Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Gravel 25
4.6.2014 6:59 - 5.6.2014 23:59
1
2
3
RZ/SS 1 - Harwood Forest II
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, dopoledne, před deštěm, oblačno
5.9 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:24.73
103.7
 
2.
SOLDAKOV Ilya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:24.80
+0.06
+0.06
103.7
+0.01
3.
MILYAKOV Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
03:28.09
+3.36
+3.30
102.1
+0.57
4.
GONZALEZOVA Sabina
Ford Focus RS WRC 04
WRC
03:28.38
+3.65
+0.28
101.9
+0.62
5.
Sasha N
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:31.08
+6.35
+2.69
100.6
+1.08
6.
linus noren
Volvo 242 LE
H
03:31.30
+6.57
+0.23
100.5
+1.11
7.
HROCH Pavel
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:32.12
+7.39
+0.81
100.1
+1.25
8.
C
RYŠKA Stanislav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:32.96
+8.23
+0.85
99.7
+1.40
9.
KOUBEK Jindra
Subaru Impreza 2000
WRC
03:33.00
+8.27
+0.04
99.7
+1.40
10.
ZOUHAR Pavel
Subaru Impreza WRC 08
WRC
03:33.15
+8.41
+0.14
99.6
+1.43
11.
Speedwayfanatic
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
03:34.30
+9.57
+1.15
99.1
+1.62
12.
OIZO Oizo
Ford Focus RS WRC 04
WRC
03:34.56
+9.83
+0.26
99.0
+1.67
13.
CESARINI Laura
Lancia Delta
A8
03:35.09
+10.36
+0.52
98.7
+1.76
14.
IVANOVA Katya
Ford Fiesta S1600
S1600
03:36.02
+11.29
+0.93
98.3
+1.91
15.
PETRASEK Vit
Skoda Fabia WRC 06
WRC
03:36.74
+12.01
+0.72
98.0
+2.04
16.
OLEKSINSKI Pawel
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:37.64
+12.91
+0.90
97.6
+2.19
17.
VOJTECHOVSKY Radek
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:37.65
+12.92
+0.02
97.6
+2.19
18.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
03:39.04
+14.31
+1.38
97.0
+2.43
19.
Chaloupek Rosta
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:39.95
+15.22
+0.91
96.6
+2.58
20.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
03:40.89
+16.16
+0.94
96.2
+2.74
21.
SOLOVEV Anatol
Subaru Impreza WRC 02
WRC
03:44.57
+19.84
+3.68
94.6
+3.36
22.
Michal Rucinski
Fiat Punto S1600
S1600
03:47.32
+22.59
+2.75
93.4
+3.83
23.
CHLOPEK Rafal
Citroen Xsara
WRC
03:47.99
+23.26
+0.67
93.2
+3.94
24.
BIDA Zdenek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:51.15
+26.42
+3.17
91.9
+4.48
25.
C
TOMECEK Josef
Skoda Fabia Kit Car
S1600
03:51.17
+26.44
+0.01
91.9
+4.48
26.
VALEK Vlasta
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:52.36
+27.63
+1.20
91.4
+4.68
27.
POPOV Vasiliy
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:52.87
+28.14
+0.50
91.2
+4.77
28.
ARYCH Sasha
Lada Kalina R2
A6
03:53.15
+28.42
+0.28
91.1
+4.82
29.
GRUSNY Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:56.46
+31.73
+3.31
89.8
+5.38
30.
Marcin Radzikowski
Lada Kalina R2
A6
04:04.60
+39.86
+8.15
86.8
+6.76
31.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 2000
WRC
04:10.48
+45.75
+5.88
84.8
+7.75
32.
VYVLECKA Vojta
Skoda Fabia Kit Car
S1600
04:12.45
+47.72
+1.97
84.1
+8.09
33.
C
SKOUPIL Vladimir
Ford Fiesta ST
N3
04:13.92
+49.19
+1.47
83.6
+8.34
34.
C
VYVLECKA Pavel
Peugeot 207 S2000
S2000
04:30.97
+1:06.23
+17.04
78.4
+11.23
35.
Toman Tadeas
Skoda Fabia WRC 06
WRC
04:31.22
+1:06.48
+0.25
78.3
+11.27
36.
Piotr Szadkowski
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:39.52
+1:14.79
+8.30
76.0
+12.68
37.
Kamilec
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:49.68
+1:24.95
+10.16
73.3
+14.40
38.
LAHOLA Lubos
Renault Clio S1600
S1600
04:57.06
+1:32.33
+7.38
71.5
+15.65
39.
SHESTAVIN Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
05:00.25
+1:35.52
+3.19
70.7
+16.19
40.
MALEK Damian
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
06:01.09
+2:36.36
+1:00.84
58.8
+26.50
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
TOMECEK Libor
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:24.73
103.7
 
2.
SOLDAKOV Ilya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:24.80
+0.06
+0.06
103.7
+0.01
3.
MILYAKOV Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
03:28.09
+3.36
+3.30
102.1
+0.57
4.
GONZALEZOVA Sabina
Ford Focus RS WRC 04
WRC
03:28.38
+3.65
+0.28
101.9
+0.62
5.
Sasha N
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:31.08
+6.35
+2.69
100.6
+1.08
6.
linus noren
Volvo 242 LE
H
03:31.30
+6.57
+0.23
100.5
+1.11
7.
HROCH Pavel
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:32.12
+7.39
+0.81
100.1
+1.25
8.
RYŠKA Stanislav
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:32.96
+8.23
+0.85
99.7
+1.40
9.
KOUBEK Jindra
Subaru Impreza 2000
WRC
03:33.00
+8.27
+0.04
99.7
+1.40
10.
ZOUHAR Pavel
Subaru Impreza WRC 08
WRC
03:33.15
+8.41
+0.14
99.6
+1.43
11.
Speedwayfanatic
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
03:34.30
+9.57
+1.15
99.1
+1.62
12.
OIZO Oizo
Ford Focus RS WRC 04
WRC
03:34.56
+9.83
+0.26
99.0
+1.67
13.
CESARINI Laura
Lancia Delta
A8
03:35.09
+10.36
+0.52
98.7
+1.76
14.
IVANOVA Katya
Ford Fiesta S1600
S1600
03:36.02
+11.29
+0.93
98.3
+1.91
15.
PETRASEK Vit
Skoda Fabia WRC 06
WRC
03:36.74
+12.01
+0.72
98.0
+2.04
16.
OLEKSINSKI Pawel
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:37.64
+12.91
+0.90
97.6
+2.19
17.
VOJTECHOVSKY Radek
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:37.65
+12.92
+0.02
97.6
+2.19
18.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
03:39.04
+14.31
+1.38
97.0
+2.43
19.
Chaloupek Rosta
Ford Focus RS WRC 06
WRC
03:39.95
+15.22
+0.91
96.6
+2.58
20.
PANYUSHKIN Evgenyi
Subaru Impreza N14
N4
03:40.89
+16.16
+0.94
96.2
+2.74
21.
SOLOVEV Anatol
Subaru Impreza WRC 02
WRC
03:44.57
+19.84
+3.68
94.6
+3.36
22.
Michal Rucinski
Fiat Punto S1600
S1600
03:47.32
+22.59
+2.75
93.4
+3.83
23.
CHLOPEK Rafal
Citroen Xsara
WRC
03:47.99
+23.26
+0.67
93.2
+3.94
24.
BIDA Zdenek
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:51.15
+26.42
+3.17
91.9
+4.48
25.
TOMECEK Josef
Skoda Fabia Kit Car
S1600
03:51.17
+26.44
+0.01
91.9
+4.48
26.
VALEK Vlasta
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:52.36
+27.63
+1.20
91.4
+4.68
27.
POPOV Vasiliy
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:52.87
+28.14
+0.50
91.2
+4.77
28.
ARYCH Sasha
Lada Kalina R2
A6
03:53.15
+28.42
+0.28
91.1
+4.82
29.
GRUSNY Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:56.46
+31.73
+3.31
89.8
+5.38
30.
Marcin Radzikowski
Lada Kalina R2
A6
04:04.60
+39.86
+8.15
86.8
+6.76
31.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza 2000
WRC
04:10.48
+45.75
+5.88
84.8
+7.75
32.
VYVLECKA Vojta
Skoda Fabia Kit Car
S1600
04:12.45
+47.72
+1.97
84.1
+8.09
33.
SKOUPIL Vladimir
Ford Fiesta ST
N3
04:13.92
+49.19
+1.47
83.6
+8.34
34.
VYVLECKA Pavel
Peugeot 207 S2000
S2000
04:30.97
+1:06.23
+17.04
78.4
+11.23
35.
Toman Tadeas
Skoda Fabia WRC 06
WRC
04:31.22
+1:06.48
+0.25
78.3
+11.27
36.
Piotr Szadkowski
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:39.52
+1:14.79
+8.30
76.0
+12.68
37.
Kamilec
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:49.68
+1:24.95
+10.16
73.3
+14.40
38.
LAHOLA Lubos
Renault Clio S1600
S1600
04:57.06
+1:32.33
+7.38
71.5
+15.65
39.
SHESTAVIN Dmitriy
Subaru Impreza N14
N4
05:00.25
+1:35.52
+3.19
70.7
+16.19
40.
MALEK Damian
Peugeot 205 GTi gr.A6
A6
06:01.09
+2:36.36
+1:00.84
58.8
+26.50
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11289
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.82%
1 rok
Hlasů: 3729
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3851
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7253
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.