Novinky
•
Turnaje
•
Fórum
•
Download
•
Dárcovství
•
Odkazy
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Zaregistrovat
Turnaje
Seznam pohárů
Seznam turnajů
Seznam týmů
Seznam replayů
Odeslat replay
Odeslat výsledky
Jak začít
Seznam modifikací
Seznam tratí
Hledání
Online (
0
)
Online Chat
Pohár RBR-CUP 2024
1.
KORALEWSKI Mateusz
844
2.
STEINER Pavel
804
3.
PAULAT Stepan
762
4.
BURIÁNEK Tomáš
687
5.
KORZENIOWSKI Benek
671
6.
BUJACEK Martin
579
Pohár XRS
1.
BURIÁNEK Tomáš
174
2.
VALENTA Lukas
141
3.
VALERIAN Vaclav
98
4.
BUJACEK Jakub
86
5.
TOMECEK Libor
83
6.
HRBACEK David
71
Nové soubory
02.09.2024:
NGP 7.4 Fyzika
02.09.2024:
Pacenote Plugin
13.06.2024:
RZ Skalsko-Vinec
08.06.2024:
RZ Kaczyce
28.04.2024:
RZ Woliborz - Jodlownik + Reversed
Admins
Wally
Car admin
---
Developers
Wally
KORAL Vaclav
#4-Rally Alushta
Top 3 stage winners, in all car classes should send their replays to rbr_ua_replay@yahoo.com or rbr.ukraine@gmail.com
13.12.2012 7:00 - 18.12.2012 22:59
1
2
3
4
5
6
7
8
/
9
10
11
12
13
14
15
16
17
RZ/SS 1 - SS1 Luchiste
Výpis pro třídu (skupinu):
Vše
povrch nový a suchý, dobré podmínky, večer, průzračno, jasno
11.1 km
Vše
/
WRC
N4
S2000
S1600
A8
A7
A6
A5
N3
H
Na RZ 1
Další
Po RZ 1
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KHOROLSKY Artem
Peugeot 207 S2000
S2000
06:12.82
107.2
 
2.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
S2000
06:22.37
+9.55
+9.55
104.5
+0.86
3.
BORODIN Maxim
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:28.12
+15.30
+5.75
103.0
+1.38
4.
C
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
06:28.95
+16.13
+0.83
102.7
+1.45
5.
C
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:30.26
+17.44
+1.31
102.4
+1.57
6.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
06:30.40
+17.57
+0.14
102.4
+1.58
7.
C
NECHIPORUK Igor
Subaru Impreza N14
N4
06:30.56
+17.73
+0.16
102.3
+1.60
8.
LOPUKHOV Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:32.27
+19.45
+1.71
101.9
+1.75
9.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:35.72
+22.90
+3.44
101.0
+2.06
10.
C
KUZMINOV Alexander
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:37.66
+24.84
+1.94
100.5
+2.24
11.
C
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
06:43.25
+30.43
+5.58
99.1
+2.74
12.
MIKULKA Alex
Peugeot 207 S2000
S2000
06:43.38
+30.56
+0.13
99.1
+2.75
13.
IVANOVA Katya
Proton Satria Neo S2000
S2000
06:43.58
+30.76
+0.20
99.0
+2.77
14.
UTKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:46.56
+33.74
+2.98
98.3
+3.04
15.
C
VODICKA Petr
Peugeot 206 S1600
S1600
06:48.59
+35.77
+2.02
97.8
+3.22
16.
C
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:48.85
+36.03
+0.26
97.7
+3.25
17.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
06:49.86
+37.04
+1.02
97.5
+3.34
18.
VOLKOVICH Alexander
Lada Kalina R2
A6
06:50.12
+37.29
+0.25
97.4
+3.36
19.
LEGEDZA Andriy
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:50.65
+37.83
+0.53
97.3
+3.41
20.
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:50.70
+37.88
+0.05
97.3
+3.41
21.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:51.30
+38.47
+0.60
97.2
+3.47
22.
C
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
06:51.59
+38.77
+0.28
97.1
+3.49
23.
NIKOLAEF Andrey
Ford Fiesta S1600
S1600
06:51.82
+39.00
+0.23
97.0
+3.51
24.
C
VIIAND Ander
Ford Fiesta S1600
S1600
06:51.89
+39.07
+0.07
97.0
+3.52
25.
SIDOROV Konstantin
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
06:52.48
+39.65
+0.57
96.9
+3.57
26.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:52.55
+39.72
+0.08
96.9
+3.58
27.
VALL Tab
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:53.20
+40.38
+0.65
96.7
+3.64
28.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
06:54.21
+41.39
+1.01
96.5
+3.73
29.
KURENKOV Alex
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:56.55
+43.73
+2.34
95.9
+3.94
30.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:59.47
+46.65
+2.92
95.3
+4.20
31.
DRIVE Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:59.82
+47.00
+0.35
95.2
+4.23
32.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:00.13
+47.31
+0.32
95.1
+4.26
33.
DOMCHENKO Aleksey
Proton Satria Neo S2000
S2000
07:02.59
+49.77
+2.46
94.6
+4.48
34.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
07:03.03
+50.21
+0.43
94.5
+4.52
35.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:03.33
+50.51
+0.30
94.4
+4.55
36.
KOZHEMYAKOV Roman
Lada Kalina R2
A6
07:03.39
+50.57
+0.06
94.4
+4.56
37.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:04.15
+51.33
+0.76
94.2
+4.62
38.
PETRENKO Stas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
07:06.58
+53.76
+2.43
93.7
+4.84
39.
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:06.96
+54.14
+0.38
93.6
+4.88
=
SOLDAKOV Ilya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:06.96
+54.14
+0.00
93.6
+4.88
41.
Ryszard LAUDACKI
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
07:08.10
+55.28
+1.13
93.3
+4.98
42.
PANYUSHKIN Evgenyi
Opel Corsa S1600
S1600
07:08.74
+55.92
+0.65
93.2
+5.04
43.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
07:09.37
+56.55
+0.62
93.1
+5.09
44.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
07:10.07
+57.25
+0.70
92.9
+5.16
45.
NOSKOV Vladimir
Ford Fiesta S1600
S1600
07:10.13
+57.31
+0.06
92.9
+5.16
46.
LESKO Roman
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:11.00
+58.18
+0.88
92.7
+5.24
47.
SHIMAN Alexander
Subaru Impreza N14
N4
07:11.39
+58.57
+0.39
92.6
+5.28
48.
Yakimiv Bohdan
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:11.49
+58.67
+0.09
92.6
+5.29
49.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
07:12.83
+1:00.01
+1.34
92.3
+5.41
50.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:13.05
+1:00.23
+0.22
92.3
+5.43
51.
C
TITOV Yuriy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
07:13.37
+1:00.55
+0.32
92.2
+5.46
52.
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
07:14.21
+1:01.39
+0.84
92.0
+5.53
53.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
07:18.90
+1:06.08
+4.69
91.0
+5.95
54.
MILYAKOV Dmitriy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
07:19.85
+1:07.03
+0.96
90.8
+6.04
55.
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
07:20.35
+1:07.53
+0.50
90.7
+6.08
56.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
07:22.67
+1:09.84
+2.31
90.3
+6.29
57.
PONOMAREV Kolek
Ford Fiesta S1600
S1600
07:23.70
+1:10.88
+1.04
90.1
+6.39
58.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:23.79
+1:10.97
+0.09
90.0
+6.39
59.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
07:25.13
+1:12.31
+1.34
89.8
+6.51
60.
LYKHACH Roman Sr.
Renault Clio S1600
S1600
07:31.23
+1:18.41
+6.10
88.6
+7.06
61.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
07:32.10
+1:19.28
+0.87
88.4
+7.14
62.
SVIDENTSOV Alexey
Ford Fiesta S1600
S1600
07:34.29
+1:21.47
+2.19
88.0
+7.34
63.
BAHLAI Andrii
Proton Satria Neo S2000
S2000
07:34.55
+1:21.73
+0.25
87.9
+7.36
64.
RYLOV Dmitriy
Subaru Impreza N11
N4
07:35.44
+1:22.62
+0.89
87.7
+7.44
65.
BIDENKO Basil
Volkswagen Golf Kit Car TDI
A7
07:36.61
+1:23.79
+1.17
87.5
+7.55
66.
C
KOTYK Sergio
Subaru Impreza N12
N4
07:38.62
+1:25.80
+2.00
87.1
+7.73
67.
C
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
07:38.83
+1:26.01
+0.21
87.1
+7.75
68.
GUATAMAS Sergei
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:40.03
+1:27.21
+1.19
86.9
+7.86
69.
PIDLUSKY Oleksandr
Opel Corsa S1600
S1600
07:42.04
+1:29.22
+2.00
86.5
+8.04
70.
TKACHUK Ruslan
Suzuki Ignis S1600
S1600
07:44.62
+1:31.80
+2.58
86.0
+8.27
71.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
07:47.27
+1:34.45
+2.64
85.5
+8.51
72.
Frolov Dmitry
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.39
+1:52.57
+18.12
82.3
+10.14
73.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
09:09.49
+2:56.67
+1:04.09
72.7
+15.92
74.
KARMEN Oleh
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:07.07
+3:54.25
+57.59
65.8
+21.10
75.
KAVARNALY Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:12.82
05:00.00
+5:00.00
+1:05.75
59.4
+27.03
76.
RBR-UA
Subaru Impreza N14
N4
11:28.95
05:00.00
+5:16.13
+16.13
58.0
+28.48
77.
ES'KOV Maxim
Citroen C2 S1600
S1600
11:43.25
05:00.00
+5:30.43
+14.30
56.8
+29.77
#
Jméno
Auto
Třída
Čas
Penal.
Ods.
Ods.př.
km/h
s/km
1.
KHOROLSKY Artem
Peugeot 207 S2000
S2000
06:12.82
107.2
 
2.
KARKACH Alex
Peugeot 207 S2000
S2000
06:22.37
+9.55
+9.55
104.5
+0.86
3.
BORODIN Maxim
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:28.12
+15.30
+5.75
103.0
+1.38
4.
FELTRIN Jernej
Subaru Impreza N14
N4
06:28.95
+16.13
+0.83
102.7
+1.45
5.
CHIROKOV Vladimir
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:30.26
+17.44
+1.31
102.4
+1.57
6.
SMIRNOV Alexy
Subaru Impreza N14
N4
06:30.40
+17.57
+0.14
102.4
+1.58
7.
NECHIPORUK Igor
Subaru Impreza N14
N4
06:30.56
+17.73
+0.16
102.3
+1.60
8.
LOPUKHOV Aleksey
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:32.27
+19.45
+1.71
101.9
+1.75
9.
LYKHACH Pasha
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:35.72
+22.90
+3.44
101.0
+2.06
10.
KUZMINOV Alexander
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:37.66
+24.84
+1.94
100.5
+2.24
11.
KOCHETKOV Sergey
Ford Fiesta S1600
S1600
06:43.25
+30.43
+5.58
99.1
+2.74
12.
MIKULKA Alex
Peugeot 207 S2000
S2000
06:43.38
+30.56
+0.13
99.1
+2.75
13.
IVANOVA Katya
Proton Satria Neo S2000
S2000
06:43.58
+30.76
+0.20
99.0
+2.77
14.
UTKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:46.56
+33.74
+2.98
98.3
+3.04
15.
VODICKA Petr
Peugeot 206 S1600
S1600
06:48.59
+35.77
+2.02
97.8
+3.22
16.
TOMECEK Libor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
06:48.85
+36.03
+0.26
97.7
+3.25
17.
RAEVSKIY Sergey
Subaru Impreza N14
N4
06:49.86
+37.04
+1.02
97.5
+3.34
18.
VOLKOVICH Alexander
Lada Kalina R2
A6
06:50.12
+37.29
+0.25
97.4
+3.36
19.
LEGEDZA Andriy
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:50.65
+37.83
+0.53
97.3
+3.41
20.
BOYPRAV Vladimir
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:50.70
+37.88
+0.05
97.3
+3.41
21.
MALYSHEV Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:51.30
+38.47
+0.60
97.2
+3.47
22.
Vladimir SINELNIKOV
Lada Kalina R2
A6
06:51.59
+38.77
+0.28
97.1
+3.49
23.
NIKOLAEF Andrey
Ford Fiesta S1600
S1600
06:51.82
+39.00
+0.23
97.0
+3.51
24.
VIIAND Ander
Ford Fiesta S1600
S1600
06:51.89
+39.07
+0.07
97.0
+3.52
25.
SIDOROV Konstantin
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
06:52.48
+39.65
+0.57
96.9
+3.57
26.
SOSNIN Aleksey
Subaru Impreza N14
N4
06:52.55
+39.72
+0.08
96.9
+3.58
27.
VALL Tab
Subaru Impreza N14 URT
N4
06:53.20
+40.38
+0.65
96.7
+3.64
28.
BORKUNOV Alexander
Subaru Impreza N14
N4
06:54.21
+41.39
+1.01
96.5
+3.73
29.
KURENKOV Alex
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
06:56.55
+43.73
+2.34
95.9
+3.94
30.
RUDY Denis
Subaru Impreza N14
N4
06:59.47
+46.65
+2.92
95.3
+4.20
31.
DRIVE Alexander
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
06:59.82
+47.00
+0.35
95.2
+4.23
32.
ANDREIKA Prostoi
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:00.13
+47.31
+0.32
95.1
+4.26
33.
DOMCHENKO Aleksey
Proton Satria Neo S2000
S2000
07:02.59
+49.77
+2.46
94.6
+4.48
34.
KEVLYUK Sasha
Subaru Impreza N14
N4
07:03.03
+50.21
+0.43
94.5
+4.52
35.
ARHIPOV Vladimir
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:03.33
+50.51
+0.30
94.4
+4.55
36.
KOZHEMYAKOV Roman
Lada Kalina R2
A6
07:03.39
+50.57
+0.06
94.4
+4.56
37.
SOROKIN Nikita
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:04.15
+51.33
+0.76
94.2
+4.62
38.
PETRENKO Stas
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
07:06.58
+53.76
+2.43
93.7
+4.84
39.
SOLDAKOV Ilya
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:06.96
+54.14
+0.38
93.6
+4.88
=
DONSKOY Igor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:06.96
+54.14
+0.00
93.6
+4.88
41.
Ryszard LAUDACKI
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
07:08.10
+55.28
+1.13
93.3
+4.98
42.
PANYUSHKIN Evgenyi
Opel Corsa S1600
S1600
07:08.74
+55.92
+0.65
93.2
+5.04
43.
HLUSHNIONAK Aliaksandr
Ford Fiesta S1600
S1600
07:09.37
+56.55
+0.62
93.1
+5.09
44.
OZHEGOV Lev
Mitsubishi Lancer Evo 9
N4
07:10.07
+57.25
+0.70
92.9
+5.16
45.
NOSKOV Vladimir
Ford Fiesta S1600
S1600
07:10.13
+57.31
+0.06
92.9
+5.16
46.
LESKO Roman
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:11.00
+58.18
+0.88
92.7
+5.24
47.
SHIMAN Alexander
Subaru Impreza N14
N4
07:11.39
+58.57
+0.39
92.6
+5.28
48.
Yakimiv Bohdan
Subaru Impreza N14 URT
N4
07:11.49
+58.67
+0.09
92.6
+5.29
49.
BOBILEV Andrey
Subaru Impreza N14
N4
07:12.83
+1:00.01
+1.34
92.3
+5.41
50.
GAVINSKI Viktor
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:13.05
+1:00.23
+0.22
92.3
+5.43
51.
TITOV Yuriy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
07:13.37
+1:00.55
+0.32
92.2
+5.46
52.
MARKOV Evgeniy
Ford Fiesta S1600
S1600
07:14.21
+1:01.39
+0.84
92.0
+5.53
53.
AHMETSHIN Evgeniy
Peugeot 306 Maxi Evo 2
A7
07:18.90
+1:06.08
+4.69
91.0
+5.95
54.
MILYAKOV Dmitriy
Skoda Fabia S2000 evo2
S2000
07:19.85
+1:07.03
+0.96
90.8
+6.04
55.
KHARLANOV Ruslan
Citroen C2 S1600
S1600
07:20.35
+1:07.53
+0.50
90.7
+6.08
56.
PONOMAREV Petr
Subaru Impreza N14
N4
07:22.67
+1:09.84
+2.31
90.3
+6.29
57.
PONOMAREV Kolek
Ford Fiesta S1600
S1600
07:23.70
+1:10.88
+1.04
90.1
+6.39
58.
NIKONOROV Rodion
Lada 112 TMS 1.6
S1600
07:23.79
+1:10.97
+0.09
90.0
+6.39
59.
SHEKIN Feliks
VW Golf IV Kit Car
A7
07:25.13
+1:12.31
+1.34
89.8
+6.51
60.
LYKHACH Roman Sr.
Renault Clio S1600
S1600
07:31.23
+1:18.41
+6.10
88.6
+7.06
61.
Bedenko Alesio
Subaru Impreza N14
N4
07:32.10
+1:19.28
+0.87
88.4
+7.14
62.
SVIDENTSOV Alexey
Ford Fiesta S1600
S1600
07:34.29
+1:21.47
+2.19
88.0
+7.34
63.
BAHLAI Andrii
Proton Satria Neo S2000
S2000
07:34.55
+1:21.73
+0.25
87.9
+7.36
64.
RYLOV Dmitriy
Subaru Impreza N11
N4
07:35.44
+1:22.62
+0.89
87.7
+7.44
65.
BIDENKO Basil
Volkswagen Golf Kit Car TDI
A7
07:36.61
+1:23.79
+1.17
87.5
+7.55
66.
KOTYK Sergio
Subaru Impreza N12
N4
07:38.62
+1:25.80
+2.00
87.1
+7.73
67.
KOVALENKO Vladislav
Lada Kalina R2
A6
07:38.83
+1:26.01
+0.21
87.1
+7.75
68.
GUATAMAS Sergei
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
07:40.03
+1:27.21
+1.19
86.9
+7.86
69.
PIDLUSKY Oleksandr
Opel Corsa S1600
S1600
07:42.04
+1:29.22
+2.00
86.5
+8.04
70.
TKACHUK Ruslan
Suzuki Ignis S1600
S1600
07:44.62
+1:31.80
+2.58
86.0
+8.27
71.
POLUYANOV Denis
Opel Corsa S1600
S1600
07:47.27
+1:34.45
+2.64
85.5
+8.51
72.
Frolov Dmitry
Lada 112 VK 1600
S1600
08:05.39
+1:52.57
+18.12
82.3
+10.14
73.
MAIGUR Ilya
Lada Kalina R2
A6
09:09.49
+2:56.67
+1:04.09
72.7
+15.92
74.
KARMEN Oleh
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
10:07.07
+3:54.25
+57.59
65.8
+21.10
75.
KAVARNALY Dmitriy
Ford Fiesta Mk.VI S2000
S2000
11:12.82
05:00.00
+5:00.00
+1:05.75
59.4
+27.03
76.
RBR-UA
Subaru Impreza N14
N4
11:28.95
05:00.00
+5:16.13
+16.13
58.0
+28.48
77.
ES'KOV Maxim
Citroen C2 S1600
S1600
11:43.25
05:00.00
+5:30.43
+14.30
56.8
+29.77
Sledovat turnaj živě
Ukaž mezičasy
Ukaž odstoupené
Ukaž komentáře jezdců
Události na serveru
13.06.2024:
Nová trať:
Skalsko - Vinec
28.04.2024:
Aktualizovaná trať:
Woliborz - Jodlownik
Nová trať:
Jodlownik - Woliborz
13.04.2024:
Nové tratě:
Witoszow - Zloty Las
Zloty Las - Witoszow
24.03.2024:
Aktualizovaná trať:
Halenkovice 2018
11.02.2024:
Nová trať:
Halenkovice 2018
Statistiky
Rekordy
/
Ranky
Anketa
Jak dlouho hrajete RBR?
1-2 měsíce
Hlasů: 11294
34.27%
6 měsíců
Hlasů: 3234
9.81%
1 rok
Hlasů: 3732
11.33%
2 roky
Hlasů: 3584
10.88%
3 roky
Hlasů: 3852
11.69%
Hned od vydání
Hlasů: 7256
22.02%
V anketě lze zadat pouze jeden hlas, ale nelze jej dodatečně měnit.