|
Hella Rally
|
|
4. Rally za Slovensko drzavno prvenstvo
|
|
|
Požadované licence:
|
Default Licence (all drivers)
|
|
Autor
|
Primoz Maxelj |
Platnost
|
19.10.2006 0:01 - 24.10.2006 23:59
|
Fyzika
|
Základní fyzika
|
Obtížnost
|
??? |
Poškození
|
Střední
|
Délka
|
97,1 km
|
|
Přidat záložku |
|
Chráněný heslem
|
Ano
|
Povolená auta / fyziky
|
33 modifikací
(Celý seznam)
(Schovej)
Citroen Xsara 2005, Fabia WRC 2005, Ford Focus 2001 WRC, Ford Focus 2003 WRC, Ford Focus 2004 WRC, Hyundai Accent EVO 3, Mitsubishi Lancer Evo VI A , Peugeot 2003 WRC, Peugeot 307 WRC 2005, Skoda Fabia WRC 2006, Skoda Octavia WRC Evo II, Subaru Impreza 2001, Subaru Impreza 2002, Subaru Impreza 2005, Subaru Impreza 2006 WRC, Fiat Punto S1600, Fiat Punto Super 1600, Ford Fiesta S1600, MG Super 1600, Octavia KitCar, Peugeot 206 Super 1600, Renault Clio S1600, Renault Clio Super 1600, Skoda Fabia Super 1600, testy opravy, Volkswagen Polo S1600, Xsara KitCar, Mitsubishi Lancer Evo7 N4, Mitsubishi Lancer Evo8 N4, Mitsubishi Lancer Evo9 N4, Skoda Octavia N4, Subaru Impreza N11, Subaru Impreza N12
|
Zákaz přerušit turnaj
|
Ano
|
|
V cíli / Na startu
|
84 / 128
(Celý seznam)
(Schovej)
Goran Jurcec (HR), Denis Gorup, Tomaz Lesjak, Matko Dragojevic, PROSENC Borut, Bostjan Bercic, Pribac Bojan, VIDMAR Bostjan, Miha Racic, David Voncina, Despinic Zeljko, MEJAK Marko, Krešimir Grgin (HR), KRUH Martin, Davorin Juznik, matej k., Primoz Maxelj, Matic Kogej, Bogdan Stelcar, Uros Ocvirk, miha usaj, Dejan Strancar, Robert Vukovic, igor krstinic, ROVAN Anej, Jani Kraner, Ales Gorkic, leo bolterstain, Boris Stojanovic, kavcic franc, Milan Cavic, BERGLEZ Boštjan, Herak Goran, Matej Kacin, Rok Fabjan, Tomaž Žabkar, Joco Petkovic, Primoz Resman, Berlic Domen, Marko Suto, Bevk, David Ujcic, zoran majsen, Ivan Catic, Matej Jereb, Anze Verbic, BMalavasic, Kresimir Vinkovic, Nejc Princic, Gasper Forjanic, Praprotnik, Simon Bajc, Jure Medved, marko kavcic, Mario Varjacic (HR), Robert Zabukovec, MUNIH Jernej, Igor Slapar, ARCON Saso, Marko Kadija, Matevž Kolakovič, CVIJOVIC Aleksandar, bata_xmracing, Roman Podboj, dejan coki, Tomaz Oblak, Bratislav Jovanovic, marjanovic dejan SRB, kavcicsandi, Simon Stanic, kavcic primoz, blazkavcic, KRUH Gregor, Erik Rakuscek, ANDRAZ Kopac, SEGA Mitja, SEVER Igor, Primoz, David Smon, brigita kavcic, Denis Voncina, Jaka Kokalj, VELIKANJE Miha, JERAM Jure, KosirBlaz, Tomislav Stajduhar, David Mejak, rovan_uros, TOMAZIC Simon, Sebastian Nicoletti, MARKOVIC Marko, Ivan Mejak, JEREB Robi, PrimozMaxelj, Kranjski Janez, STRAUS Tomaz, STROVS Nejc, Joze Stablovnik, Someone, Ales Stablovnik, miha stopar, KRISPER Rok, JEREB Jure, Nemanja Milanovic, MRAK Gorazd, Uros Mohoric, SMILJKOVIC Stefan, PINTAR Uros, HORVAT Miha, Tratnik Jan, Zzare Manojlovicc, FELTRIN Jernej, Klemen Bevk, KREBELJ Matjaz, SMREKAR Jure, MIRKOVIC Nenad, Tine Ursic, daniel vojvodic, BOLCINA Janko, Janko Bacnar, Matej Tusar, matej mahkovic, Tom Nemarnik, PAVSIC Tilen, Sifrar Tomaz, Robert Kreft, Robert Vojvodic, Matej Mejak
|
Výsledky | Konečné výsledky (.csv) | Seznam replayů |
|
| Etapa | RZ | Délka | Platnost |
---|
1 | 1 - 8 | 53,8 km | 19.10.2006 0:01 - 21.10.2006 23:59 | 2 | 9 - 16 | 43,3 km | 22.10.2006 0:01 - 24.10.2006 23:59 |
| | | RZ | Název RZ | Povrch | Pneumatiky | |
---|
Etapa 1 | |
1 | Falstone | 6,6 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 2 | Prospect Ridge | 7,8 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | | Servisní zóna (20 min.) | 3 | Chirdonhead II | 6,9 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | Suchá šotolina | | 4 | Prospect Ridge II | 7,9 km | Šotolina | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 5 | Sipirkakim | 8,7 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 6 | Chirdonhead | 7,0 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | | Servisní zóna (20 min.) | 7 | Pirka Menoko | 6,7 km | Šotolina | Vlhký / Běžný | Šotolinová intermedia | | 8 | Rally School Stage | 2,2 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | | | Servisní zóna (60 min.) | | Etapa 2 | |
9 | Rally School Stage | 2,2 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 10 | Pirka Menoko | 6,7 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | | Servisní zóna (20 min.) | 11 | Prospect Ridge | 7,8 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | Suchá šotolina | | 12 | Tanner | 3,9 km | Šotolina | Vlhký / Nový | | | Servisní zóna (30 min.) | 13 | Tanner II | 4,0 km | Šotolina | Vlhký / Běžný | Šotolinová intermedia | | 14 | Prospect Ridge II | 7,9 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | | Servisní zóna (20 min.) | 15 | Shepherds Shield | 4,8 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | Suchá šotolina | | 16 | Greenhills | 6,0 km | Šotolina | Suchý / Běžný | | |
|
Podrobný náhled turnaje
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|