2.90
86.9
+2.44
8.
Chrusciel Mateusz
Lada Kalina R2
A6
02:58.07
+10.50
+0.01
86.9
+2.44
9.
SNAJ Per
Skoda Fabia WRC 05
WRC
02:58.15
+10.58
+0.08
86.9
+2.46
10.
TOMASZEWSKI Marcin
Honda Civic R3
S1600
02:58.25
+10.68
+0.10
86.8
+2.48
11.
Bassi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
02:59.49
+11.92
+1.24
86.2
+2.77
12.
CICHOCKI Maciek
Subaru Impreza N14
N4
03:00.46
+12.89
+0.97
85.8
+3.00
13.
LUKASZEWICZ Waldemar
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:01.38
+13.81
+0.92
85.3
+3.21
14.
FELKOWSKI Marcin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:01.84
+14.27
+0.46
85.1
+3.32
15.
HUDSKY Martin
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:02.07
+14.50
+0.24
85.0
+3.37
16.
NAWLOKA Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:03.54
+15.97
+1.47
84.3
+3.71
17.
FUDALI Hubert
Ford Fiesta ST
N3
03:04.15
+16.57
+0.61
84.1
+3.86
18.
SIERADZKI Lukasz
Ford Fiesta ST
N3
03:04.29
+16.72
+0.14
84.0
+3.89
19.
MUELLER Norman
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:04.74
+17.17
+0.45
83.8
+3.99
20.
SMETANA Ondra
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
03:07.20
+19.63
+2.46
82.7
+4.57
21.
NASZKIERSKI Grzesiek
Ford Fiesta ST
N3
03:07.55
+19.98
+0.34
82.5
+4.65
22.
DKmot
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:08.29
+20.72
+0.74
82.2
+4.82
23.
LESIAK Grzegorz
Ford Fiesta ST
N3
03:10.56
+22.99
+2.27
81.2
+5.35
24.
BUCZEK Lukas
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:11.17
+23.60
+0.61
81.0
+5.49
25.
NACHREINER Michael
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:15.25
+27.68
+4.08
79.3
+6.44
26.
KAPICA Dawid
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:15.38
+27.81
+0.13
79.2
+6.47
27.
TETER Sebastian
Ford Fiesta ST
N3
03:23.48
+35.90
+8.10
76.1
+8.35
28.
BOGDANIK Pawel
Peugeot 106 Rallye A5
A5
03:31.12
+43.55
+7.64
73.3
+10.13
29.
JARZEBOWSKI Pawel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:33.27
+45.70
+2.16
72.6
+10.63
30.
DZIEMIDOK Lukasz
Peugeot 206 S1600
S1600
04:13.10
+1:25.53
+39.83
61.2
+19.89
31.
JANIAK radek
BMW M3 e30 grH
H
05:47.57
03:00.00
+3:00.00
+1:34.47
44.5
+41.86
=
Maciej MOGIELNICKI
Subaru Impreza WRC 08
WRC
05:47.57
03:00.00
+3:00.00
+0.00
44.5
+41.86
33.
muciejas
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+5.36
43.9
+43.11
=
WELNA Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
KALUSCHA Pawel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
KALININ Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
CZERNIAK Arkadiusz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
=
GRODZKI Patryk
Subaru Impreza N14
N4
05:52.93
03:00.00
+3:05.36
+0.00
43.9
+43.11
39.
GAZDA Piotr
Peugeot 207 S2000
S2000
05:58.06
03:00.00
+3:10.49
+5.14
43.2
+44.30
=
Otolinski Daniel
Peugeot 207 S2000
S2000
05:58.06
03:00.00
+3:10.49
+0.00
43.2
+44.30
=
LEGUT Krzysztof
Peugeot 207 S2000
S2000
05:58.06
03:00.00
+3:10.49
+0.00
43.2
+44.30
42.
KUROWSKI arko
Peugeot 106 Rallye A5
A5
06:11.17
03:00.00
+3:23.60
+13.11
41.7
+47.35
Sledovat turnaj živě
Další
Schovej mezičasy
Jméno
Auto
Třída
Pneumatiky
Mezičas 1
Mezičas 2
Cíl
WALCZAK Sylwester
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Sníh
00:55.39
01:43.15
02:47.57
CEJKA Vladimir
Skoda Fabia WRC 05
WRC
Sníh
+00:00.51
-00:00.95
+00:00.61
STOLL Marc
Citroen C4 WRC 08
WRC
Sníh
+00:01.21
+00:01.27
+00:03.25
ROKITA Miroslaw
Citroen C4 WRC 08
WRC
Sníh
+00:00.56
+00:01.07
+00:03.28
BURCZYNSKI Arek
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+00:02.13
+00:03.02
+00:05.35
WIECZOREK Dawid
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Sníh
+00:03.56
+00:04.82
+00:07.59
SCHORNECK Michael
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Sníh
+00:05.02
+00:07.40
+00:10.49
Chrusciel Mateusz
Lada Kalina R2
A6
Sníh
+00:03.60
+00:04.18
+00:10.49
SNAJ Per
Skoda Fabia WRC 05
WRC
Sníh
+00:03.22
+00:05.72
+00:10.58
TOMASZEWSKI Marcin
Honda Civic R3
S1600
Sníh
+00:04.14
+00:05.26
+00:10.68
Bassi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Sníh
+00:04.22
+00:08.89
+00:11.92
CICHOCKI Maciek
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+00:05.29
+00:09.45
+00:12.88
LUKASZEWICZ Waldemar
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:06.13
+00:11.18
+00:13.81
FELKOWSKI Marcin
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Sníh
+00:04.89
+00:10.25
+00:14.26
HUDSKY Martin
Citroen C4 WRC 08
WRC
Sníh
+00:04.03
+00:05.91
+00:14.50
NAWLOKA Maciek
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Sníh
+00:05.35
+00:10.09
+00:15.97
FUDALI Hubert
Ford Fiesta ST
N3
Sníh
+00:04.98
+00:09.14
+00:16.58
SIERADZKI Lukasz
Ford Fiesta ST
N3
Sníh
+00:07.48
+00:10.66
+00:16.71
C
MUELLER Norman
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Sníh
+00:01.25
+00:16.09
+00:17.17
SMETANA Ondra
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
Sníh
+00:08.32
+00:10.79
+00:19.63
C
NASZKIERSKI Grzesiek
Ford Fiesta ST
N3
Sníh
+00:07.94
+00:12.11
+00:19.97
DKmot
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:07.07
+00:15.73
+00:20.72
LESIAK Grzegorz
Ford Fiesta ST
N3
Sníh
+00:08.67
+00:14.54
+00:22.98
BUCZEK Lukas
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Sníh
+00:08.79
+00:14.67
+00:23.59
NACHREINER Michael
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
Sníh
+00:08.51
+00:16.83
+00:27.68
KAPICA Dawid
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:15.49
+00:22.38
+00:27.80
TETER Sebastian
Ford Fiesta ST
N3
Sníh
+00:12.64
+00:26.09
+00:35.90
BOGDANIK Pawel
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Sníh
+00:17.06
+00:30.69
+00:43.54
JARZEBOWSKI Pawel
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+00:03.46
+00:42.19
+00:45.70
DZIEMIDOK Lukasz
Peugeot 206 S1600
S1600
Sníh
+00:11.22
+00:22.63
+01:25.53
JANIAK radek
BMW M3 e30 grH
H
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:00.00
Maciej MOGIELNICKI
Subaru Impreza WRC 08
WRC
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:00.00
GRODZKI Patryk
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:05.35
CZERNIAK Arkadiusz
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:05.35
KALUSCHA Pawel
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:05.35
WELNA Lukasz
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:05.35
muciejas
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:05.35
KALININ Denis
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
+01:02.68
--:--:--
+03:05.35
LEGUT Krzysztof
Peugeot 207 S2000
S2000
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:10.49
Otolinski Daniel
Peugeot 207 S2000
S2000
Sníh
+00:06.90
--:--:--
+03:10.49
GAZDA Piotr
Peugeot 207 S2000
S2000
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:10.49
KUROWSKI arko
Peugeot 106 Rallye A5
A5
Sníh
--:--:--
--:--:--
+03:23.59
LEHMANN Wolfgang
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
SZYMONIAK Piotr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Wolflehm
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
SOLEK Marek
Subaru Impreza N14
N4
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Damian Syty
Subaru Impreza N14 URT
N4
Sníh
+00:05.01
--:--:--
--:--:--
KOEHLER Ralph
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
Sníh
+01:45.40
--:--:--
--:--:--
DRBAL Tomas
Proton Satria Neo S2000
S2000
Sníh
--:--:--
--:--:--
--:--:--
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11292
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7255
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.