|
SPRINT CUP - rally Luzicke hory
|
|
http://www.rbr.wbs.cz/
|
|
|
Požadované licence:
|
Default Licence (all drivers)
|
|
Autor
|
KOLARIK Vladimir |
Platnost
|
4.1.2008 0:00 - 9.1.2008 23:59
|
Fyzika
|
Základní fyzika
|
Obtížnost
|
Střední |
Poškození
|
Střední
|
Délka
|
40,3 km
|
|
Přidat záložku |
|
Chráněný heslem
|
Ano
|
Povolená auta / fyziky
|
47 modifikací
(Celý seznam)
(Schovej)
Originální Accent, Originální Corolla, Originální Impreza 2000, Originální Impreza 2003, Originální Lancer, Originální Peugeot 206, Originální Xsara, Originální MG1600, Citroen C4 WRC 07, Citroen Xsara WRC 05, Citroen Xsara WRC 06, Ford Focus RS WRC 04, Ford Focus RS WRC 06, Mitsubishi Lancer Evo 6, Mitsubishi Lancer Evo 6.5, Peugeot 307 WRC 05, Skoda Fabia WRC 05, Skoda Fabia WRC 06, Subaru Impreza WRC 05, Subaru Impreza WRC 06, Citroen Saxo S1600, Fiat Punto S1600, Ford Fiesta S1600, Lada 112 TMS 1.6, Lada 112 VK 1600, MG ZR S1600, Peugeot 206 S1600, Renault Clio R3, Renault Clio S1600, Skoda Fabia Kit Car, Suzuki Swift S1600, Mitsubishi Lancer Evo 6, Mitsubishi Lancer Evo 6 TME, Mitsubishi Lancer Evo 7, Mitsubishi Lancer Evo 8, Mitsubishi Lancer Evo 9, Subaru Impreza N10, Subaru Impreza N11, Subaru Impreza N12, Ford Escort Cosworth gr.A, Lancia Delta, Toyota Celica st205, Peugeot 306 Maxi Evo 2, VW Golf IV Kit Car, Peugeot 106 Rallye A5, Zastava Yugo A5, Základní fyzika
|
Zákaz přerušit turnaj
|
Ano
|
|
V cíli / Na startu
|
49 / 76
(Celý seznam)
(Schovej)
JERABEK David, NECHANICKY Jan, ZACHARIASZ Lukasz, SVEC Martin, TESAR Jan, SULAN Martin, JILEMNICKY Marek, PIVONKA Martin, BUCZEK Marcin, CERVENY Martin, FIST Test, CIOSK Wojtek, KASPAR Martin, CYWKA Marcin, HERTL Jaroslav, STOCES Jakub, CERNY Petr sen, POUSTKA Vaclav, URBAN Rostislav, DOLECEK Dalibor, SSSSS, VASICEK Michal, VOMOCIL Ondrej, VANIK Jan, GRIESSL Karel, JEDLICKA Patrik, VASICEK Petr, JILEMNICKY Martin, Backyardbandit, BEZSTAROSTI Jiri, LISKA Ladislav, KOLLER Lukas, HORAK David, Glebast, CHOLASTA Petr, NESVADBA Ales, ZAJIC Martin, BRUHA Vaclav, BRHLIK Jan, KUBICIK Josef, RAFAJ Dalibor, SIMEK Daniel, HLAVATY Vaclav, PANCOCHA Jaroslav, GENOVSKI Julian, BAJGAR Petr, PISTULKA David, Antonio 10, ABLEEV Anton, Vladimir SINELNIKOV, HAZE Jiri, BOHM Patrik, KOLARIK Vladimir, DOBES Jan, HORAK Michal, NEMEC Petr, Halmin, ANTOS Michal, HOLUB Milan, BOUBIN Honza, POSPISIL Jiri, THIEL Libor, BOUKAL Mirek, KULHANEK Ales, KUNCL Karel, MARGECANSKY Martin, MYDLIAR Jozef, SMOLAN Marek, BUJACEK Jakub, CAPIK Jarda, VANDA David, GARAZIJA Radek, ROHLENA Martin, SNAIDAUF Jan, PROCHAZKA Leos, komur
|
Výsledky | Konečné výsledky (.csv) | Seznam replayů |
|
| | RZ | Název RZ | Povrch | Pneumatiky | |
---|
1 | RZ 1 (Shepherds Shield) | 4,8 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 2 | RZ 2 (Shepherds Shield II) | 4,9 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (20 min.) | 3 | RZ 3 (Chirdonhead) | 7,0 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 4 | RZ 4 (Mineshaft) | 8,2 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | Servisní zóna (20 min.) | 5 | RZ 5 (Sipirkakim) | 8,7 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 6 | RZ 6 (Pirka Menoko II) | 6,7 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | |
|
Podrobný náhled turnaje
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|