Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
617
2.
STEINER Pavel
613
3.
PAULAT Stepan
588
4.
BURIÁNEK Tomáš
585
5.
BUJACEK Martin
552
6.
ZBORIL Roman 1
408
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
114
2.
VALENTA Lukas
98
3.
BUJACEK Jakub
76
4.
BUJACEK Martin
69
5.
VALERIAN Vaclav
68
6.
ZBORIL Roman 1
66
Nové soubory
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
18.04.2024:
RZ Witoszow - Zloty Las + reversed
24.03.2024:
NGP 7.3 Fyzika
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
2.Classic Cup 2015
Rally Liepaja info: http://rbr-classic-cup.de
7.2.2015 0:05 - 13.2.2015 23:59
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
RZ/SS 1 - Basi 1 (FIN)
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch běžný a suchý, špatné podmínky, odpoledne, mírné sněžení, zataženo
6.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
C
USVILS Kristaps
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:43.40
98.3
 
2.
DOKULIL Jiri
Mitsubishi Lancer Evo VII
WRC
03:49.40
+6.00
+6.00
95.7
+0.98
3.
C
KOCHETKOV Anton
Peugeot 207 S2000
S2000
03:56.53
+13.13
+7.12
92.8
+2.15
4.
RAEVSKIY Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:56.59
+13.19
+0.06
92.8
+2.16
5.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza WRC 06
WRC
03:56.66
+13.26
+0.07
92.8
+2.17
6.
SMIRNOFF Petr
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:57.66
+14.27
+1.01
92.4
+2.34
7.
C
SCHAMBERGER Karel
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:57.72
+14.32
+0.06
92.4
+2.35
8.
SOLDATENKO Alexandr
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:58.89
+15.49
+1.17
91.9
+2.54
9.
C
HENRIKSSON Urban
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:59.11
+15.71
+0.22
91.8
+2.57
10.
MALCZEWSKI Piotr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
04:00.40
+17.00
+1.30
91.3
+2.79
11.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:02.07
+18.67
+1.66
90.7
+3.06
12.
C
TOMECEK Libor
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:02.36
+18.96
+0.28
90.6
+3.11
13.
C
KUBINI Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:03.91
+20.51
+1.55
90.0
+3.36
14.
C
KUCA Milan
Subaru Impreza N14
N4
04:09.15
+25.75
+5.24
88.1
+4.22
15.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:09.66
+26.27
+0.51
88.0
+4.31
16.
BENES Alan
Subaru Impreza N14
N4
04:11.67
+28.27
+2.00
87.3
+4.64
17.
Andreas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:13.97
+30.57
+2.29
86.5
+5.01
18.
DANUR Tom
Subaru Impreza N12
N4
04:14.04
+30.65
+0.07
86.4
+5.02
19.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
04:14.89
+31.50
+0.85
86.2
+5.16
20.
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:17.38
+33.97
+2.49
85.3
+5.57
21.
C
SCHAMBERGER Karel st
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:20.42
+37.02
+3.04
84.3
+6.07
22.
C
BAKHTIN Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
04:20.94
+37.54
+0.52
84.2
+6.15
23.
C
LUDWIG Harald
Subaru Impreza WRC 98
WRC
04:21.28
+37.88
+0.34
84.0
+6.21
24.
MAJKA Rafal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:21.72
+38.32
+0.44
83.9
+6.28
25.
PETRUZELA Millan
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:25.73
+42.33
+4.01
82.6
+6.94
26.
C
DEMUTH Mathias
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:32.24
+48.84
+6.51
80.7
+8.01
27.
SEKYRA Rada
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:35.96
+52.56
+3.72
79.6
+8.62
28.
C
TOMECEK Josef
Ford Fiesta S1600
S1600
04:41.29
+57.89
+5.33
78.1
+9.49
29.
MEJAK Tomas
Subaru Impreza N10
N4
04:49.49
+1:06.09
+8.19
75.9
+10.83
30.
C
BTBFIN William
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:51.99
+1:08.59
+2.50
75.2
+11.24
31.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
05:05.16
+1:21.76
+13.17
72.0
+13.40
32.
KRUPA Grzegorz
Lancia Delta
A8
05:40.20
+1:56.80
+35.04
64.6
+19.15
33.
KADLCIK Adam
Honda Civic R3
S1600
05:49.71
+2:06.31
+9.51
62.8
+20.71
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
USVILS Kristaps
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:43.40
98.3
 
2.
DOKULIL Jiri
Mitsubishi Lancer Evo VII
WRC
03:49.40
+6.00
+6.00
95.7
+0.98
3.
KOCHETKOV Anton
Peugeot 207 S2000
S2000
03:56.53
+13.13
+7.12
92.8
+2.15
4.
RAEVSKIY Sergey
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:56.59
+13.19
+0.06
92.8
+2.16
5.
BOROVINSKIY Denis
Subaru Impreza WRC 06
WRC
03:56.66
+13.26
+0.07
92.8
+2.17
6.
SMIRNOFF Petr
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:57.66
+14.27
+1.01
92.4
+2.34
7.
SCHAMBERGER Karel
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:57.72
+14.32
+0.06
92.4
+2.35
8.
SOLDATENKO Alexandr
Citroen C4 WRC 08
WRC
03:58.89
+15.49
+1.17
91.9
+2.54
9.
HENRIKSSON Urban
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
03:59.11
+15.71
+0.22
91.8
+2.57
10.
MALCZEWSKI Piotr
Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A
A8
04:00.40
+17.00
+1.30
91.3
+2.79
11.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:02.07
+18.67
+1.66
90.7
+3.06
12.
TOMECEK Libor
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:02.36
+18.96
+0.28
90.6
+3.11
13.
KUBINI Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 6 gr.A
A8
04:03.91
+20.51
+1.55
90.0
+3.36
14.
KUCA Milan
Subaru Impreza N14
N4
04:09.15
+25.75
+5.24
88.1
+4.22
15.
PANYUSHKIN Evgenyi
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
04:09.66
+26.27
+0.51
88.0
+4.31
16.
BENES Alan
Subaru Impreza N14
N4
04:11.67
+28.27
+2.00
87.3
+4.64
17.
Andreas
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:13.97
+30.57
+2.29
86.5
+5.01
18.
DANUR Tom
Subaru Impreza N12
N4
04:14.04
+30.65
+0.07
86.4
+5.02
19.
SIDOROV Konstantin
Mitsubishi Lancer Evo 7
N4
04:14.89
+31.50
+0.85
86.2
+5.16
20.
BOKOV Sergey
Lada 112 TMS 1.6
S1600
04:17.38
+33.97
+2.49
85.3
+5.57
21.
SCHAMBERGER Karel st
Citroen C4 WRC 08
WRC
04:20.42
+37.02
+3.04
84.3
+6.07
22.
BAKHTIN Aleksey
Subaru Impreza N12
N4
04:20.94
+37.54
+0.52
84.2
+6.15
23.
LUDWIG Harald
Subaru Impreza WRC 98
WRC
04:21.28
+37.88
+0.34
84.0
+6.21
24.
MAJKA Rafal
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
04:21.72
+38.32
+0.44
83.9
+6.28
25.
PETRUZELA Millan
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:25.73
+42.33
+4.01
82.6
+6.94
26.
DEMUTH Mathias
Ford Escort Cosworth gr.A
A8
04:32.24
+48.84
+6.51
80.7
+8.01
27.
SEKYRA Rada
Subaru Impreza N14 URT
N4
04:35.96
+52.56
+3.72
79.6
+8.62
28.
TOMECEK Josef
Ford Fiesta S1600
S1600
04:41.29
+57.89
+5.33
78.1
+9.49
29.
MEJAK Tomas
Subaru Impreza N10
N4
04:49.49
+1:06.09
+8.19
75.9
+10.83
30.
BTBFIN William
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
04:51.99
+1:08.59
+2.50
75.2
+11.24
31.
VARTANYAN Valeriy
Subaru Impreza N14
N4
05:05.16
+1:21.76
+13.17
72.0
+13.40
32.
KRUPA Grzegorz
Lancia Delta
A8
05:40.20
+1:56.80
+35.04
64.6
+19.15
33.
KADLCIK Adam
Honda Civic R3
S1600
05:49.71
+2:06.31
+9.51
62.8
+20.71
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11200
34.11%
6 měsíců
Hlasů: 3233
9.85%
1 rok
Hlasů: 3724
11.34%
2 roky
Hlasů: 3580
10.9%
3 roky
Hlasů: 3850
11.72%
Hned od vydání
Hlasů: 7250
22.08%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.