Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
752
2.
STEINER Pavel
736
3.
PAULAT Stepan
678
4.
BURIÁNEK Tomáš
615
5.
BUJACEK Martin
579
6.
KORZENIOWSKI Benek
551
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
144
2.
VALENTA Lukas
117
3.
VALERIAN Vaclav
83
4.
BUJACEK Jakub
76
5.
TOMECEK Libor
71
6.
BUJACEK Martin
69
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
Gravel
15.4.2014 0:59 - 17.4.2014 23:59
1
2
3
4
RZ/SS 1 - Autiovaara
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, podvečer, mlhavo, polojasno
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WRX STI
Subaru Impreza N14
N4
03:14.60
112.8
 
2.
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:34.17
+19.57
+19.57
102.5
+3.21
3.
C
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
03:38.22
+23.62
+4.05
100.6
+3.87
4.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:38.92
+24.32
+0.70
100.3
+3.99
5.
Marcin Komendarski
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:40.09
+25.48
+1.15
99.8
+4.18
6.
PERSHIN Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:40.23
+25.63
+0.15
99.7
+4.20
7.
NIEMELA Jyrki
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:40.32
+25.71
+0.08
99.7
+4.22
8.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
03:41.44
+26.84
+1.12
99.2
+4.40
9.
Chaloupek Rosta
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:46.76
+32.15
+5.32
96.8
+5.27
10.
ELUBAEV Darxan
Subaru Impreza N14
N4
03:47.28
+32.68
+0.53
96.6
+5.36
11.
Azunyan pr2
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:47.35
+32.75
+0.07
96.6
+5.37
12.
C
TOMECEK Josef
Ford Fiesta S1600
S1600
03:48.95
+34.35
+1.60
95.9
+5.63
13.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
03:50.98
+36.38
+2.04
95.1
+5.96
14.
ZHYRKOV Andrey
Ford Fiesta S1600
S1600
03:51.62
+37.01
+0.63
94.8
+6.07
15.
Anders Jonsson
MG ZR Super 1600
S1600
03:52.88
+38.28
+1.27
94.3
+6.28
16.
Traivetas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:54.46
+39.86
+1.58
93.7
+6.53
17.
ŚLIŻ Krzysztof
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:56.50
+41.90
+2.04
92.9
+6.87
18.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza N14
N4
03:59.73
+45.13
+3.23
91.6
+7.40
19.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
04:01.59
+46.98
+1.86
90.9
+7.70
20.
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:01.78
+47.18
+0.19
90.8
+7.73
21.
ANTSIFEROV John
Lada Kalina R2
A6
04:02.22
+47.62
+0.44
90.7
+7.81
22.
C
kalle kronkvist RR
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:06.15
+51.55
+3.93
89.2
+8.45
23.
Viktor Zettergren
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:08.71
+54.11
+2.56
88.3
+8.87
24.
HARASEK Zbynek
Peugeot 206 S1600
S1600
04:09.67
+55.07
+0.96
88.0
+9.03
25.
MALEK Damian
Peugeot 106 Rallye A5
A5
04:16.63
+1:02.03
+6.96
85.6
+10.17
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
WRX STI
Subaru Impreza N14
N4
03:14.60
112.8
 
2.
VAI Tomyjus
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:34.17
+19.57
+19.57
102.5
+3.21
3.
SOLDAKOV Ilya
Lada Kalina R2
A6
03:38.22
+23.62
+4.05
100.6
+3.87
4.
BERTOV Andrey
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:38.92
+24.32
+0.70
100.3
+3.99
5.
Marcin Komendarski
Subaru Impreza N14 URT
N4
03:40.09
+25.48
+1.15
99.8
+4.18
6.
PERSHIN Denis
Subaru Impreza N14
N4
03:40.23
+25.63
+0.15
99.7
+4.20
7.
NIEMELA Jyrki
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
03:40.32
+25.71
+0.08
99.7
+4.22
8.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
03:41.44
+26.84
+1.12
99.2
+4.40
9.
Chaloupek Rosta
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:46.76
+32.15
+5.32
96.8
+5.27
10.
ELUBAEV Darxan
Subaru Impreza N14
N4
03:47.28
+32.68
+0.53
96.6
+5.36
11.
Azunyan pr2
Mitsubishi Lancer Evo 8
N4
03:47.35
+32.75
+0.07
96.6
+5.37
12.
TOMECEK Josef
Ford Fiesta S1600
S1600
03:48.95
+34.35
+1.60
95.9
+5.63
13.
SOLDATENKO Alexandr
Subaru Impreza N14
N4
03:50.98
+36.38
+2.04
95.1
+5.96
14.
ZHYRKOV Andrey
Ford Fiesta S1600
S1600
03:51.62
+37.01
+0.63
94.8
+6.07
15.
Anders Jonsson
MG ZR Super 1600
S1600
03:52.88
+38.28
+1.27
94.3
+6.28
16.
Traivetas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:54.46
+39.86
+1.58
93.7
+6.53
17.
ŚLIŻ Krzysztof
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
03:56.50
+41.90
+2.04
92.9
+6.87
18.
Soldatenko Alexey
Subaru Impreza N14
N4
03:59.73
+45.13
+3.23
91.6
+7.40
19.
ROZHKOV Alexey
Subaru Impreza N10
N4
04:01.59
+46.98
+1.86
90.9
+7.70
20.
KUROCHKIN Vladislav
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:01.78
+47.18
+0.19
90.8
+7.73
21.
ANTSIFEROV John
Lada Kalina R2
A6
04:02.22
+47.62
+0.44
90.7
+7.81
22.
kalle kronkvist RR
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:06.15
+51.55
+3.93
89.2
+8.45
23.
Viktor Zettergren
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:08.71
+54.11
+2.56
88.3
+8.87
24.
HARASEK Zbynek
Peugeot 206 S1600
S1600
04:09.67
+55.07
+0.96
88.0
+9.03
25.
MALEK Damian
Peugeot 106 Rallye A5
A5
04:16.63
+1:02.03
+6.96
85.6
+10.17
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11290
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.81%
1 rok
Hlasů: 3729
11.32%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7253
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.