|
Gravel rally r2 and r4
|
|
|
Požadované licence:
|
Default Licence (all drivers)
|
|
Autor
|
PUCENS Kristaps |
Platnost
|
27.11.2020 22:30 - 3.12.2020 23:59
|
Fyzika
|
NGP Fyziky 6.4.759
|
Obtížnost
|
Těžká |
Poškození
|
Realistické
|
Délka
|
55,9 km
|
|
Přidat záložku |
|
Chráněný heslem
|
Ne
|
Povolená auta / fyziky
|
13 modifikací
(Celý seznam)
(Schovej)
Mitsubishi Lancer Evo IX N4, Mitsubishi Lancer Evo IX R4, Mitsubishi Lancer Evo X R4 (V1.2), Seat Leon Cupra R GrpN, Subaru Impreza N14 N4, Subaru Impreza N15 R4, Citroen C2 R2 Max, Ford Fiesta Mk VIII R2, Ford Fiesta R2, Opel ADAM R2, Peugeot 208 R2, Renault Twingo R2 Evo, NGP Fyziky 6.4.759
|
Zákaz přerušit turnaj
|
Ne
|
|
V cíli / Na startu
|
30 / 79
(Celý seznam)
(Schovej)
SOSA Marco Antonio, SOWA Marek, JÕGI Kristo, NIIT Sander, RETZER Johann, GARBI Gian Matteo, PAVLICEK Michal, HUERTAS Jesus, Miettunen Teemu, Heikkinen Olli, MENDON Adam, adr72adr, Prokopev Vadim, ALFARO Borja, Francisco Ruivo, Nikulshin Sergei, ZALANDAUSKAS Linas, BRODZICKI Hubert, PUCENS Kristaps, Ezequiel Salgueiro, ANSANCS Emils, Sala Marek PL, \Marek Sala/, Marek Sala, GRANDE Diego, CASTRO Alex, LOPEZ Adri, LICIS Atis, ZAGORSKI Krzysztof, Andreas Zetterlund, KASPRZYK Jan Jr, Mayorally, SAEZ Nacho, DE LA LLANA Agustin, CABRERA Nandy, TuCrush, Zeke, PINTO Duarte, KRAMER Dieter, FIGUEIREDO Emanuel, SANCHEZ Miguel, MORGAN Owen, Sardoeira João, Vytas Viscius, DINCA Manuel, SANCHEZ Pablo, ORTIZ jeroni, Christian Perez, Helder Marques, JANEK David, Maailmameister, josemb, JIMENEZ David, SEVERINI Martin, NIKITA Nehreiev, FONTANA Miguel, snellebelg, 5liuzas, GIL Kevin, Paulauskas Valdas, MALER Miroslav, Manuel Álvarez, Qbart, SAINZ David, SILVA Roman, BRANDALAC Arthur, Miguel Lopez, Paulius DAUKSEVICIUS, CALZADILLA Adrian, RACINSKIS Renars, Pedro Dias da Silva, SAENGER marcel, EIMANTAS Jankus, Miguel VIADERO, Martínez Nardo, Konttinen Ismo, Pravia Carlos, GARCIA Mario315, CIN Ramon
|
Výsledky | Konečné výsledky (.csv) | Seznam replayů |
|
| | RZ | Název RZ | Povrch | Pneumatiky | |
---|
1 | Shepherds Shield II | 4,9 km | Šotolina | Vlhký / Rozbitý | Suchá šotolina | | 2 | Loch Ard | 8,3 km | Šotolina | Vlhký / Rozbitý | | | Servisní zóna (20 min.) | SupeRally | 3 | Chirdonhead II | 6,9 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | Suchá šotolina | | 4 | Chirdonhead | 7,0 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | | | 5 | Rally school mix II | 5,2 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | | | Servisní zóna (30 min.) | SupeRally | 6 | Sourkov | 6,2 km | Šotolina | Suchý / Rozbitý | Suchá šotolina | | 7 | Stryckovy - Zadni Porici | 6,9 km | Asfalt | Suchý / Nový | | | Servisní zóna (15 min.) | SupeRally | 8 | Harwood Forest | 6,1 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 9 | Rally School Stage | 2,2 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | | 10 | Rally School Stage | 2,2 km | Šotolina | Suchý / Nový | Suchá šotolina | |
|
Podrobný náhled turnaje
|
Události na serveru |
---|
13.06.2024: Nová trať:
| 28.04.2024: Aktualizovaná trať:
Nová trať:
| 13.04.2024: Nové tratě:
- Witoszow - Zloty Las
- Zloty Las - Witoszow
| 24.03.2024: Aktualizovaná trať:
| 11.02.2024: Nová trať:
|
|