Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

IRC RBR CUP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ADOLT Lukas





Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 269
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: fyziky Odpovědět s citátem

No můj názor na ty fyziky pro předohraby by byl asi takový:
1.rozdíly jsou opravdu brutální
2.nechápu že jsou povoleny 2 různé fyziky pro předohraby,je to totiž úplně stejný případ jako s Focusem 06,ten má taky fyziku úplně odlišnou od ostatních WRC a proto nejede.Proto bych zakázal fyziky S1600 a nechal fyziky Super 1600,jelikož jsou tyto fyziky od sebe totálně odlišné stejně jako výše zmiňovaný Focus a ostatní WRC
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 9:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger MSN Messenger
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to si myslím i já, ale ostatní se mnou tento názor moc nesdílí. Ona se totiž fyzika super 1600 opravdu hůř ovládá, nedá se sní třeba na šotolině jezdit kontrolovaně bokem, víc to hrabe a míň táhne...

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 10:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak když zrušit jednu fyziku,tak bych já osobně byl pro zrušení SUPER 1600 Laughing Nebo druhá varianta,ale náročnější: udělat samostatné hodnocení S1600 a Super 1600 Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak napište co jezdíte s S1600tkama kterou fyziku povolit a kterou zakázat, Momentálně bych to viděl na Super 1600 ale jestli bude chtít jezdit většina s S1600 tak tak vtom nevidím problém

Jo a připadámá mi že vás moc šetřím Very Happy na příští soutěž trochu přitvrdím Very Happy at to není taková projíždka Very Happy Very Happy

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 10:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz to tak vezmes,tak vetsina lidi taky chtela jet Focuse,ale byl zakazan,podle me by se mely fyziky S1600 zakazat,at je to trocha spravedlivy
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když se podíváš do výsledků,tak prvních 7 je S1600 a další 3 Super. Otázka kolik vůbec startovalo lidí ve třídě 1600.. dojelo jich ale jen 10 Exclamation Já jsem pro POVOLENÍ S1600 Cool
P.S. Třeba náš team jezdí ve třídě 1600 JEN Fiestu S1600.. a co až bude povolena Fabie Kitcar.. také bude zakázána Question

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 10:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm, s příchodem novejch fyzik, dojde s největší pravděpodobností na přechod pouze na jeden vzorec, čímž by došlo k zrušení všech ostatních, alespoň tak bych si to představoval a něco zaslechl.
K těm fyzikám S1600 vs. Super 1600, v seznamu přihášených jsou tři auta, který nemaji fyziku Super 1600 a je to pouze Fiesta, jinak všechny ostatní můžou jezdit na fyzikách Super 1600, jde o to, že fyziky S1600 jedou podle jiného vzorce. Většina lidí stejně jezdí Super 1600, protože je to fyzika využívaná MČR a jede se na ní i EURO. Nejdřív si každej stěžoval že jsou s1600 moc rychlé a nereálné a byly vytvořeny fyziky Super 1600, aby se to vyrovnalo s ostatníma třídama. Teď protože jsou s1600 stále funkční jede každej s1600, protože je to mnohem rychlejší a ovladatelnější auto.
Fábie KitCar stejně jako nová Fiesta pojedou už na jednom vzorci s WRC a N4, takže bude fungovat pod jednou skupinou, dejme tomu třeba skupinou MČR2 a neměla by se dát míchat k ostatním starším fyzikám, což bude jedině dobře a nebude docházet k nějakým nevyrovnalostem jaký jsou tady teď tématem. Jinak Kitové fyziky jsou v IRC stejně zakázány, tak neni co řešit, že?

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 11:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANKU Roman napsal:
Já si myslím že se 1. soutěž celkem povedla mě se teda nepovedla ale jinak se snad povedla Very Happy Very Happy Chceme zkusit udělat video Very Happy tak se to snad povede Wink



Soutěž byla senzační, ale nemyslim si, že by byla nějaká snadná. Dala se udělat jedna hloupá chyba a konec. Je to první podnik a tady si každej dává velikej pozor. Časem až se budou vystříbřovat nějaký bodový souboje, tak se bude i víc riskovat a bude to víc odpadávat. Je dobrý, že musíme jezdit i hlavou. Na video už se těším. Doufám, že se tam objevím, když už jsem nahrával ty replaye. Už se těším na Vyborg.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 12:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SVACINA Marcel jun.





Založen: 31. 10. 2006
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: IRC RBR CUP SAFARI RALLY Odpovědět s citátem

tak ja sem na IRC CUP sam sebou prekvapen ze jsem za Mihaly Niylasem zaostal jen o 28 sekund sem max spokojenej... Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SVACINA Marcel jun.





Založen: 31. 10. 2006
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Ja chci s1600 Odpovědět s citátem

Ja chci s1600..
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 13:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Měl bych dotaz k bodování. V pravidlech máš uvedeno že ve skupině WRC boduje 15 jezdců, v N4 - 10 a v S1600 - 6. Nechápu z jakého důvodu jsou tyto počty bodovaných pozic rozdílné. Navíc v tabulkách na webu máš bodování jinak. Tak jak to bude?

Vzhledem k tomu že jsem věděl že boduje pouze deset jezdců jsem poslední RZ závodil, abych se udržel na bodované pozici. Bohužel jsem to neudržel a po pomoci diváků jsem se propadl až na nebodovanou pozici. Vědět, že i za jedenácté místo budou body, možná bych to radši prodal. (možná Laughing )

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na webu IRC je tabulka s bodováním (myslím že v pravidlech) a u ní je napsáno neoficiálně, ale nevim jestli už jsou body za afriku, jen chci poukázat, že to ještě nebylo přesně danný.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Puvodně jsme chtěli udělat video jenom těch nejlepších ale protože to tady asi chvilku nepojede Crying or Very sad Crying or Very sad tak pošlete replay všichni co chcete.
Pošlete replay z IRC RBR CUPu RZ 2 (Fraizer Wells)
cars.ini a pokud máte na autě skin Exclamation na email r-janku@seznam.cz

Jestli jste skončili už na RZ 1 tak můžete i replay z RZ1


K bodování eště to není hotové tak prosim o trpělivost!!

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

bude i fotogalerie k soutěži ??

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 16:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SEKERA Tomas





Založen: 06. 01. 2007
Příspěvky: 17

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj Romane ja nechci rejpat ale Ondra z VM to rozsekal uz ve 4RZ.mame stejny VM asi te to zmatlo Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: po únor 19, 2007 19:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Další
Strana 17 z 22

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme