Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. Carlsbad Rally 3. - 9.1.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pár poznatků k první etapě Carsbad Rally

- mám takový dojem, že začátkem minulého týdne tam byla jiná skladba a byly tam na sněhu české RZty - nebo se pletu ???

- doufám, že jednak příští ročník TR bude a že tam soutěž s Snow France Modem bude!!! Tento povrch si opravdu užívám a je to skvělá zábava zejména na asfaltu. Druhý průjezd Plane jsem jel komplet smykem, prostě super paráda ... (čas nečas)

- textury - na asfaltu moc pěkné svodidla, i stromy a vůbec moc pěkné. Austrálie bohužel pouze původní SnowFrance, škoda, jsou to pouze vybělené původní textury, ale i tak se mi to tam líbilo. Co bych ale uvítal je změna povrchu při druhém průjezdu ve stylu sněhu na Generation Rally. Přece jen čistě bílo, jakdyby právě nasněžilo je pouze chvilku. Ale asi na to prostě nebyl čas, přece jen připravovat soutěž přes svátky, to je o hubu.

- pěkná, logická skladba RZ, snad jen ten třetí servis bych uvítal také 20 min. převodovka nebyla kde opravit.

Celkově - super soutěž, prostě opravdu zábava, auto sedělo perfektně všude, setupy na jedničku. Užíval sem si to a těším se na druhou etapu.
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 10:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo kolik si od Carlsbadu dostal ,aby si tohle napsal Laughing Ja sem přesně opačného nazoru.
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 12:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se taky ty necelé dvě RZty líbily,než mě auto pro mě nepochopitelně zradilo po tom obřím skoku a poslalo do betonů Very Happy .Ne,já jsem k texturám bez výhrad,snad jen ty lidi v kraťasách,ale to zase nebylo poprvně. Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak napíšu taky můj názor na tuto soutěž, když se tady ty textury kritizovaly, ze začátku se mi moc nezamlouvaly, ale pak sem jim přišel na chut a ted souhlasim ve všech bodech s Jardou, SF je prostě paráda... Jinak k těm zelenej kopcům a lidech v tričku, těch sem si všiml jen na startu Mineschaftu a nic jinýho sem v tom soustředění ani nezaregistroval, opravdu není čas se kochat krajinkou.. Hodně štěstí všem kdo ještě nejeli
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRADIL Pavel





Založen: 27. 01. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

při instalaci textur mi to hodí error s tratí 48...a dál mi to nejede....co s tím??

_________________
SAS Krmelín- naprostá spokojenost
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 17:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus přeinstalovat obrácené tratě.

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
HRADIL Pavel





Založen: 27. 01. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Krmelín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

vyzkoušel a nepomáhá.....jo a píše mi to tohle: CRC failed in Team_Rally_09\Carlsbad\maps\track-48_E_textures.rbz
Unexpected end of archive

_________________
SAS Krmelín- naprostá spokojenost
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 17:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle, to zní jako po spuštění Carlsbad.exe a tak bych to viděl na poškozený Carlsbad.exe Má velikost 133 163 637 bytes ? Zkus to stáhnout znovu Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 17:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUST Lukas





Založen: 11. 05. 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Zacatecnicky dotaz Odpovědět s citátem

Zdravím, mám začátečnický dotaz.
Na stránce asi 5 už se to probíralo, ale pro jistotu se ptám ještě jednou.
Stačí nainstalovat jen balíček a nic jiného? (Uvažuju defaultní instalaci bez změn typu Snowmod a Snowfrance).
Nemám nic, nainstaluju balíček a můžu rovnou jezdit?
Udělá instalace-balíček všechny potřebné změny fyziky?
A vrátí se po odinstalování vše do původního stavu?

Díky a omlouvám se za blbý otázky, ale pojedu to poprvé.
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, je to tak. Balíček Ti upraví i fyziku a po odinstalování vrátí zpět fyziku původní.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 04, 2010 18:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Tak pár poznatků k první etapě Carsbad Rally

- mám takový dojem, že začátkem minulého týdne tam byla jiná skladba a byly tam na sněhu české RZty - nebo se pletu ???



Jardo, 100% tam nebyly, od počátku je tam francie Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo Lukine, díky, asi sem to vážně nějak přehlédl.

Ještě se teď dívám na výsledky, a co tam předvádí S. Pecha, to je opravdu neuvěřitelné. Zajet Plane s enkem na sněhu ledu za 6:26, to je opravdu nechápačka. Pokud je to v mezí pravidel, tak kloubouk dolů.

Nicméně, chtěl bych apelovat především na něho a případně také jiné jezdce na špičkách skupin, aby se zdrželi komentářů typu "zkusím stáhnout tu ztrátu" když má najeto na jiné špičkové jezdce ve skupině po třech RZtách tři čtvrtě minuty a podobně. A i v jiných situacích, kdy zajede opravdu velmi dobrý, ba bych řekl špičkový čas a přesto píše do komentu, že jel plíseň a že to bylo slabé a tak.

K těm co jedou pomaleji a přesto se snaží jet naprosto co nejrychleji to není uplně košér, resp. je to zbytečně deprimující. Myslím že by jich neubylo, kdyby si podobné commenty odpustili.
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 12:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Jardou,tyto komenty se mi taky nelíbí,navíc to ani není pravda.Tyto časy jsou těžce natrénované a jeté přesně na hraně,občas i za ní.To že je čas na konci turnaje slabší oproti jízdě v shakedownu nemá s opatrnou jízdou,jak si asi někteří myslí,nic společného,spíše naopak.Takže pro mě jsou toto jen velkohubé řeči. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPan a Reslík: Jste dle mého trochu OT. Navíc děláte zbytečnou reklamu osobě, kterou evidentně nemusíte, což snad i chápu.

"navíc to ani není pravda.Tyto časy jsou těžce natrénované", zrovna tohle je Honzo spekulace jako prase, i když možná pravdivá. Nic to neřeší.

Nechte to být, já komentáře některých lidí prostě nečtu, protože mne nezajímají.

Člověka nezměníte.

Tak a jsem ještě víc OT než vy dva. Sorry

edit: Milan má bod. Dopadli by stejně jako já. U mne to ale byla druhá švestka Smile


Naposledy upravil KUNCL Karel dne út leden 05, 2010 14:04, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 13:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co nadělat, stejně mi to nedá a musim se připojit k Honzovi a Jardovi, naprosto s váma souhlasim.. Chtěl bych někdy vidět tyto lidi na startu opravdové RZ a potom co by říkali po dojetí Smile tou svojí plísní by to zahodili do první švestky
Karel má taky recht, sorry za OT
Příspěvek Zaslal: út leden 05, 2010 13:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Další
Strana 7 z 14

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme