Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. Carlsbad Rally 24.2.-1.3.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
Valenta Jan : Nezlob se na mě Honzo ale dmp soubou ktery chce odeslat s žadostí o reset omylem nikdo nepřepíše. Musel to kvuli něčemu udělat což nam Honza stale nevysvětlil.


NO JASNĚ TO JÁ VÍM MARTINE ŽE TO OMYLEM NEJDE ALE JISTĚ DOBŘE VÍŠ ŽE PŘI PRÁCI NA PC SI OBČAS DATUM A ČAS POTŘEBUJEŠ ZMĚNIT NO A JESTLI SI TO NEHODÍŠ ZPÁTKY TAK JE PROBLÉM NA SVĚTĚ.
HONZA TO UŽ JEZDÍ STEJNĚ JENOM PRO ZÁBAVU, ZA PRVENSTVÍM SE NEŽENE, KDYŽ MÁŠ NEPOVOLENEJ SETUP TAK JE TO TAKY PODVOD A TRESTY BYLY V RÁMCI TOHO PODNIKU KDE SE TO STALO A NE CELOU SEZONU BEZ BODŮ A VYLOUČENÍ TEAMU A ODEBRÁNÍ LICENCE TR
" VŽDYŤ RBR JE TO FURT JENOM HRA"

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Valenta: k tvemu prvnimu prispevku jen to, ze to co pises je nepravda.
a podle druheho sice jezdime pro radost, ale muzem si delat co chcem?

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moje agrese jak tomu někteří říkáte je myslím na místě .
Nikdo se mě na nic neptal ,nikdo mě nic nenapsal - já musím na vše posílat emaily a žádosti .
Proč bych v tento moment nemohl být nejdřív kontaktován na icq , pm nebo mailem o vysvětlení .
Nejdřív se sem napíše jak bude nikdo potrestán a pak se může odvolat .
Já to vysvětlit jsem schopen - otázka zda to bude akceptováno .
V případě že ne , tak souhlasím ať je verdikt plně věřejný a já si svůj trest vklidu přijmu ,ale rozhodli jste vy TOP 5 teamů za mými zády a bez mého vysvětlení .

A Brůďo , když jsi zvyklí na mou agresi - proč zrovna ty - spravedlivý se mě nejdřív nezeptáš co jsem udělal . Pan Šenk ti řek že jsem poslal špatný DMP a ty v tom máš hned jasno a jsem podvodník a hajzl .

Až dostanu oficiálně oznámeno , že mám něco vysvětlit tak to vysvětlím , dřív se ničím nehodlám zabývat i za cenu toho , že si někdo vymyslel na mě a team trest .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Jan





Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VYSKA Tomas napsal:
Valenta: k tvemu prvnimu prispevku jen to, ze to co pises je nepravda.
a podle druheho sice jezdime pro radost, ale muzem si delat co chcem?


NAPIŠ CO PŘESNĚ JE NEPRAVDA V TOM PRVNÍM.
A POKUD JSE O TEN DRUHÝ PŘÍSPĚVEK TAK JSI SI Z TOHO VYBRAL JEN TO CO POTŘEBUJEŠ

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Honzo nepřekvapil si mě a mam ti za zle ..... sem na tebe přííííímo NASRANEJ že místo toho abys vysvětlil co se stalo nechaš rozhadat cele forum. A kdyby mě někdo napsal do žadosti o reset že je umyslně přepsany tak reaguji hned a nečekam až když Michal napíše trest a za co byl. Připada mě to jako by si čekal že to prostě nějak přejde. A konkretně ve tvém případě si nedovedu představit že by si řadně nerozmazl po foru neopravněně zamítnuty reset !!!!!!!!!!

Měl si cely tyden na to aby si jednal ale ty si se na to vys... Evil or Very Mad Jinak nikde sem nenapsal že si podvodník a hajzl mužeš listovat z5 forem a nic takoveho nenajdeš. Evil or Very Mad


Naposledy upravil BRUDER Martin dne čt březen 06, 2008 23:27, celkově upraveno 1 krát

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

"...a odsoudit někoho aniž by vám to vysvětlil je podlost. ..."
"Honza Bittner se může do dvou dnů proti tomuto rozhodnutí odvolat a podat nějaké smysluplné vysvětlení ke svému jednání. Dle tohoto vysvětlení může dojít k přehodnocení výše trestu."

ano vybral

ps: mezi klavesou shift a tab je klavesa caps lock, kdyz ji zmacknes, tak ti zhasne prostredni kontrolka nad numpadem Wink

neberte si to nejak osobne, ani ty, ani jan, ani cely carlsbad..

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNDLAK Jan





Založen: 13. 02. 2007
Příspěvky: 676
Bydliště: Rovinka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

neviem co mám ktomu napisat... To Valenta zbytocne sa do toho nemiesaj je to vec karlovarskeho...nehaj ho nech si to vyriesi po svojom lebo len zbytocne tu vznikaju hadky...ja osobne verim ze karlovarsky to nespravil naschval ale z dvovodu ktorý vám musi povedat on sam... nesuhlasim len s jeho pristupom k tomu vsetkemu, asi by som to riesil inak nez tolko agresie, no je to jeho vec...a este výška trestu za daných okolnosti tiez si myslim ze neni adekvátna...ok odvolajte ho z managerskeho postu ale naco je dobre aby bol poskodený celý tým a obraný o body... Rolling Eyes to vedie potom len k znechucenosti to jazdit popripade rozpadu týmu atd atd atd...ale to si myslím ze nikdo znás nechce...at vihraje spravodlivost.. Rolling Eyes Wink
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PLNĚ se stotožňuji s Honzou Kundlákem!!! nechme se tu vyjádřit jen Manažera Carlsbadu a vedení TR 2dny to přece vydržíme a zbytečné se chytání za slovíčka necháme až na rychlostní zkoušky Exclamation Díky

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestliže tady chceme fér RBR tak si prostě manažer tak velkého týmu jako je Carsbad nesmí v žádné případě dovolit jakékoliv podvádění, a navíc v tak prestižním poháru jako je TR.
Navíc to není schopen ani rozumně vysvětlit, a jeho komentáře mi připadají jako kdyby se do očí smál celému RBR foru. Třeba to není poprvé nebudu spekulovat.
Trest podle mě rozhodně příliš přísný není. Myslím si, že Jan na místě manažera nemá co dělat!! Evil or Very Mad

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 23:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SULAN Martin





Založen: 29. 12. 2006
Příspěvky: 425
Bydliště: klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takže jako člen komise musim říct, že mam v celé věci poměrně jasno.
Honza Bittner dostal zprávu o tom, že jeho žádost o reset byla zamítnuta s tím, že došlo k zásahu do DMP. Místo vysvětlení nebo jiných kroků , které by ho očistily a na které měl spoustu času, nechal problém zajít až do krajnosti. Není tedy divu, že vedení soutěže to utvrdilo v názoru, že k tomu došlo záměrně. Pokud bych v tom byl nevině, budu se ihned bránit, pokud jsem manager týmu a mam zodpovědnost za celý tým, platí to dvojnásob. Takže já za sebe musím říct, že jsem přesvědčenej o vině.
Co se týká trestů, tak primárně byl potrestán jen Honza Bittner, to že se trest automaticky přenáší i na celý tým je jen bohužel logický důsledek fce managera.

_________________
Honey, I´m home
Příspěvek Zaslal: čt březen 06, 2008 23:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako zastupce spatne bodujiciho tymu neprizvaneho do popravci rady se priklanim pouze k potrestani jedince, bez ohledu na team. Klasicky DNF v danem zavode + stopka v dalsim podniku. Poskozeni teamu by mohlo nahravat spekulacim o nefer boji o treti misto mezi Varama a Brnem.
Proste nevymyslet zadne extra exemplarni tresty a nenutit (pokud nema zajem) nikoho k vysvetlovani.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 0:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VACULIK Jaroslav





Založen: 16. 01. 2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdá se mi poněkud podivné že místo toho aby všichni odsoudili Honzovo jednání , tak se situace obrací a ti co rozhodli o trestu jsou ještě horší než viník !!!!!!!!!!!!! Kdyby nebylo jeho prohřešku tak není ani trest , na to nezapomínejte. Nedělal bych z nich popravčí četu, myslím že to byla spíš klasická sebevražda když už to převádíme do takovým pojmů Wink

_________________
# 26 CULDA
www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 1:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Slo me o to, ze mel podle me rozhodnout reditel souteze sam, nekompromisne, bez nejakych oduvodnovacich ci upozornovacich mailu pro Honzu Bittnera. Proste porusils pravidla, budes penalizovan a nezajima me jestli to byl umysl ne omyl.
Jak kdyby na hokeji po vysoke hokejce do obliceje si nechal rozhodci vysvetlovat, jestli to bylo umyslne nebo ne a volal dalsim peti, co si o tom mysli. Proste to byl zakrok na vylouceni a basta. Vhazujeme.

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 7:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

zasahovanie do DMP. s ziadostou o reset,
Manager tak velkeho tymu? Shocked
no ja sa do toho moc nechcem obuvat ale toto je sila,
jednoznacne som za potrestanie vinika, nie vsak celeho tymu,...
Som zvedavy na rozhodnutie vedenia TR

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 7:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEJSKAL Petr napsal:
Slo me o to, ze mel podle me rozhodnout reditel souteze sam, nekompromisne, bez nejakych oduvodnovacich ci upozornovacich mailu pro Honzu Bittnera. Proste porusils pravidla, budes penalizovan a nezajima me jestli to byl umysl ne omyl.
Jak kdyby na hokeji po vysoke hokejce do obliceje si nechal rozhodci vysvetlovat, jestli to bylo umyslne nebo ne a volal dalsim peti, co si o tom mysli. Proste to byl zakrok na vylouceni a basta. Vhazujeme.


Podívej se Petře, ty jsi ostrý jak žiletka. Kdybys měl zodpovědnost a musel rozhodovat ty, otupěl bys a to značně. Hlavně kvůli takovým jak jsi ty (viz tvůj "inteligentní" post o souboji mezi městy) se Šnek rozhodl pro komisi a dobře udělal. Přestaň hledat chyby v pořadatelích. Ti naprosto evidentní podraz neudělali.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá březen 07, 2008 8:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Další
Strana 21 z 25

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme