Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
844
2.
STEINER Pavel
804
3.
PAULAT Stepan
762
4.
BURIÁNEK Tomáš
687
5.
KORZENIOWSKI Benek
671
6.
BUJACEK Martin
579
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
02.09.2024:
NGP 7.4 Fyzika
02.09.2024:
Pacenote Plugin
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Just a rallye
gravel 2WD....:)
15.3.2014 21:27 - 18.3.2014 23:59
1
2
3
4
5
6
RZ/SS 1 - East-West
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
9.5 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
06:32.95
87.0
 
2.
Prokop
Opel Corsa S1600
S1600
06:46.43
+13.48
+13.48
84.1
+1.42
3.
C
ARO Otto
BMW M3 e30 grH
H
06:57.09
+24.14
+10.67
82.0
+2.54
4.
buloswrc
Volkswagen Polo S1600
S1600
06:57.28
+24.33
+0.19
82.0
+2.56
5.
LINDE Matiss
Ford Fiesta S1600
S1600
06:57.37
+24.42
+0.09
81.9
+2.57
6.
SpidiX (PL)
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
07:04.55
+31.60
+7.17
80.6
+3.33
7.
RAJEWSKI Tomasz
BMW M3 e30 grH
H
07:11.96
+39.01
+7.41
79.2
+4.11
8.
C
NOVOSAD Rostislav
Citroen C2 S1600
S1600
07:15.01
+42.06
+3.06
78.6
+4.43
9.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
07:15.13
+42.18
+0.12
78.6
+4.44
10.
Ilya Lysenkov
Lada Kalina R2
A6
07:19.53
+46.58
+4.40
77.8
+4.90
11.
Raivo Suuk
BMW M3 e30 grH
H
07:22.42
+49.47
+2.89
77.3
+5.21
12.
DNF
Peugeot 106 Rallye A5
A5
07:23.57
+50.62
+1.15
77.1
+5.33
13.
LARSSON Daniel
BMW M3 e30 grH
H
07:38.78
00:33.00
+1:05.83
+15.21
74.5
+6.93
14.
C
kalle kronkvist RR
Volvo 242 LE
H
07:44.45
+1:11.50
+5.67
73.6
+7.53
15.
DROZDA Karel
Skoda Fabia Kit Car
S1600
07:51.78
+1:18.83
+7.33
72.5
+8.30
16.
GASIOR Krzysztof
Peugeot 106 Rallye A5
A5
07:54.16
+1:21.20
+2.38
72.1
+8.55
17.
SALABANOV Konstantin
Volkswagen Golf Kit Car TDI
A7
08:06.06
+1:33.11
+11.90
70.4
+9.80
18.
C
TOMECEK Josef
Renault 5 GT Turbo
H
08:09.42
+1:36.47
+3.36
69.9
+10.15
19.
MAJEWSKI Piotr
Renault Clio R3
S1600
08:10.61
+1:37.66
+1.19
69.7
+10.28
20.
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
08:14.33
+1:41.38
+3.73
69.2
+10.67
21.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
08:55.79
+2:22.84
+41.46
63.8
+15.04
22.
Marcin Radzikowski
Lada Kalina R2
A6
09:03.86
+2:30.91
+8.07
62.9
+15.89
23.
RACHINSKIS Renars
Lada 112 TMS 1.6
S1600
10:41.61
+4:08.66
+1:37.75
53.3
+26.17
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
06:32.95
87.0
 
2.
Prokop
Opel Corsa S1600
S1600
06:46.43
+13.48
+13.48
84.1
+1.42
3.
ARO Otto
BMW M3 e30 grH
H
06:57.09
+24.14
+10.67
82.0
+2.54
4.
buloswrc
Volkswagen Polo S1600
S1600
06:57.28
+24.33
+0.19
82.0
+2.56
5.
LINDE Matiss
Ford Fiesta S1600
S1600
06:57.37
+24.42
+0.09
81.9
+2.57
6.
SpidiX (PL)
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
07:04.55
+31.60
+7.17
80.6
+3.33
7.
RAJEWSKI Tomasz
BMW M3 e30 grH
H
07:11.96
+39.01
+7.41
79.2
+4.11
8.
NOVOSAD Rostislav
Citroen C2 S1600
S1600
07:15.01
+42.06
+3.06
78.6
+4.43
9.
STEFANENKO Alexandr
BMW M3 e30 grH
H
07:15.13
+42.18
+0.12
78.6
+4.44
10.
Ilya Lysenkov
Lada Kalina R2
A6
07:19.53
+46.58
+4.40
77.8
+4.90
11.
Raivo Suuk
BMW M3 e30 grH
H
07:22.42
+49.47
+2.89
77.3
+5.21
12.
DNF
Peugeot 106 Rallye A5
A5
07:23.57
+50.62
+1.15
77.1
+5.33
13.
LARSSON Daniel
BMW M3 e30 grH
H
07:38.78
00:33.00
+1:05.83
+15.21
74.5
+6.93
14.
kalle kronkvist RR
Volvo 242 LE
H
07:44.45
+1:11.50
+5.67
73.6
+7.53
15.
DROZDA Karel
Skoda Fabia Kit Car
S1600
07:51.78
+1:18.83
+7.33
72.5
+8.30
16.
GASIOR Krzysztof
Peugeot 106 Rallye A5
A5
07:54.16
+1:21.20
+2.38
72.1
+8.55
17.
SALABANOV Konstantin
Volkswagen Golf Kit Car TDI
A7
08:06.06
+1:33.11
+11.90
70.4
+9.80
18.
TOMECEK Josef
Renault 5 GT Turbo
H
08:09.42
+1:36.47
+3.36
69.9
+10.15
19.
MAJEWSKI Piotr
Renault Clio R3
S1600
08:10.61
+1:37.66
+1.19
69.7
+10.28
20.
BOKOV Sergey
Lada Kalina R2
A6
08:14.33
+1:41.38
+3.73
69.2
+10.67
21.
Soldatenko Alexey
Lada Kalina R2
A6
08:55.79
+2:22.84
+41.46
63.8
+15.04
22.
Marcin Radzikowski
Lada Kalina R2
A6
09:03.86
+2:30.91
+8.07
62.9
+15.89
23.
RACHINSKIS Renars
Lada 112 TMS 1.6
S1600
10:41.61
+4:08.66
+1:37.75
53.3
+26.17
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11294
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3234
9.81%
1 rok
Hlasů: 3732
11.33%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7256
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.