Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
RBR-RU Championship 2014-2015 - 11 - POBEDA
Registration open and more info:
rbr-russia.ru
--- Forum:
Forum
and on
Facebook INFO
--- Make sure that you have installed all the tracks
patched track
---We invite everyone to check yourself and your car!
7.5.2015 12:00 - 11.5.2015 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
RZ/SS 1 - Teatral`naya Ploshad
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a vlhký, dobré podmínky, dopoledne, průzračno, jasno
5.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
LOTOV Dmitry
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:00.17
76.4
 
2.
MATVEENKOV Gleb
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:03.91
+3.73
+3.73
75.3
+0.73
3.
KARKACH Alex
Peugeot 307 WRC 05
WRC
04:04.13
+3.95
+0.22
75.2
+0.78
4.
C
FELTRIN Jernej
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:05.22
+5.05
+1.10
74.9
+0.99
5.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:08.14
+7.97
+2.91
74.0
+1.56
6.
C
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:11.37
+11.20
+3.23
73.0
+2.20
7.
NIKOLAEF Andrey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:14.03
+13.85
+2.66
72.3
+2.72
8.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza WRC 04
WRC
04:14.27
+14.09
+0.24
72.2
+2.76
9.
C
KOCHETKOV Anton
Peugeot 207 S2000
S2000
04:14.84
+14.67
+0.56
72.0
+2.88
10.
C
KUBINI Vladimir
Citroen Xsara WRC 05
WRC
04:14.87
+14.70
+0.03
72.0
+2.88
11.
C
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:17.31
+17.14
+2.44
71.4
+3.36
12.
IVANOV Sergey
Citroen Xsara WRC 05
WRC
04:17.37
+17.20
+0.06
71.3
+3.37
13.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:17.41
+17.23
+0.04
71.3
+3.38
14.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:18.03
+17.86
+0.63
71.2
+3.50
15.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:19.71
+19.54
+1.68
70.7
+3.83
16.
C
CHEKIN Ivan
Lada Kalina R2
A6
04:20.87
+20.69
+1.15
70.4
+4.06
17.
C
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
04:21.18
+21.00
+0.31
70.3
+4.12
18.
MÄESTU Indrek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:21.52
+21.34
+0.34
70.2
+4.18
19.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:22.59
+22.42
+1.07
69.9
+4.40
20.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:23.13
+22.96
+0.54
69.8
+4.50
21.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza WRC 05
WRC
04:23.61
+23.44
+0.48
69.6
+4.60
22.
SOLDAKOV Ilya
Peugeot 207 S2000
S2000
04:23.91
+23.74
+0.30
69.6
+4.65
23.
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC
04:24.01
+23.84
+0.10
69.5
+4.67
24.
PROHOROV Roman
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:24.12
+23.94
+0.11
69.5
+4.69
25.
KAKOVKA Sergej
Lada Kalina R2
A6
04:24.74
+24.57
+0.62
69.3
+4.82
26.
Soldatenko Alexey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:24.75
+24.58
+0.01
69.3
+4.82
27.
NAZVANOV Mikhail
Lada Kalina R2
A6
04:24.82
+24.65
+0.07
69.3
+4.83
28.
C
CHIROKOV Vladimir
Ford Fiesta S1600
S1600
04:25.31
+25.14
+0.49
69.2
+4.93
29.
DROZDA Karel
Lancia Delta
A8
04:26.09
+25.92
+0.78
69.0
+5.08
30.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
04:26.11
+25.93
+0.02
69.0
+5.09
31.
VOLKOVICH Alexander
Lada Kalina R2
A6
04:26.18
+26.00
+0.07
69.0
+5.10
32.
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:27.48
+27.30
+1.30
68.6
+5.35
33.
C
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:27.55
+27.38
+0.08
68.6
+5.37
34.
C
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
04:27.56
+27.39
+0.01
68.6
+5.37
35.
BAHLAI Andrii
Suzuki SX4 WRC
WRC
04:27.66
+27.48
+0.09
68.6
+5.39
36.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
04:28.03
+27.86
+0.38
68.5
+5.46
37.
KUPRIANOV Platon
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:28.51
+28.33
+0.47
68.4
+5.56
38.
STEFANENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:30.24
+30.07
+1.73
67.9
+5.90
39.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:31.87
+31.70
+1.63
67.5
+6.22
40.
C
TOMECEK Libor
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:32.21
+32.04
+0.34
67.4
+6.28
41.
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:35.26
+35.09
+3.05
66.7
+6.88
42.
RUDYAKOV Victor
Lada Kalina R2
A6
04:35.37
+35.19
+0.10
66.7
+6.90
43.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
04:35.43
+35.26
+0.07
66.7
+6.91
44.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:35.46
+35.29
+0.03
66.7
+6.92
45.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:36.44
+36.26
+0.97
66.4
+7.11
46.
N. Boldin
Hyundai Accent
WRC
04:36.75
+36.58
+0.32
66.3
+7.17
47.
LUKINYK Denis
Lada Kalina R2
A6
04:40.21
+40.04
+3.46
65.5
+7.85
48.
KONOPLEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:40.92
+40.74
+0.71
65.4
+7.99
49.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:41.05
+40.88
+0.13
65.3
+8.01
50.
C
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta S1600
S1600
04:41.66
+41.49
+0.61
65.2
+8.14
51.
C
SOSNIN Aleksey
Ford Fiesta S1600
S1600
04:43.66
+43.48
+1.99
64.7
+8.53
52.
C
RBR Russia
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:48.98
+48.81
+5.33
63.5
+9.57
53.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
04:54.39
+54.22
+5.41
62.4
+10.63
54.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:54.89
+54.72
+0.50
62.3
+10.73
55.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:05.00
+1:04.83
+10.11
60.2
+12.71
56.
Andrey Sinyakov
Citroen C4 WRC 08
WRC
05:16.68
+1:16.51
+11.68
58.0
+15.00
57.
ROMSHTARK Roman
Suzuki Swift S1600
S1600
05:18.97
+1:18.80
+2.29
57.6
+15.45
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
LOTOV Dmitry
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:00.17
76.4
 
2.
MATVEENKOV Gleb
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:03.91
+3.73
+3.73
75.3
+0.73
3.
KARKACH Alex
Peugeot 307 WRC 05
WRC
04:04.13
+3.95
+0.22
75.2
+0.78
4.
FELTRIN Jernej
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:05.22
+5.05
+1.10
74.9
+0.99
5.
SUHINOV Aleksandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:08.14
+7.97
+2.91
74.0
+1.56
6.
MEDVEDEV Roman
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:11.37
+11.20
+3.23
73.0
+2.20
7.
NIKOLAEF Andrey
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:14.03
+13.85
+2.66
72.3
+2.72
8.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza WRC 04
WRC
04:14.27
+14.09
+0.24
72.2
+2.76
9.
KOCHETKOV Anton
Peugeot 207 S2000
S2000
04:14.84
+14.67
+0.56
72.0
+2.88
10.
KUBINI Vladimir
Citroen Xsara WRC 05
WRC
04:14.87
+14.70
+0.03
72.0
+2.88
11.
ROMANENKO Aleksandr
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:17.31
+17.14
+2.44
71.4
+3.36
12.
IVANOV Sergey
Citroen Xsara WRC 05
WRC
04:17.37
+17.20
+0.06
71.3
+3.37
13.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
04:17.41
+17.23
+0.04
71.3
+3.38
14.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:18.03
+17.86
+0.63
71.2
+3.50
15.
LAPAEV Vitaly
Subaru Impreza N14
N4
04:19.71
+19.54
+1.68
70.7
+3.83
16.
CHEKIN Ivan
Lada Kalina R2
A6
04:20.87
+20.69
+1.15
70.4
+4.06
17.
BURASHOV Yuri
Subaru Impreza N14
N4
04:21.18
+21.00
+0.31
70.3
+4.12
18.
MÄESTU Indrek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:21.52
+21.34
+0.34
70.2
+4.18
19.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
04:22.59
+22.42
+1.07
69.9
+4.40
20.
GUATAMAS Sergei
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:23.13
+22.96
+0.54
69.8
+4.50
21.
DRIVE Alexander
Subaru Impreza WRC 05
WRC
04:23.61
+23.44
+0.48
69.6
+4.60
22.
SOLDAKOV Ilya
Peugeot 207 S2000
S2000
04:23.91
+23.74
+0.30
69.6
+4.65
23.
KALININ Denis
Subaru Impreza WRC 08
WRC
04:24.01
+23.84
+0.10
69.5
+4.67
24.
PROHOROV Roman
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:24.12
+23.94
+0.11
69.5
+4.69
25.
KAKOVKA Sergej
Lada Kalina R2
A6
04:24.74
+24.57
+0.62
69.3
+4.82
26.
Soldatenko Alexey
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:24.75
+24.58
+0.01
69.3
+4.82
27.
NAZVANOV Mikhail
Lada Kalina R2
A6
04:24.82
+24.65
+0.07
69.3
+4.83
28.
CHIROKOV Vladimir
Ford Fiesta S1600
S1600
04:25.31
+25.14
+0.49
69.2
+4.93
29.
DROZDA Karel
Lancia Delta
A8
04:26.09
+25.92
+0.78
69.0
+5.08
30.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
04:26.11
+25.93
+0.02
69.0
+5.09
31.
VOLKOVICH Alexander
Lada Kalina R2
A6
04:26.18
+26.00
+0.07
69.0
+5.10
32.
ERSHOV Kirill
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:27.48
+27.30
+1.30
68.6
+5.35
33.
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:27.55
+27.38
+0.08
68.6
+5.37
34.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
04:27.56
+27.39
+0.01
68.6
+5.37
35.
BAHLAI Andrii
Suzuki SX4 WRC
WRC
04:27.66
+27.48
+0.09
68.6
+5.39
36.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
04:28.03
+27.86
+0.38
68.5
+5.46
37.
KUPRIANOV Platon
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:28.51
+28.33
+0.47
68.4
+5.56
38.
STEFANENKO Alexandr
Ford Focus RS WRC 06
WRC
04:30.24
+30.07
+1.73
67.9
+5.90
39.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
04:31.87
+31.70
+1.63
67.5
+6.22
40.
TOMECEK Libor
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:32.21
+32.04
+0.34
67.4
+6.28
41.
LAPINSKAS Remigijus
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:35.26
+35.09
+3.05
66.7
+6.88
42.
RUDYAKOV Victor
Lada Kalina R2
A6
04:35.37
+35.19
+0.10
66.7
+6.90
43.
JAROS Artur
Lada Kalina R2
A6
04:35.43
+35.26
+0.07
66.7
+6.91
44.
BEDENKO Aleksey
Lada Kalina R2
A6
04:35.46
+35.29
+0.03
66.7
+6.92
45.
ROZINKIN Alexandr
Volkswagen Polo S1600
S1600
04:36.44
+36.26
+0.97
66.4
+7.11
46.
N. Boldin
Hyundai Accent
WRC
04:36.75
+36.58
+0.32
66.3
+7.17
47.
LUKINYK Denis
Lada Kalina R2
A6
04:40.21
+40.04
+3.46
65.5
+7.85
48.
KONOPLEV Dmitriy
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:40.92
+40.74
+0.71
65.4
+7.99
49.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:41.05
+40.88
+0.13
65.3
+8.01
50.
JONAITIS Jonis
Ford Fiesta S1600
S1600
04:41.66
+41.49
+0.61
65.2
+8.14
51.
SOSNIN Aleksey
Ford Fiesta S1600
S1600
04:43.66
+43.48
+1.99
64.7
+8.53
52.
RBR Russia
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:48.98
+48.81
+5.33
63.5
+9.57
53.
Parhachev Pavel
Lada Kalina R2
A6
04:54.39
+54.22
+5.41
62.4
+10.63
54.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:54.89
+54.72
+0.50
62.3
+10.73
55.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
05:05.00
+1:04.83
+10.11
60.2
+12.71
56.
Andrey Sinyakov
Citroen C4 WRC 08
WRC
05:16.68
+1:16.51
+11.68
58.0
+15.00
57.
ROMSHTARK Roman
Suzuki Swift S1600
S1600
05:18.97
+1:18.80
+2.29
57.6
+15.45
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11290
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3731
11.33%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7254
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.