Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Subaru Rally 16.3.-23.3.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo už to tu psal, jedná se o první ročník a vždy není všechno na 100%. U druhého už by mělo být jasno co bylo dobře a co špatně. Very Happy Jo na srazu se to může všechno probrat a proto navrhuju si vzít sebou boxerky(myslím ty na ruce) Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je zajímavé, že se reálem ohání vždy obě strany..
Japane chudinko, proč pokaždé, když to rozmlátíš, rozpoutáš na foru debatu o tom, že je vše špatně,, pokud jsou podmínky pro všechny stejné, tak v čem je kurna problém!! Twisted Evil
Já chápu, že to máš najeté tak, že furt držíš plný, ale nikde není napsáno, že to musíš jet poslepu!!
Spíš se zamysli sám nad sebou, je totiž dost možné, že chybu si udělal i ty!! Evil or Very Mad

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

smazáno, zbytečné rozčilování...


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne út březen 18, 2008 13:17, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOPIC Jiri





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Lučice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mno, ja skladam pochvalu tvurcum tech dvou nocnich rz... bylo to pro me prekvapeni a dalsi oziveni RBR.... pravda,mouchy tam urcite byly ale svemu ucelu to poslouzilo, teda aspon z camery od ridice to bylo ok... nemel sem s tim zadny problem, ba naopak sem tyhle podminky privital...

_________________
HSF - N4 "Hopkins"
http://www.lucice-motorsport.czechian.net/
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No pro mě to bylo taky oživení a stejně jako Jirka jsem z kokpitu problém neměl.Chápu ovšem a respektuju Jardovi názory.Toto nemá co dělat s reálem-nereálem,je to prostě nedotažený a to je škoda,já jsem zato ale přesto rád.Z kokpitu to opravdu nevypadá tak nepřirozeně,jako předevšim v repleyícha a zřejmě i z pohledu z nárazníku.Škoda,že třeba ta hra neumožňuje v servisu nasadit rampu,vypadalo by to líp,ale nedá se nic dělat.
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, díky.....páni pořadatelé za noční rz-ty.....po prvním šoku, že mi to spadlo do win, přišlo něco.....nevím jak bych to popsal....orgasmus? Jo...orgasmus...stříkal jsem až na obrazovku, jak mě to pohltilo.....jak ve skutečnosti.....mlaskal jsem blahem.
Jen dál takových experimentů......budu se těšit na další......a ten flek, co je před autem, toho jsem si ani nevšiml....ten jsem se dočetl až tady. Proč? Jezdím to z místa od řidiče....a dívám se co nejdál před sebe.

edit: Locout: che, che.....na ty tyčky jsem už zapoměl......však mě taky Chrást s Schumim...pěkně ožrali...a to patřím s Vladykou ve Zlíně k notorickým alkoholikům Cool

To Kožich: no.....dostříkl jsem jen na palubku....spodek monitoru, takže jsem i viděl....jen moje drahá polovička mi říkala, že když smrkám, tak aspoň používám kapesník Shocked Laughing


Naposledy upravil PTACEK Martin dne po březen 17, 2008 22:28, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jěště jsem se chtěl zeptat všech co se pořád navážejí do Jardy Pančochy jestli z toho mají radost. Prostě má takovou povahu a hned se do něho všichni navezou, at to je ted Subaru nebo předtím. Něco se mu nelíbí a prostě nedostal uspokojivou odpověd a pokračuje ve svém tažení za spravedlností. Můj názor těd mě pověste jako zrádce a ukřižujte. Děkuji Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT: To máš asi tak, jako se někteří pravidelně navážejí do Paláska, ať napíše cokoli někdo tam hned napíše, někdy to vypadá že ani nečte co Michal napsal, nějakej offf topic, holt někteří lidi tady maji taky takovouhle povahu, furt se do někoho navážet. Je mi jich líto.

Ptáku: Ty voe, po delší době zase pěkně šťavnatej koment, už se těšim na tyčky v nose. Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 223
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BAJGAR Petr napsal:
Něco se mu nelíbí a prostě nedostal uspokojivou odpověd a pokračuje ve svém tažení za spravedlností.
Laughing Laughing Tak ať je spravedlnosti zadostiučiněno - Ano přiznávam, byla to chyba. Laughing
Ale těší mě, že u drtivé většiny startovního pole byla reakce víc než kladné. Takže bych tu chybu asi udělal znova. Wink Jinak pták jel ještě navíc se zastříkaným monitorem, a na špatnou viditelnost si nestěžoval. Laughing

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 21:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
BAJGAR Petr napsal:
Něco se mu nelíbí a prostě nedostal uspokojivou odpověd a pokračuje ve svém tažení za spravedlností.
Laughing Laughing Tak ať je spravedlnosti zadostiučiněno - Ano přiznávam, byla to chyba. Laughing
Ale těší mě, že u drtivé většiny startovního pole byla reakce víc než kladné. Takže bych tu chybu asi udělal znova. Wink Jinak pták jel ještě navíc se zastříkaným monitorem, a na špatnou viditelnost si nestěžoval. Laughing


Vůbec jsem na tebe neutočil, mě se ta tma osobně líbí, ale já jsem to zhrnoval celkově o ataku na Japana. Možná jsem tam výše něco přilepil blbě a chytl jsi to za slovo, už vím- psalo se tam že je to jen hra Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 22:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FISERA Jan





Založen: 03. 08. 2006
Příspěvky: 216

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nocni rezim je podle meho nevyhodou hlavne pro naraznikare, tedy i pro mne Embarassed z kokpitu to vypada hoodne dobre! Srovnani s onboardem Semerada z Valasky... samozrejme kamera v aute to trochu presvitila, ale myslim ze jista podobnost tam je.. Cool http://www.hofi-video.com/rbr/porovnani.jpg

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 22:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAJGAR Petr





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 438
Bydliště: OSTRAVA CITY

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No to máš recht. Very Happy Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 22:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

taky s tim semis po necelem kilaku trisknul Smile

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrouda





Založen: 24. 03. 2005
Příspěvky: 899
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si bohuzel nocniho osla neuzil, skoncivse hned na prvni odbocce na sotolinu. Ale me se to pri pohledu z kabiny taky libi a prijde mi trochu usmevne, kdyz nekdo, rikejme mu Simon, jezdi s pohledem z narazniku, uprostred obrazovky ma rozpisove sipky a poukazuje na nedokonalost osvetleni s ohanenim se realitou. A to nezminuju, ze mu nevyhovuje stridani sucha a mokra, protoze by musel jet jinak, nez je nauceny a chtel by vic servisu, protoze jede hlava nehlava a neumi auto posetrit. A i kdyz to maji vsichni vicemene stejne a je otazka, kdo se s tim dokaze vyrovnat (a o tom rally je), tak je to spatne. Nikdo se v Simonovi nehledejte, je to jen fikce. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 17, 2008 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, on by možná ten Simon jezdil bez šipek, kdyby bylo RBR skutečně ve 3D (brýle apod.) a nejezdil by z nárazníku, pokud by v kabině viděl do takové šířky jak ve skutečnosti Idea
Příspěvek Zaslal: út březen 18, 2008 7:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme