Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Padání do WINDOWS

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Padání do WINDOWS Odpovědět s citátem

Ahojte bando-jsem z toho zoufalý.Při načítání RZ nebo těsně po její úvodní obrazovcze mi spadne celá RBR do plochy WONDIWS.Zkoušel jsem různé ovladače grafiky a nepomohlo to. NAvíc to dělá nepravidelně - dejme tomu 1x z 5-ti turnajů...Už mě to .ere,protože se snažím jak blbec a ted mi to při turnaji kdy jsem byl celkově 4tý před poslední RZ spadlo... Crying or Very sad
JEstli by někdo dokázal vyčíst chybu z DMP souboru který se vytvořil,napište,byl bych vděčný a chci to pořešit než pojedu další pohár..NEchci tam dělatz paseku s resety turnaje atd...nelíbi se mi to a nechci takhle soutěžit..
JInak setsava:
Athlon 64 4200 dula core
zdroj Fortron 400W
ATI RADEAON 2600pro - catalysty 8.1
2GB RAM DUal Channel
WIN XP PRO
Budu vděčný za jakoukoliv radu a ten DMP můžu poslat případně na majla...
předem díky Cool
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi, jste takoví ignoranti, nebo to ze sebe jen děláte. Nevím, proč zakládáš nové fórum. Tenhle problém se tu řešil kolikrát, ale zřejmě jsi natolik pohodlzný, že místo tlačítka hledat tam rovnou hodíš nové téma.... tohle fórum bude díky lidem jako jsi ty za chvilku tak nepřehledné, že sem nebude prakticky nikdo chodit...

Aby někdo náhodou neříkal, že jen kritizuju aniž bych poradil, dávám link na téma, kde se tohle řešilo....trvalo mi cca 10 sekund ho najít....Idea Idea Idea

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=1684&highlight=hra+pad%C3%A1 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 13:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

He diky za info,ale tohle jsem četl a že by tam bylo nástíněno řešení toho problému se říct nedá.Jinak nejsem tady úplně nováček a pročetl jsem toho tady dost,nicméně tohle specifické padání se mi nepovedlo vyřešit....Ale díky za reakci a ochotu-vážím si toho.vážně
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLIVIK Lukas





Založen: 26. 11. 2006
Příspěvky: 58
Bydliště: Loukov, Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušels přeinstalovat hru? Máš Z-fix? Nepřehřívá se grafika nebo procesor?

_________________
RBR FOREVER
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUHA Vaclav





Založen: 01. 12. 2006
Příspěvky: 148

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nejdriv skus reinsall komplet cely rbr, smazni slozku a vse z registru, pak to vsechno nahraj na cistou instalaci...tohle resi cca 50% vsech pripadu...dale to muze bejt pamet, ale tob y se ti otevirala modra obrazovka a taky by se ti to mozna restartovalo a v pripade, ze by se ti prehrivala grafarna, sekal by se ti celej obraz, aniz by ti komp premejslel (chrastil...)...jiny info neni....mozna si to jeste moc netyka s dvoujadrama, tazke zkusit rbr start a tam si pohrat se SSE a noSSE nastavenim, popripade jeste priradit procesu tzv. HIGH PRIORITY....tohle vse se ale doctes vsude jinde na foru se stejnejma problemama..... Rolling Eyes

_________________
Proč vzhlížet k světlým zítřkům, když vždy když se probudím je dnes?
- Murphy
Příspěvek Zaslal: čt leden 31, 2008 21:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICEK Lukas





Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 96
Bydliště: Bílovec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No právě-tohle jsem se už dočetl.Instalace je čistá.Je možné,že by problém způspboval NETZ.framework? teď jsem zkusil dát aktualizaci na verzi 3.5-tak uvidíme-já už vážně nevím... Crying or Very sad Jestli to pomůže,tak dám vědět.
Příspěvek Zaslal: pá únor 01, 2008 12:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZYCHACEK Ondrej





Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mam stejny problem. hra pada do winu ale neni to pravidlem. nekdy odjedu vse bez problemu a nekdy spadne i trikrat za sebou. zkousel jsem vsechno mozne ale fakt nevim cim to muze byt nebo jak tuto chybu eliminovat. jestli na to nekdo prijdete tak budu velice vdecny.
Příspěvek Zaslal: so únor 02, 2008 11:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme