Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. RM Rally 14.12. - 20.12.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím,že pokud by to bylo technicky možný a šlo by to prokázat,jako že to podle repleye jde,bylo by dobré a spravedlivé čas prostě upravit dodatečně.RBR má spoustu chyb,ale tady tato by se dala alespoň takto částečně obejít.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 1:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rep. je na webu,je to skoro u konce poslední RZ.Už i na fotce jsou vydět červený značky konec RZ.Koukal jsem na ten replay asi 10x,všude jinde stojí lidi dost daleko od tratě ale tady prostě ne,navíc jsem nenajel do něj,jsem dost daleko.Na tomhle modu nejde cutovat takže o jízdě v závěji nemůže bejt řeč.Zpousta věcí beru tak jak jsou,padání hry,nereálný poškození aut atd.To maj všichni stejný ale todle už ne.To je moc.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 8:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Potvrzuji Jakube. Stejně jsem člověka chytil na stejné RZ před časem já. Koukal jsem na to jako z jara. Je to tam prostě špatně, stejně jako spousta dalších věcí v otočenkách Confused

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 9:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Stepich: ti pajduláci mě dřív taky pěkně vytáčeli, proto je v dnešní době mám radši vypnuté.....jinak velmi povedené foto, taková pěkná momentka do magazínu.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 10:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptíca bude ještě provokovat Laughing
Kubo,jak píše Martin,vypni si je.. tady je odkaz mnt.. http://www.bhmotorsports.com/download/10968
S tímto modem už nikdy nebudeš mít podobné problémy;-)

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 11:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není to náhodou tak trochu podvod? Já dostal na už několikrát pentli za diváky, kteří stáli podobně blbě, stejně tak Geofre a další. Nebo je to tak, že tam nejsou a vlastně jsou?

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 13:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podvod? Nemyslím si, v pravidlech není nikde o tomto psáno, toto má tuším i Michal Šenk,někdě jsem to viděl.Myslím,že tam nejsou vůbec..

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 13:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Shocked Shocked aha, jsem tedy za "hloupého vepříka", ale pokud je to skutečně tak jak píšeš Honzo, nechápu proč si tady hrajeme na realitu. Míra Friců kutá nové fyziky, aby Celica A8 měla správné diffy a najedou "Tu máš čerte kropáč" vypnu si lidi. Vždyť mi překáží, co takhle si vypnout díry na trati a stromy. Jasně asi to není tajné, může to mít každý, ale jsem zásadně proti.

Třeba na Falstonu II, Sipirkakimu II jsou místa, kde při jisté konstelaci jedu kvůli paňákům o kvalt dolů, protože auto nemohu "zaháknout" kolem za krajnici. Stejně tak Fraizer Wells, příkladů je hromada.

Neberte to jako nějaký flame, pouze bych si rád vyjasnil "stejné podmínky" pro všechny. Pokud neexistuje možnost, jak tento mod (resp. jeho použití) kontrolovat, nemá význam jej zakazovat. Pokud taková možnost existuje, pojďme otevřít diskuzi, jestli chceme vypínání ostatních objektů nebo ne.

Pro odlehčení: Já bych bral vypnutí baráků na COTE

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing ale Karle,ten mod akorat zruší zelené blbce,kteří běhají tam,kde nemají a stojí tam,kde nemají,řekl bych,že případ Jakuba je trošku nereálný,nemyslíš? RBR je o chybách a tady je o jednu chybu méně.Proč si skvěle rozjetý závod zkazit chybou,za kterou nemůžu?? Myslím,že to nemá nikdo za potřebí. Vypínaní baráků na cote a díry je trochu něci jiného,ne? Smile

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Karle, jenomže tihle fotografové, media nebo co to vlastně je zač, stojí tak jak by si nikdo nikdy nestoupnul (maximálné pár magorů) ale spíš ne. Spíš bych se bavil zda to jde nějak upravit aby stáli srozumitelněji.
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 14:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Částečně souhlasím s váma oběma,já osobně si ty pořadatele vypínat taky nechci,pač bych nechtěl být nějak zvýhodněn a možná by mě po nich bylo i trochu smutno Very Happy ,ale zase fakt je ten,že často stojej tam,kde nemaj a ještě horší je to,když jsem myslim zrovna třeba na Sosnové,Strýčkovejch a jak vidět i někde ve Finsku dokonce i mimo jejich stopu,1m od nich a mám dostat penalizaci,tak to bych nějak řešil,pač to může člověka akorát tak znechutit,nic jinýho a nemusím být naštvaný pouze sám na sebe.
Jak jsem psal výše,navrhoval bych,pokud by to bylo možné,stejně jako odmazávání pentlí za nezkracování,odmazat těch 40-45s za netrefení díváků.Myslim,že v repleyi,pomocí třeba cam hacku by to nebyl až takový problém poznat,zda bych diváky minul,nebo trefil.Pokud by pořadatel o to stál,byl bych ochoten tyto repleye překontrolovávat Wink .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 14:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
Ano Karle, jenomže tihle fotografové, media nebo co to vlastně je zač, stojí tak jak by si nikdo nikdy nestoupnul (maximálné pár magorů) ale spíš ne. Spíš bych se bavil zda to jde nějak upravit aby stáli srozumitelněji.


Michal rozhodně souhlas, jenže řešení dle mého není je vypnout, ale dát je na otočekách smysluplně. V rámci zachování piety řeknu pouze to, že na Kralovicích a Pražském sprintu jsme podobných lidí viděli vícero, že?

to Honza Resl: Zmiňovaný Štěpán Dočkal takhle trefil/netrefil člověka na Harwood Forestu. Jestli si to dobře pamatuji, je problém u "běhacích" panáků. RBR to vyhodnocuje jako trefení, když auto vjede do možné dráhy jeho běhu, přestože panák zrovna neběží a stojí metr vedle. Odmazávání pentlí je jedna možnost, ale spíše teoretická. Protože záleží na místě, kde k incidentu dojde. Na PLANE na vytočenou 6 ztratíš podstatně více než na Falstonu II na hrabající 2.

to Honza Mikulka: Myslím, že komunikujeme na jiné vlně. Vypínání baráku na COTE byl vtip. Ale k věci. Já bych přeci taky mohl argumentovat tím, že když mi to uteče a pomalu, ale opravdu pomalu se dosunu po mokré trávě do diváka, že bych ho vypnul!? To je můj příklad z loňského ročníku TR. Na morkých "pláních" jsem 20 vteřin rychlostí ospalého šneka (promiň Michale) mířil na diváka, kterého jsem trefil. Tys ho měl vypnutého, já dostal pentli na další RZ jsem musel tlačit, abych to najel. To ti připadá fér???

Jsme totiž u toho, že některé chyby jaksi chápeme, všichni je respektujeme = RBR je o chybách, a některé chyby respektují jenom někteří a ostatní je prostě nemají (vypnou si je). Bohužel všichni závodí za "stejných" podmínek ve "stejných" soutěžích. A ještě rozhodně si tedy myslím, že to mělo být v pravidlech napsáno, ať tak, nebo tak.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 14:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S tím barákem to měla být provokace Very Happy

No,bohužel jsou tady klady a zápory,už nevím co bych k tomu dodal..No a jak jsi psal ten příklad s tím Plane,to máš pravdu,není to fér.
Ale třeba co ti,kteří jezdí na nižší detaily? Taky tam nemají ty blbé maršály. Takže "stejné podmínky pro všechny" asi nikdy nebudou.

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 15:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEPANEK Jakub





Založen: 19. 04. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já je taky vypnout nechci.Za celou RZ tam jsou vidět asi 8x a nikdy nestojí tak blízko jako tady na tom místě,já neřešim jestli stojí na výjezdu ze zatáčky nebo na ještě blbějšim místě,ale tady jde o to že todle je prostě jasná chyba ve hře a já to beru stejně jako nesmyslné penalizace.To že vjedu 10km rychlostí do lidí,že mi běhaj po pás utopený v silnici,že stojí na místech kam by si snad nikdo nikdy nestoupl neřešim,a že jsem je taky potrefoval takhle mockrát.Todle je ale něco uplně jinýho,a proto se ptám? Dá se s tim v tomhle případě něco dělat ?
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 15:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No ted sem si to tady pročetl a musím říci že ve všem souhlasím s Honzou Reslem. Byt Jakubem skusil bych podat žadost o umazaní aspon časti penalizace. Protože všichni vědí např že cat na Mine, Bisane atd rozdava pentle je to chyba ve hře a ne jezdce a komisař posoudí zda je opravněna či ne. Tento případ je vlastně stejny. V takto prestižním turnaji by jistě stalo za zvažení zdali najel jezdec do divaku 2m od trati nebo chybou hry přejel prchajícího idiota z trati Idea ( někde sem dokonce četl že za ty hra nepenalizuje ale jak vidno není tomu tak) Tak potom je na jezdci zda se obratí na vedení turnaje s žadostí o posouzení nebo si je vědom své chyby. A tak jako se řeší nesmyslné penalizace za zkracení tak by se mělo posuzovat i toto. Dovedu si představit jak muselo byt Jakubovi po odjetych 24 rz a 10m před cílem ne vlastní vinou kdy jel po trati srazit blbce z kamerou.

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 19, 2008 15:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme