|
N3, S1600, A5, A6, A7
|
|
|
Požadované licence:
|
Default Licence (all drivers)
|
|
Autor
|
Lukasz SZPIECH |
Platnost
|
20.1.2013 0:01 - 26.1.2013 23:59
|
Fyzika
|
Základní fyzika
|
Obtížnost
|
Těžká |
Poškození
|
Realistické
|
Délka
|
52,5 km
|
|
Přidat záložku |
|
Chráněný heslem
|
Ne
|
Povolená auta / fyziky
|
30 modifikací
(Celý seznam)
(Schovej)
Originální MG1600, Citroen C2 S1600, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Honda Civic R3, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Opel Corsa S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio R3, Renault Clio S1600, Skoda Fabia Kit Car, Suzuki Ignis S1600, Suzuki Swift S1600, Volkswagen Polo S1600, Lada 21107 Kit Car, Peugeot 306 Maxi Evo 2, Seat Ibiza Kit Car Evo II, Volkswagen Golf Kit Car TDI, VW Golf IV Kit Car, Lada Kalina R2, Lada Samara 1600, Peugeot 205 GTi gr.A6, Lada Samara 1400, Peugeot 106 Rallye A5, Zastava Yugo A5, Ford Fiesta ST, Základní fyzika
|
Zákaz přerušit turnaj
|
Ne
|
|
V cíli / Na startu
|
17 / 41
(Celý seznam)
(Schovej)
GORNY Piotr, Vadam88, AÑON Fran, DIVILA Lukas, David Bodnár, MATUSIK Pawel, KAJZAR Slawomir, CASTRILLO Inaki, Painevil Ezequiel, ROTSEDL Tomas, NIEMELA Jyrki, MAGDZIARZ Mateusz, KLARZYNSKI Marcin, Robin HALLMAN, Muhamediarov Evgeny, ALVAREZ Iago, Soldatenko Alexey, Myszoglad Michal, BEZDEK Filip, STOKLAS Martin, Pasha Kosyak, Max Butrin, KANALAS Josef, SUCHAC Majo, Adrian Starnberger, GULAS Michal, VALEK Marek, KUPIEC Mariusz, BUCZEK Lukas, FOJTIK Kuba, KRPELAN Michal, JANIAK radek, MAJEWSKI Piotr, Peruzynski Dawid, buloswrc, MAJKA Rafal, MALBORSKI Kacper, NAWLOKA Maciek, Marcin Majcher, MALCZEWSKI Piotr, PUCENS Kristaps
|
Výsledky | Konečné výsledky (.csv) | Seznam replayů |
|
| | RZ | Název RZ | Povrch | Pneumatiky | |
---|
1 | Chirdonhead II | 6,9 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (5 min.) | 2 | Sipirkakim | 8,7 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (5 min.) | 3 | Rally School Stage | 2,2 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (30 min.) | SupeRally | 4 | PTD Rallysprint | 5,1 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (5 min.) | 5 | Versme | 3,2 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (5 min.) | 6 | Sieversdorf V1.1 | 8,0 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | Servisní zóna (30 min.) | SupeRally | 7 | Barum rally 2009 Semetin | 11,7 km | Asfalt | Suchý / Nový | Slicky | | Servisní zóna (5 min.) | 8 | Humalamaki 1.0 | 4,4 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (5 min.) | 9 | Rally School Stage II | 2,3 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | SupeRally |
|
Podrobný náhled turnaje
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|