Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
844
2.
STEINER Pavel
804
3.
PAULAT Stepan
762
4.
BURIÁNEK Tomáš
687
5.
KORZENIOWSKI Benek
671
6.
BUJACEK Martin
579
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
02.09.2024:
NGP 7.4 Fyzika
02.09.2024:
Pacenote Plugin
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Ukraine Championship Rally Chumatskiy Shlyah 2014
Второй этап Чемпионата Украины по ралли в городе Херсоне. "Ралли Чумацкий Шлях 2014"
13.7.2014 11:30 - 19.7.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
RZ/SS 1 - SS1 Tiaginka 1
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
10.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WRX STI
Subaru Impreza N14
N4
05:09.63
117.4
 
2.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
05:20.23
+10.60
+10.60
113.5
+1.05
3.
C
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
05:27.12
+17.48
+6.89
111.2
+1.73
4.
ORLOV Alexey
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:27.48
+17.85
+0.36
111.0
+1.77
5.
C
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N11
N4
05:28.38
+18.75
+0.90
110.7
+1.86
6.
RISTIC Uros
Subaru Impreza N14
N4
05:29.65
+20.02
+1.27
110.3
+1.98
7.
ELENA 27
Lada Kalina R2
A6
05:30.67
+21.04
+1.02
110.0
+2.08
8.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
05:30.68
+21.05
+0.01
110.0
+2.08
9.
PIGHYRNYAK Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
05:30.70
+21.07
+0.02
109.9
+2.09
10.
QUIZE Cristian
Opel Corsa S1600
S1600
05:31.91
+22.27
+1.20
109.5
+2.21
11.
C
lehtniit janar
Ford Fiesta S1600
S1600
05:33.07
+23.43
+1.15
109.2
+2.32
12.
C
ARYCH Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:36.38
+26.75
+3.32
108.1
+2.65
13.
BOKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:36.73
+27.10
+0.35
108.0
+2.68
14.
C
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:39.25
+29.61
+2.50
107.2
+2.93
15.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
05:40.65
+31.02
+1.41
106.7
+3.07
16.
UZDOWSKI Filip
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:40.83
+31.19
+0.17
106.7
+3.09
17.
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:41.18
+31.55
+0.35
106.6
+3.12
18.
SOROKIN Nikita
Subaru Impreza N10
N4
05:42.13
+32.50
+0.95
106.3
+3.22
19.
NADEEV Dmitry
Lada Kalina R2
A6
05:43.12
+33.49
+0.99
106.0
+3.32
20.
JANGAS Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.41
+42.78
+9.28
103.2
+4.24
21.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:53.52
+43.89
+1.11
102.8
+4.35
22.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
05:58.87
+49.24
+5.35
101.3
+4.87
23.
Oliver Ojaveer
Subaru Impreza N14
N4
05:59.49
+49.85
+0.62
101.1
+4.94
24.
tomasz kk
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:00.06
+50.42
+0.56
101.0
+4.99
25.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
06:01.33
+51.69
+1.27
100.6
+5.12
26.
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
06:01.47
+51.84
+0.14
100.6
+5.13
27.
SHESTAVIN Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
06:07.45
+57.81
+5.97
99.0
+5.72
28.
HRONEC Stanislav
Subaru Impreza N12
N4
06:08.81
+59.18
+1.37
98.6
+5.86
29.
C
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
06:09.18
+59.54
+0.36
98.5
+5.90
30.
TILLER Michal
Peugeot 106 Rallye A5
A5
06:14.28
+1:04.65
+5.11
97.1
+6.40
31.
ZURMAN David
Subaru Impreza N14
N4
06:16.21
+1:06.58
+1.93
96.6
+6.59
32.
nlapenkov
Peugeot 206 S1600
S1600
06:25.96
+1:16.33
+9.75
94.2
+7.56
33.
enuratsnake
MG ZR Super 1600
S1600
06:33.63
+1:23.99
+7.67
92.4
+8.32
34.
KUROCHKIN Vladislav
Lada Samara 1600
A6
07:16.54
+2:06.91
+42.92
83.3
+12.57
35.
KOWALIK Artur [AERTE]
Subaru Impreza N12
N4
07:20.24
+2:10.60
+3.69
82.6
+12.93
36.
bigmack17
Peugeot 106 Rallye A5
A5
07:31.34
+2:21.69
+11.10
80.6
+14.03
37.
Maciej Jutkiewicz
Volkswagen Polo S1600
S1600
08:43.79
+3:34.16
+1:12.45
69.4
+21.20
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WRX STI
Subaru Impreza N14
N4
05:09.63
117.4
 
2.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
05:20.23
+10.60
+10.60
113.5
+1.05
3.
KOCHETKOV Anton
Ford Fiesta S1600
S1600
05:27.12
+17.48
+6.89
111.2
+1.73
4.
ORLOV Alexey
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:27.48
+17.85
+0.36
111.0
+1.77
5.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N11
N4
05:28.38
+18.75
+0.90
110.7
+1.86
6.
RISTIC Uros
Subaru Impreza N14
N4
05:29.65
+20.02
+1.27
110.3
+1.98
7.
ELENA 27
Lada Kalina R2
A6
05:30.67
+21.04
+1.02
110.0
+2.08
8.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
05:30.68
+21.05
+0.01
110.0
+2.08
9.
PIGHYRNYAK Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
05:30.70
+21.07
+0.02
109.9
+2.09
10.
QUIZE Cristian
Opel Corsa S1600
S1600
05:31.91
+22.27
+1.20
109.5
+2.21
11.
lehtniit janar
Ford Fiesta S1600
S1600
05:33.07
+23.43
+1.15
109.2
+2.32
12.
ARYCH Sasha
Mitsubishi Lancer Evo 6
N4
05:36.38
+26.75
+3.32
108.1
+2.65
13.
BOKOV Sergey
Volkswagen Polo S1600
S1600
05:36.73
+27.10
+0.35
108.0
+2.68
14.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
05:39.25
+29.61
+2.50
107.2
+2.93
15.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
05:40.65
+31.02
+1.41
106.7
+3.07
16.
UZDOWSKI Filip
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:40.83
+31.19
+0.17
106.7
+3.09
17.
JONAITIS Jonis
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
05:41.18
+31.55
+0.35
106.6
+3.12
18.
SOROKIN Nikita
Subaru Impreza N10
N4
05:42.13
+32.50
+0.95
106.3
+3.22
19.
NADEEV Dmitry
Lada Kalina R2
A6
05:43.12
+33.49
+0.99
106.0
+3.32
20.
JANGAS Mariusz
Subaru Impreza N14
N4
05:52.41
+42.78
+9.28
103.2
+4.24
21.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
05:53.52
+43.89
+1.11
102.8
+4.35
22.
LAPINSKAS Remigijus
Subaru Impreza N14
N4
05:58.87
+49.24
+5.35
101.3
+4.87
23.
Oliver Ojaveer
Subaru Impreza N14
N4
05:59.49
+49.85
+0.62
101.1
+4.94
24.
tomasz kk
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:00.06
+50.42
+0.56
101.0
+4.99
25.
BIALY Michal
Subaru Impreza N14
N4
06:01.33
+51.69
+1.27
100.6
+5.12
26.
BAHLAI Andrii
Citroen C2 S1600
S1600
06:01.47
+51.84
+0.14
100.6
+5.13
27.
SHESTAVIN Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
06:07.45
+57.81
+5.97
99.0
+5.72
28.
HRONEC Stanislav
Subaru Impreza N12
N4
06:08.81
+59.18
+1.37
98.6
+5.86
29.
AUGUSTONIS Ignas
Subaru Impreza N14
N4
06:09.18
+59.54
+0.36
98.5
+5.90
30.
TILLER Michal
Peugeot 106 Rallye A5
A5
06:14.28
+1:04.65
+5.11
97.1
+6.40
31.
ZURMAN David
Subaru Impreza N14
N4
06:16.21
+1:06.58
+1.93
96.6
+6.59
32.
nlapenkov
Peugeot 206 S1600
S1600
06:25.96
+1:16.33
+9.75
94.2
+7.56
33.
enuratsnake
MG ZR Super 1600
S1600
06:33.63
+1:23.99
+7.67
92.4
+8.32
34.
KUROCHKIN Vladislav
Lada Samara 1600
A6
07:16.54
+2:06.91
+42.92
83.3
+12.57
35.
KOWALIK Artur [AERTE]
Subaru Impreza N12
N4
07:20.24
+2:10.60
+3.69
82.6
+12.93
36.
bigmack17
Peugeot 106 Rallye A5
A5
07:31.34
+2:21.69
+11.10
80.6
+14.03
37.
Maciej Jutkiewicz
Volkswagen Polo S1600
S1600
08:43.79
+3:34.16
+1:12.45
69.4
+21.20
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11294
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3234
9.81%
1 rok
Hlasů: 3732
11.33%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7256
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.